Hostivař parkoviště

..

Ahoj, jezdí zde ze zdejších někdo na Hostivař na parkoviště?
Musíš asi upřesnit o jaké parkoviště se jedná
Ok, parkoviště za lanovým parkem 😀
To je tam jak se jede k prehrade?
Já tam parkuju když jdu na hostivařskou přehradu a nikdy jsem tam nic neviděl
Jezdim pravidelne. Minimalne honit jsem tam vzdy nekoho potkal.
Čau....ty tam jezdíš na to parkoviště honit? Jezdím skoro kazdy den kolem z práce, z haji
Rad bych se tam s tebou nekdy potkal...;-)😈🚀💋💦
Jo, super místo. Taky tam rád jezdím.
Tak vy jste těžký ouchylové, to je fakt zoufalství xD xD
A kde jsi se tu vzal ty? To mám nejradši takovyhle moralizování
Bude tam dnes někdo kolem 17-18?
Ahoj, nějaký pár zítra na Hostivaři?
Rád tam dorazím, napište mi. Kdy tam bývá nejvíce lidí?
Ahoj, dorazí někdo dnes? GPS 50.040882,14.528907
Dnes ne, ale na léto můžeme něco domluvit až tam pojedu na nuda na přehradu
Ahoj, co zítra odpoledne? kolem 15hod?dorazí někdo?
Přesně je to tady
50.041024, 14.528937
Ahoj kdo mě vezme k době do auta zahonit?pockam na parkovišti.
Zkoušel jsi poldy? Tuhle psali, že někoho honili. Možná by ti to s nimi klaplo. *3*
Přidá se teď někdo? Právě odjel jeden pár 🚹🚺 a jeden pár 🚹🚹
Co tam ty páry dělaly? Viděl jsi něco zajímavýho?
Tak sem se sem dojel podivat misto je to krasne krasne sem pohonil ale bohuzel sam
Ahojky kdo sem za mnou prijede budu tady tak hodku cekat prvni vyhrava 50.041024, 14.528937
Kdo vyhrál....???????????????????????????
Ahoj rád si užiju honení s Tebou
Ahoj,jezdiš tam často?
Rad bych tam za tebou prijel.
Kdy jdes znova? Rad si s tebou pohonim*49**73*
ahoj napiš mi info rád se sejdu na pohodu m
Budu tam dnes od 14 hodin pokud máš zájem napiš do zpráv
Někdo dnes po 9 hod? auto, nahota,dívání

Co zítra kolem 9 - 10h někdo??
Asi tam se ženou pojedeme. Pěkné místečko.
V pondělí mezi 16 - 17h tam někdo bude?
Bude někdo na nějakou akci zítra kolem 3?
50.041024, 14.528937 Dnes někdo 12 - 13:00?

Vašek
Ahoj, doražte at je nás tu více 😝
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já se tam byl podívat před chvilkou a nikdo tam nebyl :/
Ahoj jestli chces se podívat nebo co koliv můžeme se domluvit a udelame to
Ahoj. Napises kdy buete na parkovisti u prehrady? Prijedu honit a klidne i vice.
Ja bych se rad domluvil a podival a pred zenskyma si vyhonil-klidne i nekolikrat za sebou*49*
Domluvil bych se *24* po masturbaci pred neznamou zenou uz toizim strasne dlouho*49* *15*
Mužem se tam sejít chceš? Mam to cca 10 mim
Parkoviště Hostivař, 50.041024, 14.528937. Zítra, to je v úterý 4.12. ve 13-15:00 hodin?

Vašek
Ahoj, bude nekdo kolem 4? V pondělí to bylo super!
Nekdy bych se tam za nekym zajel podivat, holkou, mjzem.. Treba si i vzajemne pomoc. 🙂 Kdyzak piste do sz a domluvime se:)
Asi profláklé místečko... Občas tam v autě šukáme :-)
Neplánuje dnes někdo něco????????????
Byl jsem tam asi 20x a nikdy jsem nikoho nevidel honit ani sukat. Kdyz jsem k zaparkovanemu autu prijel bliz, bud sedel jen řidič nebo nebo i kdyz byli v aute dva lidé, cumeli na me, co to tam dělám. Naopak jsem tam sukal se sestrenkou, v rohu u křoví, dvere auta otevrene, ja zvenku, ona vkleče na zadním sedadle, vse k videni...
