Swingers klub Paradiso

Budeme radi za kazdou informaci

Ahoj, chceme jit s pritelkyni do Paradiso na swingers party (poprve vubec) tak budeme radi za kazdou informaci. Jaky den je tam nejlepsi jit, jaky pary tam chodi, jaka je atmosfera atd. atd. moc dekujeme :)*21*
O víkendu pohodička,ve středu barvami k prasknutí. Cca 35-55. Nejsou tam otravove,jako v Bunkru. Atmosféra pohodová, personál příjemný.
Za nás nejlepší klub v praze .. průměrné 20-40 páru.. Ne znamena ne .. úžasná atmosféra ,prijemni majitelé.. za nás *114*
Za nás taky ale bohužel ve středu je až moc párů,a chtělo by to častěji uklízet v místnostech,a i jídlo dřív bylo lepší ale jsou to malickosti
Ty tam také chodis ?
Kdy půjdeš aby jsme te tam potkali.. my jdeme na hallowenparty
Včera to byla jedna z nejlepších akcí, jakou jsem tam kdy zažil, mimořádně povedená středa! :-)
Můžeme potvrdit. Máme srovnání s klubem Desire, kde jsme byli minulý týden. Mládež se tam vyhýbala jakémukoliv kontaktu. Měli by se tam přijít podívat, aby věděli jak vypadá opravdová swingers.
tak to je super, a jak tam chodi pary oblekane? maji eroticke pradlo ci nikoliv? pritelkyne i ja to milujem, ale zase tam nechceme byt jediny :(
...každý dle chuti...a jediný určitě nebudete...
Ma draha mela nove pradelko v nasi posledni galerii (zakoupene pro tuhle prilezitost;-) ), a ja jen v rucniku.
Ahojte.
20teho by sme radi vyskusali tento klub.
Nie sme fanusikovia klubov,ale sme v prahe novi tak chceme skusit.chcel by som sa opytat ci tam chodia fajn ludia a nie (cierni,obezni,rozni frajerkovia atd) ako je samozrejme ze taki ludia su vsade a je to normalne,len som chcel vediet ci ich nie he vacsina ;) )

Avsak ak mate nejake lepsie referencie napiste mi.
Radi by sme stretli fajn parik alebo chlapa,max dvoch na party v klube,alebo si mozeme spravit party aj u nas ;)
Priatelka nie je z cz/sk tak uprednostnime anglicky jazyk.
Dakujem
Ahoj, v Paradisu jsme byli pouze trikrat, jsou tu mnohem povolanejsi. Nicmene, sestava se ruzni jestli je to denni ci vecerni/nocni a mozna i dle akce. Na denni byl vekovy prumer spis vys, na vecerni byli lide povetsinou mladsi. Nicmene jit na party a mit zaruceny vek a postavy (vykonnost) ucastniku opravdu nelze, to pro vas bude domaci lepsi (kdyz najdete dost opeavdovych lidi). In club are many foreign couples (often German) so find someone speaking English shouldn't be a problem. Stejne tak dalsi muz nebude urcite problem v ramci vymen, ale je to klub pro pary, takze nejake gang bang situace asi budou vyzadovat jistou organizaci:-) A ted at se vyjadri matadori a opravi pripadne jemne odchylky meho prispevku od reality. Sam se rad priucim pred dalsi navstevou:-) Tak jako tak preji prijemnou zabavu.
Mohou se přidat jen samotní muži měl bych zájem o setkání s fajn lidmi ale nemám partnerku....
To je (pokud te to zajima) takovy problem vyvinout nejakou iniciativu (alespon minimalni) a najit si jejich stranky? Asi jako tri nejcastejsi otazky na nas:
Hledate muze?
Kolik vam je?
Odkud jste?
+vyměníme foto :-)))))))))))))
My Paradiso máme moc rádi.Už jen proto,že tam chodí jak já říkám kontaktní páry.Když chceme reál l(který se na AM najít nedá a už vůbec ne v místnosti Páry co se hledají)tak si zajedeme do Paradisa.
