Túžba byť hore

16.9.2021 10:47 lnvictus

Je prejavom dominancie byť hore - vždy a všade?

Asi nebude veľmi objavné, ak napíšem, že byť hore je realizovateľné mnohými spôsobmi. Asi najmenej sporný bude jeho význam pri akte samotnom alebo pri hrách, ktoré k aktu dovedú.

Partner, ktorý je hore, má aspoň dočasne priebeh diania pod vlastnou kontrolou. Ak však kontroluje nielen samotné pozície ale aj diriguje koncert dvoch nahých tiel, ide o skutočný prejav dominancie. Nemusí pritom povedať jedno jediné slovíčko. Ak máte občas príležitosť oprášiť dávno nadobudnuté vedomosti zo spoločenských tancov, viete že muž, ktorý má partnerku naozaj viesť po parkete, robí to úplne prirodzene iba tým, aký pohyb urobí so svojím telom. Pri sexe detto. Osobne nemám rád dialógy a povely v posteli, napriek tomu dosiahnem čo potrebujem ako aj partnerka dostane po čom túži.

Byť hore v pracovnej hierarchii je najmä o zodpovednosti a o tom, že isté veci iniciované nadriadeným sú tabu. Teda mali by byť. Páni, ruku na srdce, kto netúžil byť zvedený so svojou nadriradenou? Pretože ONA bola neodolateľne sexi alebo neodolateľne prísna a túžili ste po sladkej pomste v podobe jej mozgových závitoch, ktoré by ste jej vyšukali z hlavy na JEJ písacom stole šéfky. Byť hore, byť nad ňou aspoň chvíľu a potrestať ju za nespravodlivé nadčasy alebo iné skrivodlivosti, ktoré ste vychytali opäť vy!

Milé dámy, naše manažérky, dokázali ste odolať zakázanému ovociu, a boli ste hore aj pri akte so svojím podriadeným, hoci aj o niekoľko VEĽA rokov mladším, a preto stále nadržaným? Navyše, keď sa jeho stále tvrdý vták spájal aj s jeho vysokým sebavedomým, hraničiacim sa drzosťou až urážkou "majestátu" ? Išlo naozaj o drzosť, či o fakt, že niektorým alfasamcom nedokážete povedať nie?

Napokon poslednú otázku smerujem do našich spisovateľských radov. Byť hore je celkom dobrý pocit. Snáď mi to potvrdíte všetci. Aj keď prvotným cieľom nie je túžba obsadiť prvé priečky najčítanejších, či najviac diskutovaných príspevkov. Ale celkom dobré pocity vie vyvolať živá diskusia pod článkami, či poviedkami. Kamarát "analytik ľudských duší" hovorí, že byť hore v rebríčkoch je to akási virtuálna forma "nadvlády" alebo ak chcete prejav mentálnej dominancie. On sám však účet na AM nemá. Je tu však veľa iných, celkom čítaných dominantov, takže možno nejaká súvislosť tam bude!

Čo si myslíte o tejto teórii, vidí to správne môj kamoš alebo máte úplne iné vysvetlenie?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@Januar29 veď si pamätáš, ty si moja stredoškolská láska 🤫🤭😍, tak asi preto
@Invictus I ty můj milovaný příteli :) *21*
@Januar29 tvoje reakcie sú ako miniatúrne blogy. Čistý destilát podstaty a veľmi osobné priznanie. A ako veľmi rozumieš mojím textom. Fyzická poloha pri akte naozaj nemusí znamenať nič, rovnako ako pracovná pozícia v zmysle podriadenosti či nadriadenisti.
Jak jinak, než krásně napsané.
Být nahoře nemusí znamenat mít vše pod kontrolou. I tak si mě muž může vést. Stačí jeho hlas vymezující mé možnosti. Ten pocit sedět na špičce žaludu a nemoci se na něj nabodnout je sužující, ale zároveň i spalující. I následně, když mohu začít rejdit stále jen na jeho krajíčku. Většinou prožívám okamžitý výstřik a silný orgasmus.
A pracovně se jen usmívám. Víš co se také říká? Že ti, co jsou na určité pozici a musí být dominantní, při aktu vyhledávají submisivní polohu :)). Já jsem toho asi zdárným příkladem.
A závěrem mé psaní? Naplňuje mě, že mohu zanechat nějaký svůj odkaz. Hnacím motorem mi jsou soukromé zprávy hlavně od žen, kterým dávám naději, motivaci, úsměv na rtech či sílu jít dál. Umět skloubit erotiku a kultivovanost, ačkoliv píši o zvrácenosti. Poukázat na to, jak by to mělo být. Alespoň z mého pohledu. A je samozřejmě milé, dostat lajk či komentář. I to je svým způsobem hnací motor psát dál...
@JasonSam evidentne to máš spravodlivo podelené a o sexe na pracovisku máme podobné predstavy !
@nenefitka prezradíš, kde sa spokojnosť vyučuje ?
No ja jsem "nahoře" vždy, i když jsem dole... Partnerka sama o sobě nic moc neiniciuje, tak nemusím být zády alfa samec a stejně jsem já tím "nahoře" a v práci je to půl na půl, mám lidi pod sebou a mám i svého šéfa... A sex v práci je vzrušující představa vzdy
Byť spokojný je veľké umenie, a treba sa mu učiť celý život)

Tvoj článok je tiež veľmi filozofický.
@WildLu kombinácia dvoch dominantnejších ľudí prinas občas celkom zvláštne iskrenie. To rozmýšľanie v práci, o ktorom píšeš v závere, asi nie je celkom tvoja pracovná náplň za ktorú si platená ?? 😜 Lebo ak áno, tak ti trochu závidím 😂
@nenefitka tvoja reakcia je hodne filozofická. Ja som spokojný aj teraz a aj s tým čo mám resp nemám. Keďže som typ, ktorý síce zvažuje, ale potom trvá na svojich rozhodnutiach pokiaľ nevedú vyslovene do pekla, nemám problém ani s následkami svojich rozhodnutí.

Svoju úvahu som napísal aby som sa dozvedel niečo v tejto téme od vás. Z tvojej poslednej vety tak trochu prekáža čosi - možno práve tá nespokojnosť ?