Prekvapenie

8.7.2022 10:59 jadore31

Chcem sa s vami podelit o jednu skusenost.Nedavno som uverejnila jednoriadkovy inzerat a cakala,co sa bude diat.Odpovede sa začali hrnut😀,ale co ma ale najviac prekvapilo bolo to ,že sa mi ozvali muži,s ktorými som debatovala pred 3-4 rokmi a uz som.na nich aj zabudla.Debata vtedy išla do neznama a teraz sa ozvali,ako keby nič,ako keby sme si boli písali včera." Ahoj zlatko,ako to ide? Ako sa mas?/ klasické otazky/.To už fakt u niektorých týchto jedincov neexistuje žiadna sebaucta,sebareflexia,alebo úcta k zene ako takej? No čo si o takom chlapovi môžem myslieť? Prinajmenšom,že je totálne drzy a chce len sex alebo si " nahle spomenul si na mňa v tom vire povinnosti. Takže zoznamenie sa konalo/ iba s 2-3 pisomne/,ale normalne som stratila rec,aki su tu niektori chlapi bez chrbtovej kosti.Zaver:Stalo sa vám.niekedy,baby,že si muž na vás spomenul.po dlhej dobe a písali ste si už predtým?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@SklavinAna: dobre si ma pobavila...bože tí chlapi sú " niektorí" fakt hlupi*3*mali by mať nejaký poznámkový blok,komu co poslali.
Oni si vymazavaju veľa krát správy a potom ani nevedia s kým si písali alebo nepísali. Mne raz prišla správa Ahoj ja 35 a bla bla po pol roku opäť tá istá správa ahoj ja 41 Tak som len zo slušnosti odpísala že starne nejak prirýchlo 😅
Z toho důvodu si tu zásadně nemažu žádný vzkazy. Je to pak velká legrace v tom tomu troubovi omatlat čumáček.
@Kaktuspichavy: tvoj názor,neberiem ti ho.Ale ja nemám záujem o mužov ,ktori sa odmlcali a bla bla plno vyhovoriek a potom si naraz spomenu,že existujem a najradšej by išli do auta a hneď mali sex.No prepac,co som ja nejaka slapka?Nestoja mi ani za zmienku.Mam tu dosť kvalitných kamarátov a kamarátky,ktorí konverzuju so mnou celý čas a nie sú " vychcani" ako tam ti. Preto si vždy kupujem vip.
Stalo. Proto virtuální zombie nepodporuji a jsou v ignoraci. Reálné vlastně taky ne. Opravdu mě nezajímá člověk, kterého jsem několik let neviděla a nenapsali jsme si ani řádku. Diplomaticky ukončím komunikaci a dám do ignorace. Osobně by mě nenapadlo se takhle ozvat ale lidi jsou různí.
Souhlasim s @naughty_ginger , nevidím na tom nic zvláštního a pokud se s někým nerozejdu ve zlém, ať je to žena či muž, vždy budu rád, pokud se nějak znovu spojíme a u žen mi dokonce možná nevadí i když se rozejdeme ve zlém, i když marně vzpomínám, asi se mi to nikdy nestalo
ano stalo.....prostě se odmlčela a . po dlouhé odmlce najednou " Ahoj jak se máš .. " .... jen jsem to nijak nedramatizoval. Ona se celou dobu na Amatérech nevyskytla, mohla mít plno jiných problémů....než jsem se j stihl zeptat tak byla najednou pryč. Taková kometa.. mihne se tu, zazáří a zmizí..
@Karroli Muzu se ozvat? Nabizim sadu nerezovych hrncu.
@smallBoy86: konečne sme počuli slovo chlapa*3**3*