Wellnes Babylon

Pojďte se uvolnit....

Tento pátek po 20 h? Půjde někdo?
My jdeme v úterý od 18.h on 49, ona 45.Pridá se pár?
Kam se jde!!!!!!!!!! ?????????¿???????
Zítra přes poledne Babylon, nějaký pár k nám pro zpestření?
Ahoj, ano našel my s přítelkyní...nemá zkušenosti...vadí ??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je mozne se jen dívat???*385*vím, že to zní trochu divné, ale....
Ahoj jo chodim zaky divaz nenapadne jde to ja momentálne nemam partnerku dobrte vzruso tam
Ahoj, chci se zeptat jestli jsi byl uz v babylonu a jestli to jde na kukandu?
AHOJ ale je minule jsem vzal kamosku trosku pri tele moc se ji nechtelo ale libilo se ji to tam a rikala kdyby tam byl honič že bý ji to nevá ,, vzruso tam
Ahoj, dik za info, jednou zajdu
Pokud to delas nenápadne nikoho tim nepohoršíš asi tak
Ahoj nepůjde někdo dnes 9.2. kolem 18-19 hod. Kdyžtak dejte vědět do zpráv :)
Nemělo tohle téma ještě před týdnem asi 50 stránek postů? :-O
Mmch: Víte někdo, jestli už dokončili tu rekonstrukci a jak to tam teď vypadá?
Byli jsme cca před 14 dny a říkali, že rekonstrukce bude probíhat do konce roku
Rekonstrukce už je hotová, otevírali tuším 20.12. Vypadá to podobně jako předtím, jen hezčí :-)
Kdo pujde v ponděí odpoledne okolo 15 hod
Ahoj jdu v 16h.................
Čtvrték nebo pátek? Po 20 h pár co mě vykouří?
Kdo by šel v týdnu od pondělí, budeme v páru.
Nepůjdete o víkendu prohřát kosti ?
Najde se pár co byl tuto sobotu od 20h ? Štíhlí, ona blondýnka, on s kerkou. ?
Najde se sympatický mladý pár co byl tuto sobotu od 20h ? Odcházeli s námi ve sprše, šatně a pak k autu ? :)
Ahojky jsme pár a půjdeme dnes od 10 hodin do wellnesu.
Šel by v úterý večer od 19 ml.kluk s pohodovým chlapem do wellness v Babylonu.
Jaký Babylon máš na mysli? Ten u hranic?
Osamělá paní středního věku na zítra od 19.h?
Kdo byl dnes od 20 h? Maštal?
Ahoj. Uz otevreli zbytek prostor??
Pěkné jak to je otevřené a krásný dnešní večer prožity.
Ahoj. Nepůjde se dnes ohřát nejaký pohodový pár do Babylonu?? Pokec, nahota atd...
Ahoj samotneho me nechcete? Bez me holky ve trech.
Nekdo kdo se rad diva a je viden ? Ve stredu nebo ctvrtek vyrazime prida se nekdo?
Ahojte radi by sme se podivali do Babylonu prida se nekdo???pisnete nam VZKAZ pujdeme PATEK nebo SOBOTA
Ahoj v pátek se chystáme jít relaxovat do Babylonu, rádi se tam potkáme s příjemným párem na společný relax a erotiku... Budeme se na Vás tešit... :)
Ahoj, zopáknu dotaz: Je už dokončená rekonstrukce těch zadních prostor? Pokud ano, byl tam někdo po té rekonstrukci a může říct, jak to tam vypadá a co se od stavu "před rekonstrukcí" změnilo? Chceme jít po novém roce, tak mě to zajímá. Konírna zůstala tak jak byla, nebo je tam nějaká změna?
Je otevřeno, je to hezký, konirna stejná, nahoře pribily dvě místnosti jakoby bez dveří kde se dá zhasnout, jsou tam židle......
