CHAT

otázky směřované na chat

díky za něj ale je trošku asi nemotornej ... když někdo příjde moc se mu nechce zobrazit uživatele a naopak :-/
Asi jo vše jde akorát já mám asi blbej prohlížeč ale né díky fakt za vše a doufám že přibudou další dotazy
Super to je od vás hezký že jste ho udělali
a mam napad, jestli by se nedalo udelat mobilni amateri? proste amateri na mobilni internet, jako m.amatei.cz jako u m.seznam.cz????
a mam napad, jestli by se nedalo udelat mobilni amateri? proste amateri na mobilni internet, jako m.amatei.cz jako u m.seznam.cz????
prosim vas da sa chatovat na amateroch aj cez mobil? Mne to jedneho casu islo ale teraz je to zmenene a blbne to. Poradte prosim dakujem
"vyladili jsme pro Vás chat...." je poněkud předčasné. spíš bych řekl, je to o dost lepší než to bylo (chat navštevuji přes mobil, jelikož trávím hodně času na cestách, denně, už několik let) a chce to na tom ještě dost zapracovat, je nás opravdu hodně, kdo používá mobil, nezávisle na OS a současnému boomu tabletů. zamyslel bych se i nad nějakou geolokalizací, kterou tyto technologie nabízejí.. nicméně
chválím tento krok k vylepšení a stejným dechem za něj děkuji
via mobile Android
ps: s napětím očekávám další novinky a vylepšení...:-)
ahoj, aj ja používam častejšie androida ako počítač, lan neviem, nikde nie je možnosť spustiť videochat. alebo to len neviem spraviť? poradíte? dík
Příspěvek byl uživatelem smazán.
skusil som to nastavenie opery a ono to funguje. flash moj fon podporuje. dik za radu
Ahojte,poradil vam niekto ako spustit videochat na tablete,ak ano poradte mi prosim,dakujem
Chtěl bych se zeptat, zda bude možno užívat Chat přes mobil. Díky
muzete mi zdelit duvod proc mam zakazan vstup na chat? dekuji za odpoved!!!
ahoj, stalo by za zváženie porozmýšľať nad tým, aby sa najnovšie príspevky zobrazovali ako prvé a nie celkom na konci ako je to teraz, proste posledná reakcia sa ukáž hned na začiatku
Ahoj potřebuju poradit, jak nastavit prohlížeč, aby se mi na chatu otevřelo automaticky šeptací okno když mi někdo píše. díky moc
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to by celkom zaujímalo aj mňa, alebo aspoň spraviť web chat tak, aby šli v chate zobrazovať kamery užívateľov, a aby bolo mňa vidieť. v dnešnej mobilnej dobe je to dosť veľký problém, keďže veľa ľudí ma teblety a mobily a z nich chodiava na net.
nevim proc v cechah se vic mluvi a pise nes jedna mi cesi jme stale zastydli jsem bi a nestydim se milujibi sex ,jsem v cechach rok a vazne tajimese co nas vzrusuje nebo sposta muzu a zen se stydeji je to jen spestreni a partneri bi si meli verit ,ne stale zarlit kolik zen chce videt muze sat muze nebo zena zenu a tak dale