Wellness jezerka seč

Wellness jezerka seč

Ahoj kohopak tam potkame? Nejlepe naky par nebo zenu
V poslední době tam jezdíme poměrně často. Je to tam moc fajn :)
Taky bychom zajeli, ale nikdy jsme tam nebyli. Kdo nás tam uvede? Můžeme v příštím týdnu...*24*
Je to tam fajn, taky tam často jezdíme
Ahoj nechtěli bys te dat zítra od 13 hod welnes na jezerce Seč vše platím pokec seznámeni nebo i sexik. Jsem darce krve tak že zdráv. PS moc se mi libite
Na Jezerce před několika měsíci otevřeli další část a tady to nějak umřelo .... :-D
Ahoj, chysta se někdo? Láká nás zkusit, rádi bychom se tam s někým potkali.. ideálně pár případně žena
My jedeme dnes a budeme tam i ubytovaní...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
O tom jsme nikdy neslyšeli. Kde to máme hledat.? Mají nějaké www. stránky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No v týdnu tam moc lidí nebývá ale víkendy to je většinou narvaný
sex je tam běžný ? Jsou tam intimní prostory ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My bychom zašli v týdnu, ale jsme starší....
Ahoj, chystáme se tam s přítelem v sobotu večer. Bude tam nějaký pár?
Ve zdejším welnes budeme v pátek večer a v sobotu. Máme to tam i s bydlením :)
Ahoj, jde dnes večer někdo? cca ve 20hod?
Chystame se na Velikonoce, potkame se s nejakym sympatickym parem podobneho veku?
Budeme na jezerce 15.-15.9. Hm?
My tam jezdime pravidelne. Budeme 12.9. od 14 jeste ve trojce, MFF
Lidicky, a co tam chcete delat? Vsak je to normalni wellness...
Však jedem do wellness. Mame zam pracovni povinnosti. Tak co si je nespetřit. Zvlašť, když hotel neplatime my;-))
Takze jste soucasti te firemni akce, co tam bude?:-)
Potkáme někoho v neděli kolem oběda? My pár 25 a 29 let.. :)
Nu, jestli nam nekrachne hlidani, tak my se tam chystame na vikend, tak snad to vyjde a bude to pekne:-)
Ja bi mlady kluk, hubeny. Najdu mlady par co se mnou zajde?
Ahoj taky tam rad jezdim prida se nekdo
Ahoj, bude tam nějaký mladý pár tenhle víkend? My budeme od čtvrtka. ..
Taky tam jezdíme, ale spíš až podzim, zima v týdnu. Patek a víkendy je tam moc lidí.
Tak v sobotu večer žádný velký nával nebyl, nepočítal jsem, ale zhruba tak do 10 lidí. V tomto wellness mě překvapila odpočinková zóna s lehátky s matrací. Je to sice náročnější na údržbu, ale mnohem příjemnější na odpočinek než v jiných wellness, kde plastové lehátko studí. Trochu stísněně na mě působil centrální bazén(ek) v těsně lemovaný vysokou zdí. Podle frekvence využití bych řekl, že jeho absence by neměla zásadní vliv na celkově příjemný zážitek. Ochlazovací bazének by mohl mít výrazně chladnější vodu, takto se v něm dalo pobývat libovolně dlouho. Skladba a provedení saun je výborná. Amorova komnata byla také v provozu, nebylo mým cílem monitorovat využití této místnosti s vodní postelí, ale myslím, že byla skutečně využívaná. Třeba tahle moje pidirecenze někomu pomůže k rozhodování a nedostanu zde nějakou "čočku" za reklamu.
Centrální bazének je malý, ale protiproud je super a co si pamatujeme, tak byl vždy obsazen.
