Aj s malým gasparkom sa dá....

17.9.2022 08:31 jadore31

A teraz má roztrhajte všetci chlapi s veľkými penismi!😄😄😄😄Nie,určite nie.O to mi nejde,uraziť tu niekoho.To nie je môj štýl.Ale ide mi už na nervy to stále pertraktovane posielanie penisov,veľkých,malych,hrubých,tenkých,ich porovnávanie..takže pozrime sa na to z mojej skúsenosti a prostredníctvom môjho názoru. Najskôr chcem napísať,že nerozlisujem pri sexe malý, stredný,veľký penis,ale schopnosť chlapa vnímať ženu,jej živočíšnosť,jej prežívanie,vzdychy.....vnimat ju ako celok.Zena mala by byť prvoradá pre dobrého milenca,ak mu na nej záleží.Velmi dávno/ ešte za slobodna / som mala chlapíka, malého krpca a keď sa vyzliekol,tiež som nebola 2x nadšená.Avsak čo nasledovalo potom,ma príjemne prekvapilo.Ako používal svoj jazyk,prsty,ruky,ako má vylízal do orgazmu/ čo sa nie každému podarí/a snažil sa dohnať to,čo mu príroda nenadelila.Sex bol,ale samozrejme ,že som skoro nič necítila a bol to len taký doplnok.On to proste chcel urobiť co najlepšie.Vsimal si moje pohyby,hlboké vzdychy pri lizani,pýtal sa ma,kde mi to robí najlepšie,klitak som mala zdureny ako gombicku a tiekla ako vodopád.Pri orgazme som rýcala ako byvol.On bol síce tvrdý,aj sa urobil,ale jasne mi dal najavo,že je až na druhom mieste.Tak sme to ťahali asi 2 roky a stále som sa tešila,lebo som vedela,čo ma čaká.Skoncilo sa to,lebo sme si našli iných partnerov:ja terajšieho muža a on svoju manželku. Chlap s väčším/ myslím nad 20cm/ bol,vyplnil má krásne,predohra krásna.Ale už nechcel veľmi robiť orál,sústredil sa viac na veľkosť svojho penisu,na dokonalé prirazanie a viac- menej ruky a jazyk používal veľmi málo.Stretnuti bolo len pár,lebo nechcel pochopiť,že sa urobím len klitorialne.Ale zase: bol živočíšny,cítila som sa vyplnená,dalo sa toho urobiť viac ako s menším penisom. Obidvaja mali klady,aj zápory.Ale co chcem tým povedať ? Chlapi,už prestaňte porovnávať tie svoje penisy,lebo vám z toho sibne😁Radšej by ste sa mali so ženou pri sexe rozprávať,vnímať ju, jej kundicku ako nejakú fajn zmrzlinku,ktorú chcete vylizat do konca a potom sa až sústreďte na seba.Milovanie/ nie sex/ nie je len rýchly zasun a prirazanie.Uz to pochopte!A vy,ku ktorým bola príroda skupejsia,nezúfajte! Máte jazyk, prsty a ruky a s tým sa dajú robiť neuveriteľné zázraky! No nie je tak,baby ?😀

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@Tercka:dik,že si potvrdil moje slová,aj keď muz s väčším môže urobiť to isté,len sa musí snazit
@duso: menší je pre anal ako stvorený,to máš pravdu*114*
Tiež som skôr na tej dolnej hranici,ale musím povedať nikdy som nemal problém uspokojiť ženu,a je fakt pravda,že človek s menším sa viac snaží tú ženu uspokojiť a viac sa s ňou pohrá. A keď už som niekedy chcel mať väčší penis,tak skôr kvôli chlapom aby som vyzeral ako riadny mačo 😆😆😆,ale kvôli žene ma to nikdy netrápilo.
Alebo a menším a tenším penisom do analnej dierky aby aj
muž niečo cítil....
@PaulaTomas:Nikto nehovorí,že bol zlý milenec,len bol v inom lepší ako ten" menej obdarený".Bolo to 50:50.A písala som to pre mužov,ktorí majú nejaké komplexy z ich mensieho M,nech ich zahodila a ide vždy a vždy o sympatiu a chémiu.Ved sme vizuálne tvory,tak myslím,že toto zohráva prvotnú úlohu.Dole sa vonku nevidíme.
@jadore31
Ruku na srdce ! Vybrala by si si tak ako tych 98% toho s vecsim penisom .! Preco ? Ak by si tu skusenost nemala tak ju chces skusit , a ak si uz ju mala tak to neznamena ze ked jeden s velkym penisom bol zly milenec tak su taky vsetci...
@PaulaTomas: Nepoznáš má,nemôžeš hodnotiť.Vybrala by som si toho s tou väčšou charizmou a chémiou,nevediac,ktorý má aký penis.A tamten,čo mal akoze menší,má priťahoval,aj keď sa😃zobliekol až potom.Respektujem tvoj názor,aj ked ja mám iný.
@jadore31
Precitala som si ho cely a ja som ho zhodnotila takto ako som to napisala. Ak by si postavila dvoch chlapov vedla seba dvoch rovnako krasnych chlapov avsak jeden by mal penis 14 cm a druhy 20 cm tak len ohladom chticu ktoreho by si si vybrala ? 98% zien by si vybralo toho s 20 cm ... ja som zhodnotila ze vecsinou sa vsetko toci okolo ich penisu , ti co ich maju vecsich a pouzivaju aj rozum tak ti ho nikdy do spravy neposlu... ti co nemaju rozum ... tych neriesim .. (upraveno)
@PaulaTomas:Prečítala si si celý blog poriadne ? Asi nie,lebo si nepochopila pointu blogu,ktorá je v posledných 10;riadkoch! Zvyčajne s tebou v komentároch súhlasím,ale tentoraz sme sa nepochopili!Napíš mi vetu,v ktorej je napísané,že veľkosť je rozhodujúca???Práveže som dala do príkladu 2 zážitky s 2 mužmi s rozličnými veľkosťami a vyšlo z toho,že: aj jeden mal za aj proti,aj druhý.Najdolezitejsie bolo všímať si ženu ako celok,jej prezivanie a upokojiť ju.A porovnávanie penisov je blbosť rozšírená hlavne medzi mužmi.