My jdeme do Bybylonu do wellness také, ale až v neděli :-)
Nejde zítra večer do Babylonu, pár v našem věku? Pište do zpráv..
Ahoj, jde dnes někdo? Rád se přidám k páru.
Chystáme se do sauny na Silvestra odpoledne a možná i 1.1. nevíte zda je tam otevřeno?A také hledáme kamaráda který by nás touto saunou provedl.
Nikdo zítra dopoledne od 10 hod
Ahoj, pár co má rád diváka???? Dnes od 20:00
Kdo byl dnes pátek 28.12 od 20 h?
Někdo 31.12. odpoledne?Nejlépe nějaký samotný muž který nás provede touto saunou
Dnes jdeme s přítelkyní 24 oba. Pište nebo se tam potkejme
a v kolik jdeteee do babylonu ?
já bych docela zašel....
Byla jsem s přítelem včera i dnes a bylo to super 🙂 Báječný relax i vzrušující zážitky
Copak se tam dělo? Popiš nám to. Chystáme se tam s ženou.
Taky sem tam včera byl. Nebyli jste tam po poledni?
Nene 🙂 byli jsme tam az nevecer 🙂
Taky by me moc zajimalo, co se tam da zazit,ze bych vytahnul manzelku ;-)
Můžeš ji vytáhnout a být zároveň iniciátorem něčeho zajímavého přeci 😉
A bez nějaké smyšlené historky ji vytáhnout nemůžeš?
Chodí také nějaký pár dopoledne nebo jenom večer je na co se podívat
Zadne orgie jako na swingers 🙂 jen prijemny relax 🙂 jen kdyz mate stesti a potkate tam nekoho zajimaveho
Ahoj .rádi bychom zavítaly. Máme rádi nahotu a mazlení na místech kde nás může někdo potkat .Dá se tam někde pomazlit .
Tam? Tak to rozhodně!!! Pěkný odpočinek přeji...... Bude se vám tam líbit. 🤗
Ahoj, chystáme se s přítelkyní zítra (ve čtvrtek) do Babylonu. Měl by někdo chuť se přidat?
Zdravíčko, nebude zítra naky par v Babylonu, který by chtěl zažít pořádnou vejmrdu ve třech?
Mají tam už otevřeno vše po rekonstrukci, nebo ještě mají nějaké místa uzavřena?
Již je otevřeno. Kdy chodiite?
Je tam něco nového po rekonstrukci?
Nepujde nekdo zitra do Babylonu? Ja 33 let sympatak...pridam se...
trans děvka se chystá do wellnes babylon v pátek :-)
Bude dneska někdo dovádět v Babylonu, mam chuť se přidat k páru a pořádně fenečně provětrat komín...
Půjde, tuto neděli nějaký pár do Babylonu, na výměnu,
Je tam něco nového po rekonstrukci v zadní části?
Zadní nepoužívaný bar? je zrušený a je to celé průchozí. Je tam nová sprcha, nové obklady a celkově to působí prostorněji a moderněji. Konírna je při starém.
Odehrává se také něco v konirne nebo jen nahoře v komnatach
Dnes luxusní sobota. Šukaní ve vířivce. V komnatách. Asi 4akce s pootevřenými dveřmi. Hezké páry. 2 páry mě přibraly k sobě. Opravdu dnes super.
Nepůjde někdo v pondělí, uterý nebo středu do Babylonu, Nám se chce, je zima a chceme si užít tepla a třeba něco více,
ahoj šel bych ale mužu tento týden jen dopoledne
Ahoj byl jsem v pátek s manželkou mužů vás doprovodit jestli je zájem napište termín
Ahoj, my půjdeme příští sobotu v podvečer poprvé.
Ahoj. Nepůjde dnes nebo v úterý někdo dopoledne ? Třeba kolem 10:00h. Podle sympatií uvidíme 😉
já bych šel kolem 10.30............