Přijeli jsme včera a jsme tu do neděle. Dneska jdeme na celodenní wellness, počítám, že tam budem až do zaviracky:-)
Podle mě je to tam max na 3 hoďky ;)
V tom pripade idealni. 3 hodky odpoledne a 3 hodky vecer :)
Joo tak napište jak se Vám líbilo :) trochu mi vadí, že už je to tam lehce opotřebovaný a některý věci nefungujou :) taky jsem prvně čekal že to bude trochu větší a členitější, ale jednou za čas je to ok :)
Je to tam od 13.00 do 21.30 ... Pokud to nezměnili.
Ahoj, tak kdy jste byli? A nějaké zážitky?
Za nas dobry :-) prijemny misto, pekne vybavene... snad jen skoda, ze nemaj otevrino jeste trochu dyl... a zazitky? Jednou jsme vyrusili nemecky par ve virivce, bohuzel tam s nama prisel jeste dalsi clovek, jinak bych jim rekl, ze se nemaji nechat rusit :-) K veceru jsme zbyli tri pary ve venkovni vyrivce. Vedle nas se zacali libat.... a pak se vsude rozsvitilo a museli jsme jit. Urcite se tam jeste nekdy vydame.
Ahoj lidi, zítra někdo na pokec a šmirováni ve welnes na Seči v Jezerce ale třeba i sexik ve třech nebo i více lidech mam skušenosti i poradím. Sex mam rádi dlouhá vydrž budeme tam od 13 hod. Jsme zdravý a dárci krve a to též požadujeme i od vás. Kdo chce ať se přidá
Ahoj nepřidá se někdo ke skupině v pondělí ve 13 hod doteky ve výřivce pokec drink a třeba i něco výc budeme se těšit na setkání a jestli ne tak někdy příště ale mi tam budeme určitě potřebujeme se zralaxovat.
V pátek odpoledne, cca zlehka po 14. hodině dorazíme do welnessu, chceme tam být co nejdéle. Moc se těšíme nejen na vířivku. Přidá se nějaký pár? *13*
Tak jak? Přidá se někdo v pátek na pokec ve vířivce na Jezerce, případně nejen na pokec? :)
Ahoj, přijel bych se na vás podívat...
Bylo to tam prima, užili jsme si to :) ... Vířivka na střeše nemá chybu, dobře se tam šukalo :)
To jo,ta je hodně velká 👍.
Ahoj,co takhle zítra Holice?*13*
Dnes poprvé na Jezerce a bylo to fajn. Krásné prostředí a milovali jsme se ve vnitřní a venkovní vířivce + v bazénu :)
My v sobotu vyrážíme do wellnessu v Hlinsku :)
V Hlinsku je wellness? Jak velké a jací lidé?
Je to tam pěkné. Jezerka to samozřejmě není. ... Mají tam místnost, kde sněží.
Ahojky..kde a kdy to je v Hlinsku?dekuji.D.
Bude tam dnes nekdo navečer? Žena nebo par?
Ahoj v sobotu se chystáme do sauny.
Mohu se přidat?..........................
To nemusite tady psat. Si to užijte
Nechystá se nějaký PÁR někdy za 14dní? Chystáme se a rádi bychom nějakou příjemnou společnost na pokec, a když bude příležitost, i lehké zazlobení...
My tento týden.................................................................
Já byl s kamarádkou včera a krásně jsme si tam užili
Blahopřejeme Ti ke kamarádce. :)
Chci navštívit hotel a samozřejmě i saunu. Uvidím jak manželka bude reagovat, když bude nahá před cizíma lidma. Není na to zvyklá a bojí se toho...
Bude zabalena do prostiradla ktery dostane na recepci.
V páře a v bazénu asi těžko...
V páře není přes páru vidět a v bazénu uase přes vodu. Bude to úplně v pohodě. Nevím proč by z toho měla mít nějaké trauma. Je to prostě welness. Navíc pokud tam budete přes týden moc lidí tam nebude a dost možná budete v páře či bazénu sami. Tak snad před tebou se nestydí.
No uvidíme, ona se fakt dost stydí... A jeli bychom čt-ne.
Byla už někdy v nějaké sauně nebo welness? Nebo je to její premiéra? Obecně se ženy stydí často kvůli tomu že nejsou úplně spokojené se svým tělem. Stydí se za malá/velká prsa, špíčky na břiše, celulitidu na stehnech a zadku.
