Co zitra nekdo mladej?
Nechystá se někdo dnes?
Nebude někdo dnes na Jezerce ?
Ahoj jaké to tam teď je?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bývá málo lidi ? Takhle ke konci?
Stále suprove:).....
Jsem zaslechl že tam má probíhat rekonstrukce
wellness ne , je to ten bazen co je vedle hotelu
Příspěvek byl smazán.
Ahoj, nejde nejaky par nebo zena 27.11 do sauny?spolecna nahota?
ahoj, super wellnes, nej venkovní vířivka večer :-) krásně jsme si užili:-)
Nezajde dnes někdo do Jezerky do virivky? Pár nebo žena??
Ahoj kdo jede ve stredu do welnes
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano je to super welnes a sex muze byt potom
Ano je to super welnes a sex muze byt potom
Obcas rychla kurba a prsty v kundicce..sex neriskujeme
my byli minuly tyden o vikendu a i kdyz jsme ve virivce lehce zlobili nikdo se nechtel pridat
Ahoj kdo se chysta zajit do sauny
Vetsinou zaciname v saune, kde se rozkoukame. Zajdeme do venkovni virivky, kde se mazlime, naposledy si tam na me manzelka sedla a pekne rozdrazdila, vedle si povidajicimu paru to nevadilo (je vzdy sranda, kdyz prestane bezet cyklus a voda se ustali. Nebo vyjit s nadrzenym ptakem z virivky). Pak jsme sli do pary, kde jsem si ji oprel o tu lavici uprostred a zezadu ji to delal, v tom prisli dva muzi, tak jsme prestali a sli si to dodelat do mistnosti s posteli. Bylo to super, Jezerka je skvela.
Ahoj to ja bych se hned pridal
Mozna pujdu stredu po 19 hod je tam vetsinou volneji
Také to tam máme rádi... Moc.
Ahoj kdy se tam chystate si jit zadovadet
Je to tam super, hlavne venkovni virivka :)







Seč Jizerka
Kdo zna