Je tu někdo, koho bCh mohl spehovat...?
Ahoj co dnes ve 4, dorazí někdo?
Rádi tam potkáme pár na společně hrani. Chceme vidět a byt viděný *24*
Ahoj. Napises kdy pojedete na parkoviste k prehrade? Prijel bych honit. Ukazu se rad i vice.
Ahoj, zítra kolem čtvrté půl páté jedu s milenkou. Když bude stát nějaký pořádný ocas u okénka milenka vykouří.
Ahoj, co zase zítra ve 4hod? Doražte všichni, zadní ulička parkoviště 😜
Ahoj, já bych přišel pokud mi neumrzne...
Také rád přijdu v kolik mam dorazit
Ahoj, kdo se přidá dnes?kolem 4 hod?
Ahoj, přidal bych se. Potvrd mi to sem nebo do vzkazů

Ahoj , nepřidá se teď nekdo ?
Ahoj , nepřidá se teď někdo ?
Ahoj, přeji všem amatérům z hostivařského parkoviště tvrdý péra a spoustu úspěchů s nimi v novém roce *31*.

Doražte v pondělí kolem *4* *92**362*
Pardon *6* v pondělí kolem 16hod.
Ahoj, připomínám akci zítra v 16hod.*4*
Ahoj všem. Chystám se Prahy a zajímalo by mě jaké jsou ohlasi na Hostivař. Zda je to zábava jednoho či více lidí?
Ahoj, dorazí někdo dnes kolem 15hod?
Ahoj myslitevjak je za benzinkou SHELL??? Upřesnete prosim diky.
Ahoj, je to tady 50.040899,14.529062
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak se aspoň někdo bude dívat. Sice městská policie, ale bude tam to trvalé vzrušení, že se někdo dívá.
Uchylove urednicky - nemaji co delat, tak budou v pracovni dobe smirovat a honit v kancelarich...*22**3**1**14*
Odkud máš informaci o umístění kamer v okolí parkoviště?
Ahoj, dorazí někdo dnes kolem 15hod?
Tak se aspoň někdo bude dívat. Sice městská policie, ale bude tam to trvalé vzrušení, že se někdo dívá.
Je trochu zima jedině v autě jinak asi ne
Ahoj, kdo dorazí zítra kolem 4 odpoledne? :)
Ahoj, teď na parkovišti, kdo se přidá?
Nechce se teď někdo přidat? Jsme tu😃
Přidá se někdo dnes kolem 15hod?
Hezký den jestli nějaký pár přijede na Hostivařské parkoviště napište mi přijedu se podívat a pohonit.

PS: Hodně stříkám
Piště prosím do vzkazu.
Ahoj Patriku, jiz jsi tam byl ?..............rad bych tam zajel se podivat.....kde to presne je, kde jsou pary v aute a lze se koukat? Nejaky nazev ulice ? Dekuji a zdravim
Ahoj, nepřijede někdo zítra odpoledne kolem 4?
Přidá se někdo ještě teď hned?😝
Teď někdo na parkovišti Hostivař někdo kdy by přišel ke mě do auta a vykouřil mě?
Ahojky dnes nekdo 10 hodina na honenikoureni ty starsi 56+ ja 48
Včera v noci při cestě kolem byla chuť zazlobit, můj zadeček chtěl nastavit pořádnýmu tvrdýmu, ale nikdo tam nikde nebyl, škoda, tak snad až se trochu venku oteplí...
Venku je nádherně, kdo se přidá?
Dnes kolem 20:30 si ho tam budu honit. Kdo přijde kouknout? Piš vzkaz
Ahojky vsem nepojede tam dnes nekdo
Ahoj . Já tam občas jezdím pohonit v autě je to moc vzrušující...
Tak snad už brzo bude venku teplo, kamarád plánuje mě odvézt v noci na parkoviště k přehradě a budu muset vyšpulit zadeček a poslušně si nechat vyšukat análek jako správná čubka v podvazcích. Tak šup sem s jarem!