Jednou kdysi dávno.... Právě že měla trauma, že na ni kouká ve sprše nějaký chlap... Ale třeba od té doby dospěla.
Pro každého to není. Zkuste, uvidíte. Welness není úplně dobré místo pro lidi co mají problém s nahotou. Viděl jsem chodit i do páry lidi zabalené v prostiradle či v županu.
Chtěl bych ji zlomit... Aby třeba i cizímu dovolila na sebe sáhnout...
Moje žena by někam, kde by měla být před cizíma nahá, taky nešla. Stydí se na světle i přede mnou :-(
Bude to, jak píše Japonec85cz - nespokojenost s vlastním tělem. Jak jí jen přesvědčit, že je přitažlivá?
Musíš si uvědomit že to co zlomíš je nenapravitelné zničené, zvláště u ženy. Spíše ji nechat si na to přijít samotnou a nelámat ji. Nakonec by se to obrátilo proti tobě.
Dneska by to šlo :) ... Budeme tam kolem druhé. Kdo se přidá? :)
Byli jsme tam do pěti....,příjemné odpoledne*21*
Bylo to moc fajn, dík Drevorubec38 za společnost, bylo to prima:)
Jsem samotný mladý bi kluk a hledám pár do sauny nebo bi kluka, najdu někoho mladého na saunu, pokec.
Ahoj vše kteří mate rádi welnes, šmirováni , doteky a jiné vzrušující věci. Ja to mam moc rád a proto se chci zeptat jestli nechce zítra někdo přijet na Seč jezerka ve 13 hod a tam se potěšit. Budeme se těšit.
Plánujeme s přítelkyní první návštěvu, najde se někdo do party??????*24**24**24*
Byl tam někdo v sobotu 27.10. mezi 15-21 hod? :-)))
A co se tam dělo. Vždyť tam bylo asi 70 lidi 😂😂😂
Ahojky rada bych s nekym vyrazila na welnes 😁
Ahoj co dnes Seč jezerka od 13hod rad pozvu. Jsem pohodář z dobrou výbavou a vydrží. 😮a nebo jen třeba pokec dring a vyřivka. Umim si pohodičku užít. Jsem zdraví darce krve. 😌budu se těšit na setkání jestli se ti to hodí a nebo písni a můžeme se domluvyt třeba jinde a potkat nedělá mě problém přijet kamkoliv. Hezky den preji 🤗
Jestli ti jde šukání a jiné věci jako čeština, tak to s tebou nebude žádná výhra......*1**1**1*
Dnes ve 14:00 hodin nějaký pár co s nama pozlobi ve welnes?
Zítra po šesté nějaký pár? :-)
Jak vás tam poznáme, kde se budete pohybovat?
Ahoj zítra někdo na pokec bublinky a nebo. Jezerka Seč 13 hod budeme se těšit díky za odepsani. Přejeme hezky den 😌
Ahojda jedem s manzelkou 15.12 radi pozname nejaky kamaradsky pár😉😉pokud bude jen trochu mozno sex ve vyhrivce nas prozradi 😎😎
Bylo to opět prima. A děkujeme za velmi příjemnou společnost moc fajn páru z Vysočiny :) ... Tak zase někdy :)
Tak jsme navstivili Jezerku. Wellness opravdu pekne. Tezko si predatavit, ze by se tam (mozna na strese) neco odehravalo mimo saunovani. Nam se tedy povedlo dostat do Amorovy komory, jen sex na vodni posteli nic moc:-)
Nějaký pár dnes kolem 16 k páru pozlobime třeba v páře nebo ve vyrivce?
Výkend 16.11 až 19.11 příjemné pobavení najde se pár
ahoj co dnes? žena nebo par? do víhřivky :)

13.prosince budu pracovně na Jezerce. Někdo ve wellness nebo hotelu, kdo by uvítal snad sympatického pětatricatnika mladšího vzhledu, sportovní postavy, hetero s průměrným penisem?
