ŽENSKÁ EJAKULACE ▶ Polykání

Milovníci ženské šťávy

Jsou muži co to milují, jsou muži co to nenávidí.

K jakým patříš ty a tvůj první zážitek s ženskou ejakulací?

Ráda bych se dozvěděla, jak to někteří muži vnímají a jak umí prožít vychutnat si takový ženský orgasmus.
Se stydíte;) viďte..
Nikdo nemá zkušenost s nečekanými výstřiky z partnerky? Nebo nikdo netouží po takovém zážitku? Věřte, že tu nejsem sama kdo dokáže napojit mnoho hřebečků svým nektarem, je tu více takových žen, některé se za to dokonce i stydí že jsou schopny stříkat tak, že se musí poté vytřít podlaha kolem dokola.
Je tu také mnoho mužů, kteří to nikdy nezažili, ač o tom sní.. tajně a vlastně marně, pokud tomu třeba nedají šanci. Takže dámy a pánové přiznejte se :)
Já se teda přiznám, že sem to nikdy nezažil. :) Na videjích se na to hezky kouká, je to taková fyzická manifestace orgasmu. Vidět to naživo bych chtěl, ale spíš ze zvědavosti, než že bych po tom nějak hluboce toužil.
Já jsem to nikdy nezažil....*10* nezasvětila by jsi mě do tajů ženských výstřiků????
Jirko ráda a ráda tě z jóni také i napojím. Záleží ovšem s jakou energií muž k ženě přichází.. jde vlastně především o uctění jejího těla. Takže pohladíš a uctíš doteky mé tělo? Potom tě napojím tak, jak by tvé vědomí chtělo *218**124**174*
Já chci taky napojit, moc po tom touzim, budu Havlát tvé telicko😉
Hýčkat tvé telicko😉😉 jsk dlouho budeš chtit.
To bych se od tebe nechal hned pěkně postříkat a pak bych ti ještě tu kundicku lízal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Krásně napsaný Pepe *15*
Když jsme s manželem začínali... a přišlo to poprvé, nedokázala jsem to zastavit a strašně jsem stříkala..oba jsme byli v podstatě v nádherném šoku a manžel v zapěti postříkal mé tělo.. bylo to něco, co se nepovede každý den a bylo to poprvé a o to to bylo tak intenzivní.. v tu chvíli jsem si také uvědomila, jak je nádherný, když se ta energie vrátí v podobě "mužské energie - mléčných gejzírů"... na mé tělo.

