Malé prsa

Máš malé prsa - líbí se ti malé prsa

Kumu se také líbí holky s malýma prsama?
pokud je holka hubená,tak malý prsa jsou fajn.Ideální,když jsou větśí bradavky,to je rajcovní
Souhlasím, líbí se mi taky štíhlé ženy s malými prsy, jsou krásně souměrné - jak obrázek - a všechno na nich krásně ladí, a nejlépe, když jsou šibalsky usměvavé, ocení humor a samy se rády smějí a jsou spokojené samy se sebou a svým tělem... to je potom radost. Rozhodně nebrat navenek krásnou s malými prsy, ale vyčítavou negativní stěžovatelku od sklepa po půdu, která myslí jen na sebe a svoje čakry, čakra.
Hezký večer jenom souhlasím miluji malá prsa
Miluji malé až maličké prsa.*451* Každý má svůj vkus, ale velké a umělé mě nic neříkají.
Jedničkářky možná ve škole, ale na sex alespoň dobré nebo dostatečné. Nedostatečné a více jsou asi neuskutečnitelným snem většinychlapů.
Blbost, blbost, sracky. Vetsiny chlapu ne...! Mluvis za sebe a par blbu. Krasne jsou male.
Blbost, blbost, sračky. Většina chlapů ne...! Mluvíš za sebe a pár blbů. Krásná jsou velká.
Že se nezmůžeš na velká prsa, tak jen hlučně závidíš *3*
Ze jsi blb a dement, jsem nasel až po roce. Doma mám právě pětky kozy, takže vim, jaké jsou luxusní ty jedničky, které jsem vyhledaval u mladých koček i u sestrenky 😜
A co je na tom hezkého že má velký kozy když jsou vysací jak pytlíky od mouky? Že to má až do pasu? A nedej bože že by se předklonila!
Úplně naopak velké prsa a dvorce
Mám rád prsa všeobecně....raději velká a velké bradavky a dvorce ale každá prsa mohou být hezká. Malá vyniknou když žena při sexu je nahoře, v lehkém předklonu je to ohromně rajcovní.......
Ahoj, malá prsa jsou rajcovní, ale co člověk, to názor. Co já se tu nahledal kamarádky s malima....
Málá prsa jsou o niče. To mají mít muži. 6eny mají mít vemena jsou to beztak dojnice na kojení. Jinak k ničemu nejsou.
Jaj, ty jsi teda asi dobře nedokojenej !!
Já malá prsíčka nikdy bych neměnila přirození poprsí je nejlepší volba chtě tě takovou jaká jsi nebo jaká nejsi neblbnete
Mně se líbí malá i velká a klidně i pořádně vytahaná ,ale hlavně přírodní a né žádný silikon,Jedna partnerka neměla skoro žádné a přišlo mi to lepší když druhá měla pořádný .... a taky se mi líbí pořádně chlupatá ....
Ano tak, ámen....................
Ženská bez prsou je jako pivo bez pěny...dá se to ale není to ono.
Ačkoliv jsem horňák a takové 3-5tky jsou ideální, tak lepší krásná menší prsa, než umělohmotné cecky. Sice na tu umělou hmotu je pod prádlem a z profilu lepší pohled, což dokáže i podprsenka, ale na hraní je to takové divné a o to nám hlavně jde. Zase malá prsa jsou citlivější a nikdy se moc nevytahají. Zase hubená a malá kráska s 5tkama by byl extrém jako boubelka s jedničkama.
Ono stejně jde vždy o celek a ne jen o kozy a nepříjemná blbka může vypadat jak chce a každý raději upředností méně obdařenou příjemnou a rozumnou ženu. I když za tou první se otočíme, ale na pivko s ní až na zoufalce nepůjdeme.
Ahoj, kolikrát přemýšlím, zda to není úchylka, mít v oblibě malá prsa a k tomu, když má brejle. Takové ženy, dívky se mi líbí, jen se tu nedá žádná sehnat☺️
Ahoj zazitek123, proč by to měla být hned úchylka? Podle mě je naopak hezké, že každému muži (nebo ženě/páru) se líbí jiný typ žen. Na světe je pestrá směska lidí, takže ta vysněná: třeba s malýma prsama a s brýlemi určitě někde běhá, dokonce jich je určitě víc, ale může to být v NY, Kapském Městě, Sydney nebo Domažlicích... Na A.cz ale možná není, nebo je schovaná a nechce se přihlásit. Hodně zdaru, a dej vědět, pokud jsi ji už našel.
