Ojetina?

Když někdo ojede tu svojí, stane se z ni Ojet

Když někdo pěkně obědě tu svojí, stane se z ní ojetina ?*1*
A u chlapa? Podle množství ejakulátu?
Osobně mám taky jen kýbl na rok, což vyčerpám do cca září *3*

Já jen jestli sem už taky ojetina *2*
Tady bych řekl spíše slušný výkon*114*
Myslím že se nestane nic,stejně jako tobě se už IQ nezvýší.
to je tak, když se píše z telefonu... O J E D E*3*