Masturbace v přírodě

Hostivar,haje A okolí. V autě, v podchodu vsu

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady nikdo nemasturbuje, hehehe
Ahoj, já chodím masturbovat do lesa k dálnici. Vzrušuje mě představa, že mě někdo může vidět. Řidiči moc ne, ale spolujezdci, nebo cestující v autobuse na mě mívají pěkný výhled. A ještě víc že by mě někdo viděl, nejlépe žena a vzrušilo jí to tak, že by mě nenápadně sledovala a masturbovala u toho. Bohužel, myslím že ženy moc masturbujícími muži v lese přitahovány nejsou.
Nebo by mě vzrušovalo přistihnout venku masturbující ženu, opět se obávám že to dělají velmi zřídka...
Jestli chceš, tak se na jaře přijď podívat: D11 38-41km
O interakci nestojím o divačku ano, i když kdo ví..
Co na D5 ? A nebo v okoli. Rad honim okolo kateřiny
Moc daleko, ale uznávám, že pěkné prostředí *114*
Jestli nekdy pojedeš okolo dej vedet.
Ahoj pokud se pohybujes na praze 5 muzem se domluvit 🙂 mozne je vse
Jednou jsem viděl maníka, jak honil na parkovišti u vlakových kolejí, stála opřený o auto, pero v ruce *49* , bez kalhot a koukal na vlak. jel jsme v tom vlaku. než mi došlo o co šlo, byli jsme pryč :(
Mužem neco domluvit klido mam rad smirovani atd
Ahoj chtěl bych tě pozorovat jak si to děláš. Navrhni scénář. Ja bych tě chtěl jako perverzní paní na úklid mého bytu. Co nejdříve ;) Michal
Teď ti udělám v Praze cokoliv
Příspěvek byl smazán.
Vše ohledně provozovatele Flirtkontaktu je veřejně dostupné na webu - např. ARES Ministerstva financí: IČ: 22796304 - INTERNET PORTAL s.r.o. - sídlo: Bílá - Vlčetín 44; dále třeba i Justice.cz ...
https://mapy.cz/s/3hqFN

docela velký záběr ekonomických činností:
381: Shromažďování a sběr odpadů
431: Demolice a příprava staveniště
461: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
46900: Nespecializovaný velkoobchod
471: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
47790: Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
55109: Ostatní podobná ubytovací zařízení
620: Činnosti v oblasti informačních technologií
68310: Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
71110: Architektonické činnosti
731: Reklamní činnosti
77290: Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
8559: Ostatní vzdělávání j. n.
90020: Podpůrné činnosti pro scénická umění

Server Flirtkontakt.cz je sice provozován z ČR, i provozovatel je z ČR, ale jinak mi to připomíná takové ty zahraniční placené seznamky se sídlem v daňových rájích, kde nikoho neseženete, když chcete zrušit členství a placení příspěvků. Není to tak dlouho, co v TV běžela reportáž o jedné zahraniční seznamce, kde nebylo možno členství (a placení příspěvků) nijak vypovědět, ale naopak ze zahraničí sem proudily žádosti o exekuce, kterým muselo být v souladu s právem vyhověno! Takže pozor na zahraniční seznamky!
Ale abych se vrátil k této české seznamce: bez základní registrace vás to nikam nepustí, nelze si ji nějak "osahat". Amatéři, Zákulisí nebo Sex-doma řadu základních funkcí umožňují, některé dokonce umožňují, na rozdíl od zdejších Amatérů (kde musíte být a platit VIP), pouštět videa!

