Kvalita,alebo kvantita

12.10.2021 06:36 jadore31

Ako tu chodím tak po blogoch a čítam komentáre,zdá sa mi,že niektori muži považujú zeny len za kus masa a berú ich ako kravy na bitunku,alebo prepáčte iný dobytok,jednu za druhou vysukat a uľavil som si.Az zasnem nad egoizmom niektorých tu prítomných mužov.Mne to pripadá ako mať v zbierke čo najviac trofejí a chváliť sa potom pri pive kamarátom kolko som osukal,alebo tuto na fore.Kde sa podela úcta k zene ako takej?To fakt všetky sme radodajky podľa niektorých?Uznavam,ze su aj take ,ktore menia muzov ako ponožky,ale kde je kvalita??Radšej si to urobim sama,ako mať 5,6 chlapov,ktorí sa chcú rýchlo vystriekat na mne....A kvalitnych milencov,ktorym zalezi v prvom rade na zene,je velmi malo.To mozem potvrdit z vlastnej skusenosti.Oralom máloktorý vie priviesť zenu k orgazmu/ poctivo jazykom/myslím a o vasni v sexe radsej pomlcim.No a teraz čakám na tu vlnu kritiky a komentárov z radov chlapov....už sa na to veľmi tesim...

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
mas uplnu pravdu....poctivo jazykom k orgazmu...a vobec....zensky orgazmus je pre mna svaty gral.
@jadore31: Promiň, ale věřím, že umíš číst; a tak si prosím ten můj komentář ještě jednou přečti a snad pochopíš, o čem v něm píšu. Píšu o *tvém* blogu; že *ty* kritizuješ typ mužů, jehož zástupce jsi tady sama opakovaně chválila. Že to je zrovna Vill0n je vedlejší; ale to už jsem psal posledně..

A co se týče tématu "ČR vs. SR", nevím, co máš za problém, že o tom pořád mluvíš; viz např. nedávné vyšilování u JohnnyhoMnemonica, protože si "dovolil" napsat vtip; ale tady o Češích nebo Slovácích nikdo nepsal. Doporučoval bych více nadhledu nebo méně vztahovačnosti; ale to je samozřejmě na tobě.
(upraveno)
plne suhlasim len sme kus za kusom ako na páse jedno odíde pride ine
Johny.cz.:Tebe ten Villon leží v žalúdku.Schvalne som si prešla jeho asi 10 blogov, koľkokrát som na nich reagovala.Bolo to 3x.A to.na začiatku.A bolo to len taký koment,že je to dobre čítanie.Aj bolo!!!Takže ešte raz nepíš tu hlúposti a neporovnavaj môj blog s blogom niekoho iného.Vies,keď sa 2 rozvádzajú,vždy su obaja na vine.Nesud,lebo bude s sudeny.Som si všimla,že čokoľvek tu napíšem,českí muži všetko negujui.Si nemyslíte,že keď ste väčší / uzemim/mate vždy pravdu.Ja nezijem so sebcom,hulvatom a kurevnikom.A ani ma taki muži nezaujímajú.
power240:ano zlaticko a ty patris 100% do tej 2.skupiny.*21*
Spousta mužů to má tak jak to vykreslujes, ale víš, že jsou i jiní. 🥰
@jadore31: Nepíšu o tom, že píšeš konkrétně o Vill0novi; uvedl jsem ho jen jako příklad. Ve svém blogu (obecně) kritizuješ muže, kteří berou ženy jen jako "kus masa", jsou egocentričtí a špatně se o ženách vyjadřují (nemají k nim úctu) - přičemž ale tohle *všechno* splňuje např. právě Vill0n, kterého jsi tady ale od začátku naopak chválila. Takže si buď protiřečíš (kritizuješ hulvátství a ego, zatímco hulváta a egoistu u jeho blogů chválíš), nebo sis celou dobu ani neuvědomila, jaký hulvát a egoista to je - a právě proto jsem napsal, že měl mongoo s tím zmiňovaným rčením "jaká šla, takového potkala" asi docela pravdu - protože některé ženy si evidentně takové hulváty a egoisty sami "vybírají" a přijdou jim zajímaví a zábavní.
nejsem si vědoma že bych tě napadala :-))) dál tvůj komentář číst nebudu, promiň, stačil mi ten začátek a mám jasno :)
NekoretniPyca:ja napríklad nerozumiem,prečo ma napadas a čítala si tento blog,ked ti vadí.Neviem,že niekde tu by boli pravidlá,alebo témy,na ktoré máme písať.Je to voľný erotický blog a kazdy si tu môže napísať to,čo ho zaujíma,úvahy a temy,ktoré chce rozvinúť.Myslim,že aj ty máš tu kopu blogov a temu su nemala urcenu a pises si co chcesTu sa vyjadrujú len komenty a samozrejme,ze som sa na tomto serveri stretla s takymito muzmi/ len pisomne/ a islo mi to poriadne na nervy.Hned ich blokujem,preto mám aj vip.Takze nebolo to len volanie do tmy,ale som návrhov na jednorazovky,robiť subika mala neúrekom.Myslim,ze ako vacsina zien tuto.A ked tebe nevadí ako sa muži vyjadrujú o ženách,tak to je tvoj problém.
sukamsukassukame:to je absolutne jasne,ze po vzaj.sympatiach