Ahoj, někdo zítra odpoledne? Kolem 4?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Zítra 16 hod přidá se někdo?
Ahoj, někdo zítra kolem poledne?😋
kolem 12 budu tam, Auto se zakrytým čelním sklem
Bude tam někdo dnes? Rádd bych přišel
zítra po 13 hod? Kryté
čelní sklo
Dnes plati,ale 15 hod +
Spatna dalnice☺
Venku se už začíná příjemně oteplovat a tak brzy nastavím na parkovišti v noci svoji vyšpulenou prdelku pro zájemce, co ji chtějí tvrdě vojet. Žádné řeči, anonymní noční akce, já v dámském o auto nebo o strom s připraveným análkem. Pokud máš zájem vědět termín, tak mi napiš do soukromé zprávy.
Někdo s chutí mi projet análek dnes v noci na parkovišti u přehrady? Venku je už docela příjemně, tak nastavím prdelku a užiješ si. Moje fotky a info v profilu a tvoje? Hledám jen reál a ne řeči. Počkám s vyšpulenou prdelkou o auto nebo o strom, ty přijdeš chytíš mě za zadeček a pohraješ si.
Dnes v noci? Zasuneš do mě... tvrdě ojedeš?
Tak v kolik na Hostivaři?….........
A co dnes třeba? Dáš si mě venku ve tmě?
Krásně jsme tě vyprcali, držela si statečně, jen škoda, že nedorazilo víc nadrženců, aby tě pořádně zprasili
Poradi nekdo kde to presne je a jak to tam chodi? Ja zacatecnik...
Nebude někdo teď na parkovišti?
Ja casto - i s Kamosema, kdyz to vyjde
Ahoj, někdo dnes? můžu po 17 hod.
Myslím, že včera v 16.00 ve stříbrné Oktávii byl pár- tedy muž a žena a mu kouřila. Nebyl jsem asi vítán, protože když jsem přicházel blíž tak přestali. Tak jsem odešel, abych nerušil. Viděl je ještě někdo, nebo někomu kuřbu předvedli? Nebo jen seděli a kecali a já měl jen vlčí mlhu nebo přání, aby to tak bylo?
Já mám spíše problém rozeznat,vzdali je člověk vítaný či nikoliv. Bylo by fajn mít nějaké jasné znamení typu Zelený sticker viditelné na okně pro "JEN PRIJDTE". Či třeba i rozlišit "jsme pár a chceme" nebo "jsem sám a hledám"...
Já mám tedy spíše pocit, že tam scházejí samí buzny či honibrci.......*443**443**443**443*
Preji krasny den zitra rano kolem osme bych se tam zastavil
Ahoj . Máš velmi dobrý pocit .
Bude tam dnes někdo? Večer nebo odpoledne?
Bude někdo dnes večer? Nechal bych se kouřit.
Dnes v noci mohu na parkovišti v Hostivaři nastavit svoji prdelku k projetí? Najde se někdo, kdo rád anonymně ojede análek v podvazkách a samodržkách? Budu mít paruku, na obličeji masku pro diskrétnost, mohu i krásně hluboko pokouřit. Chodíte někdo v noci na Hostivař?
Mohu tě přijít pořádně tvrdě zezadu vojet? Budeš kňučet jak fena
Ahoj, někdo ve středu kolem osmé nebo poledne? Pohoníme, vykouřím....
Ahoj, někdo zítra kolem 13hod?
Co tento čtvrtek cca ve 13hod?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já se chystám v neděli dopoledne, bude tam někdo?
Kde to tam je, jezdim kolem lidlu, ted ho prestavuji
Ahoj, někdo teď? Krásné počasí a je tu prázdno 😜
to by chtělo domluvit nějakou akci aby se tam nešlo naslepo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A teď tu o Červené Karkulce... Ta Tva je kravina.
Jezdím tam cca od roku 1998, byl jsem tam uz v pondelky, středy, patky, svatky, dopoledne i odpoledne, na jaře, v lete, na podzim i v zimě, ale nikdy jsem tam nikoho takhle verejne mrdat nevidel. Kdyz tam nahodou nekdo sedel v aute a byli dva, tak se odtrhli i od líbání, pokud se blížilo auto.