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tohle manžel miluje; ) sednu si mu na rty a on mě neskutečně vibracemi svých rtů tak rozvibruje mé nitro, že ho doslova zalévám a topím ho v mých šťávách, vzpínám se a tisku si ňadra, bradavky, hladím si bříško boky a někdy i prdelku.
Na to aby to chlap zvládl, musí mít ale opravdu dobrou fyzičku a musí umět pracovat dobře s dechem (hospodařit), k tomu musí mít takovou tu šikovnou pusinku a cit pro jóni, musí být prostě virtuóz, protože v tu chvíli je žena jako harfa s mnoha strunami a jen ta správná melodie dělá zázraky, i mé tělo neskutečně ožije a otevře stavidla, mé brány dokořán.. moje píča stříká, cáká, chrlí potoky gejzíry a padají ze mě vodopády.. užíváme si to neskutečně oba.
O tom sním už hodně dlouho ale zatím jen dál bohužel sním :(
Moc rád bych ti to taky dlouho dělal i vypil tě
Ahoj. Já bych rád. Ale ještě jsem neměl to štěstí.
Mě se to stalo ted poprvé při vice orgazmů.Jsem se to ho lekla a muj partner také.
Je to hodne rajcovni vec vzdy me to moc vzrusi
Vždy toužím po výstřiku z partnerky.Rád ho vypiju
Miluju když můžu vysát z ženy její šťávu.. Bohužel když se mi povedlo při lízání přivést manželku k výstřiku a já si ji vychutnával, tak jsem se dozvěděl že je to nechutný, ať si to nechám. Tož tak.
Co bych za to dal... Naprosto úžasné vidět ženu stříkat..
poradím Ti, pokud chceš skutečně vidět ženu stříkat v reálu a máš min 200 Kč na vstup, pak si zajdi na www.artlove.cz - říká se tomu i Sabinovka, najdi si Akce a tam zrovna včera 27.3.2019 byla od 17 hod dáma, která cákala před zraky chtivých chlapů a kouřila mrdala ZADARA.
Ahoj, moje krásná ženuška mokré (a dost mokré) orgasmy má. Je to něco úžasného a když mi to stříká do pusy tak je to něco úžasného. Miluju to .Kdo to nezažil o hodně přichází. Jediný problém to má v tom že si musíte pořídit nepromokavé prostěradlo.
Nikdyjsem to boužel nezažil, ale chtěl bych :)
U nás teda nezájem, prostě to partnera nebere. Když Jsem vyhodila pojistky, tak dokonce zuřil.
Když by jsi chtěla, náhradím ti při tom manžela… Ja to rád…
Nechápu manžela. Mě se to teda velice líbí a obdivuji to.
Už je to dávno, ale s bejvalkou při 69 se mi udělala přímo do pusy.lizal jsem ji klitoris a sukal jejím umelakem. Její první mokrej orgasmus. Málem mi ho ukousla, jak byla mimo. Překvapení pro oba. Ona se trochu styděla jak mi pořádně zcakala obličej , já byl v extázi. To byla Nádhera. Polykal jsem vše, co z její kundicky vytekalo.
Stříkání ženy je super. Jednoznačné a sexy potvrzení, že to dělám skvěle . Miluju při orálu, ale úplně bezpečné to asi nebude.
Ahoj.Já to zažil jenom jednou,a to jenom když jsem “kamarádku” hladil jemně mezi nožkama.Během cca třiceti minut se udělala asi čtyřikrát.Já z toho byl pěkně mimo,ale celkem se mi to líbilo.Neměl jsem chuť ji mezi nožkama líbat a pocítit tu šťávičku na rtech,nebo i v puse,ale jenom proto,že jsem byl po opici.Noc před tím byla větší pařba😁Ale přiznám se,že mě to dost láká,rád bych to někdy zažil,už proto,že mám moc rád,když můžu ženu dráždit na kačce pusinkou😁
Ja tohle miluji. A Rad to vsechno slizu. podlahu utirat nemusite
Ahoj taky jsem tého názoru...a mimochodem tvou sťávíčku bych si nechal s chutí nacákat na pusu jako tvoje děvka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pane Bonde možná že ta přílišná snaha vlastně ženě brání otevřít uvolnit tu druhou bránu. ..má pocit že se od ní příliš očekává a je tak v napětí a výstřiky jsou naopak o uvolnění. Každopádně může naopak pomoci přítomnost jiné ženy která pomůže zklidnit napětí a podpoří ty správné ženské energie a souznění. Také ráda stříkám v přítomnosti jiných žen, jejich pouhá přítomnost dává více smyslnosti celé atmosféře.. Některé se samy chtějí napít z mé jóni - ochutnat.