Ahoj nechystá se nějaký pár nebo sama slečna teď do Babylonu v nejbližší době? Přidám se nebo udělám Sukaciho společníka.. kdyžtak vzkazy.. díky
pitomec333
pitomec333 před 1 rokem
Jde dnes nějaký pár se prohřát☺?
Taky máme v plánu navštívit Babylon. Byli jsme tam naposledy před rekonstrukcí. Jsme zvědaví na tu změnu. Vždy se tam dalo hezký lupačit.:)
tak koho dnes potkame s pritelem ve welnessu? *18*
Ahoj byli jste dneska s přítelkyní?
Ahoj, zitra poprve. Jak to chodi v amorovych komnatach, nejaka nepsana pravidla, je tam sprcha? A jak je to s ochranou kdyz se chce nekdo pridat (v rucniku asi kapsicka nebude)
:-)
ahoj,ja s pritelem jsme byli vcera,podruhe. zatim jsme k sobe nikoho nepustili,max na cucani prsou (na pritele musim pomalu) :-D ale nevim jak to tam funguje s kondomama,taky jedna z otazek,co me zajima.takpak dejte vedet jak jste dopadli ;-) zajima me to.
Jak s kondomama? Normálně, u vstupu při placení řeknete slečně, rodinné balení je v ceně vstupného. *14*
Tak ty si bud uplne prazdnej nebo te mezi sebe nikdo nechce a chces to kazdymu jen pokazit 🙂
Nic si z toho slečno nedělejte, že jste nepochopila, každému není s hůry dáno. *21*
hmm, jenže oni tam ty kondomy fakt maji....
byli jsme dnes a bylo to fajn ;-)
který pár pujde příští týden v pátek budu tam s přítelkyní šla by do páru s přidaním a y
vydělo by se více ráda by ho někomu pohonila ve čtyřech pár + pár
kdy pojedete ,rádi se připojíme
V sobotu 26.1. kolem 19h pěkná akcička v konírně,byl také někdo?
Ahoj co se konalo v konirne chystame se s přítelkyní v pátek večer
Kdyby chtěl jít pár, tak nám napište
Ahoj jak je plno v neděli ,příští týden tam budeme *2**2*
Ahojte lidi chceme tam taky s ženou v neděli po 15 hod, kdo nám poradí jak to tam chodí a kolik to stojí a kde se můžem milovat
Jestli nejsi stydlivy, tak se suka vsude, jestli jsi stydlivy, tak se suka v mastaly, nebo v solny jeskyni, prinejhorsim v amorovy komnate. Ale to muzes rovnou sukat doma v loznici. Jestli chcete, muzu prijit a ukazat Vam co a jak, pripadne se pridat😁
Zdravím,není problém najít na stránkách wellness provozní řád a ceník.Rozhodně nevěřte tomu,že se tam sex provozuje všade.Nevím proč to sem někteří píšou,není to pravda.
Když jsou lidi ták se dá provozovat všude....
Jdeme v sobotu, tak tam snad nebude ta moje jako jediná ženská jako minulou neděli,
Kdo půjde teď v sobotu večer?
Ahoj, 30.1. tam běhala slečna sem a tam a přišlo mi že shání společnost ale neodvážil jsem se zeptat, není ta slečna někde tady na amaterech? Jestliže ano tak mi napiš, zajdeme spolu a užijeme si.. ale kdyby se slečna nenašla a našel by se tu pár co by chtěl společnost nebo slečna co by chtěla společnost, ozve tě se. Rád se přidám.
Tomu nerozumím. Ty si vážně myslíš, že když jde nějaká holka sama do wellness, tak že ona (nebo kdokoliv jinej) touží po společnosti takovýho paznechta, kterej je ve svých 30ti+ na tom tak zle, že musí sám chodit do sauny vočumovat cizí baby? *3**3**3**3**3* To mi vážně vysvětli, jakým duševním pochodem jsi k něčemu takovému došel.