Cca do pětatřiceti jsou dobrý čtverky, pokud je žena starší tak béčka stačí úplně. Bohužel věk si vybírá svoji daň. I když znám jednu slečnu lehce po čtyřicítce a tam efka a je to hodně slušný, ale vykoupeno tím že nemůže mít děti. Proto to drží stále na svým místě.
Mně se malá prsa líbí a když je k tomu ještě větší zadek tak jsem u vytržení.Čurák se pak hned hlásí ke slovu co by s ní udělal,dobytek jeden.
malé sú najkrajšie, štíhla baba s jednotkami je naj
Ahoj (i všem dalším diskutujícím). I mně se líbí ženy s malými prsy. Ale docela by mě zajímal názor samotných že z některých párových nicků nebo ženských nicků: Je mezi vámi žena s malými prsy a je se svými prsy spokojená a určitě by neměnila, nebo není, a jaké má zkušenosti s muži, "letí" na ni právě i pro její malá prsa? Díky za reakce.
Spokojená, neměnila bych … nikdy jsem velikost neřešila. vše mi padne, jsou akorát k mé postavě , neřeším podprsenky, nepřekáží při sportu... jinak nevím, co na mě muži obdivují … zda právě toto :-) ale asi by si mě nevybral mužský, který vyžaduje pouze velká prsa a přes to nejede vlak.
Ani se nedivím,moc krásný prsa
Jj prsa máš úžasný , hlavně se nezhyzdit silikonem. Silikonové balony jsou hnus , nechápu že se někomu líbí .
Pokud je to na mě, tak děkuji a silikon u mě nehrozí, jednak jsem na to už stará a můj osobní přístup a životní styl cokoliv umělého na sobě nepodporuje a navíc, není to nijak levná záležitost :-)
Jste krásná žena a nic neměňte ;-)
Jste nadherna. Mam uchylku na starsi zeny a presne takovou vzhledove shani. Kdyby ste si chtela alespon napsat, budu nesmirne vdecny!
Spokojená nejsem. Naučila jsem se je akceptovat a neřešit. Velká prsa bych nechtěla, prostě jen "tak akorát". Na zvětšení bych nešla, dokud nebudu mít vyfouklé pidi vaky, mám respekt z anestezie a nechci ji podstupovat jen tak. Pochopila jsem, že ženská atraktivita se netočí kolem volikosti koz a je důležité vnímat se jako celek. Pokud žena vystupuje sebevědomě, tak je jedno, jak velká má prsa, zadek, břicho...Nikdy jsem se nesetkala s chlapem, který by na mě letěl kvůli malosti prsou, to mi v reálu přijde jako sci - fi. Spíš jim prsa byla ukradená. A jak píšou některé ženy, že nemají problém s oblečením, já mám tedy opačnou zkušenost. Mnoho vršků jsem si musela odpustit právě kvůli výstřihu, lezla mi z něj třeba podprsenka místo prsou, nebo odstávaly. Nemluvě o šatech, kde bych potřebovala jinou velikost nahoře a jinou dole. Ale přiznávám, že ženy, které mají hodně naděleno, to mohou mít v oblasti oblečení ještě složitější. Takže asi tak :-)
Ahoj lapareja. Vážím si tvé reakce a děkuji za obsáhlý příspěvek s tvými názory a zkušenostmi. Nedá mi to, můžu se ještě zeptat? Když píšeš, že ses naučila akceptovat vlastní prsa a neřešit je, tak to nastalo třeba ve 20 letech, nebo s prvním vztahem (a až ve vztahu), kdyžs měla vedle sebe partnera, který tě miloval a líbila ses mu komplet od a do z, nebo naopak po zkušenosti s nevydařenými vztahy přišel nadhled a poznání, že sebevědomí spolu s přijetím sebe samotné je správná cesta? A měl někdo někdy v tvém okolí narážky na tvá menší prsa, takové, že by sis to dodnes pamatovala? Předem díky, pokud budeš chtít odpovědět, a nic se neděje, pokud ne. Hezký den.
...jak já ti rozumím *24* já mám kvůli prsům přesně ten opačný problém.když sedí vršek,nesedí spodek a naopak.hlavně plavky a šaty..dr.mi už nabízel zmenšení prsou,kvůli problémům se zády,ale nechce se mi pod kudlu *4*