Já to zažil s jednou milenkou. Poprvé mě to trochu zaskočilo. Ale potom famózní. Při orálku se udělala snad okamžitě. Při souložit ji to pár minut trvalo. Nic méně po delší době to není nic moc, obzvlášť třeba na hotelu. Po nás vždy byla postel duch a doma na to člověk musel pořád myslet. Protože když sem ji opřel o zeď tak to z ní za minutu stříkalo. Tudíž koberec mokréj a tak. Teď mám partnerku která je jen hodně vlhká při milování a to je pro mě top. Aspoň není třeba pořád uklízet. Stačí jen posunout ručník a je vše vyřešeno.
Postel asi nebude duch, ale durch a když si chceš zašukat, tak se jí zeptáš jak moc to z ní teče aby jsi nebyl duch.....*22**22**22**22**22*
Myslím, že když tě každá uvidí, tak z ní neukápne ani ani ň.....*22**22**22**22*
Jiřiku ahoj a vítej v pohádce O křišťálovém pramínku :) Ráda bych ti ale řekla, že ani žena sama dopředu neví, kolikrát a jak moc vystříkne. Já sama mám někdy jen potůček - zasvrběníčko kočičky a někdy doslova vytopím celou podlahu a stříkám i přes celou místnost a hlavně "durch" :) vypadá to, jako kdyby jsi rozlil několik petek Mattoni ;)!
Těší mě pánové, že diskuze začala velmi hezky. To co je třeba asi napsat úplně nejdříve pro všechny novice a bohužel neznalce je fakt, že se nejedná o moč - čůrání a dále zajímavý fakt, že každá významná kultura znala a vyznávala ženskou ejakulaci jako posvátnou záležitost, nejen jako zdroj extatické rozkoše, sexuálního potěšení a bezbřehých orgasmů, ale i jako základ pevného zdraví, duševní harmonie a schopnosti nechat věci plynout a vyhnout se nekonečným obsesím, sužujícím naši současnou kulturu. Často byla ženská ejakulace rituálně spojována se vznikem života předehrou k úspěšnému početí. A především byla chápána jako pomyslná brána k nejvyšší extázi a transcendentnímu vědomí. To mohu sama potvrdit už mnohokrát jsem zažila doslova nirvánu - a byla naprosto v hlubokém transu. V mnoha kulturách proto byla ženská ejakulace považována za opravdu posvátnou záležitost a tak zcela zásadní pro život každé zdravé a vyrovnané ženy.
Chlapi pro opravdové fajnšmekry opravdu doporučuji knihu profesorky psychologie Josephine Sevel, která kromě dráždení vagín vedla fakt seriozní výzkum sponzorovaný Harwardskou Universitou po dobu 7 let na téma Posvátná ženská sexualita a v roce 1987 vydala knihu Eve Secret - takový kundí besceller. Krásný info zdroj pro úplné začátečníky z řad mužů. Ženský ejakulát - Nektar Bohů Amrita, Třetí voda, Harikata, Nymphea a Quodouschka Indie, v uctívání Amrity jel i Taoismus, Japonsko a Starověké Řecko. Amrita je ale jinak sanskrtské slovo, které značí požehnanou vodu neboli ženský ejakulát. Ten kdo se zajima o Tantru, tak určitě ví, že Tantra vyznává ženskou amritu jako posvátnou tekutinu. Pro potěšení mnoha mužů, mnoho tanter a posvátných textů doporučuje pít přímo ze rtů jóni - z kočičky, pičky, kundičky, píče - jak je každému libo. Je to krasný zážitek i pro nás ženy. Každopádně dříve bylo zcela zásadní ženu nejprve vzrušit tak, aby ejakulovala, až potom byl povolen posvátný sex. To by dnes asi mnoho mužů čekalo na svůj zásun možná marně s přístupem jaký mají; ) Bohužel úroveň dnešních vědomostí o bodu G a ženské ejakulaci je opravdu mizerná a v současném sociálním prostředí naší kultury se spíše řeší velikost ptáka, než schopnost ženu přivést do nirvány souhrou vědomostí a techniky - umění milování. V kostele samozřejmě o těchto věcech nepadne ani slovo a křesťanství tuto záležitost naprosto potíralo jako zakázaný hřích. Ten kdo se osobně ještě třeba nesetkal s asijskou kulturou tak na sochách tantrických chrámů v Karnatace uvidíte často sochy Bohyně, jak ejakuluje. Taoisté uctivě označují ženskou ejakulaci jako Třetí vodu kterou s respektem popíjeli. Tím jsem nechtěla dělat na úvod přednášku, ale je třeba trošičku objasnit historii a chápání vyspělých kultur k výstřikům z vagíny.
Z pohledu zeny v rychlosti. Pokud bude nekdo stat o sirsi rozepsani nemam s tim problem.