Kdyz se tam jednou jedinkrát za tech mých stovky návštěv nekdo odhodlal k jakémusi obírani, at uz ona honit jeho nebo on ji, tak pri přiblížení se, se odtrhli a ptali se co čumím.
Jo, naopak jo, mrdal jsem tam častokrát sestrenku na zadním sedadle a nechal diváka se divat.
Ale ze by tam pravidelně nebo castokrat nekdo nejak provozoval erotiku a nechal se očumovat, tak to ani nahodou
Ahoj bude tam nekdo zitra ? I nejaka zena treba jen na smirovani nemo i neco viv ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď tam asi bude spousta lidí. Jedem?
Nekdo ted Hostivar parkoviste?
Ahoj, někdo teď na parkovišti?
Příspěvek byl smazán.
Ano, přímo naproti na tom velkém parkovišti.
Uvažuji ze se tam podvečer zastavim a udelam se tam,bud v aute nebo venku.Nebude tam nekdo?
Mladej kluk do 30?? Rad se vyhonim..
večer se tam pojedu podivat na motorce tak snad bude nekdo odvažný a přidá se nebo mě osloví.
Příspěvek byl smazán.
Myslím že to je ideální počasí, nebudou tam moc pejskari ani lidi u vody.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
bude dneska nekdo na parkovišti??
Příspěvek byl smazán.
Po setmeni nejlepsi. Vzdy se neco deje. Park neni osvetleny a nejsou uz ani pejskari.
Příspěvek byl smazán.
My ta včera večer byli kolem 22:00. Vzadu v parku u stromu s přítelkyní.
Pár komárů, ale jinak dokonalá soulož!
A i po tmě ;-)
Příspěvek byl smazán.
Vzadu u toho dřevěného posezení a ohně.
Já myslím ze měli, zvláštní zvuky ve křoví, ale ruku do ohně za to nedám ;-)
Máme příště napsat? ;-)
Zrovna jsem se chystal dnes do parku projít, tak třeba tam někoho podobného potkám a rád se mrknu
Příspěvek byl smazán.
Neni tam nekdo ted? Jedu se tam podivat.Ja 23
Taky bych se rád podíval. Příště napište dopředu, ať se můžeme podívat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dojeď na Trebesin, dáme kurbu vzájemnou, venku pokud neva.
Jezdím kolem pravidelně a minimálně přes den se tam nic neděje. Maximálně nadávání těch kteří nenajdou volné místo na auto. Přecejenom je hlavně parkoviště pro textiláky a tak tam jsou páry, rodiny, děti či omladina a nedovedu si představit že by se tam něco veřejně dělo. Jo a občas tam zajede městká zkontrolovat jestli nějako nevybírá auta.
Ahoj, zastaví se někdo dnes odpoledne?
Ahoj, nezabere někdo dnes kolem 14:30?
Příspěvek byl smazán.
Buzeranti zůstaňte si na seberaku a nekurvete ještě hostivar teplousove
Dneska někdo kolem 12:30???
Zítra někdo mezi 15-16 hod ?*4*
Ahoj, bude někdo dnes dopoledne?
Ahoj dnes se tam pojedu podivat bude tam nekdo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaky pár příští víkend na kukačku. Rád bych se podíval.
Chystá se teď někdo na parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku honit čuráka nebo pár který chce něco ukázat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem na Hostivar parkoviste ted!
Je tam mrtvo, byl jsem tam večer.
Vsichni jsou doma zalezlí. Ti co jezdili mrdat, tak jsou každý u svých rodin. Kdo jezdil jen tak, tak se z domova nemá jak vymluvit.....
Příspěvek byl smazán.
Nojo, kam ty lidi maji taky chodit, kdyz se vlastně nikam nesmí.
Ale kde my máme honit? 😀
Příspěvek byl smazán.
Dnes po obědě parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku .
Pár, který nahlédne do mého auta, uvidí rozhoněný ocas. V případě sympatií víc.
Ja tam asi pudu v patek dopoledne
Příspěvek byl smazán.
