Označeni profi žen

Označeni profesionalek

realnypar48a19
realnypar48a19 před 6 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdysi davno byl na idnesu clanek, ze otevreli v praglu vykriceny dum "holandskeho typu". No a v diskuzi byl super prispevek.
"At uz je to pritelkyne, partnerka, milenka, manzelka nebo prostitutka, tak je to celkem jedno. Jen s tim rozdilem ze u prostitutky je ten pomer cena/vykon daleko lepsi..." *22*
Já bych ještě každé šmucce vypálil na pravé rameno lilii, tak jako kdysi např. ve Francii *3*

Tahle chamrať zaplevelí každý server...
Makat se jim nechce, tak proč s tím otravují i tady?
Já vím, protože je od zoufalců stále poptávka.
Hloupy kdo dava, hloupejsi kdo nebere *22*
Co tady ty moralisto na tomto serveru vůbec pohledáváš? Navážíš se do prostitutek, asi by to chtělo nechat si vyšetřit svou psýchu a zbavit se frustrací, co ti udělaly ? Většina jich maká a dělá pro lidstvo víc dobrého než ty si dokážeš připustit zapšklý člověče. Dělají to, co je baví a dělají to většinou moc dobře. To se o ostatních povoláních říct nedá, že? Nikomu neubližují a přináší každému, kdo zaplatí spravedlivou taxu, jen radost a potěšení. Dřívější civilizace je uctívaly jako kněžky lásky v Chrámech bohyně Vesty, a Máří Magdalena byla láskou Krista. Odpad z nich udělali až protestanti.
Nějak moc dobře víš, že to dělají dobře. Stálý klient ?
Ty takový šmudla, že musíš platit za sex?😀🤣
Dělají pro lidstvo dobro..... jasan.... občas čtu, jak klienta z pasákem sežezali, okradli, občas uspali, dost často ho šmucka nakazila atd.

Jako hele, budeš veselá kopa a začínáš mi sakra bavit 😀😀
No twl to je zase blbost. Nikdo Tě přece nenutí s ženou, která požaduje fo komunikovat.
2. června je Mezinárodní den prostitutek
Kdo chce, může to oslavit :-)