Proč sténáme při sexu?
Pánové doufají, že jejich partnerka hlasitě prožívá milování, protože jsou sexuální přeborníci. Závěry anglických vědců je ale asi přivedou zpátky na zem. Podle nich nejde ani tak o mužskou výkonnost, jako spíš o ženské herecké výkony, které se vzrušením nemají nic společného. Z jejich zjištění totiž vyplynulo, že 92 procent žen vydává při milování různé zvuky, jen aby udělaly pánům radost a povzbudily je. „Ženy přiznávají, že tyto produkce předvádějí především proto, aby urychlily ejakulaci partnera, protože se nudí, jsou unavené, necítí se pohodlně nebo někam spěchají," potvrzuje doktorka Sarah Brewer. Převzato z novinového článku.
Je to pravda, nebo jak to tedy je?
Za mě je to trochou blbost že by se sténalo jen z nudy a aby se chlap co nejdříve udělal. Bez vášnivého sténání by to opravdu nebylo ono a i já dávám najevo své vzrušení. Zkušenost mi říká, že i žena ocení, když chlap není potichu...No snad nežiji celí život ve lži. Upřímně by mě sex bez odezvy ženy absolutně nevzrušoval a z tvrdého ptáka by zbyly jen oči pro pláč. Ať už je sténání, vzdychání a různé jakočení výsledkem hereckého výkonu, nebo opravdového vzrušení, tak to k sexu zkrátka patří.
Přeji hezký den a hlasitou noc, ať z toho sousedé také něco mají.😉










Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.