Spoločná masturbácia BB/ZV

Bol by záujem o spoločné masturbácie v BB/ZV?

Chceli by sme pravidelne organizovať spoločné a pravidelné masturbácia raz do týždňa pre páriky a samozrejme aj jednotlivcov muži, ženy. Bol by záujem? Malo by sa to konať každý štvrtok samozrejme všetko sa uvidí podľa počtu ľudí a zaujmu
Rád sa pridám. Keď budete vedieť kedy a kde dajte oznam
Takže priebežné informácie sú také, že máme prevahu mužov a budeme radi keď sa prihlásia aj páriky poprípade aj samotné ženy. Podrobné info do pošty. Momentálne riešime priestor takže uvidíme či niekto nejaký ponúkne alebo niečo nájdeme.
Tiez by som sa pridal. Dobry napad.
Zatiaľ je záujem menší. Prihlásil sa jeden človek cez poštu a dvaja písali do témy takže počkáme ako to bude pokračovať či bude väčší záujem.
Dúfam že sa niečo podarí. Už som nadržaný
a copiknik v prirode nahe opalovanie a trochasexu k tomu
Chcem si pred niekým VYHONIT. Kto má záujem? Ty ŽENA, PÁR, MUŽ 15-70R
A co v prirode ? To neznie zle ci?
Kedy kde vyhonit si v prírode není vobec zlé
Ahojte, buduci utorok 05.06. pojdem z TT do Zvolena, potrebuje niekto odvoz? Pripadne nejaky par na dogging po ceste?
Ahojte v utorok 05.06. cca 20:00 až 21.00 parkovisko pod Ostrou Lúkou alebo nejake ine kľudne miesto v okolí BB a ZV. Najde sa niekto na nieco zaujímavé. Píšte do pošty
Tiež by som to chcel vyskúšať takže som za ak náhodou napíšte správu
Bohužiaľ do dnešného dňa sa nám nepodarilo zohnať adekvátny priestor a tak to vzdávame a nebudeme už pokračovať ďalej v hľadaní.
Ahojte, ja mám podobné skúsenosti s týmto, najprv je ľudí dosť, potom to zakape, stretli sme sa pák krát dvaja, ale to nie je ono... chodil som do takejto skupiny a bolo to skvelé, stretlo sa nás vždy tak cca 4 - 6 občas aj dve babenky, skvelá honička, be dotykov, každý sám seba, raz, dva krát, tu v ZA sa mi nedarí to naštartovať... naozak ste to zabalili? pridám sa k vám ak to funguje, poteším sa....
Škoda, že ste to tak rýchlo vzdali. Ja by som sa pridal určite. Skúsil by som aj pomôcť s hľadaním priestoru.
Kto si rád honi v aute na parkovisku, v prírode? Napíšte kedy a kde a prídem. Môžem sa pozerať, pridať aj rád fajcim. Ja 46r ženatý Ty 15-70r. Mladému do 20r vylizem aj ritku. Môj mobil 0910269504
Dnes okolo 13:00 14:00 budem vo Zvolene v Európe niekto na spoločné pohonenie. Prídeš vyhonime ideme ďalej 😊 ak napíš správu
Zvolen, každé ráno 5,30-6,30 si honim v aute parkovisko pri DEICHMANE celkom vzadu pod putacom MERKURY. Kto príde?
Vymyslite nieco na piatok vecer .
Niekto na spoločné vyhonenie vonku.. Stretneme vyhonime uvolnime a ideme ďalej. Som hetero ale láka ma to takto skúsiť. Ak niekto napíšte správu. Len vážny záujem zdraví a 💯 %diskretny
ZVOLEN V PONDELOK RÁNO 5,00-6,00 BUDEM SI HONIT V AUTE PARKOVISKO PRI DEICHMANE CELKOM VZADU POD PUTACOM MERKURY KTO PRÍDE ? TY MUŽ, ŽENA, PÁR 15-70R. MÔŽME AJ CEZ MOBIL 0910269504 VOLAJ
Rad spolocne.pohonim. kludne piste miesto rad pridem
Chodím si ho niekedy honiť do Europi vedľa CCC
ahojte, tak čo? podarilo sa niečo zorganizovať?