A nyní to zajímavé - ceny Flirtkontaktu vč. DPH:
Členství na 1 měsíc placené převodem: 499 Kč
Členství na 1 měsíc placené SMS: 599 Kč
Členství na 1 měsíc placené online platbou nebo kreditní kartou: 349 Kč / 14 EUR
Členství na 3 měsíce placené převodem: 999 Kč
Členství na 3 měsíce placené online platbou nebo kreditní kartou: 899 Kč / 34 EUR
Členství na 6 měsíců placené převodem: 1899 Kč
Členství na 6 měsíců placené online platbou nebo kreditní kartou: 1499 Kč / 59 EUR
Členství na 12 měsíců placené převodem: 3499 Kč
Členství na 12 měsíců placené online platbou nebo kreditní kartou: 2699 Kč / 107 EUR

Pokud jsem na českých výše zmiňovaných webech někoho oslovil nebo on mě, dost často byl problém v tom, že druhá strana neměla na kredit, a to ty weby jsou zdarma! Pochybuji tedy o tom, že na Flirtkontaktu se vyskytuje takové kvantum osob, které by bylo schopno do něčeho jít a ještě si platit poměrně drahé členství. Nyní mi Flirtkontakt ukazuje 908125 uživatelů; pokud má ČR cca 10 milionů obyvatel vč. dětí a seniorů, tak pak každý 10. by byl registrován na placeném webu! Proč taková čísla nemají i Amatéři, Sex-doma nebo Zákulisí? Samozřejmě, měl bych asi počítat i se členy ze zahraničí, ale pochybuji, že ze zahraničí tu bude tolik lidí.

