Show must go on

10.3.2023 11:57 jadore31

Myslím,že nadviažem na blog @sligomana,ďakujem že si ma predbehol a tak vo mne ešte vystupňoval moju myšlienku,ktorú som už mala v hlave dávno,ale práve teraz nastala tá vhodná doba ju rozvinúť. Inak,nech si robí kto čo chce so svojím telom, ak má na to peniaze/ja by som do toho nesla/,ale vždy lepsie ako míňať velke peniaze na alkohol a cigarety. Vsak niet nad prirodzenosť.

Ale k dnešku. Prechadzam okolo tlace dnes v Lidli a sem-tam sa pozriem aj na bulvarne plátky a tam veľkými písmenami nadpis" Uži si to ,ale nezen sa". Totiž minulý týždeň tu začala show Ruža pre nevestu,kde si prihlásené krásky vyberaju jedného mladého typka.Je to 29rocny podnikateľ, býva v Thajsku a robí s financiami v Bangkoku. Pozriem si tieto show skôr ako turecké novely, lebo mám rada krásu a tej je dnes okolo nás akosi malo. Všetko bolo krásne honosne pripravené ,chlapec celkom pekny,pohľadný , ale hlavne som bola zvedavá na dievčatá ako budú vyzerať,aké budú mať šaty a ako sa budú správať.

Tak to bola teda prehliadka umeliny. Snáď 2-3 boli prirodzene,ostatné zväčšené pery, korekcia vrások, umelé prsia.Dobre fajn. Zoberme, ze je taká doba, ale aspon vo vyraze mali byť prirodzene a nie afektovane a chvíľkami to bolo doslovne trápne,ako sa tam " slovné ponižovali"pred ním. Každá mu mala priniesť nejaký darček.Vyhrala jedna slečna s obrazom milencov, ktorý mu namalovala, ale už sa tam začala medzi nimi vojna a bitka o neho.Najlepsie boli tie dialógy medzi nimi,ake sú rady,že ta a tá postúpila a pritom si tam hadzali polená pod nohy a ohovárali sa,Troska mi to pripomínalo aj dnešnú dobu.

No strašne neúprimné.

Ale ja mám otázku na chlapov: Čo vás upúta na žene ako prvé ?Ako by ste robili výber dievčat ? Čo by ste mu poradili,keby ste mohli ?/ma tam este 14 dievčat/

A baby na vas takisto otázka : Máte 17 chlapov pred sebou,ste v show.Podla akého kľúča by ste si vybrali toho posledneho ?

Ja viem je to show, prvá s Pepikom Novotným vyšla tak ,že si vybral jednu Slovenku, ale nevydržali spolu,všetko je tam nahraté,umele, pompezne,ale keď sa tak zamyslím, vlastne sa to veľmi neodlišuje od bežného života,lebo aj tam si vyberáme partnerov. Takže teraz otázka pre všetkých: Prečo práve ste si vybrali toho vášho/ tu vasu ?Čo bolo to prvotné ? /U mňa to boli oči,pery a ruky/.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

@Invictus: Chápem,ale tých autentických tam bolo ako šafranu.
@jadore31, pýtala si sa na preferencie výberu, keby to bolo v mojej réžii. Jediným slovom "autentickosť". Ak je dievča autentické, drobné vylepšenia až tak veľmi nevadia. No skúsenosti vravia, že sa tieto dve vlastnosti navzájom vylučujú 🤣😝
@jadore31 ďakujem za pekné slová. Vážim si to. Tiež vidím, že si ten typ, s ktorým by som si rozumel *18*
@BullBA: Vôbec nie si čudný a úplne ťa chápem.Partneri si proste musia sadnúť,nie ani tak fyzicky,ale sexuálnym zmýšľaním.Aspon u mňa je to tak.Zoznamila som sa s mužom,ktorý má vyzorovo nejak nepritahoval,ale dala som tomu šancu a bol to jeden.z najlepších milencov doteraz.
Si veľmi solídny muž,slušný,ďakujem ti za tvoje vždy pekne a podnetné komentáre.
Ja som asi čudný. Sám netuším, čo ma na ženách priťahuje. Proste tá žena mi musí být sympatická. Musím si s ňou rozumieť. Neraz sa mi stalo, že som sa zoznámil so ženou, kde som si povedal, že je nádherná "fyzicky" a po krátkom čase ma odpudzovala. Svojim správaním. A často si s nejakou ženou veľmi rozumiem, začne sa mi veľmi páčiť a z počiatočného flirtovania to prejde do "Prepáč, chýba mi nejaká iskra medzi nami". Takže sám neviem, aké ženy sa mi páčia a verím, že nie som jediný muž, ktorý to tak má.
@Invictus: Už som ťa tu do zbytku partie postradala*6*.
Ja si myslím,že sila showbiznisu a obrovských peňazí je veľká.A ide vlastne o to: o prestíž pred inými telkami a mať čo najlepšiu pozeranost. A dopyt je určite,to si buď istý/mám v rodine niekoho v show biznise/.
Ale tie mozgové závity niektorých účastníc.o ich vylepšení by som najradšej pomlcala.*3**3*
Občas by som chcel málinko vidieť do hláv tých, ktorí podobný program vymyslia, zafinancujú, natočia a dokonca dostanú ho na obrazovky. Zrejme je po nich dopyt, o ktorom my jednoduchší ani netušíme. Ohľadom drobných vylepšení nie som úplne odmietavý ak nie sú to práve mozgové závity dotyčnej 🤦🤣🙈
@Hejtka : A vieš, že to isté by som robila aj ja ? Nemusím tie piercingy, náušnice,tetovanie ani ja.Proste sa mi páči muž,aký je. Muž ma byt muž.
A nemyslím si,že si povrchna, ani ja,ani ty,lebo napr.ja mám kopu kamarátov s takými vylepseniami,dokonca aj priateľa som tu mala s tetovanim,ale on to mal odpustene,lebo bol fajn aj povahovo. A bol pekny*3*
Jak bych vybírala ze 17? Nejdůležitější by bylo, abych si s ním měla o čem povídat. A velmi pravděpodobně bych hned na začátku udělala síto právě odstranující umělinu: všemožné naušnice a piercingy, kosmetická chirugie, tetování... s nositelem takových věcí bych si asi dlouho o čemkoli povídat nedokázala.
Už mi bylo mnohokrát předhozeno, že jsem povrchní, když odsuzuji chlapa s naušnicí nebo tetováním do skupiny méně inteligentních, ale prostě moje životní zkušenost taková je, instinkt stokrát a možná tisíckrát potvrzený.