Nevíš tak nekomentuj.. a navíc, tebe jsem se na nic neptal. Díky
Ahoj, pokud vše dopadne dobře, půjdeme se v sobotu večer ohřát . Nevadí nám když se někdo podívá.
Bohužel to jsem nestihl.. ale příště se rád přijdu podívat
Napište nám do vzkazu pokud budete mít stejný program na zítřek.
My jdeme tuto sobotu, Máme to na celý den,
Ahoj jdeme úterý odpoledne. Přidá se pár okolo 50 ti let?
Chceme v úterý dopoledne, nepřipojí se někdo? Chceme pár na pokec a uvidíme co bude při vzájemných sympatiích.
Půjdu v pátek kolem jedný, tak když se zase bude chtít nějaká a nebo pár přidat 😁
o5 jsme dnes zavitali do babylonu a o5 prijemny relax 🙂 a nejaky par nas prekvapil po hvezdami 😀
Překvapily hluboce nebo vycouvali ?😁
Chvilku se divali a pak sli pryc 🙂 skoda 😀
Jdeme v úterý, nepřidáte se? Hledáme k sobě pohlednéu Bi ženu, může nebo pár.
Jsme par a v utery uz nebudeme v lbc 🙂
Ahoj, zítra tj pondělí dopoledne někdo na společnou saunu? Možná i víc.
Jsem tu a pár lidí. Nepřijde někdo?
Ahoj Jaká tam byla společnost nějaké páry nebo víc sólo a poměr
Ahojky chtela bych jit ve čtvrtek okolo 16h do babylonu. Přidá se někdo?
Ahoj. Přidám se . Píšu zprávu 😉
rad se přidam kde se sejdeme a jak tě poznam

Půjdeme v úterý dopoledne, přidá se někdo k nám, nejlépe bi pár.
Kdo se přidá dnes (v sobotu) od 20 hod?
Kdo chodí dopoledne chci zajít některý den úterý nebo středa pár nebo žena
Ahoj. Ozve se chlap z Krkonoš? Byl včera v Babylonu celý den. Dík Napiš
V týdnu se chystáme na relax a zlobení do wellness. Někdo, komu nevadí baculka s přírodním klínem? My 25 a 26
Ahoj Nepujdete dopoledne jsem starší ale nechal bych se skadlit
Pujdeme kolem poledne. Ale hledame zenu nebo par
Ahoj, hledáme mladý sympatický pár do 30 let na společnou návštěvu wellness...najde se tu ?
ahoj rad bych zasel přidá se žena nebo par
Ahoj rád bych někdy zašel půjde někdo se mnou
Dnes jsem byl s manželkou ve wellnessu a byli jsme zklamáni. My plus jeden starší par a devět honičů, který loudili všude a byli dotěrný jak komáry v srpnu. Valentýn. A h...o.
Zdravím,jak překvapivé.Za to mohou zdejší přispěvovatelé,kteří svými ,často smyšlenými vzkazy honiče a další pochybné existence do wellness a na nuda lákají. My jsme se včera rozmýšleli,jestli pojedem na lyže,nebo do wellness. Nakonec jsme navštívili wellness,které zde na amatérech zatím nebylo zmíněno a byl z toho příjemně strávený večer.Mírné přítmí,hodně vonných svíček a pohodoví lidé.Některé vzkazy ve zdejším foru bohužel působí tak ,že některé páry a především ženy od návštěvy odradí.
Ahoj, a kde byl tak hezky wellness? Možná lepší zprava
Je to bohužel jak říkáte - občas přemejšlím, jestli zdejší story jsou pravda, nebo jen vějička na další "maso", protože jsme tab byli často a popisované se tam neěje. Asi tři týdny zpět jsme tam párkrát byli zkusit jiné časy než pátek a sobotu na konci dne "se slevou", jestli to nebude lepší - a nebylo. Vždy je tam aspoň jeden teplej honič, kterej pořád dokola chodí trasu tapidárium, konírna, solný, vířivka, hvězdy a jak se někde objeví pár, tak si tam "nenápadně" sedne a v horším případě si "nenápadně" začne mastit vocas, debil.*23* Sondu do jejich duše tu výše ukázal nějakej imbicilní ubožák - prostě podle jejich logiky jak je ve wellness samotná holka nebo pár, tak "určitě hledají společnost" takového zoufalce jako je on.