Jestli se mýlím, můžete vy ostatní zde uvést své praktické zkušenosti nejen s Flrtkontaktem, ale i s jinými weby.
Ahoj ráno jdu honit někam ven nechce se někdo přidat nebo jen kouknout Ústí Teplice Bílina Most
Kluk klukovi nekdo na společné popovídáni jak se delame a vzájemně si to uděláme a vystříkáme Mladoboleslavsko
Ahoj 29.1. kolem 11.hod v Mostě. Vyhoníme si ho spolu, nebo navzájem?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdekoliv venku v přírodě, když je chuť....Ty chodíš kam? Most, Litvínov???
Flirt kontakt nikdy více,po měsíci přišel paušál 3500 Kč a žádný seznámení zlatý amatéři tady jsem našel vždy i bez VIP členství.
Ahoj Pavel z Pardubic rád madtrbuji venku v přírodě
Ahoj kam chodíš? Rád se přidám nebo jen pokoukám.
Ahoj, rád se předvádím, v přírodě to rád předvedu až do výstřiku. V pozici jako si sama určíš!
Dnes kolem treti odpo tady 49.659402,14.539982 muzi i zeny u me v aute
49.700220,14.653202 co tady zitra kolem sedme vecer treba jen honka zeny muzi pary
Ahoj někdo na zítra (patek ) třeba se podívat jak vyvadíš v autě par vítán
Ahoj, zítra pár nebo žena Plzensko? :)
Ahoj, chtěl bych si ho před tebou vyhonit, kdekoliv se ti to v Praze bude hodit. Přijedu autem
Prijed třeba na zlicin kolem 11.00 ?
Někdo v okolí UH, Zlín?*71**71**71*
Možná dnes večer, nebo zitra...
Okolí Roudnice nad Labem, děje se něco, někde?
Cau.. nekdo pokoukani znojemsko) ??
masturbuju v kunovském lese, rád s k někomu přidám
Ahojky dnes pohonim tady 49.700190,14.653181 prida se nekdo muz zena par mezi sedmou a osmou budu tam
Ahoj, rybník v Dolních Počernicích. Můžeme se domluvit
Ahoj lidi, pokud by se někdo chtěl kouknout na mě v Opavě a okolí, stačí napsat. Rád si venku stáhnu kalhoty a předvedu jak si s ním hraju a stříkám. Můžeš sedět v autě a já přijdu k tvému okénku, nebo cokoli dle domluvy;) Joo a fotky mám v profilu.
V pondělí dopoledne v Ostravě nebo okolí si chci udělat chvilku pro sebe, někde se zastavím , sundám kalhoty a hezky v klidu si ho vyhonim... Chce mi někdo mou chvilku narušit šmírováním? Klidně se ozvi;)
Někdo z okoli Černého Mostu? Nepozorovaně bych se podívala jak si ho honíš nejde venku, napiš
Ahojky sice to mám přes celou Prahu ale moc rád bych přijel a pěkně si ho vyhonil před tebou ,,pokud by jsi ještě měla zájem tak určitě dej vědět zatím pa :)
Ahoj Lindo. Zítra 27.2 se budu pohybovat v okolí Čerňáku. A určo si ho budu někde honit. Divačka by byla fajn...
Od tebe bych se rád nechal přistihnout při honění... ČM je fajn
Ahoj, rád se před tebou budu honit.Nápis jak by jsi si to představovala, jestli v autě, nebo z dálky, apod.Já 41/175/77.
Ahoj,Co se nekde potkat?Bidlim u černaku
Ahoj. Rad bych prijel nekam na Cerny most a v aute si to delal. Prisla bys nenapadne koukat?
Kde se tam dá venku honit? Samozřejmě nahatej.
Lákalo by mě Lindo před Tebou honit. Napiš. Dík.
A nebude ti vadit, kdyz bude mit Linda pero?
Ahoj mužů se někde svléknout a honit si ho ať se můžeš podívat kde na cernaku?
ahoj! sel bych to delat kamkoliv bys rekla...mohlabys me klidne natačet*21*
kdo mě vyhoni v přírodě ostrava
Rad se udelam nekde venku s nekym. Je to rajcovni u toho na nekoho koukat.
Zdravím, Já chodím tady sem načerpat energii :-) Je to k nezaplacení, jít se nadýchat čerstvého vzduchu pěkně do lesa :-) Přibližné souřadnice, obměňuji dle situace a možností :-) 50.7497892N, 15.1816483E v okruhu těchto souřadnic.
Nás by vzrušovalo,vidět,nebo nachytat pár při sexu,masturbaci škádlení nebo samotnou ženu.Treba někde v přírodě,velnes,bazénu,v autě atd..My Klovéhradecko.Kde se tu dá vidět něco takového?Kam chodíte souložit masturbovat?
Co se zitra nekde potkat ?? Spraví ok
Ahoj ja rad chodim do parku no spis lesiku na bohdalec
Ahoj honite někdo venku v okolí Plzně? Kde a nechtěli by jste smiraka a nebo naopak vy smirovat mě?
ahoj jsem jedine pro :) uz se tesim otepluje se ..
Zná někdo lesik na bohdalci, rad tam chodím
Ahoj. Dá se zajít někde v Brně. Spíš okraj. Díky za odpověď.
Zamilovaný hájek (mrkni do map)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bych se přida,třeba i u mě l:-)
ahoj, pokud by jsi mela zajem se sejit s muzem , muzem si napsat
Mas-li stále zájem,tak mi odepis do vzkazu a já se ti ozvu.Jsem z Prahy a sppřítelkyní jsme xhodily řadí na Hostiv.prehr.naproti plazi,nebo do Krc.lesa k zámečku,ale též do Michel.lesa do altanku.Tel.723876146.
Budu honit v autě za obcí Lány. Dnes v 16:00
Ahoj když honis za obcí lány, jedná se o lány u Pardubic?
Ja nejradsi do lesa. Ma to i sve kouzlo. Me vzrusujou velky prsa,zrale damy ale i nezrale maji sve kouzlo. Vzrusuje me o dost hodne masturbace pred zenou. Domluvime si honitbu? *49**73*
Jsem teď na těchto souřadnicích 49,7670806, 15,6327014
Chce mě někdo pristihnout?
Nechystá se dneska někdo v okolí Ostravy?
Už jsem venku v autě nahonil něco kilometrů ale žadnou jsem při tom ani nezahlíd.
Dnes budu honit na bohdalci, která donese kalhotky na postříkání
V ůterý budu honit odpoledne na kraji lesa nad Prachovicemi směr od Vápeného Podolu-
Po šestnácté hodině. Budu rád když mě bude sledovat starší muž.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prostějov a okolí,láká mě někde venku s někým si vyhonit čuráky,je mi 35let tak napiš
Někdo z okolí Tábora na honění čuráků....
dnes je venku fajn a láká mě to si jít někam ven vyhonit péro,i s někým spolu
Honění venku je vždy fajn.. kdyz má člověk velký pero, tak občas i nějaká koukne
máš pěkný fotky, někdy bych se domluvil