Paradoxy

26.2.2023 01:51 Nickjaty

Rodinné paradoxy. Manželka, dve krásne deti. Stará sa o rodinu, ja sa starám o ňu. Postará sa, navarí, upečie, všade upratané, navarím, upracem. Dve krásne deti, šikovné deti. Vonkajšia idilka, vnútorné zúfalstvo. Manželstvo bez vášne. Žiadne ľúbim ťa, potreba dotykov. Žiadne chýbaš mi, mám na teba chuť. Čokoľvek urobím, je úplne bez odozvy. Roky plynú a ja som rezignoval, akoby kúsok z jej puzzle chýbal. A tak píšem poviedky, sem tam tu niekomu. Vtedy však prichádza obrovská žiarlivosť. Kam ideš, komu píšeš, načo odchádzaš. Žiarlivosť prečo, keď nechceš moju vášeň?
Niekedy človek potrebuje povedať o svojom vnútornom pekle z ktorého niet úniku.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@OnaExistuje Já měl takový jalový nápad vyzkoušet si to a fakt nemáte. 😏 Věř mi! 😁
@Nickjaty: Ja si myslím,že keď si mal milenku a ona sa to dozvedela,stratil si u nej dôveru A preto sa tak správa. Nie som za podvadzanie ,ale troska ste to mali ustrážiť. Žiadne prechádzky,nič len užiť si a každý ide svojou stranou.Tam vidím gro problému,boli ste malo diskretni.Ale to je len môj osobný názor
@sejra_za_rafkem no, pravda, tohle muži nikdy nepochopi *1*
@OnaExistuje A já vím, že žádný takový instinkt nemáte. 😇
Zrovna tyhle tři věci co jsi vyjmenoval se podle mě moc s malými dětmi nedají. Tedy mému nejstaršímu je 6 a já jeste nikdy nechyběla u uspavani - jednoduše proto, protože večeři, wellness ani víkend bez dětí nepotřebuji k pocitu intimity. Pokud by muž spal 4 noci u milenky a já doma byla s detma sama, zcela jistě by se nemusel vracet, stejně tak, pokud by mi volala nějaká psychopaticka milenka a jeste i rodine.
Pokud jste už takhle na vlásku, tak tady zruš profil a staň se pevnou skálou pro svou ženu. Větší děti a více času pro vás. Anebo si stůj za tím, že vám to doma neklape a zde si hledej milenku. Ale brecet o tom, jak za všechno muze tvoje žena a mít na popisku, ze hledas milenku, je podle mě velký špatný.
@OnaExistuje 5 rokov sa situácia zhoršovala, náš vzťah bol taký že som chodil do práce a staral sa. To bolo všetko. Žiadna intimita. Manželku som volal na víkend bez detí, aby si oddýchla a trochu sme sa venovali jeden druhému. Odpoveď bola vždy nedá sa. Poďme na večeru a prechádzku, nedá sa. Poďme do wellness, nedá sa. 5 rokov. Svokrovci bývajú vo dvore, ale deti ževraj nemal kto varovať. Bol som zúfalí, pripadal som si ako chodiaci bankomat.
No v tom případě jsem asi nepochopila tvůj příspěvek v blogu, kde píšeš tom, jak ti do cesty přišla kolegyně z práce.
My ženy v sobě máme takový instinkt, proč s někým přestaneme spát, i když nás to dřív bavilo a byly jsme zamilovane.
@OnaExistuje je niečo zlé na tom, keď chce byť muž so svojou manželkou? Ked potrebuje aj on počuť ľúbim ťa? Keď ju chce objať? Ja som nikde nenapísal, že je zlá žena, stará sa super o deti, pečie úžasné kvaskove pečivo, robí veľa vecí super, ale emócie, vášeň, sex, manželskú intimitu s tým nenahradíš
@medzidvemaudoli k fajke sme sa prebojovali po mnohých rokoch 🫣🫣🫣
@OnaExistuje presne takto ženy obhajujú svoje správanie. Určite muž robí niečo zle