A. muzi jsoou prekvapeni zazila jsem oba poly v dobre i spatnem (jeden me sprdnul ze jsem prase a pocurala jsem mu postel :/).

B. Opravdu ne kazdy muz to oceni, jsou taci kterym to vadi, stejne jako nekterym zenam vadi sperma.

C. clovek na to musi porad myslet a uzit si spontalni sex treba v aute neni uplne snadne, protoze i kdyz ta tekutina je jak voda, a kdyz zaschne nedela zadne fleky, je ale porad slabe specificky citit.
Oveecka ◀ Ano není to jen voda, každá máme svou jóni vůni a i naše ložnice je cítit mou jóni a manžel to miluje, je to naše království ve kterém za devatero horami a mnoha řekami teče naše láska. Jsem strašně pyšná na mého muže mi tak rozumí a můj chrám umí otevřít opravdu dokořán a mou Niagaru nádherně uctít. Takže pravdu máš není to opravdu pro každého samce a někteří "páni Monkové" můžou chytnou i epilepsii, když si pozvou milenku do výpůjčeného bytu od tetičky a dáma jim ho vytopí ;)

Jsem ráda, že se k nám připojila i další žena která se ráda rozepíše. Děkuji *174*
..k naší ložnici se pojí i jeden krátký příběh s pánem co přišel vyměnit ventil u topení. Otevřela jsem mu po tréninku ve vytahaných teplákách a manzelové mikině neučesaná neupravená, to jen abyste pochopili sílu vůně jóni. Pán měnil jeden ventil za druhým, až došel do ložnice. Po celou dobu jinak makal nekecal a chvílemi jsem slyšela jak si i zanadával na ten "zkurvený systém", zřejmě topení. Normálně bych řekla, lehce neurotický nevrlý řemeslník. V ložnici byl najednou ticho jak myška, pracoval pomaloučku a hluboce dýchal, říkala jsem si že se mu určitě udělalo nevolno. Když vstal u radiátoru viděla jsem, že mu montérky napíná pěkný čurák, na staršího muže krásný kousek a potěšilo mě to jako kytice voňavých růží. Když odcházel, tak se zeptal zda je to opravdu ložnice, naše ložnice. Řekla jsem : "ano" a on tiše "krásné" ...jedno slovo a věděla jsem o co šlo. ..cítil mou všudypřítomnou píču a má vůně ho neskutečně dráždidla. Morous, ale gentleman. To byla hodně hluboká poklona k mému ženství.
Musí to být úžasný zažít jak žena stříká. Ja to nikdy nezažil ale chtěl bych to zažít na vlastní kůži ,a ukáže mi to někdo nebo naučí jak to udělat aby strikala .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trichophilia◀ Jako že mladý muž nevěděl co vlastně s tím? Nevěděl možná ani co se stalo.
Vlastně si možná vůbec nevěděl rady, to mu maminka a ve škole neřekli :)
Zvláštní jak to mnoho mužů bere jako nějakou poctu a někteří mají pocit, že se snad nějak ušpinili. Chápala bych maniakálního sebestředného metrosexuála, který má rád, když se mu dělá dobře, ale jak mu člověk pokropí peřiny, tričko, trenýrky, pyžamo a není to zrovna aviváž, je průser *22*

Zažila jsi někdy opravdu nějakého požitkáře? *218**15*
Já bych to jako poctu bral. Dívám se na to tedy špatně?
Moc rád bych ti vylízal zadeček i pipinku a rád bych tě vypil
K bodu C. Fleky to dělá, mohl bych ukázat sedačky v autě, ale i tak je to přes mnohdy komplikované souvislosti úžasná věc. Stříkající kundička je ocenění za dobrou práci, to nejde popřít. Za pár posledních let jsem potkal hned několik žen, u kterých takévé ocenění probíhalo téměř pravidelně. Je to úžasné. Rozhodně to nelze dosáhnout bez dokonalého uvolnění dámy a jisté zručnosti od partnera.
Nazdarek, nechces psat blog a pomoci nam vsem? O sexu se psat nestydis, tak to zkus. Takovej intimni denicek s podrobnostma, jak na tebe. Budeme radi zkouset realne kopirovat i jinde. Parkrat jsem to zkousel, i po dlouhe masazi tela a nikdy nic, jednou pry malem k orgasmu doslo, ale krom klit. bez uspechu. Ale ono je to tezke, kdyz partnerka nepomaha, ze prece musim poznat co ji vzrusuje.