Najde se pár na příjemné popovídání i skleničku třeba i něco víc víkend 16.11 až 19.11
hotel jezerka Wellnes
Jak je to s tou amorovou komorou? Myslím se vstupem. Jednou jsem na Jezerce byl a bylo to zavřené... Ale byl jsem tam sám, tak jsem to víc neřešil.
Byli jsme dnes a na komoře je napsáno "mimo provoz". Tak jsme to provozovali v bazénu a vířivkách :)
Dnes kolem 5? Kdo se prida? :)
ve čtvrtek se jdeme zahřát do sauny :-D
Budeme tam asi od otevření, ale zítra nic nehledáme. Můžeme se max minout :-D
A po zítří??????????????????????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ta komora není moc příjemná záležitost, tu bych si asi odpustil :)
Souhlasime, ta vodni postel neni moc prakticka. Chodime casto, mame klubovou kartu ale do konce roku se tam jiz nedostaneme. Ale po novem roce tam s vami radi zajdeme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak ;) ale každej to samozřejmě může vidět jinak :)
Komora je otevřená :-D ale pořád nás neláká :-D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přiznejte se kdo to tam dneska pobíhal s ptákem v ruce ? :-D
Pojedeme tam v neděli odpoledne. Je tam moc fajn.
Jezdíme jen ve všední dny, o víkendech je tam na náš vkus až moc lidí :-
Ahoj dnes někdo na relax nebo pokec i třeba drink a odreagovani od 13 hod jezerka welnes. Budeme se těšit.
Zena nebo par dnes odpoledne? Na pokec?
Ahoj,
13.12. v podvečer bych rád zašel na Wellness. Nepůjde taky nějaký pár (klidně i bi pár*19*) nebo fajn žena popovídat a třeba i zadovádět??
Nejde zítra navečer někdo do Wellness na Jezerce? Rád bych tam zašel a s někým popovídal popřípadě i zadováděl. Jsem muž 32/172/80 M18.
(žena, pár, bi pár?)
Vyrážíme dneska nejen do vířivky *13* ,budeme tam kolem 13-té hodiny :) Je to tam moc fajn.
Co k veceru, ja mlady bi kluk...
Ahoj v sobotu 22.12 jse chystam jit do jezerky prida se par zena slecna panicka co jdu poprve tak budu rad kdyz se pridate
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano přidá...kdy tam budete....?
Kluk z parni sauny 25.12. neni tu?
Ahoj všem co by se chtěli odreagovát s predvanočniho schonu. Dnes welnes jezerka Seč ve 13 hod. Nějaký par nebo slečna. Dame dring a nebo virivku. Ja muž který ma rad sex náhodné doteky a rad se divá. Jsem darce krve a jsem všude vyholeny. Dlouhá vydrž a rad přivedu ženu k orgasmu a ne jednomu. Budu se těšit a jinač preji krásné a pohodové svátky. Mam i galerii muže te se podívat.
Tak včera to bylo ve wellness boží... Těžce přebabíno, spousta prima lidí. :) Byla to paráda
Dnes nějaký pár žena na dring a nebo masaš celého těla a nebo jen relax a pokec nebo pozorování ve vířivce. Mam galerku tak ať výš do čeho jdeš ja ve 13 hod
Ahoj všem zítra nějaký par žena dring a relax, smmirovaní, welnes Seč ve 13 hod??????
Ahoj, dneska, v pátek 11.1. od 19-ti do cca 21 hodin budeme ve wellnessu ve třech, tj. ještě s jednou naší moc dobrou kamarádkou. ... Je to štíhlá zrzka - 25 let ... a poněkud nadržená :) ... Budeme se těšit na dobrou zábavu :D
Taky bychom zajeli, ale nikdy jsme tam nebyli. Kdo nás tam uvede? Můžeme v příštím týdnu...*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, co dneska, nějaký par kolem 7.hodiny? Budu tam se svou zrzeckou...
ahoj, na Jezerce bychom měli být příští týden ve středu (12.6.) nebo ve čtvrtek (13.6.) odpoledne okolo 15, 16hod. Přidá se někdo k nám. Jsem milenecký pár on 33 172/80, ona 37 180/80 pevné trojky. V případě sympatií je povolené vše příjemné ;-).
