erotická masáž

chce někdo zkusit něco jiného?

Chci začít s erotickými masážemi poradí mi někdo s dobrými nápady,či tajemnými skrýšemi? :) No snad už základ mám....jen ta klientela ještě není.
ježíšmarjá snad to nechceš dělat v jeskyni?kup si annonci a uvidíš kolik jich tam inzeruje,mají masérské kurzy takže je to na profi úrovni,masírují nahé,někdy polonahé.
Haha,ale v těch inzercích to je v většina v berdelu víš?A tam nejsem a ani nechci tady jsou jiná pravidla.
většinou v bytě,žádný bordel.nebo se sprchou masážní salon takže v bordelu nemasírujou.i co dělají normální masáže ke konci mužskýho vyhoní,sem tam i vykouří.
jj to vím,že se tak za příplatek stane.Co jsem v kontaktu s masérkama na úrovni,žádná se nesvléká donaha.Jen polonaha,jak jsi psal.To už pak strácí profesionalitu,není to o masáži,neměli by si to lidé plést ze sexem.Je to pouze navnadění dá se říct předehra před milováním,ikdyž někdy jde až do vyvrcholení.
jo taky znám pár mužů,co se jim to líbí víc než samotný sex.
Moc rád to vyzkouším a navštívím Vás.Fandím Vám.
Podle mě nejlepší zkušenosti lze získat praxí... Prostě si někam zajdi, taky to tak dělám. :-D Zkrátka si něco kvalitního najdu na netu a očíhnu, jak vypadá net, masérky, jak to vypadá u nich a celý průběh. Člověk takhle získá hromadu věcí co se může přiučit. Dost jsem se naučil třeba tady: [url=http://www.erotic-massage-praha.com/pro-muze/]tady[/url]
ahoj je tu njaka maserka v okoli prahy?
Zdravím Vás.Jsem 32 letý BI muž z Liberce. Rád bych našel ženu,po případě BI nebo Gay muže který mi udělá kompletní masáž včetně zakončení z okolí Liberce. Najdu???
Ahoj,
rekla bych ,ze nas tu par je :)
Hledám ženu,dvě ženy nebo pár co provedou mé ženě masáž nebo nám oběma partnerskou masáž a pokusí se u toho tu mojí co nejvíce vzrušit.Brno a okolí
Tak to beru ale jak přemluvit tu moji?
Jak přemluvit ? Dejte ji na noční stolek tisícovku nebo dvě a je to možná bez přemlouvání! Pokud to nevyjde, tak to dejte mě na stolek a já to beru bez keců :-).
Asi to už není aktuální vzhledem k datu toho příspěvku, ale kdybych mohla doporučit maséra v Brně, tak zkuste se domluvit přes nick: "misantrop" ( je z Brna). Klidně se můžete odvolat na Evu Novou.Neposkytuje sex, ale jeho masáže jsou nepřekonatelné a plně vynahradí ten nejlepší sex.Chodila jsem k němu nejprve s páteří, ale chtěla jsem poznat tantrickou masáž genitálu. Nevydělává si tím, ale opravdu pomáhá lidem.
no ak by chcela nejaka baba v bratislave klasicku relaxacnu masaz nie je problem. zaujimam sa o tantru a v blizkej buducnosti si urcite urobim kurz aj na nu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
hoopergazo@email.cz
Namasíru jem vašu ženu.
Som masér. Mám masérsky kurz. Ponúkam klasickú masáž a reflexnú masáž chodidiel.
jsemgay sam masirujisex smužem
Ráda uvitám muže, ženy i páry na úrovni...co nabízím to i dodržím a vy si příjdete na své..neotřelý přístup, pohoda a diskrétnost..dotyková energie která omladí, osvěží a uvolní..SEX nenabízím, na to jsou tu jiní, ale naprostou relaxaci ano...zkuste se ozvat nebudete zklamaní
www.maserka.info/ne w
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na masáž ženského přirození doporučují maséři tantry dětský olejíček. Je přijemně kluzký a nemá vedlejší účinky. I za nás můžeme doporučit. Po chvíli masáže už žádný olejíček potřeba není...... Na ostatní části těla je to celkem jedno.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
na masaž použivame detsky olejcek
Aviril
http://detska-kozmetika.heur eka.sk/aviril-olej-s-azulenom- 50-ml/specifikace/#section

je super .
Hledam maséra pro manželku. Dárek k narozeninám. Západní Čechy.Má tu někdo zkušenosti? Doporučil by někdo? Děkuji za odpovědi ;)
Preju krasny den vsem amaterum,
pokud hledate maserku na masaze ,podivejte se na muj profil.Pokud zaujmu .tak se muzeme domluvit :-) Vice info v profilu..Hezky den :-)
No nejakej maser by se zisel. Ale nekdo kdo to fakt umi. Holesovsko.
Kdyby měla chuť žena na celkovou masáž včetně pohlavních orgánů???*4*
Ahoj všem,erotické masáže mi baví z obou stran,jsem amatér ale pokud by se zde našla žena,se stejným zájmem,můžeme se masírovat a hrát si společně,neboj se ozvat,
Praha,mohu ale i dojet.
Erotickou masáž jsem chtěla vždy na někom vyzkoušet :-* Být u toha nahá, namazat si tě olejíčkem, vzrušovat tě dokut ho nebudeš mít tvrdého a pomalinku ho začít kouřit, pak si nasednout a před výstřikem vše polknout :-*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Od té kočky z profilovky se masáže nedočkáš *23*
Ahoj, nabízím zdarma klasickou masáž ženám a párům. Může být zaměřená i na intimní partie. Vše záleží na domluvě. Budu se těšit. Nejlépe Opavsko a blízké okolí
Podle mě nejlepší zkušenost je praxe... Jednoduše si někam zajdi, taky to tak dělám. :-D Jednoduše si něco kvalitního najdu na netu a očíhnu, jak vypadá net, masérky, jak to vypadá u nich a celý průběh. Člověk vážně narazí na spoustu věcí co se může přiučit. Dost jsem se naučil třeba tady: http://www.erotic-massage-praha.com/pro-muze/