p.s.
Kolik uz mate za to jedno pozvani nabidek k navsteve?
Bohužel jsem nezažil *8*. Přijde mi to ale neskutečně rajcovní, byl bych z toho v sedmém nebi :).
● PRO VÁS MUŽE! Kde najdeš G bod?

Trošku vám pánové vysvětlím, kde vlastně my křehké smyslné ženy máme skutečně to naše milované géčko, G bod.
Každá žena má G bod, který je zdrojem hlubokého pánevního orgasmu a také místem, kde vzniká naše ejakulace. G bod vlastně ve skutečnosti není žádný bod, ale přímo orgán.
Ano údiv; -) a budete se divit ještě více. Tak jako každý máme nos, nebo oči, tak každý má G orgán. G orgán má velikost zhruba malého vejce. Skádá se přesně ze 48 žlázek, které produkují ženský ejakulát, pičí výstřiky. Kde je a kde začíná a končí orgán G bod? G orgán začíná v místě močového hiátu, laicky řečeno, čurací dírky :-). G orgán obklopuje totiž močovou trubici. G orgán můžete pánové dokonce i vidět. To když něžně prsty otevřete, roztáhnete naše stydké pysky a podíváte se na pořádně na naší jóni. Nejprve objevíte malou dírku, ze které tak rozkošně čuráme. Nachází se mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Potom když ještě zatlačíme (my ženy) naše pánevní svaly směrem ven, a když fakt pořádně zatlačíte směrem ven, tak vy pánové uvidíte takovou zvláštní zvrásněnou strukturu na kraji vaginálního otvoru - píče, na počátku stěny pochvy, a ta hrbolatá struktura, to je náš G bod nebo spíš G orgán! Tak příjemné pokoukání a šikovné poňoukání. Kočička se odmění hlasitým mňoukáním a tím pádem následně i vodopádem pičích šťáv.
Dekuji Ti,za tento prispevek.mockrat jsem to zazil.da se rict,ze kdyz to tak nekonci,tak mam pocit,ze jsem neco delal spatne.kazdopadne chci rict,ze bych to tak krasne nedokazal popsat.zeny jsou nadherna stvoreni,ktere nas nikdy neprestanou prekvapovat.nadarmo se vam nerika,nase nezne polovicky.zeny,mate muj obdiv a uctu!
Gulivere◀*174* moc děkuji za tak krásný komentář, myslím že každá z nás se musí rozplynout, rozpouštět a krásně nám u toho taje náš kočičí med.., po takovém vyznání k našemu ženskému rodu.
Někteří muži se umí krásně poklonit našemu ženství a pochválit úrodu *73**63* ty rytíre poté my ženy zahrnujeme pozorností a jemností našich vlhkých rtů a horkostí našich těl.

dobře popsáno, jen to doplním tím, že to funguje i z opačné strany, to znamená nejenom shora, jak je popsáno od poštěváčku až po močovou trubici, ale i ze spodu, čili z pochvy. *265**74*
Ženská ejakulace je super, ale nikdy bych ji nevyžadoval. Myslím že při správné přípravě a stimulaci, ji dosáhne téměř každá žena. Nejlépe se mi osvědčilo, žena na zádech pokrčené nohy, dva prsty mírně ohnout a pohyb nahoru dolů. Při jedné trojce se mi podařilo "vystříkat" obě dívky téměř najednou. Gauč byl KO *3* závěr je že je to třešnička na už tak krásném dortu. *114*
Já jsem to zažil už několikrát,moje "kamarádka" se mě s tím svěřila,nevěřil jsem jí.Tak mě to předvedla ve vaně,bylo to moc hezké...Řekla že se takto udělá i při lízání,chvilku to trvalo než jsem přišel na správný způsob ale od té doby to provozujeme pokaždé když jsme spolu a vždycky jsem zlitý od hlavy k patě...Ale vůbec mě to nevadí,je tam oboustranná spokojenost.
Má "kamarádka" stříká téměř pokaždé. Beru to jako dar pro mě za dobře odvedenou "práci" *4* Horší to má doma, tam pokud nestříká její playboy vyčítá, že to nebylo ono. No myslím že tu většina pisatelů má názor v pořádku. Ale při trojce jedna z aktérek ano a pořádně *15*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Picolo ◀ věř Pikolíčku, že je to i pro mě jako ženu vrchol slasti, otevřít svou pičku a odevzdat svému hřebci každou kapičku své mokré lásky, vzrušení, nechat padat své gejzíry, proudy.. nechat ho čekat v tušení *218**63*
Zažil jsem to jednou. Ona byla tichá, nic na sobě nedala znát, a pak pod náma bylo mokré prostěradlo. Styděla se, já byl mlád a víc nic už pak nebylo. Ale chtěl bych jednou opět ženu dovést k vystriku.
Já se k tomu dopracoval nějak automaticky. S mojí když jsme začínali jako náctiletí, tak ona se ze začátku dost styděla a podvědomě se držela. Až postupně, a to nemyslím horizont dnů ani týdnů, ale spíše měsíců až let, se uvolnila i s tím, jak jsme se postupně sehrávali. Dnes se dá říct že mám dost natrénováno v rámci této techniky :) Prsty jsem schopen ji udělat i za 3 vteřiny do výstřiku ale není to jen o tom. Kupodivu udělat ji pusou až do finálně trvalo mnohem déle ale o to krásnější to je. Oba si to moc užíváme. Miluju tu vůni, chuť, resp. takové splynutí, těžko to popsat. Na druhou stranu sex bez ručníku moc nejde. Nemluvě o autě, koberci, posteli, pohovce... Ještě že máme nyní plovoučky a případný úklid je rychlý :) Také musím dodat, že se mi to podařilo vlastně u partnerek téměř vždy. Ale musí být srovnány samy se sebou, uvolněny, a nemít předsudky. Podle mne statisticky mnohem více mužů toto chce, než je žen tomuto otevřených aniž by se styděly, co jim na to muž řekne. Pro mne je to nádherná technika, která když se zapojí ve správnou chvíli, je neskutečná pro oba :)
Ahoj :)) Táto téma je naozaj super... Osobne si orálne uspokojovanie ženy užívam v sexe zrejme najradšej... Milujem ten pohľad ako sa pri tom žena vrtí a užíva si to a viem, že mojou odmenou bude sladký nektar (ako si to sama nazvala) :))