Čistě pro zajímavost, 15. 12. 2018

Poznávací znamení...
Vy: P+K(?); černý korzet, božské kozy s piercingem, obojek, tetování, tousty ;-)
My: K+D; červené prádlo, "nejlepší bradavky, co jsem kdy viděla"
Společně: super akce ve velké místnosti.

Pokud tu jste, můžeme se alespoň takto nakontaktovat... třeba někdy pro příště. Byli jste skvělí.


Příspěvek byl smazán.
Paradiso otevírá každou středu přes den - víz. jejich stránky
Nekdo byl minulou stredu? Pocet lidi? My planujeme navstivit zitrejsi akcicku
Příspěvek byl uživatelem smazán.
http://www.swingersclub.cz/cz/program.php
Jasně že je otevřeno, my byli minulý týden.
My jsme byli a na jejich poměry málo lidí, tak do deseti páru. Ale docela to žilo. Jak to vypadalo dnes?
Bylo super! Kolem 10 paru, sukalo se blaznive od zacatku az do konce akcicky;) Uvidime se pristou stredu!
No hlavně to tady kvakejte, aby tam přišla brzy kontrola🙄
Ahoj, nevíte jestli bude i při těch zpřisnéních fungovat ve středu klub??
Jednoduchá odpověď - sledujte jejich webové stránky.
ahoj je to tam super,ted bohužel vše zavřené*12*
Jak jste na to přišla? Paradiso má středy otevřené - viz. jeho stránky.
ahoj, tak jak proběhla poslední středeční párty? Bylo dost párů i když jsou zavřené okresy?
Dobry den

Byl nekdo včera na svatek v klubu??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Muze tam i samotny muz? Nebo to je jen pro páry?
Je to club pro páry. Samotný muži jedině s doprovodem páru nebo samotné ženy. Když se dobře spominam.
To je takový problém se podívat na stránky klubu? To musíš zaplevelovat fórum hloupými otázkami?
Tady lidi nectou ani to co je v profilu ani to co clovek pise na sklo a ani jim nevyhovujici zpravy:-) jeste jit na stranky klubu
Samotní muži ne.Pouze pro páry
Bydlím doslova za rohem a rád bych se tam někdy podíval, zatím ale nemám s kým.
Ahoj. Byli jste teď někdo v Paradisu v pátek? Kolik nyní chodí v pátek párů ? Díky
Byli jsme asi před měsícem a bylo cca 15 párů
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj , chodíte ted někdo do Paradisa .. chystáme se o víkendu.. jak to tam vypadá s návštěvnosti?
Ahoj. Ohledně víkendů jsou poslední dobou navštěvovanější soboty. Byli jsme naposled v červnu v pátek a bylo max. tak 15 párů. Bavili jsme se při odchodu s Michaelem a ten nám říkal, že pátky jsou nyní slabší než soboty. Středy jsou pořád co se týče počtu párů nejlepší.
Ahoj, chtěli bychom to zde zkusit, když tu bude méně lidí, tedy spíš v pátek? Jana
Ahoj, ano momentalne je pro vas nejvhodnejsi patek.
Byli jsme v so okolo 22 hod. asi 4ri pary. Parkovani v arealu, pekne prostory, ale male, mala virivka, trochu divna atmosfera mily majitel... skncili jsme nakonec v Bunkru, 20 nadrzenych chlapu, 5 zenskych. Na jedne 3, 4 ostatni stali v rade, ale ten vodni svet, ten maji fak dobry. Jednou mozna v Par. zkusime zustat. Zatim pochybuji o normalni sw komunite.
