lizani prdelky

analek je k

kdo rad lize prdelku?????zena muzi a muz zene.....
ty by jsi spíše potřeboval tu prdel nakopat,vylízanej už jsi dost
Tak nějak čím dál tím méně chápu zdejší diskuze... Někdo napíše nějaký příspěvek nebo téma k diskuzi, např. najdu78 a další neodpoví k tématu, ale snaží se ho urážet nebo zesměšňovat, např. auton. Nechtělo by to trochu víc vzájemné tolerance? Já také nemusím provozovat všechno, ale pro to, že se někomu líbí něco, co mě ne, tak pro to jej přece nebudu odsuzovat. Nejlepší jsou zdejší samozvaní admini, kteří hlídají snad každé diskuzní téma, aby případného diskutujícího upozornili na prohřešek, že ten jeho příspěvek nepatří na fórum, ale do seznamky. Prosím, buďme k sobě navzájem tolerantnější a slušnější. Dík.
Já taky nechápu zdejší diskuze ale ze zcela jiného důvodu než ty.Nedivím se například nicku"auton"jeho reakci protože třeba tebou zmíněný nick"najdu78"tady založil několik nesmyslných diskuzí stejných témat nebo i inzerátů.Není to vůbec otázka tolerance ale jestliže se chci seznámit tak půjdu do inzerce a naopak pokud chci o něčem diskutovat tak půjdu na forum a nemám zájem zde číst škemrání zoufalců o seznámení.
já to mám moc rád, ale moje přítulka to moc dělat nechce. jen občas, když je pěkně nadržená
http://www.freevideo.cz/vase-videa/mlada-mi-lize-prdel-az-do-vystriku-1028484.html
hodně dobrý video. šikovná rajdička
no musím říct, že v poslední době mě vzrušujou mužský zadky a už jsem jich několik dobře umytých vylízal. Samec s kulatým svalnatým zadkem - óóó. Škoda že teď na LIberecku o žádným nevím.
Ahoj, rád bych tě poznal osobně, jsem téměř nezkušený, ale rád se přiučím. Milan*243*
Milane, jestli máš zájem pobavit se ve dvou, tak piš na oldax1(.)seznam.cz
Jj, mohlo by takovejch být víc :)
Tohle máme také rádi. Oba. Dopřát si to jednou za čas je naprostá špica!
za takové lízání zadku bych zaplatil vším co mám :))
Vylížu ti ho, baví mě to, Ale musí být dobře vymytý.
každý den ho dobře myji :)) napíšu SZ
Chtělo to dost času a trpělivosti, ale pak přítulkyně začala při lízání zadečku krásně vrcholit. Zpočátku se moc styděla, ale pak si to zamilovala.
Prst v zadečku se ji bude taky líbit!
Lízání krásně umytý vonavý dívčí prdelky naprosto miluju baví mě to víc než lízání kundičky je to takový jiný strašně rajcovní ůžasný
Lizani prdele je nejlepší po kakání a bez koupání,protože jedině až pak má prdel ten správný šmak.
Rád lížu a jsem diskrétní ....... tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej :-)