Bude tam dnes nekdo ja tam dnes dorazim

Jezdí tam někdo i v noci? Už začíná pěkné počasí, hormony se vám jistě bouří, i když rouška na sex není asi to nejlepší. Před lety jsem tam jezdila a užívala si hodně ocásků, ale ty časy jsou asi pryč. A pro šťourali, ano jsem trans a stará :-)
o víkendu bych tam jel pohonit...Kdyby se nějaká dívka chtěla podívat??
Dnes okolo půlnoci bude tam někdo. Při posledních dvou návštěvách jen policajti. Rád bych pár nebo ženu na čunindu.
Jo, mohu potvrdit, ty policajti tam projíždí fest
Ať městský tak státní. Člověk už nemá pořádně ani klid si pošmírovat a pohonit . Bude tam dnes někdo?
Jen se zeptám jde je tu nejlepší místo na to někoho pozorovat. Máte někdo osobní zkušenosti.
Ono spíš není co šmírovat. Když tak opravdu výjimečně, musíš mít veliké štěstí
Příspěvek byl smazán.
I kdyz jsi v aute stejne je to na verejnosti. Pokud te uvidi onanovat je to jak kdyby jsi honil venku. A zacli to tam hlidat protoze bylo velke mnozstvi oznameni na exibionisty.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud kolem nepujdou deti nebo to neni opakovane je to prestupek. V opacnem případě trestný čin.
Zastaví se někdo dnes během dne?
Co dnes vecer na parkovisti ? bude nekdo ?
Nevím, co je pravdy na tom, že tam nainstalovali kamery, osobně o tom dost pochybuji. Ale policie tam jezdí velmi často, v noci to pročesávají světly. Moc klidu tam není.
Když o tom pochybuješ, tak proč to tady ventiluješ ? A kdyby, tak co jako myslíš že se stane, přijedou policajti a budou ti klečet sedm minut na krku, nebo tě odvezou domu a manželce řeknou, že tě chytli jak prcáš v autě ?
To jistě ne. Jen jsem se snažil upozornit ostatní na tuto skutečnost. Dost lidí tam jezdí píchat a honit. Tak jen aby neměli problém s policií. Mohli by ho mít. Nevím ale , jestli to chápeš, když máš nick Psycho.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Tam to slušně jede ale :D :D cekal jsem shit a nakonec docela jízda.
Bude někdo teď nebo po obědě?
Někdo za půl hodiny na parkovišti u Hostivařské přehrady?
Dnes odpo pár na parkovišti u Hostivařské přehrady ?
Ahoj, bude někdo dnes dopo, odpo?
Ahoj, přijede někdo dnes dopoledne?
Ahoj, nebude někdo kolem 13 hod na parkovišti?
Dnes ráno tam hlídala kriminálka. Docela velká akce. Asi na exibionisty
Ahoj, někdo dnes odpoledne? Navečer?
ahoj, hostik parkoviste , ve ct kolem 19te ? bude nekdo ?
Za chvíli někdo na parkoviště ?
Jak často tam jezdíš často tam honiš
Asi tam pojedeme s kolegyní pozítří místo oběda...
Taky bych se podíval, případně přidal...
Máte někdo aktuální info, jak to tam vypadá?
Odpolko se tam s pritelkyni zastavime a trochu predvedeme cca 16h
Dekujeme trem z vas za krasnou naplnujici akci a tesime se na brzke opakovani
Příspěvek byl smazán.
Zasli bychom ...............................
Nebude dneska nekdo na parkovisti ?
Dnes od 15h budu čekat na parkovišti abych polykám mrdku vyhonim vykourim já 35let bukkake
Vždyť tam nikdo nebyl, jen PČR
Nějaký dominantnejší pár na dnes odpoledne kolem 16? Nebo pozdeji? Jsem 35 lety submisivní sympaták. Podržím, vykouřím ale pouze před ženou
Občas tam nějaký pár na akci přijede, ale jezdí tam šmírovat ten neodbytný rusák se zlatým Mercedesem a ten každý pár vyruší a zaručeně otráví. Tím vysvětluji, proč je tam, oproti dřívějšku, mrtvo.