Fakt jo? My byli také v sobotu v Bunkru, ale nechápeme, proč nenapíšeš, kolik tam bylo páru? S přítelem jsme zažili v Bunkru asi nejlepsi swingersparty za opravdu dlouhou dobu. Ale v čem s tebou souhlasíme, že welnes a celé prostory jsou prostě úžasný. V současné době na ně nemá žádný klub. Jinak zítra jdeme na denní, rádi se potkáme s jinými páry.
Ano, prostory a raut je nadstandard to je fakt. Jen ta vyvazenost, ale kdo prijde, ten prijde to se neda ovlivnit. Jinak Bunkr ma otevrenou naruc pro kazdeho v tom je jeho kouzlo, ale tady to asi nepatri
Ahoj , kdo jdete 29.10 nebo 30.10 na Hellowenskou party .. my budeme a moc se těšíme..
Nikto ide tento víkend 05.11-06.11?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. I my se chystáme ve středu na denní. Rádi se seznámíme, J+L
Ahoj, ma taky zítra vyrážíme myslím že bude dost plno*362**362**362*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, jak to vypadá teď v Paradisu s návštěvností zejména během denních party ve středu? Díky :)
Ve střebu je to tam bomba! Prostě jedna velká hromada. Kdo nezažil, neuvěří. *4*
Tak uvidíme ;) díky za odpověď
Ahoj co středa 23.3. vyráží někdo?
Ahoj zítra jdeme a těšíme se na pěknou divočinu .-) . Vlasta a Martina .
Nějaký pár v sobotu s námi do Paradisa??
Středy jsou vždy super.Jen škoda, že když chceme jet,tak si musíme vzít dovolenou.
Najde se tady dáma na doprovod na středu?
Ahoj včera jsme byly poprvé v klubu a vlastně i poprvé na sw, děkujeme za perfektní přivítání s prohlídkou a za příjemně strávený večer.
¨My bychom rádi dnes pokud se někdo najde symaticky pár který půjde s námi.
Dobrý deň - nikto (pár) ide tento víkend? Ďakujeme
Ahoj my se chystáme tento pátek.
Ahoj nědo zítra s námi 30 dubna
Ahoj. Byl teď někdo nedávno? Kolik párů zhruba chodí do P. ve středu, v pátek a v sobotu? Chtěli bychom v nějaký den, kdy není úplně narváno.
Rádi bychom vyrazili s přítelkyní, oba 32let, ve středu na odpolední akci. Nebudeme tam sami? Budou tam i jiné mladší páry (<45)?
Rozhodně nebudete sami, to spíš budete rádi když se tam vejdete. Středy odpoledne jsou velmi oblíbené a je plno.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Můžeme potvrdit. Pro nás jedna z nejlepších party. Michael nám říkal, že přišlo celkem 50 párů.
Ahoj, ve středu 24.8 chceme po delší době vyrazit do klubu přidá se pohodová kočka nebo pár
Ahoj, nechysta se nekdo tuhle sobotu, tj 15.10.
Ahoj chystá se někdo v pátek 19.8. ?
Chystáte se někdo má středeční akci? Jak to tam teď vypadá? Rádi bychom zašli
Ahoj, s kým se potkáme tuto středu, 19.10.? Jdeme dva páry :-)
Jdeme v pátek 28 na Hallowenparty. Kdo tam bude taky ? Koho pozame
My jsme s manželkou byli a bylo to super. Rozjelo se to slušně:)
Ahoj v sobotu vyrazíme tak snad tam nebudeme sami. *22**22*
Ahojda sami nebudete take se chystame 😉😉
tak fajn *4* už se těšíme na sobotu
zkouška zvuku raz,dva,tři,čtyři
Ahoj někdo dnes do Paradisa ????
Ahoj....chystáme se dnes navštívit club...nějaký par se stejným nápadem? Případně nevíte kolik tam bývá patky lidí?
Ahoj všichni, my se do Paradisa chystáme dnes (v sobotu) a rádi se tu třeba už předem seznámíme s nám podobným párem.
