sexik v satickach

mam rada sex v kratkych satickach

mam rada sex v kratkych satickach nikde sem tady ale nenasla takove tema a komentare ci prispevky
Ted me tento rozhovor pripomel jednu prihodu u obchodaku...bylo silene vedro,slecna v minisukni se predklonila...a ja nebyl na tu situaci ani dusevne pripraven,natoz neco jineho...mel jsem z toho pohledu na jeji prdelku a kundicku krasny pocit,ale jak jsem rikal.necekal jsem to a tak jsem se nezmohl na slovo...nevim jestli ten predklon udelala schvelne...vzpominal jsem na to ale dlouho
Taky miluju sex v šatičkách nebo krátké sukýnce, stačí trošku vyhrnout, a může se dít cokoliv a hlavně kdekoliv *362*
Ráda hezký zezadu,jen vyhrnout a šup tam s ním?*362**87**75*
Jen bych doplnil, že žena s vyhrnutou minisukní, poloobnažená, staženýma silonkama a kalhotkama je víc sexy.
Ahoj no To mně vždy přivede k erekcí když zvedneš sukynku a jenom kalhotky odtahnes bokem
Je to velmi praktické,s bývalkou jsme si to užívali v práci o pauze.Ostatní šli na oběd a my si užívali.Sedl jsem si na židli a ona na mě,takže by ani nebylo nic vidět,kdyby někdo náhle přišel....Ale naštěstí nepřišel a bylo fakt moc vzrušující.
Přesně tak! Jen vyhrnout a může se šukat *87**362*
Tady je krasne videt jak je vsechno relativni. Treba takovy sex v satickach. Kdyz ma zena saticky - uzasna a vzrusujici vec. Ale jen si je oblekne chlap... No proste, vsechno je relativni:-D:-D
No u ženskejch se to předpakládá že budou v šatičkách, u chlapů je to uchylárna. To není nic relativního.
Ahoj,zas nás tak neponižujete xixi.Vela chlapom sa páčim aj v šatičkach.Nikomu tým neubližujeme.Pekny dník prajem
sice obecně preferuju sex úplně na holo, ale třeba na venkovní rychlovky je to velmi praktické :)
Je to famózní doplněk k milování. Moje přítelkyně to dokonce vyžaduje. Při sexu chce podpatky skoro vždy a někdy i nesmím sundat sukýnku. Prý to dělá kvůli sobě. Že prý se tahle cítí víc sexi a tím pádem lépe prožívá sex.
Sex v dam.pradle mam rad uz me meli muzi nahrani delam jim holku ja muz 60l.bi.plnostih.praha.rad nosim dam.pradlo.rtenku nartech.kdyby se nasel deda co mne na neco chce dopoledne u tebe,priroda,wc,atd.nebo zajit na pivo,kavu a domluvime se.vladimirvalencik31@gmail.com
Krásná to představa :3 :D ne, že ne
Taky mam rad kdyz ma zena kratke saticky nebo sukynku a kdyz se predemnou predkloni ... no proste parada. Ruzne pokukuji po holkach a doufam ze uvidim ruzicku ,ale zatim mam smůlu
Moc vzrušující když je žena při sexu oblečená, nebo částečně obnažená, jen s vyhrnutou sukní. Moc vzrušující je i kombinace halenka a minisukně......
Ahoj, preji hezky vecer. Vím ze je to tady na amsterech těžký ale hledam jednou normální a pohodovou zenu která by jela semnou na dovolenu na Kansrske ostrovy o d 13.12 do 20.12 mam to zaplaceny a mam jedno místo volný. Je to INCLUSIVE
Šatičky sú super... dá sa všade šup šup a nikto nič nevie *114*
Také miluji když si ženská vezme krátké šaty a naostro. Spam už jen stačí se předklonit a ne odolám vyšpulené broskvičce
Je to jedno z nejlepších věcí a ještě jak mají šatičky šňůrky, které se dají využít........
mini saty miluju a v lete nosim velmi casto :)
Přesně tak takové ženy co je mají jsou krásné a hlavně sexy a pak stačí jen trošku je vytáhnout a může se jít na to *1**1**1*
To bych moc rád viděl jak moc ti sluši😍😍😍😈
Moc rád bych na tobě viděl ty mini šaty 😈😈😈😍
Hmmm i já moc rád krátké šatičky,a nejlépe bez kalhotek 😍🤤😈*63**71*
Hmmmm já rád šatičky 🤩😍🤤 bez kalhotek nejlépe
a nefouká ti pak na koule?
Ahoj kamarádku jsem párkrát ocel při procházce v lese když měla šaty jen má ostro
Bývalá chodila ven v minisukni bez kalhotek a někdy si z hecu vzala silikonovou imitaci šourku, který jí z pod sukně visel za zavírací špendlík...