Mal som niekoľko starších partneriek / známostí, ktoré krásne striekali... Niekedy bola chuť horká, niekedy jemne sladká, a dakedy neutrálna ako voda... Ale vždy som si na tom pochutnal pri prehltaní... U mladšej partnerky som to nezažil... Je jedno či to je silný gejzír, alebo len pár kvapiek, vždy je to super, jazykom všetko pocucať a prehltať :)) Mokrý sex je proste najlepší :))
Zatím jsem neměl tu příležitost, kdyby ale přišla, polykal bych rozhodně s chutí *243*
Ahoj,je to nádhera,doma to provozujeme celkem často a je to děsně vzrušující!!! Doporučujeme všem komu to nevadí .*24**277*
Miluji když žena stříká najdu na amaterech takovou?
Hmm...silene vzrusujici predstava,ale ma partnerka to tak nema.Moc bych to chtel…
No co muze byt v sexu lepsiho, nez citit orgasmus zeny, jak exploduje, jak to v ni cuka a veskerou tekutinu vypusti z kundicky ven, to mi povyroste snad jeste o neco vice... pomyslne...
Ahoj. Miluji ženské výstřiky, a mám velké štěstí na milenky, kamarádky, u kterých to funguje.
Jen bych se chtěl zeptat na jednu věc. Je vždy spojeno její mokré uvolnění s jejím vyvrcholením?
Mám dvě kamarádky, co si to umí užít, a mám srovnání. U té první stačí málo, a je potopa. Přitom má vyvrcholení, i při běžném milování bez mokra.
S tou druhou je to složitější. Dost dlouho měla jen příjemné pocity, a čekala až ukojí mě. Později se mi konečně podařilo probudit její vlhké nitro, a oba si to užíváme.
A tet k mé otázce. Mám se snažit aby i ona měla krásné vyvrcholení, nebo mokré uvolnění stačí k jejímu ukojení?
Asi to moc řeším. Samozřejmě jsem se zeptal. Ta první potřebuje oboje. Pořádně se vystříkat, a ještě vycukat, aby byla chvíli spokojená.
Ta druhá je dost stydlivá, tak prý je její mokro, moje odměna. Tak mě napadlo, že třeba ani vyvrcholení nezná... Díky.
Tak se mi to potvrdilo. Stříká, ale bez vyvrcholení, které nikdy nepoznala. Tak to bude tvrdý oříšek...
nádhera,, rád vysávám co nejvíce šťávy , jsem z toho v euforickém tranzu hmmm :*
:)))) MILUJI TO :)))) slastný pocit tekoucí kundičky, která nemůže přestat a třepe se slastí, mňamky ….. je důležité vyjít vstříc novým zítřkům a naplňovat tak touhy žen i mužů, jen úplný :(( si to neumí užívat, neb neví, co je to pravá ROZKOŠ.
A proto - směle do toho, orgasmy žen a jejich ejakulát, je sladkou odměnou nám mužům.
Také to doma prožívám a mohu říct, že naopak má partnerka z toho byla nemile překvapená, když se to povedlo poprvé - od té doby, ale chce zažívat orgasmy všemi smysli a touží být čím dál tím více uspokojována PUSINOU (360šlehanců jazykem, trochu laskání prstíkem) a vězte, že je to venku.
Krásné a opravdu POUČNÉ popisování zde našich nymf.
Děkuji Vám, že jste
*2**15**2*
Krasny den, neochutnavam, nicmene, kdyz cas od casu ma draha dosahne mokreho orgasmu, je to pro ni moc silny zazitek a pro me odmena, ze se mi podarilo ji pomoct k necemu uzasnemu.
Pro mne je to vždy slastné polknout tu šťávu,mám přítelkyni která stříká,já polykám její šťávu a na polyká mé semeno a vždy mezi souložením si to dopřáváme.Žen co stříkají je velice málo,pro mne taková žena je něco nenahraditelného.
Ahoj, jsem skoro 20 letý v pohodě kluk a pokud teď někoho hledáš, tak se hlásím dobrovolně :)
PS: experimentům se nebráním
Nikdy jsem to nezazil,ale jsem strasne zamilovany do jedne zeny. Udelal bych pro ni uplne cokoli! Takze kdyz by chtela,abych jeji stavicku polykal,byl bych stastny. Byl bych stastny uplne ze vseho s Ni
O 15 let mladsi kolegyne a proste jednou prisla... po dlouhem mazleni, libani a osahavani mela kalhotky uplne durch mokre, kdyz jsem ji je sundal a vylizal, tak byl od ni cely stul mokry, kdyz jsem ji do jeji prtave dirky zasunul, tekla nejvic co pry umi, ano takova akce se mi libi a nemam problem to olizat, polknout, proste me to hodne bere.
Miluji když má žena mokré orgasmy. Úplně nejlepší všechno krásně pochytat a zpolykat. Je to jedna z nejkrásnějších věcí cítit tu intimitu a spojení dvou..
Zažil jsem to u dvou partnerek a byl jsem z toho úplně vyřízenej *4* a užíval si to bomba, když se mi udělala na obličej to bylo nejvíc. Dal bych si znovu tuhle bombu
Podaří se mi to prakticky pokaždý , při prvních vyvrcholení je to nulové ale jak to pokračuje jsou to gejzíry a nádherná slast kor když to dámy podpoří čistou vodou ,bohužel se mi to podaří pouze při orálním sexu .Při zásunu žádný výstřik .Pokud nějaká amatérka napíše jak to u ní funguje budu rád.
Když se to stane, je to pěkné, ale... polykat to, to nedávám.
Dokážeme si tohle užívat každý sex a je to moc rajcovni. Viz naše video
Žena se musí uvolnit a na nic nemyslet!!! To je základ squirtu.Zejména starší ženy si takový sex dovedou užít bez zábran a squirt je většinou vždy přítomen!
Prsty ji musí trochu pomoci se vzrušit a pak to jde vždy téměř u každé ženy!
Jednou když jsem souložil s kolegyní na křesle, měli jsme takovou polohu, že jí to tak dráždilo, že když se udělala tak na mně jednou trochu vystříkla. Bylo to nečekané a překvapující, nikdy se nám to nestalo a navíc mě to trochu zastudilo. Ale jinak fajn zážitek.
Ahoj,miluji ženský orgasmus.Vychutnám si ho i vypiju
Ženská ejakulace je to nejlepší co jsem kdy zažil.Když se miluju se svojí přítelkyní,tak tenhle moment(u nás) nepřichází při sexu,ale při něčem co už je víc než "jen" šukání.
Je to ten stav kdy ani jeden z vás nemá mozek v hlavě a všechno děláte instinktivně,slovy se tohle těžko popisuje( ti zasvěcení určitě chápou). U nás je ejakulát většinou když jsem v ní. Daří se nám poměrně často - vždycky samozřejmě ne.
Jsem jako většina chlapů,knížky o sexu jsem nikdy ani pořádně nečetl,klasicky jsem se spoléhal sám na sebe a na to že si s partnerkou dokážeme říct co je to nej a když jsem v ní tak ji opravdu vnímat - její pohyby,její dech - prostě všechno a jakmile cítím že jsem na správné cestě tak mě partnerka vede sebou do extáze.
Je to opravdu hodně o tom jak to máte v hlavě srovnaný.
Ale po tomhle co jsi tu napsala,jsem změnil názor na knížky a připadám si negramotný *22* . Jsem zvědavý jsetli dneska půjdu spát *3*.
Díky za tipy - jsi úžasná*6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Málo která žena to dovede sama od sebe. Je taky potřeba přijít na to, jak to u ní vyvolat. A jak už to jednou zažije, tak to už potřebuje pravidelně. Jako chlap. A to je boží.
Kdysi jsem zažil jednu, při lízání mi to chrstla do obličeje. Strašně to pálilo v očích, ona měla fakt trisk. Bylo to zajímavé a velmi obohacující s někým takovým si užít, ale popravdě bych to domů nechtěl. Musela mít chránič postele, všude pořád mokro, po nějaké době mě ty časté výstřiky přestaly bavit. Nemůže pořádně užít na hotelu, v autě a tak
Doma bych to nechtěl? *3* To me pobavilo, no každopádně připomínáš mi mého exmanžela, začala jsem mokrého orgasmu dosahovat, až po porodu a on byl z toho nadšený nebyl. Nakonec si našel "suchou" milenku a po xletech jsme se rozvedli.

