ANÁL DOKOŘÁN

STÁLE OTEVŘENÝ ANÁL

Má někdo z přátel nezdolnou potřebu mít co nejvíce rozevřený anál. I za cenu bolesti, až na hranici roztržení, mám neustálou potřebu rozevřeného análu. Máte někdo podobnou potřebu a jak ji rešíte?
Hodně často lidi posílám do prdele. Aby se mi tam doslovně dostali. Tak bych ho musel mít rozevřen tedy dostatečně natolik aby to bylo bolestivé. Takže ano mám tu potřebu jak zde popisuješ.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A ty se divíš že se tomu někdo směje?Když se tady chlubíš tím že se snažíš si natrhnout prdel tak ono je to buď k smíchu nebo k politování nad tvým myšlením.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to jsi řádný blázen.
Nesvěřuji se proto, aby mne někdo odsuzoval, ale aby poradil. díky.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tímhle tempem brzy vyzkoušiš termosku a další lvl bude kuželka *3*
Pak už je jen kužel z dálnice *9*
Teď vážně, nechceš vyhledat lékaře? Vždyť se to snad ještě nechá léčit, ne? Takhle v ranním stádiu. Jinak nevím jak tohle postižení nazvat, ale je mi tě celkem líto..
Krásně jsi to napsal. On na to ale nejspíš přijde až bude chodit s ,,pemprskama,,..
Také si myslím že ho čeká vývod bokem...
Na tohle už musí být člověk jóóó mag.r, strkat si do řite podobné předměty.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3**3**3**3*
Pak už je jen Cheopsova pyramida *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já radši tedy onanuji, než souložim *3*
Já původně myslel že nemáš spíše mozek. A ono i koule..... *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Si koleduje o natržení řitního věnečku *3*
I když já mám někdy na WC taky slušné tlaky, pokusím se je zaznamenat a změřit. Tlačím ale občas dost *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neurazim ostatní klienty, pouze tebe. Napsat o někom pravdu není urážka. Si blázen a bez se léčit.....
i 12cm je díra jak vjezd do pískovny. Tenhle průměr má roura od krbových kamen*9**9**9*
17cm?????? a nepleteš si náhodou obvod z průměrem? 17 cm průměr je díra ve které by zatleskaly čtyři ruce*9**9**9**9*
Obvod s průměrem si nepletu,17 cm bylo omylem , správně je 12 cm .Kdo dělá anál, ví o čem je řeč. Každé nové a větší rozevření přináší radost. Rozvírání provozuji nějakých 25 let a stále mne baví. Po rozevření a studené sprše se během čtvrthodiny opět uzavře a běžně těsní. Stejně vám to potvrdí každý, kdo takto anál dělá.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nemám anál žádnou chudinku, taky si žádá své. Chce tam mít vždy kolík o něco větší, o kterém jsem si myslel, že mi již roztrhne prdel. Zatím se tak nestalo a kolík vždy k mé potěše prošel.
Ještě dodávám, že při protlačování nejužšího místa se nesmíte bát bolesti, neboť pak se vám anál odmění krásným pocitem proniknutí.
Mám to podobné,taky někdy dělám a je to úleva.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem bi-, miluji ženy a zbožňuji jejich kundy, ale již od puberty manipuluji s análem, nejraději ho roztahuji, moc mne to vzrušuje.
Miluji roztahování análu - teď jsem na 7,5cm průměru.
Pocity při vniknutí didla jsou naprosto super.

A nebolí to? Taky se mi to libi
Jasně, že to nebolí, naopak je to velmi příjemné.
Kluci a co anální tunel? Příjde mi to jako zajímavé řešení pro anální průzkumníky. A dělají se i v několika velikostech. ;-)
Nebo tunel Blanka, to je taky díra jako do prdele *4*
Ano, já vážně uvažuji o koupení análního tunelu. Nemožnost uzavřít anál mě vzrušuje. Zároveň to může pomoct pro zavádění dlouhých dildo hlouběji.
Pocit rozevřeného análu je pro mě velmi vzrušující, nějaké bolesti se u toho vyhnout asi nejde, ale k roztržení by dojít nemuselo. Spíš mám rád ten pocit, že můj anál je schopný se extrémně otevřít a pojmout velký kolík nebo dildo.