To se pak těžko hledá něco pozitivního.
Asi by bylo fajn, kdyby management zavedl něco jako hodiny jen pro páry a holky (holka tam mají pondělí odpo), ale z jejich pohledu to takhle dává smysl. Oni si ti honiči prostě koupěj celodenní permici, i kdyby si tam ty vocasy měli nakonec honit navzájem (jak, co sem pochopil, se stejně obvykle děje, protože to sou homoklády), takže vo co go.
My už z toho důvodu do babylonu nepůjdem.
No ja zazil 1 honice s kamaradkou to jako jde ale jak píšete vý to už je moc..
pár 50 + sobota dopoledne wellnes,hledá pár 50 + náhoda
Ahoj zítra se chystáme do wellness, je tu nějaký podobny nezkušeny par ?! *6*
Je to wellness, jen trochu uvolněnější. Jako sw si to představují jen někteří otravní zoufalci.
Je to slušný Welnes, kde se občas najde pár souložící ve virivce, nebo dole ve stájích, nebo pod nebem kde občas nechá pár schválně pootevřeno, nebo v komnatách, kde se také občas stane, že pár schválně nezamkne. Ale tohle je ojedinělé. Spíš klasický slušný relax.
Nepůjde nějaký pár v pátek večer
Ahoj, nepůjde dívka, žena či pár dnes na poslední dvě hodiny???
Ahoj.Nejde někdo tuto středu tesně po obědě
Ahoj. Kolik chodí lidí v pátek odpoledne?
v pátek večer ve wellnesku provádím smyslné tantra masáže, pokud máte zájem dejte vědět...
To zní lákavě, asi vyzkouším od kolika?
Ahoj jsme pár oba 38 let 5,6,7,8 března budeme v hotelu Babylon rádi najdeme buď samotnou ženu a nebo pár na volné chvíle.
Ahoj, to je v těch saunách v aquaparku nebo jinde?
A proč tam chcete jít? (třicet znaků, třicetz znaků)
Tak kdo byl včera večer v Babylonu
My jsme byli. Také nás překvapilo, že bylo tolik lidí..
Ahoj, někdo na společné sauneni???
Jak to tam vlastně probíhá? Jako to tam přijdem a jedem a nikdo neřeší
Není to swingers. Jsou tam místnosti kde si to můžete udělat a nebo někoho přizvat. Jinak to je wellness!!!
Jako jaké místnosti... satna.. sprcha nebo jak popřípadě kde je najdeme... kdy to tam Tak nejvíc žije?
Amorovy komnaty, šatno. Jako jak žije???
My tam byli s přítelkyní ve vířivce a také v místnosti kde se dá zamknout,chlapi občas pokoukavaj,ale jinak neskodni
Nepůjde žena nebo pár Zítra odpoledne kolem 14:00 hodin
Jde dnes s námi naky pár do Babylonu na welnes?
Ahoj ukecal jsem kamosku 47 pujdem dnes asi oklo 5 Welnes babylon ,, tak uvidime vzruso..
Ahoj v sobotu se jdem ohřát s bandou kluků. ..tak kdyby nake ženy chtěli Budem tam...spíš večer okolo osmé. ..
paráda ..tak to už se na vás hrozně těšíme...vem jich co nejvíc..řekni ještě klukúm na pívu a taky nějakejm od vás z práce...už se nemužem dočkat jak tam budete lítat od sauny do sauny ..paráda*49**49**49**49*
Nene...loni jsme tam zažili slušnou akcicku. ..:)
to je jasný dyt jste taky správní kluci*124**124*
To jste přesně trefili.....na tyhle tam někdo čeká....