Jinak hotel atd. se dá řešit latexovým prostěradlem. *4*
Moje řeč. Když se chce všechno jde. Jen se člověk na to musí trošku připravit. 👍 Šťastný člověk který má ženu jako ty!
Hezký den. Tento ženský um je úžasná záležitost. Touží ji poznat nejeden muž i já mezi ně patřím. Bohužel jsem zatím nenarazil na partnerku která by se dokázala odporostit a užívat si vzrušení až do míry kdy mě odmění dávkou svoji mozske many. Snad jednou zakusím.
Moc hezky o tom píšete a verim že vás partner je nadmíru spokojený a tiše mu závidím!
Zažil jsem stříkající partnerku jen 1x a ze začátku jsem byl hodně překvapený, ale pak se mi to hrozně líbilo, akorát jsme vždy museli dávat pod prostěradlo igelit, aby nebyla mokrá postel.
dobry den, koukam,ze,zajimave tema a teda se taky pripojim.ja na ten svuj mokry orgasmus (squirting) prisla uz davneji a poprve jsem se lekla. ja si to uzivam neskutecne,ale je to vec duvery s partnerem a nejde to pokazde. co se tyce prosteradel,je fajn mit rucniky(osusky) anebo pod prosteradlem jeste jedno a to ze zaterem.oplati se ;-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je to neco uzasneho a skveleho milujubto
Je to úžasně vzrušující. Chlap si navíc myslí jakej je borec .) Ale myslím že to není o šikovnosti chlapa. Já to zažil poprvé s jednou úžasnou amaterkou a pro oba to bylo poprvé, takže dvojnásobné překvapení. Ale ten úklid je pak náročnější..
Bohužel jsem to nezažil ale ta představa stříkající kundy při lízání je moc vzrušující.
Já to zažil jednou, bylo mi nějakých 16 ( je mi 45) a dívčina mě při lízingu tak zalila, že jsem jen čuměl s otevřenou hubou a polykal 😂. Bohužel jsme spolu moc dlouho nebyli, dnes už bych si to dovedl jinak užít. Na ten pocit mého překvapení dodnes vzpomínám.
Šukání Žďár howg
Já už měl takový 3. U první to bylo tak decentně. U druhé ze začátku tak akorát, a později potopa. Ale už byla na to vždy připravená. A u třetí to nějakou dobu trvalo. Byla vždy dost vlhká, ale spustit to nějak nešlo. Až jednou, ze zadu, prstíky. Začaly se jí klepat nohy, a už to nemohla zastavit... Od té doby to potřebovala pravidelně.
Teď je na obzoru další, tak uvidíme jak na tom bude. Jestli to nepůjde, tak to bude velká škoda.
je to uzasne. necham si to strikat na oblicej a pak to lizu
Po řadě zkušeností se stříkáním, si na rozdíl od tebe, dám raději vepřo knedlo zelo.
No tak ja bych dal asi nejdříve ten gejzír pěkně silnej a po akci ještě to knedlo vepřo ale pečený koleno by taky nebylo od věci *14**14*
Poprvé to bylo při 69. Lizal jsem ji klitoris a strkal ji do kundicky(nakonec jí premluvil)*24* její oblíbenou hračku.udelala se mi přímo do pusy. Nečekal jsem to, to byla nádhera.
Stále to beru jako nejhezčí zážitek při sexu.
Ahoj rád si popovídáme napiš do zprávy
Já teda patřím k těm mužům co to milují a nemůžu se toho nabažit, ale ono je to myslím většinou o šikovnosti chlapa, atmosféře a uvolnění. Hrrrr na ně v tomhle případě moc nefunguje*4*
Ahoj, tak my jsme si na to přicházeli nějakou dobu, ale manžel říká, že je to luxusní šťávička, jde vidět, že ho to baví, je po tom dravý :D já se někdy stydím, ale tvrdí, že mu to nevadí na něj, na peřiny aj. Mje mokrá stehna a mušličku do čista vylíže*15**15*
Ještě jsem neměl štěstí to zažít. Ale chtěl bych a moc. Miluju lízání a tohle by mohl být zasloužený bonbónek
Náhodou je to paráda, kdo nezažil, jako by nebyl.
Jojo mám rád když kundicka stříká
Já to zažil poprvé v 48 létech a musím říct, že jsem byl prvně zaskočen,ale bylo to super. Hlavně ona stříkala pořád a krásné se to dalo i polykat no prostě super.
To zase někdo exhumovali téma 😄
Ahoj já to mám moc rád je to super když holka stříká na mé nebo přímo do pusy
Zboznuji to. A je mi potěšením dostat ženskou k vystriku...
Lizanim postevacku to umím
Já to naprosto miluju, když můžu hltat nektar. Ono vůbec ženy v sexu sou jinde než chlapy ti řeší cíl, však ženy ty zas cestu a umí ji krásně prožít.
To je hezká poznámka. Cesta a cíl....
Tak nemá cenu řešit cíl, řešit ho je více frustrující. Je lepší řešit tu cestu a na tý stavět, pak se člověk krásně uvolní. A třeba i přijde cíl a když ne tak taky nevadí a přijde třeba příště. ☺️
A tak úplně takhle jsem to nemyslela, ale líbilo se mi jak jsi to napsal
Aha, sem se nechal unést rozborem. *3* já spíš tíhnu k tomu prožitku celkově, nebaví mi tupě bodat, pak z toho není nic. ☺️
Ono cil je taky důležitý, ne že ne, ale holt ta cesta k němu trvá déle. A bodání to zrovna nezachrání