Ahoj, někdo tenhle týden do wellnessu na Jezerce? *6**6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Třeba zítra?????????????????????????????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hmm,škoda my pojedem asi až v pátek,nebo v sobotu
My se chystáme dnes ;) kdyby měl
Někdo chuť se potkat*18*
Zdravime z České Třebové,jen se ptáme,je reálné tam potkat sympaticky štíhlý pár nebo to je utopie,snažíme se o to bezvýsledně v seznamce,ale takhle v realu by to mohlo byt třeba lepší,M+M
Potkat bezesporu, ale pochybuji, ze na vic nez na povidani ve wellness. Odsud nikoho.
Dnes 2 pary 3 kluci a jen povidani ;)
Bylo tam krásně...... nám se tam moc líbilo
Ahojky 29.7. Se tam chystame potkame tam nekoho ?
Ahoj, mohu se s Vámi potkat pokud Vás budu sympatický tak mi to dáte najevo-doteky pod vodou?
Ahooj! Chystáme se v pátek večer. Bude tam někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud vim tak zrovna s tebou jsem se tam měl sejít a ty nikde :)
Realsexreal: tak kdy tam budeš ? :-D
;D ta tam nebude nikdy kdy tam máš být ty sám :D
Zítra okolo 18.00 na 100 pro. *277*
Dnes navštívíme wellnes ,přidá se nějaký pár k nám? Jsme stydliví ,😉
V kolik? 30znaku..............
Včera to bylo moc fajn, fakt sme si to užili.....😉 moc lidí tam nebylo a barmanka a obsluha v jedné osobě prostě 1 sympatická mladá a hezká, škoda že byla v práci 😃😃😃😃
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechce sebou nekdo vzit castecnyho vozickare na Jezerku? Uz jsem tam parkrat byl. Ja 26 let :)
zítra odpoledne 16-18hod. bych rád zajel na Jezerku našel by se tu nějaký fajn bi pár na zpříjemnění odpoledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V kolik hodin????? Ještě jsme tam nebyli a radi bychom vyzkoušeli.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes se tam s mojí milou zase vyskytneme. Už se těším do páry :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,pojedeme asi o víkendu 🙂 Když budete chtít, tak se třeba potkáme.
Zítra někdo? Pojedeme asi kolem páté.
Máš neskutečně krásné bradavky, s těmi bych tě poznal i v kožichu.....*4*
Škoda že dnes to asi neklapne.... přítelkyně nemůže....*443**443**443**10*
Užili jsme si to. Dokonce sme měli i pozorovatele v Hamman sauně. Ikdyž skrz tu páru vidět detaily asi nebyly.
Nějak ti to nesedí,včera jsi psal že zítra pojedete,což je dnes a teď píšeš že jste si to užili a je 7hodin ráno...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď si nejsem jistej, kdy přesně jsem to psal a odeslal, každopádně jsme byli včera po páté.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj taky radi chodime budeme pristi nedeli navecer
Ahoj, někdo zítra(v pátek) v podvečer?
Nepůjde někdo zítra odpo? Půjdu tam prvně
Ahoj. Nějaký pár na zítřek odpoledne? My pár. Rádi se předvádíme a pozorujeme.
Ahoj, nebude někdo v pátek večer? Budu tam s kamarádkou.. rádi se předvádíme a koukneme :)
Nechce někdo společnost, je mi 22 let a jsem pro vše *52*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, hodně se to tam zhoršilo. Prostředí jde, ale personál je hrůza. Doporučujeme Holice :)
Copak je z perzonalem? Take jsem mel v planu se tam podivat
V pohode tam vyraž ja s personalem nikdy zadny problem nemel :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky jsme tam byli před zavřením a žádný problém jsme neměli, personál je vždy velice příjemný a ochotný
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hezké, nové to tam je, ale poměrně dražší cenová relace, kdy člověk víc než relaxuje počítá kolik ho to ve finále bude stát a odchází vysátej finančně i psychicky....*4*
Díky bohu za to! Aspoň se tam člověk nemusí potkávat s lidma, co zrovna tohle řeší.