Tady o blbce nenarazíš to je fakt 😂😂
chystáme v sobotu 16.3 ,uvítáme pár .. vidět - byt vidění ?? případné odpovědi do vzkazu
asi až v neděli odpo škoda*10*
Škoda...my az v nedeli 17.3...
Máte chuť ve středu 27.3. po 18h? Chceme s milenkou zajít.
Hledám pár co mě tam vykouří?
Nehledáš. (Třicet znaků musí býti)
A co v nedeli? 17.3.? My se tam s pritelkyni chystame prave v nedeli navečer...
my jdeme dnes do babylonu v Liberci

v kolik tam budete
a jjake mate plany
Zítra po 16. hod pár 50. Přidá se někdo?
Tak v neděli bída. Šukali jsme ve vířivce, maštali i pod hvězdami, ale nikdo se nepřidal :-(
Jde někdo příští středu 27.3.2019 po 18hod, páry? S milenkou chceme vyrazit, zatím asi bez výměny.
My jdeme v pátek večer 22.3 od 19 hod nepřidá se některý pár.
..no to je nááádhera...taky dorazím...mnamky*49**49**49**49*
Prosím jaký to bylo v včera ?? chtěli jsme jít s Manželkou
V pátek navečer se půjdeme trochu nahřát a uvolnit. Nemá nějaký sympatický pár stejný program?
Nejaky par zitra do wellness ?
taky asi dorazíme...jsme trochu starší pár Vousáč a Italská zmrzlinka*124**124**124**124*
Najdeme tu pohodový mladý pár který by s námi vyrazil ?
Někdo dneska večer?? Na poslední 2 hodinky... ?
pár na zítra dopoledne v 10.00 hledáme
pár 55 + sejdeme se v amorových komorách
Zítra večer bychom s kamarádkou šli před zase na poslední dvě hodiny,...můžeme se přidat?
super...půjdeme taky zítra ! Sejdeme se tam... :-)
Ahoj dnes někdo babylon pár s párem
Ahoj, nepůjdete v sobotu do Babylonu?
Naky par ted wellness od 19 hodin ?
jdeme s přítelem taky........
Dneska to bylo super, krásná atmosféra. Manželka nakonec podržela i jednomu sympatickému mladíkovi, který sebral odvahu a přišel se připojit k našemu mazlení. Příští týden v neděli půjdeme od sedmi zase. *250**15**250*
Také dorazíme, tak třeba něco můžeme vymyslet společně :-)
Mladý pár zítra pátek 19-22 Babylon? Jsme 36 a ona 23 ...nebo mladej štíhlej kluk do 25
Zítra v pátek ve wellness Babylon cca od 19.00 h. Nechte se svádět pod hladinou vířivky, přijďte si pohrát pod hvězdnou oblohu...
Přijde zamnou teď nějaká do wellness?
My jdeme dnes večer... pokud se někdo přida budem rádi..
Ahoj všem chodí nějaká žena nebo pár v týdnu dopoledne.
Ahoj, dnes v podvečer bych rád sledoval pár při akci v komnatách. Pravidla určujete vy. Já 34 let, sportovní postava. Petr
Rád bych někdy okusil... V tom Wellness jsem nikdy ani nebyl, pouze v Aquaparku.. Je tu někdo kdo by mě tam zasvětil? Hledám slečnu, nebo pár (i když tím si nejsem jistý, v trojce jsem ještě panic), který ví jak to tam chodí a podělí se o zkušenosti.. Termín by jsme doladili. Najdu tu někoho takového? Kdyžtak do zprávy prosím. *15*
Kde dnes vecer byl ?? Chodí sem ??
