Gloryhole doma

pro milovníky orálu přes glory

Milujeme gloryhole, orál přes glory, anonymně a pořádně je rajcovní.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to je slušný provar a pokud je to i pravda, tak slušný trapas *3*

Jak může někdo strkat jitrnici do neznámého otvoru, když neví kdo a co je na druhé straně?
Zase asi slušný adrenalin, když nevíš kdo ti udělá dobře. Jestli tam sedí stará bukvice, nebo bezzubá bába *3*

Tohle jde jaksi mimo mne.....
... a nebo chlap se šavlí *3**3**3*
Tvrdím snad, že profilová fotka jsem já? Za druhé nauč se číst, po nikom nic neloudím, možná si zameť před vlastním prahem než začneš prskat... :D
pro Anal-Buffet a když už někoho kritizuješ, tak se podívej do svého profilu, už přezdívka je usměvná a tvoje míry 150 kilogramů na 150 centimetrů při věku 118 roků mě je utvrzují, že jsi troll jak vyšitý
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ha ha, takže u tebe je to tvá věc, co si vyplníš do profilu a do mého profilu se sereš... Jsi fakt asi úplně mimo realitu...
Taky mě rajcuje že ani nevím kdo mě na druhé straně kouří. Taky už jsem v husitsky smiroval jak honí chlap a dostal sem chuť ho kouřit. Přejel jsem prstama po otvoru a hned ho strčil ke mě. Rád se s někým zdravím domluvím na gloryhole. Vzaj honění a kouření.
Zkusil jste někdo anonymní orál přes gloryhole? Vzrušuje tě to?
Ahoj, já jsem to zkoušel v Brně
A libilo? Taky me to láká se nechat
A kde je v Brně Glory hole???????????????????????????????
Videokabiny na Plotní, Dark Cat na Příční a Hebi Glory na Vídeňské.
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli ti někdo odpověděl kde jsou v Brně glory hole?
Vzrusuje me ta myslenka rad bych to nekdy zazil jen nemam odvahu jit nekam do podniku a pochybuji ze je nejake klidne misto s dírou ve zdi
https://xhamster.com/videos/the-hot-gloryhole-queen-13-9911855
rad s nekym zdravim zajdu do videokabinek a anonimne ho tam vykourim přes diru az do konce. kdo se necha vykourit?
Ahoj taky bych rad sel půjdeme
Bisexualita mě vzrušuje, ale zkušenosti nemám :D. S někým koho člověk zná, a může s ním do soukromí, kde se pak přes díru můžou věnovat jen svým pérům...
Zitra vecer mam cas dohodnem se?