Zmarená sanca

17.11.2022 05:57 jadore31

Uz dlhší čas si píšem s jedným,povedzme to,dobre obdareným amatérom a už sme sa aj pár krát rozišli a znova zišli,pretože sa mu páčia zadkate BBW a nejaká sympatia tam prebehla.Tak tomu bolo aj tentoraz, že sme si už pripravovali stretko,keď sa vrátim domov,ale malo to háčik:Na svojom profile mal fotoalbum pri sexe vraj s bývalou,ale dátum svedčil o niečom inom.Bol tohtorocny.Ked som ho poprosila aby zakryl album,lebo pre mňa je to nepríjemné a ponizujuce pozerať sa,ako tam trtka inú,tak to neurobil.Skusila som chvíľu pockat,či si to neuvedomi,ale keď ani na druhý deň album nebol stiahnuty, naša konverzácia aj všetko skončilo. Ale on nebol prvý,ani posledný asi,ktory mi poslal pozvanie na stretko a pritom mal plnú stránku fotiek a videí s inými ženami.Ja neviem ako ostatné ženy,ale mňa to totálne uráža.Co ja som nejaká handra ? Fakt niektorí muži nas tu tak beru a pritom ja nemám jedinú fotku,ani video s mužom/mám,ale to je už minulosť/.Preto ich nemam ani vycapene.Ja to inak neviem nazvať iba chrapunstvom,prepáčte.Muzom to možnože neprekáža,keď sa snažia o nejakú ženu a ma tam albumy s inými mužmi.Alebo áno? Rada by som poznala vaše názory z oboch stran..

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

A co my zadaní? My přece hledáme číslo dvě, ale je fakt že většina se tím tady nechlubí.
@Pixar:Absolútne súhlasím s tebou.Niet k tomu čo dodať.
@jadore31 je jedno zda chlap, či žena, pokud je jeden z nich ženatý/vdaná, tak ten druhý by měl být diskrétní. A chlap by měl být diskrétní vždycky!
@ver65: Úplne presne si to vystihla.
Evidentně jiná očekávání ... a každý z vás tomu dával jinou váhu ... a myslím si, že se dotyčný z toho nezhroutil, když jsi komunikovat přestala. :-).
@sejra_za_rafkem Tak ji po ulovení nešukej jenom na misionáře a nuda je vyřešena*4**3*
@pmk001 Jednodušší to je, ale příšerná nuda. 🤷😎
@jadore31 udělala si dobře 🙂🙂 Jakmile tam už není důvěra a takhle tě zklame, tak to nemá cenu dál někam posouvat. 🙈🙈
@Tiferet:S tým chlapom som si pisala minimálne 2roky a bolo mi dovtedy jedno,či dakoho má,či nie.Ale keď už reálne ide do tuhého a on tam má ide primitívne klamať s októbrovým dátumom,je chrapun.Ono si myslel,že keď ma nadrozmerný curak,sa z neho poseriem.Takze toto ma zabrzdilo a už som s ním skončila.