Ahoj byla jsem dnes s kamarádkou
Někdo mladej dnes Babylon? já 37, ona 23, ..pár, holka, kluk 15-30
Ahoj ve čtvrtek 11.4.19 jsem byl s přítelkyní v babyloně od 13:00 do 15:00 potkali jsme tam dva páry . Prosím o kontakt.
Ahoj. Pohodovej pár na poslední 2 hodinky v neděli 14.4.??? My mladý pár 34 a 28 let...
Ahoj našla bys zítra od 19:00? R
Jde někdo v úterý večer? Zítra
Hledám symp. ženu nebo pár pro společné dovádění na Velikonoční neděli a pondělí v Babylonu... Přidáte se někdo...?
Někdo teď na poslední dvě hoďky???
Ahoj chystáme se zítra se ženou do sauny . Chci se zeptat kde přesně to je? Je to v aquaparku,nebo v hotely Babylon? Děkuji za odpověď*18*
Nahoře v hotelu......................
Thong Bojy...týjo parádní trény..a jak máš nabyto v nich...tak to my bujdem v neděli i v pondělí..celej den *362**362*
Tak Wellness Babylon je přes Velikonoce jen pro hotelové hosty... *11*
fakt jo je zavřenej...tak to jsme smutní že Thong Boye neuvidíme....ten teda má vercajk...škoda jsme uplně smutní*10**10*
V pátek večer jdeme půjde některý pár také.
Rád bych někdy okusil... V tom Wellness jsem nikdy ani nebyl, pouze v Aquaparku.. Je tu někdo kdo by mě tam zasvětil? Hledám slečnu, nebo pár (i když tím si nejsem jistý, v trojce jsem ještě panic), který ví jak to tam chodí a podělí se o zkušenosti.. Termín by jsme doladili. Najdu tu někoho takového? Kdyžtak do zprávy prosím. *15*
Tento pátek po 19 hod. půjde někdo, kdo by chtěl diskrétní společnost...?
Ahoj, který komunikativní pár plánuje nedělní návštěvu Babylonu??? Pohedeme s mojí stydlivou manželkou, rád bych ji nechal hezky rozveselit*18*K
písněte my možná bychom šli jsme nedaleko
od babylonu
Kdo bylv sobotu od 20 h? Dva páry pod hvezdama ke konci nebo ti dva kluci v zupanech? Ozvěte se...?
Ahoj nehledá nějaká mladá slečna doprovod?? Zajdeme spolu na skleničku a pak na wellness...
asi vyrázíme z manželkou do welness se prohřát a možná i něco víc..neplánuje nějaký sym.muž ted naštěvu že by nás třeba pozoroval apod
Muzu se zeptat, pouzivate tam v tech virivkach gumu, nebo se udelate proste do vody?
Jdeme taky ... tak tam na sebe třeba narazíme:-)
Ahoj nějaký pár dnes babylon rádi popovídáme
Babylon pár 55 + středa dopoledne náhoda
je mi 50 a rad s vami pobudu v kolik se tam sejdeme?
pár s párem dnes 8.5 babylon našel by se někdo
Rád se někdy přidám, dejte vědět.
Co takhle ve středu 8.5., nechtěli byste v Babylonu společnost? Napište mi...
Nějaký slušný pohledný mladík pro nás? Co v úterý 7.5. večer nebo přez den ve středu?
Dnes dopoledne nepujde některý pár nebo žena co by chtěli
společnost.
njn od 7 ))
to už jste šli ráno
Tak kdo byl včera večer? Byl sem tam s kámoškou od 19 do 22 hodin :)
Odcházel jsem po 19..... prima podvečer.....příjemný wellness*4*
Až na jednoho dotěrnýho honiče, kterého nakonec musela kámoška hrubě odehnat. Třeba se tady dotyčný pozná, bylo to dole v tej odpočívárně hned za dveřma.
