Cukríček

17.7.2021 14:54 · 1 070 zhlédnutí CathyDavid

Jednu nohu dám na kraj veľké vane a stúpnem si priamo pred tvoju tvár. Beriem Ti hlavu do dlaní, nenechám Ťa sa pokochať pohľadom na moju krásnu mušličku, ale nekompromisne Ti Velím: "Na čo čakáš, cukríček, Líz svoju pani" a pritisnem Ti hlavu do svojej mušličky. Skoro sa dusíš, nádherne voniam a tak neváhaš a začneš ma spracovávať jazykom. Musíš hlboko, nič Ti neodpustím a tiknem Ta k sebe.

Za chvíľu Ťa už nemusíš ovládať, pretože vieš čo sa mi to páči. Vždy si to ty, kto ako dobyvateľ si berie svoju korisť, ale teraz som to ja, krásna Amazonka, nútim ta uspokojiť moju túžbu. Začínam sa chvieť, moje bruško sa prudko trasie a moje vzdychy sú hlasnejšie a hlasnejšie. Vo chvíli môjho orgazmu Ti tiknem hlavu medzi moje vejáriky a Ty musím prehĺtať moju šťavu.

Moje zovretie trochu povoľujem, ale nedávam Ti oddýchnuť. Sadám si na teba a prudko si ťa vrazím do tela. Nedovoľujem Ti nijako ovládať. Teraz som ja dobyvateľkou, tvoja moc tu neplatí. Prudko dosadám a moje výkriky svedčia o stúpajúcom vzrušení.

Berieš moje prsia do dlaní a masíruješ je. Občas sa prisaješ ku mojím bradavkám. Vždy keď niektorú vsaješ do úst, syknem rozkošou. Zrýchľujem svoje tempo až k šialenstvu a intenzita mojich vzdychov je väčšia a väčšia. Aj Tvoje vzrušenie stúpa, cítim, ako sa v mne zväčšuješ. Posledných pár pohybov odprevádzam výkrikmi a prudkým zmietaním. Keď mi prichádza orgazmus, dochádzaš aj ty k vrcholu.

Cítim, ako sa vo mne napneš a vystriekneš celú svoju dávku hlboko do môjho tela. Prehnem sa s posledným výkrikom v bokoch a vrhnem sa do tvojho náručia. Hladkáš ma a snažíš sa ma bozkávať. Chvejem sa a moje vyvrcholenie pomaly odznieva.