A nemusí se to povést a pak bys litovala, že sis je nenechala. Hlavně, když jsou zdravé.
jednotky sú naj, štíhla baba, malé prsia, veľké sú do dojárne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem stejného názoru, do ruky stačí nač zbytečně velká 😊
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To já bych si tě dal i s velkýma, nevadí mi, ale raději mám menší no 😊😁
Ahoj, to je sympatický názor. Můžu se zeptat: to je výrok k Tvým vlastním prsům (nebo i pohled do "ciziny")? tahle nepodmíněná láska k vlastnímu tělo se pomalými krůčky budovala od narození, nebo to je až dospělácký "náhled" a nadhled na sebe sama a v dospívání a pubertě se vyskytlo i "válečné" období - já vs. moje malá prsa? Díky za případnou reakci, hezké dny.
Či žene pristanú také alebo onaké prsia, nezávisí od ich veľkosti, ale skôr od proporcií. A napokon, krása tkvie v oku pozorovateľa, ako raz ktosi povedal.
Pokud si pamatujete na svá ranná léta a jak vypadá dudlík, tak máme podobné na mé ženě- malé a s pořádnými čudlíky. To se to potom dudlá.
manželka je má také menší. jsou pro mě super ještě když se ji postaví bradavky
Ahoj havpar, a žena byla s malými hezkými prsy spokojená od mládí, nebo s nimi měla trable a pochybovala dokud jste se vy dva nepotkali a začali si užívat dudlání? Díky za případnou odpověď a hezké jarní dny.
Malé jsou krásné v každém věku. Z velkých jsou vytáhne vemena .
Přesně tak. Malá prsa léta opticky ubírají, velká přidávají.
A nejen léta, ale i kila.............
Ano líbí. Mám rád když je můžu olizovat
jj malá prsa miluju, viz galerie :)
Malý kozy sou na hovno. Malý kozy sou na hovno.
du bist nicht ladin, du bist trotel *3* maly kozy jsou maly kozy, na hovno je hajzlpapir.... *4*
Je to asi srovnatelný s malým pérem*3**3**3*
Já mám třeba menší perko takže já mala prsa úplně miluji:)
Neříká se (náhodou) MALÁ (TA) prsa? Pokud by to byly (ty) prsy, pak by byly malé... příp.velké....
Ahoj bear73nature, ano, máš pravdu, správně by mělo být malá prsa. Ale odpousťme to zakladateli tohoto vlákna. Je jedno, jestli se někomu líbí malé nebo malá prsa, co je drobné, to je mi milé a jsem rád, že se tu na téma takto krásných žen debatuje. Ženu netvoří jen (malá) líbivá prsa, ideální je, když právě takováhle malá prsa dotváří celou ženinu krásnou postavu - a třeba i charakter :-) Tobě se malá prsa u žen taky líbí? Přeji zdařilé dny.
Jako mladá na pozici modelky jsem snila o krásných trojkách, abych byla přitažlivá pro chlapy a kvůli fotkám. Spousta mých kamarádů modelů mě to rozmlouvalo, že jsem prdlá, že většina chlapů to neřeší - velikost prsou, hlavně, aby ženská byla vzrušivá a aktivní v posteli. Jsem ráda, že jsem poslechla a neudělala tu blbost a nacpala si silikon do nich. Mám přírodní pevné dvojky a jsem spokojená.
Moc se mi líbí malé kozičky. A když jsou ještě na pěkné 18ce, ta je to parádička. Ale z Prahy se žádná neozve. :-(
Hezký večer upřímně jsou hezčí malá prsa
Malé velké hlavně přírodní ,Nejošklivější jsou silikonové , nechápu že se to někomu líbí .
Malá prsa mám raději než 4 a více . Velký jsou většinou mechurky a to nic moc .
Za jedna, klidně i za nula... :) Top!
Malá prsa jsou nejhezčí , nikdy jsem nepochopil co mají chlapi na velkých kozách.
Ahoj líbí se ti malá prsa?? Krasna
Malé nebo velké je mi to fuk, spíš se mi musí líbit v obličeji...
Ženská bez koz je jak auto s automatickou převodovkou. Může to s ní být super jízda, ale tak nějak nevím, kam s rukama... Je to o zvyku a osobních preferencích.