Mrtvo je tam od doby co se z toho stal buzna seberak,protože si teď kazdej teplik mysli ze kdokoli tam přijede je automaticky taky teplej tak jezdí kolem dokola jak kokoti
To je dobře nenápadné auto na šmírování...
Budu tam už kolem 15:30. Tak kdyby někdo měl chuť
Jsem tady, pokud by se nejaký pár chtěl předvést.
Někdo teď? Jsem tady, kdo se chce ukazat?
Ahoj, dneska 18:30, pár nebo žena kteří by se chtěli předvést, kouknout?
Tak jsem dnes okolo páté podlouhlé době zavítal na parkoviště. Byl jsem tam z jednou kurvičkou a nechal se od ní pěkně vykouřit. Stali jsme úplně v zadu ve vnitr rosviceno tak doufám že nás někdo viděl a že si to někdo užil s náma.
No my tam byli a cuměli jsme jak blázni jak ti ho krásně hulila,,,,,to byla kuřba co svět neviděl...*92*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Tak možná zítra večer zad já a kouřící děvka.
Jezdí tam někdo i v téhle zimě? Nebo znáte v Praze lepší místo?
Dnes sraz v 19:00 Hostivař parking
Honění/Kouření
Nějaký pár nebo pěkný velký ocas kolem 17,00 na parkovišti u hostivařské přehrady? Vidět a být viděn
Dneska v 18 hodin budu na parkovišti prcat kámoše přidá se k nám někdo? Já 31 on 19
Ahoj, zítra 18.3. Na parkovišti u Hostivařské přehrady Kolem 12hod nějaký pár co by rád 35 leteho sympatického submisivního diváka?
Ahoj, zítra 18.3. Na parkovišti u Hostivařské přehrady Kolem 12hod nějaký pár co by rád 35 leteho sympatického submisivního diváka?
Tak co? Dnes někdo budu tam cca. 12:40
Ahoj zítra kolem 13 h par co se nechá pozorovat při sexu
Bude dnes někdo na parkovišti? Žena, pár přidal bych se....
Chystáme dogging viz náš inzerát, ale ne na Hostivaři, tam jsme měli nemilou zkušenost, .
Chodí sem ještě nějaké páry v noci užívat a dovádět? Nebo jen samý chlapy.
BBBBBB......Béé je správně ..... *1**1**1**22**22*
Kdo bude dneska na parkovišti rád kouřím polikam nechám se osukat vystrikat anal
Ahoj, pár co jezdí na Hostivařské parkoviště a byl by rád pozorován a nejlépe s mou účastí?
Ahoj, včera odpoledne jsem tam byl s hezkou holkou. Stáli jsme o diváky, ale nepovedlo se, nikdo neviděl. Chcem opakovat asi v úterý večer kolem 22.00, došel by někdo koukat? V autě se staženýma okýnkama... (upraveno)
Jen aby jsi tam nakonec nebyl jen ty a "on"....
Ahoj. Odpoledne a zadny divak? No jestli se chystáte znovu,dej vedet prosim do SZ. Prijedu.
Budu dnes kolem 17 hod, bude někdo nebo pár, který se chce dívat? Slibotechny a staříci zůstaňte doma
Ahoj, chtěl bych se zeptat (pokud tohle vlákno někdo vůbec čte). Jak to tam v této době vypadá a co se dá na místě zažít a koho je možné potkat. Včera jsem se tam odpoledne otočil a byl tam nějaký starý pán který vypadal spíš, že zabloudil než že tam hledá zážitky. Prosím o info s nějakými zkušenostmi nejlépe z letošního roku Děkuji. :-)
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 10 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mám dotaz, který vůbec nesouvisí s tímto tématem, ale s honěním ....je už otevřené WC dole v Palladiu?
My tam občas večer zajedeme,ale je to tam spíše gay dostaveníčko.Páry jsme tam viděli málo a samotný hetero muž se k nám nestyděl přijít až teď o víkendu.
Kam myslíte do paládia nebo na Hostivař parkoviště
Do Hostivaře samozřejmě.Proč pleteš nějaké Palladium do vlákna o parkovišti v Hostivaři?
Nevěděl jsem jestli neodpovídáte na dotaz před vámi.