Buďte rádi, nebyl hezkej :) Možná jsme se tam akorát potkali :)
Nepůjde dneska někdo? Rád se připojím
Odcházel jsem??? Taky prima.....ženský profil nám odcházel.....
Která žena nebo pár by šel v úterý kolem 15:00 si trochu užít
Nějaký pár dnes pondělí odpoledne s námi do welnesu
Co se prosím vše nachází ve Wellness?
týjo tam se toho nachází bys koukal tyvogo...*9**9**9*
Klasický wellness-vířivka,sauny, pára, aromaterapie, bar,odpočinkové zóny + pár uzamykatelných místností pro hrátky
Kdo jde dnes odpoledne tak kolem 15:00
Nekdo dnes od 10 do wellness ?
Ahoj rád se tam s váma sejdu pokud byste měli zájem
Která žena nebo pár by chtěli v pátek 24.5. po 20:00 h. společnost...? Napište mi !
Nekdo zitra dopoledne do wellness ?
Ahoj koukám vy chodíte dost dopoledne
*4**35*
pitomec333
pitomec333 před 1 rokem
Dnes v 18h budem v Babylonu tak pokud budete mit zajem aspon pokecat neni problem
Ahoj, my asi až ve čtvrtek 6.6. kolem šesté hodiny
My dnes wellness od 19 .00 hodin kdyz by nekdo chtel :-)
ahojky lidičky,chceme jet dnes s manželem asi kolem 19h,nevíme jak to tam chodí a půjde tam z vás někdo? My 40 let .
Ahoj, byl jste včera někdo ve wellness?
na vejkend 7,8,9 nemám nic v plánu že bych zajel do babylonu ale vubec netuším co a jak
Normalne, bude tam asi nejaka recepce, kde si zaplatis, dostanes prosteradlo, pak pujdes do satny, tam se svliknes, pujdes se osprchovat. To prosteradlo si omotas kolem pasu a pak muzes jit treba do sauny. Tam si to prosteradlo sundas a sednes si na nej. az toho budes mit dost, pujdes ven a osprchujes se, potom muzes pouzit ochlazovaci bazenek. pak si das chvili oraz a muzes si to zopakovat.

Pripadne muzes jit do virivky, ale mej na pameti, ze tam meni vodu tak jednou za pul roku, takze se koupes v cizi mrdce, a dalsich telnich tekutinach, ktery ta filtrace nezachyti, jen hezky rozemele, tak ze to nevidis :)
Neviděl bych to s tou cizí mrdkou ve vířivce nijak dramaticky, každá vířivka je plná moči, mrdka i moč je bio, možná lepší než kdejaká chemická sračka v bazénu...
To ja radsi ten chlor, nez nejaky breberky.
Někdo zítra od 11 my par rádi ve vice
táké dorazím juknout na čuremana...*162**162**162*
Rád zajdu ale jsem samotný chlap jestli nevadí
ve ctvrtek 13.6 najde se naka slecka ktera by sla?
Ahoj, najde se pár na společné saunění dnes od 20:00???
Dnes někdo od 19:00 ?? idealně pár :)
Pár, který se nechá pozvat od 25leteho?
Nějaký pár dnes s náma na wellness zablbnout
Pokud někdo hledá zajímavý typ na dovádění v Krkonoších můžeme doporučit supr wellness ve Špindlu. Podrobnosti do zpráv..
Dnes po 19:00 někdo na společné dovadení do Babylonu...? Těšíme se.
Když píšeš těšíme se, myslíš že jste pár ?
Nejde bnes večer nějakej pár na wellness?
Co dneska někdo ? :) nevydá se pár ?
Máme v plánu jít asi v sobotu v podvečer.. Pro nás první návštěva, tak uvidíme..
Mají v plánu jít v sobotu večer, v neděli ráno. A mysleli tím včera dnes a zítra. Co na tom nechápete?! *22*
Teď večer jde nějaký pár si užívat do babylonu a nechal se smirovat a i více