Ranný pohľad do očí

1.9.2021 02:45 lnvictus

Poznáme to viacerí. Bujará celonočná firemná oslava v luxusnom hoteli alebo korporátne školenie v prenajatom rekreačnom zariadení ďaleko od sídla firmy, teambuilding v prírode či konferencia v známom kúpeľnom mestečku. Miesta kde sa často odbúravajú nahromadené hormóny. Obvykle úplne spontánne, bez príprav alebo bez toho aby sa človek v danom okamihu príliš zamýšľal nad následkami.

Tvoje vlasy voňajú tak nádherne.
Vdychujem ťa celú do seba. Nedokážem odolať tvojmu alabastrovému krku, ktorý postupne obsypávam ľahkými bozkami. Tlačíš sa na mňa a bradavkami mi prepichuješ košeľu. Sako a kravatu mám už dávno vyzlečené a hodené v niektorom kresle. Čoskoro svitá a my sme všetci príliš uvoľnení na to, aby sme riešili kto s kým a prečo. Naša šéfka cez nohavice masíruje vtáka hlavného účtovníka a jej manžel, majiteľ firmy, sa venuje poctivým päťkám internej kontrolórky v rohu miestnosti. Barman už dávno odišiel a nechal nám fľašu nedopitého značkového alkoholu. Konečne nájdem odvahu a pobozkám tvoje mäsité pery. Po divokej naháňačke jazykov mi oznamuješ, že tvoja dočasná spolubývajúca spí u firemného šoféra. Rukou zľahka prebehneš cez môj napnutý poklopec a šibalsky žmurkneš na mňa. Kopneme do seba posledného panáka kvalitnej írskej whiskey, ktorá aj po viacerých rundách stále chutí lahodne a kvetinovo kvôli viacnásobnej destilácii. Ťaháš ma za ruku do svojej izby, kde si ubytovaná.

Ťažké dvere sa zatvárajú za nami a my vieme, že čo sa stane za týmito dverami, navždy zostane za dverami hotela.

V budove panuje úplné ticho a iba nástenné hodiny na recepcii vedia, že raňajky už máme naservírované. Oblečiem sa rýchlo. Hodím posledný pohľad na tvoje nahé telo Afrodity a viem, že tiché cvaknutie zámku na dverách ťa určite nezobudilo.

Nalievam si horúcu a horkú kávu, do ktorej dnes nedám ani gram cukru. Lyžička úplne inštinktívne krúži vo voňavom nápoji a občas cinkne pri stretnutí s bielym porcelánom. Ticho premýšľam, že ako ťa pozdravím o pár hodín na prezentácii venovanej úspešnej histórii našej spoločnosti, ktorú bude mať sám generálny riaditeľ. V posteli si bola taká sladká a nenásytná. Robili sme spolu veci, za ktoré by sa určite nemohla hanbiť ani žiadna pornohviezda. Trápi ma otázka, či to bol iba jednorazový ošiaľ našich neukojených hormónov alebo to má potenciál na niečo viac.

Vzťahy vo firmách sú obvykle tabu, ako vieme všetci. Ale ako sa zachovať po úlete, aký bol ten náš ... behá mi stále po rozume.

Stala sa vám podobná "malá milá príhoda" mimo pracoviska ? Ako ste zvládli pokušenie mať aj ďalší pokus?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@Dollton isteže lákavé mať svojich "poddaných", občas sa mi to dávnejšie aj pritrafilo. V poslednom čase si však dávam ťažšie méty, smerom k mojím nadriadeným dámam 😜.

Teba neláka urobiť z nadriadenej ženu, ktorá ti aspoň do rána plní príkazy ?
Na firemních večírcích a školení platí nepsané pravidlo.......koho platím....toho šukám! I dvě za jeden večer! Dodnes vzpomínám na nezapomenutelnou masáž varlat kterou mi při souloži, v poloze ze zadu, dělala moje makléřka....fantastický orgasmus....stříkal jsem do ní jako bůh Kabuki....
@mongoo v opilosti robíme aj horšie kúsky, ako prznenie mladších, mne sa občas pritrafí aj ten "opačný smer" 🤫
@Weverice no, tá posledná veta od teba je pekný dvojzmysel 😂, ale áno súhlasím !
@Invictus : Tvoje čísla teprve teď, když jsi na ně upozornil. ☺️😁 A jsou v pohodě. Máš pravdu, je to v hlavě. Sama jsem se přesvědčila, že starší se dokáže zachovat jako spratek.
@Weverice a ty si moje čísla videla 😂😂😂. Inak čísla sú iba čísla, všetko ostatné je iba v hlave!
@Invictus : 😁👍 to gratuluji k takové výhře. Já tenkrát taky uzmula ten nejlepší kousek. ☺️

Jinak se díváš na datum registrace? 😋 Ale i tak díky, potěší, hned se cítím zase o kousek mladší. 😁
@Weverice s tým zavádzaním asi máš pravdu. Ja som sa však veľmi nebránil. Reálne bolo to brutálne krásne až vznikol z toho celkom perverzný "vzťah". Kolegovia mi závideli a ja som sa im smial, keďže nemali na podobný úlet gule. A s tými pocitmi som na tom rovnako ako ty. Hoci keď sa dívam na dátum v tvojom profile, ty si ešte stále "mláďa" 😘
@Invictus : to Ti řekla, aby Tě svedla. 😁 Jinak to nevidím. 😁 Nemyslím,, že budu litovat, vyblbla jsem se dost a teď mi stačí jen menší provokace. 😉
@Weverice vieš čo, ja prezradím o sebe, že práve v tom veku keď som ešte mohol bez výčitiek takmer čokoľvek som robil to ísté. Potom omnoho neskôr moja strašia kolegyňa mi prezradila svoje motto, podľa ktorého "v starobe budeme ľutovať iba skrutky, pre ktoré sme si nenašli dostatok odvahy" ... Toto vyznanie ma dosť zmenilo 😜