Totálne fiasko

20.2.2023 17:33 jadore31

Trojka je veľmi tenký ľad. Hlavne,ak to partneri nemajú medzi sebou" upratané" v hlave.
Bohužiaľ jednej takejto trojky som sa niekedy veľmi dávno zúčastnila aj ja.A bolo to fiasko jak sviňa.


Myslím,že to bolo ešte v začiatkoch,ako som sem prišla.Pisala som si so sympatickým párom,konverzácia plynula v pohode,všetci traja sme si vymenili fotky. Páčili sa mi.On taký zarastený macko,dobre obdarený, ona podobná postava ako ja,veľké prsia ,zadok,bbw.Aspon som si to dovtedy myslela.

Osobne sme sa na káve nestretli,len sme si už dohodli u nich stretko.
Nastal deň D, zazvonila som u nich,otvoril mi statny chlap.Otvorili sme vínko,debatovali,dostávali do nálady a v tom vosla manželka aj s chlebickami.

Môj pohľad spocinul na jej postave,ktorá vôbec nezodpovedala fotkám ktoré mi poslala.Ani prsia/asi 2ky/ ,ani stehna,ani zadok.Proste nič. Stíhla žena.
A vtedy som sa mala asi zdvihnúť a odísť.Ale neurobila som to a myslím si,teda oklamala má s fotkami, snáď ma nesklame v posteli.

Potuzení alkoholom sme vošli do kúpeľne,mali vaňu, ľahli sme si do peny oproti sebe,my zeny a začali sa vzájomne dotýkať, hladkať, prstiť. Pán nám nastavil jeho pýchu a krasne sme ho vyfajcili.
Po presunutí sa na posteľ,sme pokračovali v hratkach, pán bol aktívny, sukal nas raz jednu,raz druhu, lizal zdola, zozadu.Povedala by som ,venoval sa nám obom rovnako. Avšak to som nevedela,že pani je total žiarivá a pri hraní jeho rúk s mojimi veľkými prsiami a bradavkami ,to nevydržala a vykríkla, citujem: " Ty kkt jeden,tak ty ju j..es každý deň,tu kurvu.Vidim, jak sa jej venuješ.Ktovie,ako dlho to už ťaháte spolu! "Vrieskala ako zmyslov zbavená.
Ja som vyletela z bytu poloblecena,s plačom a rýchlo volala taxi.Pan má dobehol a začal sa mi ospravedlňovať,že to je nedorozumenie a mám sa vrátiť.
Odmietla som s tým,že v živote už o nich nechcem počuť. Pokym som ich blokla ,stihol mi ešte v ten večer poslať pár správ ,sms a telefonátov,ale nereagovala som.


V tú noc som nezazmurila oka a prisahala,že žiadnu trojku si už nezopaknem. A ak áno,len s párom, ktorý poznám.

Stal sa Vám niekedy pri sexe v 3ke,4ke nejaký trapas ?

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@jadore31 No... Partner mojej milenky sa o tom predsa nesmel dozvediet.... ;)
@jadore31 samozrejme, neriešil som to. Bola to vtedy moja prvá trojka (MŽM) a to bolo pred 20 rokmi. ŽMŽ ma nikdy moc nelákala, i keď aj s takým mám skúsenosti. Medzitým som už mal pár lepších trojek, ale aj nejaké nevydarené, kde mal muž zjavne problém a akoby chcel ukázať, že je väčší kanec.
Dnes už je to zvyčajne o tom, že sa muž veľmi rád pozerá, alebo dokonca ide do práce a vie, že si žena doma dobre užíva. Je to vzrušujúce.
Snáď máš aj Ty viac príjemných skúseností s trojkou. Verím, že prídu ďalšie, lepšie.
@Janicko03: Nerozumiem asi,píšeš že si mal 3ku niekoľkokrát....a že teraz to nevieš zosúladiť ? Ako momentálne ?
@BullBA: No to je toto,čo som písala,že chlap nechce ísť s chlapom do 3ky kvoli veľkosti udu. Ono aj ženy sú jesitna,veď ta žiarila na moje veľké prsia.Tak je to 50:50.
Hlavne,že to vyšlo a pekne ste si to všetci 3 užili.
A že ťa nepozval, môžeš kaslat nato.
Mal som trojku niekolko krat ..
Ale zatial sa mi nepodarilo zosuladit cas, ked mal byt prítomný aj jej partner... *34*
Toto si fakt neviem predstaviť. Ja som mal len dobré skúsenosti s trojkou. Raz chalan mal problém s erekciou. Potom sa mi priznal, že nečakal, že mám takého macka a tak sa zrazu nemohol postaviť. Nakoniec to však vyšlo a poriadne sme ju zo všetkých strán pretiahli. Po skončení, keď som hľadal kúpeľňu, jeho partnerka ma odprevádzala a stále s obdobím držala za penis. Bolo to také vtipné. Akoby sa ho nechcela vzdať. Samozrejme, mne to vtedy posilnilo ego. Avšak on ma už odvtedy na trojku nepozval.
@mapajkopo: Tak teraz ti nerozumiem: nechceš aby jej ublížil.',ale nechceš byť pri tom ?? Tak potom to nie je ani trojka ,ani kanda, ale len ty mas nejakú paranoju.......vieš čo radšej si vychutnávajte dvojku,môj názor ;lebo sa budes len trapit
@jadore31 myslel som to tak, ze sa bojim aby jej neublizil.. ale ak si chce uzit nech si uzije (nie som ziarlivy, no nemusim nutne byt pri tom a pozerat sa.. nie som clovek ktory sleduje kazdy krok partnera..) proste jej doverujem nech robi cokolvek.
@mapajkopo : Ale ved si pisal,ze do trojky mzm by si nikdy nesiel,lebo si to nikdy nerobil a nevies,ako by to dopadlo,keby muž siahol na tvoju partnerku.Tak nie si o tom presvedčený a ziatlis. Ty nedôverujes sám sebe a tým sa bojíš aj o partnerku. Tak potom ako môžeš byť otvorený všetkému,keď si nedovercivy voči trojke ?