Nechápeme k našemu dotazu,který Lojza dal palec dolů,ale.nevadi.....Nicmene pocity ze včerejší návštěvy klubu.... Očekávání bylo trošku jiné,většina si hrabala na svém písecku,družit se nikdo moc nechtěl,páru pomalo...a v 1 ráno skoro prázdno :(
A co jste cekali? V prvni rade majitelum klubu jde predevsim o prachy, tudiz verit tomu co pisou na svym webu je naivni. Dalsi vec pokud chcete opravdu swingovat tak je treba vzit vec do svych rukou a oslovovat ty pary. Hlavne necekat, ze oslovi nekdo vas. Realita je trochu jinde nez webove presentace. Paradiso je hezky klub a muzou tam jen pary. Jsou i jiny a tam je uroven mnohem nizsi, tam navic rejzujou prachy na singl chlapech.
A) nikde nepíšeme o tom ,že se držíme toho co je psáno B) nevyhledavame klub s převahou můžu C) Ty jsi tam byl,že víš ,že už naši strany neproběhlo nějaké navázání komunikace atp...? D) určitě to není o majitelích,ale o lidech,kteří se tam sejdou a to asi nikdo neovlivní... A nakonec...píšeme jen naší zkušenost.....Podle toho co píšeš ty ,to vypadá ,že znáš jen teorii,ale praxe asi nebude.... Víc to rozebírat nebudeme...myslet si může každý co chce....
Nemyslel jsem to zle a nebyl jsem tam již 3 měsíce. Reagoval jsem jen na to, že si tam každý hrabe jen na svým písečku. Moje zkušenost s sw kluby je bohužel stejná jako ta vaše. Když jdu do klubu vždy tam chodím se ženou tudíž v páru. Nejsem balvan a soukromník, takže se snažím navazovat kontakty. Bohužel ne vždy se to sejde s pozitivní reakcí a ne znamená pro mě ne. Je to naprosto v pořádku A) je to dobře, já osobně jsem těm informacím na stránkách uvěřil (nejen paradiso) a bohužel realita je odlišná, v paradisu méně v ostatních trochu více. Čekal jsem trochu více, ale když to vezmu kolem a kolem, swingers je skvělá věc B) je to vaše věc, mě převaha nevadí, jsem chlap a mám své fyzické možnosti, ženy je mají trochu jinak a někdy se sympatický chlap navíc hodí. A-D) Skvěle to mají vyřešeno ve Fantasy ty náramky, hned člověk pozná s kým se dát do řeči a koho má radši nechat napokoji. D) majitelé to ovlivnit můžou, oni rozhodují jak klub vypadá, jaký program udělají apod., ale souhlasím že je to o lidech, kteří tam chodí. Nejhorší je když takový klub lidé používají jako levný hodinový hotel, schválně se koukněte na ceník hodinových hotelů, cena je nesrovnatelná. Nesuďte prosím hned, mate pravdu praxi nemám moc velkou, byl jsem na sw akci celkem 5x tudíž jsem začátečník, ale obrázek si již udělat dokážu. Třeba se někdy na akci potkáme, kdo ví? Bohužel nemám na to moc času, ale zkusím se polepšit.
Ok............v poho................díky za reakci 😉
Budeme dnes v Paradisu, myslíme. Vy?
občas jsem tam zašel se svou bi kámoškou 10let, kdo rád víc lidí jednoznačně středu doporučuji, dokonalé orgie. Jen by to chtělo lepší větrání. Mě vyhovovalo , že jsem tam nebýval nejstarší , chodí tam s kurvičkama i dost staří pánové. a páry pokročilého věku , o to je to pestřejší a perverznější.
Můžeme potvrdit, že středy jsou jednoznačně nejakčnější.
Nemáme žádnou zkušenost ale rádi bychom vyrazili. Některé komentáře typu, že tam mají chodit jen vysportovani jedinci a ženy 90-60-90 nás lehce odrazují. Je lepší dorazit na nějakou konkrétní akci třeba nové atd.nebo na to nehledět.
ahoj nevzali biste me svami ja poprve do swingers
Do Paradisa si budeš muset sehnat holku,tam muže navíc neberou.A když už budete pár,tak můžete jít sami a nemusí vás nikdo brát.
