Vystříkat - nevystříkat

Vystříkat,nevystříkat vicekrát

Mám rada sex s více muži najednou. Může něčemu vadit když mně všichni vystříkají a vicekrat po sobě?
Stříkání je dobré, jestli máš ráda víc stříkajících ptáků najednou, napiš sem nebo na mail 19.cm@centrum.cz a domluvíme se.
Pokud jsou zdraví tak není problém...
Krásně vystříkaná je paráda....
Fuj, ty bys do ní vlez, když by jí před tebou vystříkal jinej chlap? To může udělat jenom prase. Strčit ho do cizího smradlavýho spermatu.
vystříkat si manželky navzájem je paráda,když tomu nerozumíš nebo si to nezkusil tak neodsuzuj.
Nic lepšího není, jak píšeš, než si manželky vystříkat mezi sebou....Je to moc vzrušující...Nejlépe starší zkušené baby!! Je to elixír života obou párů!
To děláme doma mnoho let a je to prima.
Souhlasím, praktikujeme to s jedním přátelským párem, super.
Pokud žena má ráda ten pocit a vzrušuje jí jak cítí výstřik semene do sebe a je to vzrušující pro ni tak je to vzrušující pro toho kdo do ní semeno stříká!
pokud je to u své manželky tak to je velice hezké se pěkně vystříkat ,jinak by to mohlo špatně dopadnout pokud se jedná o jinou ženu.
...je to krásny záver milovania vystriekať partnerke mušličku a to nielen pre partnerku ale i pre mňa...keď príde vrchol, tak vňom cítim strašne silné neopísateľné impulzy a tlaky,ako pumpujú semienko do partnerky...pokiaľ ešte prirážam až po koreň do partnerky a pritom striekam do nej...cítim po bokoch mušličky moje horúce semienko ako ľahko klže v mušličke a pritom pomalinky vyteká von..neraz som dal partnerke pred mojim vyvrcholením chytiť môj úd, trolinku povytiahnutím aby cítila na ňom tie impulzy ktoré pumpujú do nej moje semienko...bol to pre ňu neraz zážitok, ako ju to ešte viac vzrušilo, ked cítila zovretú žilu na úde, ktorá ju plnila...posledné zbytky vytekajúceho semienka mi partnerka priam vyasaje a pre mna ostane krásny pohľad nad hlavou ako jej vyteká semienko zmušličky a ja si ho vychtnávam jazýčkom...som za to striekať do mušličky...
ahoj pokec si ksezrani
moc se mi libis?
Zásadně stříkat do kundičky. Tam pserma patří, že.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, to je pak opravdu větší vzrůšo a adrenalin. ostatně mě tohle vzrušuje naprosto maximálně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak to vysvětlíte později svému dítěti ?
Kunda od semene mě udělá z ptáka kámen. Mrdám takhle s kámošem už od 14 a vždycky nechám jeho prvního cáknout a pak si ji tam za minutu udělám.
taky rád stříkám do kundy mám velký vystřik rád pozám pár
Zdravím všechny a rád přispěji svým názorem....myslím že je to krásný vystříkat.Mám krásnou boubeku a moc ráda si nechá vystříkat pusinku,obličej(a ochotně a ráda slíže a spoliká moje semeno).Oběma se nám líbí vystříkat kundičku a občas i anál...to zbožňuju;-)..
Vystrikat se do zeny at uz do pusinky,kundicky ci analku je bozi. Takze vicekrat po sobe pokud se ti to libi,tak jiste neni na skodu
Stříkání do kundičky je pro mne TOP. Vždy se těším až dostanu smetanku, kam patří.
Ano, také to mám ráda do ní od několika chlapů!! Je to sexy a vzrušující!!! Kdo to nedělá , nepochopí!!
Taky mám nejraději do kundičky. I z toho důvodu jsem se nechal vytunit vasektomií.
Taky jsem se nechal fiknout. Můžu plnit až po okraj.