A dloho se potkávat nebudeš....vůbec s nikým...........*389**389**389**389*
Apropo... nejméně to řeší ti lidé, kteří by to měli nejvíce.....*24**24**24*
Když dá někdo za dva na hodinu a půl tisícovku a neřeší to, je myšlením naladěnej stejně jako my. To jestli pak zbytek měsíce žere suchý rohlíky a bydlí pod mostem je mi celkem dost jedno. O tom ten příspěvek byl.
čím se to tam zhoršilo? žeby nový personál? naposled jsem tam byl asi před pul rokem, dříve častěji... a až na personál na recepci v sauně to tam bylo fajn, nádherné prostředí
Už jste někdo byl po karanténní pauze?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Odkolika hodin jdete?????????????????
ahoj, jaká je teš situace na Jezerce ? funguje ? byl jste někdo v nedávné době ? chtěl bych tam vzít v partnerku ted v pátek 11.9. rád bych jí před někým šukal a ideálně , aby mě i vystřídal (ale to záleží na partnerce)
Přeji vám hezký večer rád bych Vás poznal a zašel s vámi do sauny a vířivky těším se na odpověď Tomáš
Jestli to myslis vazne tak neni problem
Ahoj, tady ten virutální svět je plný kecálků... a protože nechci být jeden z nich ... slibovat něco, co není jisté ... tak jediná zpráva je... pokud tam v pátek budete.... a narazíte na pár, který se k sobě má ... dejte decentní signál, že se vám to líbí ...
.....a pak dostanete na hubu, jelikož to bude určitě jiný pár, který nechtěl být rušen, nebo tam budu pobíhat jak trotl od otvíračky do zavíračky, abych zjistil, že tam žádný takový pár není.....*1**1**1*
:))) je to o náhodě... vlastně nakonec bys mohl skončit i s úplně jiným párem... omlouvám se, asi je moje představa příliš vzdálená realitě...
Jako představa, že se tam budeš s nějakou milískovat a někdo se k vám přidá..??? Tak to asi ano......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč ale shání kluky, aby mu pomohli ošukat starou, když tam bude sám...? Leda by byl na kluky.....anebo bere F.....*1**1**1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen aby ta tvá kámoška nebyla jak paní kolombová....Od kolika tam budete a jak vás poznáme....????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale minule jste tam nebyli.....
Ahoj, nějaká slečna nebo mladý pár? Dneska večer? Cca 6-7h? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, budu tam s přítelkyní na víkend od 23.7. Potkám tam někoho?
Ahoj, potkam zde někoho dnes odpoledne ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hola. Chci se zeptat jak je to s tou Amorovou komorou. Byli jsme tam teď 2x a pokaždé byla zavřená. Nějak se nám nechce na to skočit ve vířivce, nebo v sauně.
Ale jen skočte......proto jsme jí zavřeli...aby jste se nám tam nemohli schovávat a zamykat....*4*
Každej na to není zvědavej a já nejsem zvědavej na to, aby mě tam okukovalo takový uchylný trdlo jako seš ty.
1) bývá často obsazená
2) je tam takový zvláštní patent na dveřích, ze spodu na zámku je takový plastový vyčnívající díl, který musíš zmáčknout a až poté jde otevřít. Vevnitř se zase zamyká malým tlačítkem na tom zámku.
Případně doporučuji zeptat se obsluhy ;-)
Jen malý
dotaz, je celé wellnes bezplavkové nebo jen saunová část. Děkuji
Onkla - aha. Děkuju. 😊 vyzkoušim.