Kdo vám řekl takovej nesmysl. Chodí tam lidi různí, ale mají společné to, že jsou fajn, nikdo nikoho do ničeho nenutí. Prostě přijďte, když se vám tam nebude líbit můžete kdykoliv odejít. Pro začátečníky je lepší chodit o víkendu.
Pravdu díš! Na nováčky je středa divočina. Je to tam již leta fajn, stálá klientela. Prostě každý si tam to své najde. *4*
Ahoj. Do Paradisa obzvlast chodí střední věk i postavy a klidně obého víc. Nic vám nikdo vyčítat nebude a bavit se můžete na co si troufnete.
Ahoj, hledám kamarádku na středeční návštěvy swingers klubu PARADISO. Chtěla bys zažít tu vzrušující atmosféru vidět a být viděna? Napiš, rád s tebou půjdu.
Kdo pujde dnes vecer do paradisa? Chceme s partnerkou jit poprve a bylo by fajn mit partaky, co jsou na tom podobne.
Také dnes máme v plánu jít ... na swingers půjdeme podruhé a do paradisa úplně poprvé 😊
Dekujeme za vcerejsi mile privitani od majitelu. Paradiso pro nas poprve a jsme velmi mile prekvapeni. Urcite to nebylo naposledy. Kdyby tu byli nekde pod nickem Denisa a Vasek, budeme radi kdyz napisete. Bylo to moc fajn. *277*
Ano, potvrzujeme. Máme stejné hodnocení. Byli jsme tam v pátek poprvé a rozhodně nešlápnete vedle, když klub také navštívíte.
Tak to jsme se tam nekde videli. *3*
Určitě, byli jsme od začátku a odjížděli až okolo půl třetí. To by bylo snad nemožné, abychom se neviděli.. 🤣
Jo. Jo. V Paradisu je vždycky fajn.
Naprostý souhlas, zatím pokaždé super
A teď ještě se po Novém roce už nebude kouřit *14* v barové místnosti,tak super *24* Tohle nám tam vždy hodně vadilo *4*
Určitě to bude návštěvníkům ku prospěchu.
Já bych šel, je tu nějaká žena co by šla taky?
Ahoj, hledám kamarádku na středeční návštěvy swingers klubu PARADISO. Chtěla bys zažít tu vzrušující atmosféru . Napiš, rád s tebou půjdu.
Paradiso je jeden z top klubů v Praze (upraveno)
Když bude chtít holka zažít tu atmosféru,může přece jít sama.Tebe k tomu nepotřebuje.Toto by bylo dobré hlavně pro tebe,aby jsi se dostal dovnitř.
Tak přece nebude platit jako muž plynou platbu za vstup 🤣 musí nějak ušetřit grošík 👍
Jinde mu to možná ušetří grošík (pokud mu doprovod neudělá útratu na baru),ale do Paradisa mohou jen páry.Tam se bez ženy nedostane.
Aha, díky za info. Nevím, neznám, nikdy jsem nebyla a nikdy nebudu
Ahoj, dočetli jsme se, že se Paradiso stěhuje. Víte o tom někdo něco?
Ahoj, ano, stěhuje, mají to napsané na stránkách, ale nevíme kam, jenom víme, že v Praze zůstanou.
Jo, mám rád spekulace! Jaký znáte drby? Pro mě by byl mazec, kdyby třeba převzali Desire.. Byl by to nejlepší Klub široko daleko..
Nikdo nic neví , ani blízký okruh jejich známých .
Vcera jsem se snazil nakousnout Michala, ale je tajemnej jak hrad v Karpatech. Má to být blízko :)
Nám to v pátek taky neprozradil ....
Dessire není zrovna dopravně dobře dostupné