Jak rozmazat obličej

V Zoneru nejlépe..Děkuji.

Příspěvek byl uživatelem smazán.
V akom programe? A moznosti je viacero samozrejme. Spravit vyrez na tvari a funkciou blur rozmazat, alebo priamo v nastrojovej liste je stetec blur (pokial sa bavime o photoshope)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. To má smysl, pokud chceš obličej jemně rozostřit. Pixelizování a čmárání u fotky jen zkazí dojem. Já radši udělám výřez, ve kterém většinu obličeje vynechám. Zvaž to. Držím palce.
Mam Zoner, ale verzi PRO .Predpokladam, ze to obyc bude umet take.
- Vybrat oblast (nebo cela fotka)
- Menu - upravit - vylepsit - rozmazat nebo rovnou <CTRL><6>
Pak si pohrat s typem rozmazani a posuvnikem.
Před focením lopatou, nebo po focení v editoru.
Ahoj, prosíme o radu. Je lepší maskovat obličeje při focení hned na místě (např. pumčochou na hlavě) nebo maskování provést až dodatečně na hotové fotce? Zkoušeli jsme oba způsoby, ale ani v jednom případě nejsou výsledky uspokojivé. Děkujeme za názory
A nebo fotit pro sebe v klidu s tvari, ale tak, aby to slo dobre a vhodne oriznout.
Pokud se holka/zena snazi skryvat a otacet na kazde fotce, muze pusobit velmi krecovite.
Přesně tak to děláme my :) a v mobilu to člověk ořízne za pár vteřin.
U těch masek se ale pak může stát to, že divák zaměří svoji pozornost na masku samotnou a ne na děj na fotce. Tento jev je v erotické fotografii poměrně dobře známý, kdy se třeba někdo fotí v pozadí významné stavby a pozornost se tak automaticky zaměří na tu významnou stavbu ane na model/modelku. Proto s používání masek (jakkýchkoliv) raději opatrně. Méně je opravdu někdy více. Všem fotografům zdar.
Záleží, jestli tu fotku chcete i jako "památku" pro sebe.
A u těchhle fotek je někdy pohled do tváře erotičtější než zbytek nahého těla a je škoda o to maskou při focení přijít.
A navíc, jak budete jednou v domově důchodců babičkám a dědečkům dokazovat, že ti borci a kočky na fotkách jste právě vy ?


A proto klidne fotit s oblicejem a doma spravne, ci spise vhodne oriznout ;) Ale to uz chce kompozicni oko a videt ten orez rovnou pri foceni, coz se obavam ze to tady zvladne jen par (tak 100-150) lidi....
Ale takto zustane pamatka ve sve plne krase a i “prezentovatelna” anonymni fotka :)
Díky za užitečnou radu. Přemýšlel jsem, jak se zas budu trápit se stahováním a učením se nového programu a nakonec jsem to oříznul v mobilu a je to. A asi opravdu lepší, než si xichtík rozmazávat.
Ahoj,oživím téma.Upravit fotku není problém ale jak rozmazat obličej u videa,jakým programem,poradí někdo?
Jde to v mobilu staci stahnout aplikaci napr. kinemaster, powerdirector
Díky ale to já nedám,neumím AJ ale stejně děkuju
Mohu upravit pokud budete chtit
Díky za nabídku ale radši ne.Nějak to zkusím pochopit
Před focením lopatou, nebo po focení v editoru.