Ahoj, Kdybyste jeli, dejte vedet. Rad vas tam potkam 😊
Za hezkého počasí jsme tam večer občas zajeli a 2x jsme tam přibrali k sexu cizí muže (víckrát se to nepodařilo).Jak to bude v zimě nevím,to moc na sex opřená o kapotu nevidím.Ale pokud se rozhodneme,tak to bude podle aktuálního času a počasí.Není čas to sem s předstihem dávat vědět.
Ahojte, dneska po sedmé budu na parkovišti u Hostivaře v autě šukat hezkou holku, přijede někdo koukat?
Musíš ukázat Tu holku 😂 Potom přijede i člověk z jiné republiky 😂
Tak holčina asi nemůže :( tak tam asi pohoním sám. Pište, jestli máte v plánu dojet, ať nejste naštvaní :)
Takovejch kokotů co si dělá z huby sráč je pokokot......*329**329**329*
Jak jinak,opět honič.Ale přesto jsme se tam chtěli podívat,jenomže nás vyhnala bouřka.
Byl jsem cca 17,30 - 18,15 , nikdo, jen jeden pár v autě....
To je na nás brzy.My až po té sedmé nebo později.
A co dnes? Problém je, že když tam stojí auta, tak další pak jede na úplně druhou stranu. Chtělo by to nějaké značení...
Jako,abych od hlavní dával šipky "Tudy za sexem",to opravdu ne.
Ne, myslel jsem jako třeba "blikam" = nevadí divák. Nebo nějake barevné světýlko - modrá = divák vítán ale nic víc, "červená". = Chceš se přidat... atd...
Tak si to hlavně nepopleť na křižovatce .....
Nebude teť někdo něco na parkovišti. Rád bych se podíval.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vypadá to že se ti nic neděje žádný pár jsem neviděl
Ahoj děje se tam tet něco ze bych zajel se podívat?
Děkujeme amatérovi Warlog1 za dnešní zpestření sexu v autě.Byla to prima náhoda,žena si to užila.
Pro Warlog1:máš neaktivní profil,nedá se ti odapsat.
Napiš,jestli můžeš odpoledne dorazit.Něco bychom rádi podnikli.
parkrát jsem tam byl s nějakou tapinou.
Ahoj, jsou tady všelijaké podivné odpovědi a názory. Tak se pokusím zvědavě obživit téma. Je možné tam v této době nezávazně bez domluvy někoho potkat a něco zažít? Děkuji za odpovědi. :-)
Dá.My tam byli včera a zrovna se zadařilo.
Ahoj, neplanuje někdo dnes po deváté zajed k Hostivaři? Mám cestu kolem :)
Ahoj. A když tam jezdíte, kde stojíte s autem?
Až v té poslední řadě u lesa?
Nemáme pevné místo.Když si to tak vybavím,už jsme vystřídali všechny uličky.
A prozradíte auto :-) že by vás člověk z dálky poznal :-)
Jak se obecně "chovat"? Je přístupné přistoupit k autu? Jak poznat že člověk může??? Incident nechce asi nikdy nikdo.
Ja uz tam byl snad 50x a nic. Ze jsem sukal já, v otevřených dveřích sestrenku, to jo... ale ze bych někoho viděl, to ani omylem.
Tak to dej někdy vědět dopředu, abychom mohli přijet vedle
Kdo??? Kdo? Kdo? Kdo? Kdo? Kdo? Kdo? Kdo? Kdo?
Dneska se tu zastavím budu nahý v autě cca 12 hod kdo jse přidá
Jsem teď tady, hostivar parkovišti vykourim spolykam nastavím anal
Jdi se lecit teplomile nikdo na tebe neni zvedavej
Dneska kolem sedmi se budu na Hostivaři natáčet v autě pro kamarádku. Zadní sedadlo, rozsvícené světlo, úplně nahý, budu dělat různý fotky a videa. Byli by tu nějací diváci, kteří by chtěli koukat přes okýnko?
Dneska budu zase opakovat, kolem 22.00, v autě na zadním sedadle, rozsvítim světlo a budu se fotit a točit pro kámošku. Úplně nahý a v úplně zadní řadě. Diváci vítáni