Blokace otravných uživatelů

návod na blokaci

Myslím, že by spoustu uživatelů tohoto serveru ocenilo pevnou blokaci uživatelů, kde by blokováný uživatel neviděl profil ani jeho galerie. Současná úprava, kde vás blokovaný jen nemůže kontaktovat je nedostatečná a narušuje soukromí. Z tohoto důvodu spoustu dobrých uživatelů, kteří tomuto serveru dodávají exkluzivitu, zvažují odchod. A to není úplně ideální pro majitele ani administrátory. Ztrácet lidi, díky kterým si tu ostatní platí VIP členství.
Myslenka sice dobra, ale v praxi nefungujici. Kdyz si bloknes me osobne, jak mi zabranis k vytvoreni desitek dalsich nicku, pod kteryma te mohu zase v klidu videt a treba i kontaktovat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tak to v tom, jak to ve zkratce popisujes, dopadne s timto serverem velmi blede :)
Na vyssi overeni se ti tadi lidi ve vetsine vyprdnou. A takhle, amateri by na veci kolem overovani nemeli radeji sahat, nebo se vazne nekdo ozve s GDPR...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejde generalne rict co je dobre a co je spatne ;) to co je tady je takovy kompromis.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
“Zejmena reklamnich panelu...” ze zobrazeni reklamy v dobe adblocku (a to i na mobilech) jiz maji 0,00prd ;)
Definuj normalniho uzivatele, kdyz tvrdis, ze jim nebude vadit potvrzeni telefonnim cislem ;)
Snadnost zdejsi registrace je kompromis. Se vsemi klady i zapory ;)
A k tem telefonnim cislum, asi jsi neslysela o virtualnich cislech ;) stejne jako jednorazove maily muze nit clovek jednorazova cisla na textove sluzby.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdejsi “normalni” uzivatel si tady nehodi ani overovaci fotku natoz telefonni cislo pro potvrzeni. Potvrzeni jake zmeny mas na mysli? Jednou nastavim profil a nic nemusim menit ;)
V dosti pripadech se adblock nainstaluje i sam jako pridavek k nejakemu softwaru ;) a to i na mobily, kde v nekterych verzich androidu je jiz defaultne ;) Ano mam jiny nazor nez ty ;) ten nazor totiz vychazi z mnoha zkusenosti ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to podle -orchidea- nebudeme zdejsi normalni uzivatele ;) :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevim jak je to nyni, ale pred novym webem jsem mohl napsat vzkaz kazdemu, i tem co meli prisnejsi nastaveni soukromi ohledne vzkazu.
Az budu u pocitace, tak to muzu zkusit jestli tu chybku jiz opravili ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tuhle “chybku” nemyslim ;)
Kdysi, a i nyni, kdyz ma nekdo nastavene prisnejsi soukromi na vzkazy, tak vubec nebyla volba “napsat vzkaz” viditelna. Jednoduchou fintou slo ale vzkaz napsat :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*114* *22*
Ono hlavne, pokud uz je, vicemene verejne, vyplneny profil, verejne galerie ci videa, tak o naruseni soukromi nemuze byt vubec rec *3*.
Taky chci. Slabomyslnejsim jedincům nevysvetlite, že Vás nezajímají, a budou Vás urážet a vypisovat dal... Viz uživatel Hromosvod... Vlezly, vulgární, velké falešné ego, a nějaké komplexy ze ženských, tak všem říká kurvo... Sám se ponizuje a ani newí... 🙄😶
V tomto směru je potřeba systém kde lze potvrdit účast domluvených schůzek. Jsou tu obrovské útoky na lidi a to jen z důvodu odmítnutí či zda mají nějaké cíle . Je tu dost negativních lidí co se baví už za hranicí a moc to škodí tomuto serveru. Pokud zakladatel nechce aby se to tu dostalo na úplné dno tak by s tím něco chtělo urychleně dělat . Placení VIP členství je taky dost problémová záležitost, protože správci chatů si tu dělají taky co chtějí a blokují to už napořád a peníze jsou kde ? Měl by to dělat někdo, kdo tomu rozumí a nemá žádné osobní či virtuální kontakty mezi lidmi co ty problémy dělají .. Nestranné osoby.. Tady se už manipuluje s financemi a jednají okolo toho lidi co nemají ani z 1 % mít možnost jakkoliv rozhodovat o tom zda člověk má právo tam být nebo ne .. a věřím tomu, že by se mohlo naštvat hodně lidí a trošku tu udělat průvan
A ty mas VIP? Ze mas skrze amatery jeden z kanalu na prijmy ;)
To je jasné hlavně ti jde o svou řiť

udělat jak na insta, blokovat uživatele a další učty které si vytvoří :)
Mě by vážně stačilo, kdyby byl neomezený ignor. Proč jako neplatiči mám jen deset míst? Fakt musím snášet všelijaké otravy? A když si zaplatím členství na deset dní nebo jak to je. Nacháži nežádoucí do ignoru, po vypršení se stane co. Ti co budou nad deset zase vyplavou?
Ne, po vypršení VIP blokace naštěstí drží, jen nepřidáš další. Za mne dobře investovaný peníz ;)
Teď už jen občas koupím a naházím tam co se nastřádá, ať je pořádek ve vzkazníku ;)
Veroniko díky 🙂 asi to začnu taky tak praktikovat
Mi napiš sz, máš červené v bloku.
Ježkovi voči! Jsem myslela, že mám některé v bloku a ejhle, oni najednou vyplavali. Tak to asi moc držet nebude
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jediná chyba tady je, že ti tolerují porušování jejich vlastních pravidel...
To mu napiš,protože bez tvých moudrých rad by si nevěděl rady.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Fakt ti nepsali, ze nemas prudit a zalovat? Tvl, tak se ti omlouvam, ze tady sirim nepravdive informace *5*

PS: co to je pihadka? (upraveno)
Žádné otravy snášet nemusíš k tomu tě snad nikdo nenutí, nebo ano ?
Možná by stačilo, jít normálně mezi lidi, tam máš neomezený ignor pořád, ať platíš nebo ne. Když tě tam někdo otravuje tak ho ignoruješ, nebo se pletu ?
Klidně si to můžeš napsat na čelo a nebo tady do profilu.
Co to meleš? A tricetznakudohromady
Já nic nemelu, jen jsem chtěl zkusit jak zareaguje někdo, kdo si stěžuje na otravy a potřebuje poradit, jak je všechny dát do ignorace.
Chápu, děkuji.
Jesis ... 😄😄😄😄 Třicetznakujekolikratazmoc
Dobrý, to už stačilo, dál to není nutné řešit.