oko za oko zub za zub... :o)

hlasování pár jedinců

asi už to tady bylo, ale mě to stejně nedá. Existují na tomto serveru jedinci, kteří si myslí,že si zasloužíte jen takovou známku,kteou jste dal vy jim... :o) To mi přijde hodně ubohé a trapné.Jak má člověk,hodnotit fotky které stojí za prd a nebo se mu nelíběj 1 jen kvuli tomu,aby ji sam pak dostal?!Takhle pokryteckej alespon já nebudu!Zamyslete se nad sebou...viz. NOKIUS70,George30 atd
No vidíš to! Píšeš tady o ubohosti a trapnosti v souvislosti známkování. Nakonec z toho plyne, že jseš sám ubohej a tapnej! Bereš si do huby transvestismus a sám přiznáváš, jak bys ho známkoval. Já nepůjdu na tvoje galerie, nejsem na tebe zvědavá! Ale pochop, že i ty můžeš být pro někoho hnusnej, stejně tak jako jsem pro někoho já. Mám spousty pětek a nehroutím se z toho. A hlavně se neotírám o nikoho, kdo nemá stejnou orientaci jako já, ikdyž s blbci bojuju. Nebuď ješitný a buď soudný! Pak se nebudeš divit, že někdy taky dostaneš pětku. Babeta.
Ja se z ničeho nehroutím... :o) Možná se někomu nelíbím,ale jsem normální...
Nějak tomu nerozumím,už jenom co to znamená oko za oko zub za zub na tomhle serveru,jehož admin má přání,abychom se tady bavili.Tenhle původně biblický slogan totiž přímo vybízí k pomstě a to my s babetou moc dobře známe z některých vzkazů a známkování na našich galeriích.
Nevim ke kterym znamkujicim patris. Ale ono take velmi zalezi na tom zda jen znamkujes, nebo take pridavas sarkasticke a ustepacne komentare, ktere nemaji v komunikaci slusnych lidi sve misto. Kdyz uz znamkujete za 5 tak ocekavam vyjadreni PROC neni galerie dobra. To ze se mi nelibi neci telo a orientace neznamena ze budu hodnotit za 5! Hodnoti se originalita, napad... To je muj nazor JPJP (ona)
Ale no tak... jak tu někdo správně podotkl, jsme tu asi všichni pro svou zábavu, radost, potěšení ze vzájemného seznamování a tlachání, někdy i víc, ať už jsme ženy, muži, gayové, transvestiti, černí, bílí, tlustí, tencí... každému se líbí něco jiného a na druhou stranu, není tu asi nikdo, kdo by se líbil absolutně všem. Známkování je dobrá věc, ale na druhou stranu, já osobně tu pro to nejsem. Mimochodem, momentálně nemám galerie, ale to neznamená, že za týden nebudou jiné, než jste u mě doposud znali ;-)
Každá galerie je pro někoho krásná. Tento web slouží pro lidi co mají nějakou úchylku ( vrámci zákonů ) např. exibicionismus (jinak by se asi stiděl né) Někdo má rád soulož ze zadu se ženou a někdo rád pohoní jiný úd. Neberme to těm lidem a komu se co nelíbí tak ať na to jednoduše nekouká. Pak nemusí mít dilema - jedničku či pětku.