No to že trvá déle to nevadí, o to je cíl slastnější. Já bych bral třeba několika hodinový hraní s množstvím orgasmu a stříkání 🥰 království za takovou ženu. *22*
To neznám a zní to až děsivě 😄
Sem to moc táhl do patosu, samozřejmě je v tom i přestávka na záchod a dodání energie *1* samozřejmě tak dvě hodiny by stačily bohatě, počítám i třeba s koupelí nějaký občerstvení a chvíle vydýchání, to už nevypadá tak špatně ne? *1**13*
Jo, to už je hezčí. A jak se říká, přeju ti to! 😄
Já to zažil, a je to super.
Jen začnete, a už to na ní opakovaně jde.
A kdy už nemůže, tak ještě ten poslední spolu.
Pak už všechny další holky chceš mít stejné.
Bohužel u některých to nejde, i kdyby ses na hlavu postavil...
Před několika lety jsem chodil na azyl s intimní kamarádkou lízat jí kundu. Ptal jsem se jí, jestli se udělá a stříká. Odpovědi bylo. Musíš ji říci : kundo stříkej. Ptal jsem se jí jestli si dělá legraci. A tak jsem to zkusil. A vždy, když byla hodně rozjetá a řekl jsem jí to. Kunda krátce vystříkla.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě vím koho myslíš,hlavu jak meloun a všude byl a všechno zná. Podobnýho máme v práci,ale to je nemoc to lhaní a vymýšlení. Věří tomu už jen oni😂😂
Příspěvek byl smazán.
Tak na to zavedeme jiné vlákno,tady to krásné si tím kazit nebudeme 😉
Ahoj je to boží a moc krásné , je to něco co mě naplňuje touhou a vzrušením. A zadost učiněním že vše co dělám je správné a uspokojivé. Jirka
No taky jsem nikdy nezažil na živo orgazmu žen ale rád lížu hrají si s piskami poštěváčkem moc si to užívám rád bych vyzkoušel nové věci který holkám moc zrušují a pak krásné stříkají to mě moc zrušuje a rád bych snějakou která by se ne styděla a napsala amužem se sejít a krásně si to oba udělat 😍a výpomoci jsem taky trochu stydliví ale hledám tu pokušení a nové poučné věci který zrušují holky 🌹
Nejdřív se nauč nepsat jak debil
Tak to moc ,mám rád a i tu šavicku a tak no ,dáš mi ochutnat napiš ju
zažívám s kamarádkou a vždy se snažím co nejvíc spolykat.... báječný nektar !
Když to tak pročítáš, tak co?
To by mě fakt zajímalo.
Nezažil jsem, ale rád bych to minimálně zkusil. Za mě to je asi maximální uvolnění ženy a jejího těla k obrovskému zážitku. Ex-přítelkyně se například vždy udělala pouze orálně ale i tak jsem její zázrak nikdy neviděl 🤔
Nezažil jsem ho v té míře v jaké bych chtěl. *162**473*
Ja osobne to mam velmi rad jak do pusy tak trwba pri sexu na telo citit to teplo a hlavne vuni je to nešitecne vzrusujici pro me vzdy rad ochutnam,ocistim ale pak je tezko vydrzet se neudelat pomerne rychle je to silny stimulant aspon u me teda
ja to zboznuju zazil sem to jen jednou ale stejne jako piss to je unikatni!
tak uz sem to zazil u 3, 4 zenskych a je to bozi.
Je to naprosto vzrušující a úžasné.
Ano, zažil a je to super,když mi při lízání stříká na obličej, i při projíždění mokré pičky vzrušením kolikrát teče. Moc se mi to líbí a vzrušuje!
Miluji ženský ejakulatmocmi to chutná a čím víc hobje tím líp
Ne kazda zena se dokaze tak uvolnit aby jej melaKdyz to dokaze a nestydi se pak je to zazitek pro oba ktery jenom sex podpori. Kdyz utece z postele a stydi se pak nepozna partnera a slast. Stejne to je z chlapem ne kazda dokaze ejakulat do pusy a i jen maly procento z nich dokaze polknout. Proste pravidlo cim vetsi dama tim v sexu vetsi kurva, cim vic vyzivava kurva pak v sexu prkno.
moje ex manželka ta stříkala neuvěřitelně … a vždy jsem rád vysál její šťávičku do poslední kapky … vždy stříkala jen při dlouhém orálním dráždění klitorisu .. vždy si řekla že mám pokračovat že bude stříkat .. boží to bylo 😊
Miluji dlouhé kouření slintání a lízání péra... přičemž v prvé řadě vylížu kundičku zničujícím pomalým tempem oddalováním a po orgasmu číslo jedna...můj palec mrdává picku a zároveň dlaní honím... musím moooc na kundičku posílat mě sliny ať pořádně klouže...pak stříkající žena je totálně v transu a připravená svolná k čemukoli chci...
Beru to tak že dávám to co sám požaduji...to je rád se nechám postříkat na obličej a vypláznutým jazýčkem a užívám si to stříkající nádherné mňam... poté ji opusinkuju a ještě párkrát oblížu a vylížu k několika orgasmům až se moje partnerka celá klepe a cuká sebou a vypadá že je smyslů zbavená...to miluju pak ji teprve můžu zasunout ocas hluboko do pičky a dostane se do podtlaku je to neskutečně krásné šoustání.. její kundička mě saje jako ždímačka