Pisalci

Věčný problem tady..pisalci honimiri kecalci

Zajímalo by mne proč teda dotyčný píše že dorazí strašně se chce sejít atd a ve finále nic ani se neomluvi jednoduše nedorazi..pritom podminky schůzky a FO zná dopredu..navic v poslední době se mi stává že mi chlap napíše dohodneme sraz a v době srazu mne blokne tak kouknu na jeho profil a ejhle on nebo ona se registroval ten den kdy mi píše dost podezřelý dle mého názoru to je jedna osoba ..mely by tady být jen ti co mají opravdu zájem o real a ne kreteni co lžou:D
Je to tu horší a horší.. Taky mi nedojede spoustu, a o to horší, když ti napíše že je na místě a ty jdeš dolu a nikdo nikde :D hlupáci, nic víc.... Většinou řeknu u domluvi ať mě Prozvoní, většinou ty co nedojizdi neprozvonej a odmlčej se, a tak aspoň nemusím čekat zbytečně.. A ten kdo mě Prozvoni a bez omluvi nedorazí tak ho zaspamuju esemeskama z netu, a on si to příště mile rád rozmyslí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak já tu štěstí vždy měla. Potkala jsem s mám odsud dost přátel, našla zde i dva vztahy. Za mě super. Inzeráty jsou o ničem.
A kde hledáš v inzerátech, nebo pouze reagujes na vzkazy?
Odpovídám Blondbaculka a stejně to komentář hodí až na konec. Strašný
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Joooo pořád ladí a ono to je pořád špatně.
Princesblond? Že by reinkarnovaná, věčná stěžovatelka sandruška91 *3* A hloupá krystyy aby se hned nepřidala... *3**3**3* Krystýýý, ukaž ještě jak jsi hloupá *4* To jsem se fakt nasmál, když jsi napsala o někom, že je kecálek a nespolehlivej, že třikrát nedorazil a přesto jsi kvůli němu vstávala v 7 ráno a nedorazil zas *3**3**3* Kdyby tvá blbost kvetla, máme jaro celý rok *174**174**174* *3**16*
Jj sem to já a neotravuj furt *22*stěžovat si budu dokud tady budou zasrany kecalove..bud hledám real nebo honim za klávesnici a práve těch tu je ranec
Nazdarek, a myslis ze je problem jen v nas chlapech? Mrknul jsem na profil, ctu BlondataBaculka a tusim z profilovky docela peknou zenskou jak ma byt. Jen to tetovani ten pohled kazi. Je to sice moderni, ale jen u nekoho. Mrkni na iDes a precti si par recenzi u MOGirl. Neco decentniho je na okrasu, pak uz to je to des. Asi jako decetni sperk a cikan s x tlustejma retezama a pritom je to furt sperk. Bohuzel uz ti si ujel vlak, coz neni to co by jsi si byla asi ochotna priznat. Ja sam nasel malinko starsi partnerku v mych tesne na 30. Byla rozvedena, s ditetem, potkama na akci s kamaradama, kam ji jedna kamoska vzala protoze hledala chlapa na sex a ja nebyl v te dobe u nas jediny single.

Ale hledas nekoho na vztah do 40 bez deti. Kdyz se kouknu na sebe a kolem sebe, tak
1.) Vetsina ma fungujici rodiny a i v sexu jim to klape nebo maji milenku.

2.) ve vztahu, s detma ale bez sexu. Mel bych zajem, ale jen spise o sex obcasnym zpestrenim i mimo sex. Proste kamaradku s vyhodama, chapu ze jen sex je malo a dlouho by to neklapalo. Ale rodina (tedy deti) je prednejsi.

3.) Rozvedeni, s detma ale do vztahu nechteji. Nekteri maji ci hledaji kamaradku s vyhodoma, nekteri jsou tak zklamani, ze berou zenu jen jak kus masa na sex a o zbytek se postaraji radeji sami. Vlastne bud nemaji zajem nebo stejne jako 2., ale vice casu diky stridave peci.

4.) Single a bud jiz maji nekolik milenek co obcas vymeni (rikaji tomu free vztah) s obcasnym bydlenim u jedne nebo u mamimky nebo v pronajmu dle situace, ale single jim vyhovuje a nechteji menit.

Proste ze sveho okoli neznam nikoho nad 35, co hleda babu na vztah jaky asi chcete a to je nas dost. A to nemluvim o tom, ze vetsina zde je jen pro ukojeni choutek at uz sve predvadeni a obdiv, zvysovani poctu zarezu nebo si z ostatnich chteji strilet a skodit jim. Netvrdim, ze zde nebude nejaky single, bezdetny hledajici trvaly vztah. Ale asi bude nesmely a ceka, az mu napises ty nebo je to jehla v kupkach hnoje a najit ji je sance jako vyhrat po sobe 1. ve sportce.
Přesně tak doba se změnila a je to problém, šťastné vztahy jsou minulostí...samy podvod nevěra, nemanželské děti,peníze peníze...kort v praze
Když tu člověk chodí a vidí kdo vše píše..pak máš opravdu pocit, že dnes prostě snad normalní vztah nemůže existovat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
NO právě. chodíš se tu bavit proč? Já zde zažila spoustu kamaradu hlavne realně..díky za nazor.