Měl jsem v životě možnost hrát si s rozsahem B-F a zjistil jsem, že velikost není až tak důležitá, jako spíš jiný parametry:
- Zdraví. Zažil jsem rakovinu prsu u manželky...
- Jak je s nima majitelka spokojená. Protože nespokojenost znamená problémy - neochotně je půjčuje, furt je řeší a když člověk nemá rád některou část svýho těla, ta část mu to pak vrátí zdravotně.
- Musí tak nějak sedět k postavě. Je hodně divný vidět holku, na které není ani deko tuku, jak má tři kila "sádla" (teda spíš umělé výplně) mezi hrudníkem a bradavkama. A naopak.
- Jak je umí nosit a naservírovat chlapovi

Silikon považuju za chirurgický řešení psychických problémů. Taková ženská má typicky nějaký problémy v životě (třeba vztahy s chlapama) a místo sebereflexe a práce na sobě hledá jednoduchý řešení problému. A pak podle ní chlapům vadí malý prsa a ne to, že je třeba protivná jak bolavá prdel nebo marnivá blbka. Bez ohledu na to, jak se operace povede nebo nepovede, od takové je lepší držet odstup.
Je to teda dlouhé zamyšlení, ale je v tom spousta pravdy. Hlavně v tom, že je to v hlavě. Už jsem to psal v jiné diskuzi (povislá vytahaná ňadra), že silikony nemusím ale hlavní je, aby byla majitelka spokojená a je jedno jestli jsou malá, velká, nebo silikonová. Protože když není majitelka spokojená, pak to obvykle stojí za prd.
A ta spokojenost není jenom o kozách... Ta, co neřeší nesmysly, se dokáže nejlíp uvolnit a odvázat.
Ve výsledku je vždycky lepší sex se spokojenou ženskou s nedokonalým tělem, než s takovou, co má perfektní tělo, ale problém s tělem v hlavě. Protože pokud se ti na ní nelíbí některá část těla, můžeš se věnovat jiné. Ale s hlavou neuděláš nic.
Víš co je těžký? Když Ty jsi spokojený ale okolí Ti předhazuje že jsi špatný..

Já mám tak 2ky jsem s nima úplně ok a líbí se mi. Nicméně už jsem v životě i od úplně cizích lidí (mužů) slyšela že škoda, že nemám větší prsa.... Proč sakra..
Co člověk, to názor, za mě jsou malý, menší top....
souhlas...takový dvojky muži ocení když partnerka je ve stř. věku , neb jsou stále hezké.. pevné..a ladí s postavou... a nejen to..💐
Jo, ono to je na prd, když okolí ví líp než ty, co ti vlastně vyhovuje a nutí ti to... Je fajn, že to u tebe vyhrál rozum.
Protože jsou kokoti! Lépe to napsat jedním slovem nejde!
2ky mi úplně stačí a miluju je mazlit cucat lízat rád bych ty tvé 2ky viděl a měl možnost je mazlit ukážeš mi je??
Mě na tom absolutně nezáleží... Když není extra sereda, nebo prasnice, nebo geront, tak vlitnu na cokoliv 😅
Me odradí pupek a prázdná hlava. Mini kozy náhodou dobrý.
Ja jsem odjakziva dolnak. Vic se mi libi zeny s mensimi prsy a hezcim briskem a zadeckem
male prsa miluju, drobne postavicky holek,... Nejlepsi jsou male prsa, bo s velkyma nevim co furt delat :-)
Moje má malé, ale s velkými .
Ahoj, co víc si přát??? Malé s velkými !!
Já měl jednu co neměla skoro žádný, jen trochu bradavky.
A fungovalo to dost asexuálně. Jako být z chlapem!!
Moje nová má pěkný houpací 4. A jsem z toho nadrženej, jen na ně kouknu. A když zajedu rukama pod halenku, tak je to boží... A to jsem byl roky spíš dolňák!!
Miluji holky s malými. Když se podívám na malá prsa u nějaké ženy třeba v létě je to prostě vzrušující nádhera. Neznám hezčího pohledu než se dívat na jedničky pěkně z boku....
No ja zavidim holkam mala prsa :) ....nosit velka,neni o co stat *11*
možná má spíš malá prsa .....

tak do 30 znaků ještě nějaký sračky
Musí ladit k postavě. Štíhlá kočka s malými je pro mě top. A myslím že malý jsou na laskání citlivější.
Jj, nejhorší jsou tlusté holky s malinkýma prsama *1*
Tlustý holky jsou hezký s jakkoliv velkými prsy, s velkými i malými, vždycky tam je toho dost s čím se dá si pohrát.
Ja nejradsi zlatou stredni cestu. Ale radsi mensi a pevnejsi, nez velky a vytahany *22*
Radšej malé pevné a tvrdé bradavky.. Ako ovysnute
Malé jsou úplně nejlepší:) Chodil sem s holkou a neměla žádné...jen bradavky :) ale tělo krásné a vytrenovane
No u dívky s atletickou postavou to vypadá přirozeně a nikdo se nad tím nepozastavuje.

Kdysi jsem se díval na fotky nějaké plastické estetické kliniky, kde dávali fotky od pasu nahoru. Byla tam vždy fotka před a po zákroku. No a mezi nimi jedna štíhlá vysoká blond sportovní dívka. Mohla mít tak pětadvacet let. Krásné jedničky prsa, krásný obličej, fakt úplná gazela. A nechala si udělat silikony, které vypadaly jako kdyby měla pod kůží dva baseballové míčky. Úplně zničili tu krásu. Ale jak jsem už někde psal, důležité je aby byla ona spokojená. 👍