Cbkola- komplet. 👍
Chystá se dnes někdo? Žena nebo pár?:)
Přidá se k nám někdo dnes v podvečer?
já jedu dnes poprvé, mám domluvené setkání s párem.. tak uvidime, jak to dopadne :)
Tak tam to neznáme. Kdo nám dá podrobnější informace?
Zítra se chystáme s manželkou. Budu rád, když si ženu hezky prohlédnete a třeba Vás i něčím potěší....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nema nekdo v planu navstevu zitra? Chystame se z ut-st
Chystá se zítra někdo na relax od 13 h?
Jsem tu, mám chatu kousek od hotelu, jste tu někdo ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj někdo 28.12 nechci jít sám 😁
Ahoj Michal Kutná Hora, až pojedete na jezerku tak dejte vědět rád se seznamim
Když by jel nekdo z pardubic a byl by ochotny nás vzít sebou tak radi pojedeme
Klidně bych šel, dejte vědět do zpráv
Prosím vás, asi blbý dotaz. Co je tota Jizerka? Pochopil jsem že wellness a neoficiální swingers?
My od Pelhřimova. Nechtěl by jet někdo s námi?
Rád bych s vámi zašel kdy jedete na Jezerku
Zítra se chystáme odpoledne na Jezerní s manželkou. Rádi potkáme pár :-)
Ahojky, mohli bychom poprosit o více informací. Jak to tam vypadá atd. Prosím do zpráv. Děkujeme.
Rozlučka se svobodou – Wellness and SPA – SEČ Jezerka - 28 - 29.1.2022 ...
.... to bude jízda ... jsme 3 sportovních postav a ještě všichni svobodní a pro každou srandu ... a kdyby se nějaká parta holek chtěla přidat a roztočit to s námi, udělat svědkovi vítr v peněžence ... určitě nebude litovat ... párty, zábava, relax ...
ubytování zajištěno máme tři pokoje, VIP wellness ...
No a nechce ted někdo jet, samozřejmě na můj účet...
Tak vlastně až dnes dopoledne..
jedu zítra s přítelkyní tak pak dám info.
Ahoj dneska někdo ? Par nebo žena ?
Včera v sobotu jsme tam byli s kámoškou, ve wellness bylo 78 lidí a náramky( kdo koho hledá a my je měli)nikdo nezná asi, nikdo je ani neměl, lákali jsme všude jsme provokovali a nikdo se nepřidal tak jsem zalezli asi na hodinu do Amor. místnosti a pěkně se tam zapotily 😀
Ahoj někdo na společné saunování dnes navečer, večer?
Někdo s námi zítra do wellness?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bude někdo o víkendu? Mám pokoj s vlastní vířivkou
...a budeš tam i s tou paní????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
....a není to ta kámoška z čísla nad tebou....? Shoda názvů nicků je čistě náhodná.....*1*
Sobota byla pěkná. Jak v páře, vířivce i v Amorově komnatě..*22*
Potkali jsme někoho odtud?
(upraveno)
V páře... Překlepy na mobilu...
Nechceš to víc rozvést... Co se tam dělo?
Jen že jsme si to hezky užili..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj jake to tam ted je... Kolik chodi lidi
Ve čtvrtek pojedu po dlouhé době. dám vědět
Chodíte někdo i na Kraskov ? Jaké to tam je ?
Tento pátek večer tam budeme. Potkáme někoho ?
My jedeme az 22.2 na 23.2 takový pár by se nám moc líbil
Někdo tento týden na Jezerce? :)
Ahoj kdy plánujete jít na wellness Pavel
Ahoj, prosíme o bližší informace jak to na Jezerce funguje. Příští týden tam budeme ubytováni. (upraveno)
wellness je tam pěkný velký, možnosti nějakého "pozlobení" také jsou. místnost s vodní postelí, jedna vnitřní a dvě venkovní vířivky. když je pěkně, tak u vody se dá též najít místo kde plavky nejsou nutné..
Chystáte se někdo na Jezerku koncem května?