Já bych si dal ten oběd.
potom by to byla ale objetina
A u chlapa? Podle množství ejakulátu?
Osobně mám taky jen kýbl na rok, což vyčerpám do cca září
Já jen jestli sem už taky ojetina
Osobně mám taky jen kýbl na rok, což vyčerpám do cca září
Já jen jestli sem už taky ojetina
Tady bych řekl spíše slušný výkon
Myslím že se nestane nic,stejně jako tobě se už IQ nezvýší.
jojo, tojo. peperoni Einsteine


to je tak, když se píše z telefonu... O J E D E
....po obědě nebo před obědem?




Ojetina?
Když někdo ojede tu svojí, stane se z ni Ojet