která miluje sex s mladším,

najde se tu pro mě taková?

najdu nějakou pro sebe co má ráda mladší s velkým ptákem?
ja ,rada to takto mam
jestli by jsi chtela mladsiho kontaktuj me prosim :) JanFLegl@seznam.cz ja bych byl moooc rad
mna moc rajcuju mlady......
ahoj nechela bysimna ja23r pozri si galeriu ak ano takmi odpis
som mladsi ozvite sa mam 25r
ja mam 19r a chcem ties starsiu, ale musim vidiet foto aby som vedel ako vypada.
pridte ku mne panici,rada vas zaucim
A odkudpak jsi. Je mi sice krasnych 30, ale jsem z Prahy.
:* rad by som :p az by som bol zvedavy aka ucitelka si :p hehhe
Po těch čtrnácti letech čekání na tvoji odpověď, je už paní učitelka v důchodu. 😄
Mně do postele taky vyhovují spíš starší partnerky než jsem já. Ale rozhodně ne proto, že bych potřeboval něco učit, ale protože dokážou líp ocenit pořádnou šukačku se všim co k tomu patří. Ne jako holčičky, co jsou hned vyděšený a člověk aby se jich každou minutu ptal, jestli jim nevadí tohle a tamto..to mě fakt neba..:)
Ahoj nejsem moc zkušenej tak nějakou ženu na zaučení najde se
nejaka pre zajacika??na zaucenie??ozwi sa
mam 22 ale mam strasnu chut na conajstarsiu...-D
moje žena má 65 let a je furt nadržená, je baculka, je v galeriích, pustil by ses do ní?
ihned bych se do ní pustil. Moc ti jí závidím
starší zralou ženu ... rád bych získal více zkušeností právě s ní :)
najde sa tu starsia zena co by zaucila mladeho chalana ?
a některá žena z Prahy či okolí? :))
alebo pripadne v okoli kosic keby sa nasla nejaka zienka,ktora by zaucila neskuseneho este panica 21rocneho,tiez sa kludne moze ozvat :)
AHOJTE som neskuseny ahladam skusenu zrelu ženu do50r aj baculku cimoletku na priatelstvo plne sexu nehy citov ci pripadne diskretne stretka
ahojte kocky hladam starsiu zenu na obcastne stretko ja som 25r naj 35-45r mozu byt aj mlacie
hladam starsiu zena ja 25r chalan ozvite sa
ked ma nejaka zaujem mam 26r
Zdravím.Najdu tady starší ženu z Liberec pro 32 Letého nezadaného muže sportovní postavy 180/90 k pravidelným diskrétním setkáním ?Zkušenosti jsem už nějaké získal,tak asi nepotřebuji zaučit.No ... I když ? V sexu je ještě pořád mnoho odvětví o kterých nemám skoro žádné reální zkušenosti.A proto se nebudu bránit novým pro mě neznámým zkusenostem.Hledám ženu která ví co chce a sex jsi dovede naplno prožít a hlavně užít.Zázemí a auto mám.
ahoj dnes prijeem z detma do babylonu okolo druuhy chci prekvapit zenu a s nekym ji tam radne vymrdat
ahoj dnes prijeem z detma do babylonu okolo druuhy chci prekvapit zenu a s nekym ji tam radne vymrdat
ahoj dnes prijeem z detma do babylonu okolo druuhy chci prekvapit zenu a s nekym ji tam radne vymrdat
Mám ráda mladší muže,to je pak super milování,ale pod 25 nejdu a zjištuji,že mě to hodně vzrušuje s mladšíma než jsem já.
Ahoj, mě je 27, jestli by jsi měla zájem, rád bych se s Tebou potkal.
Ahoj Mariza. Me je krasnych 30 a rad bych se s tebou setkal. Posli mi nejake fotecky na cappyd@volny.cz a domluvime se na schuzce. U me ci u tebe? Ja jsem z Prahy.
Ahoj, ozvala by si sa mi prosim ta.
Rajcuje mě když šukám pěknou brunetku mám raději starší než jsem já pokud by nějaká chtěla mladšího kluka můžem se domluvit jsem z okolí Třebíče prostory nemám, ale mám větší M22
Ahoj je mi 17 a uvital bych nejakou 25-30ti letou slecnu z vychodnich cech.
ahojte je mi23raje bysomtiež chcel daku zrelu žienku do50r velmi po takej tužim najdem tu už taku ak ano takmi odpiš
ktora by si to so mnou rozdala? kosice
ja ta zaucim ale som z oravy
ale na Orave sú super baby na spapanie..
zralá nejlíp baculka ze zlínskýho kraje?
Vyzkoušený tipy pro kluky.1-výdrž:onanujte,onanu jte a souložte,ale přestaňte před orgasmem a znova a znova dokud to uhlídáte a jakmile víte že už to vůlí neudržíte tak toho radši nechte a jděte spát! To opakujte nejlépe několik dní. Budete čumět co to dokáže! Při styku nemyslete pérem! Nevnímejte pindoura,ale přirážení na stytkou kost,mysli na ženu,ne na svoje..oddalujte orgasmus silou vůle a myšlenkami.Meditujte,naučte se pozorovat mysl i při sexu. 2-Několikanásobný orgasmus: Když to nejde samo znova,tak se připrav o orgasmus.Určitě to znáte když se zmáčknete před orgasmem pod žaludem,vystříkáte se,ale nezažijete vrcholnou slast,která vás právě připravuje o erekci. Nauč se vystříkat bez orgasmu a můžeš znova a znova.Chtíč se neukojí a jde to aplikovat skoro do nekonečna.Vše je vyzkoušené,jedná se o tantru a moje pozorování se.Jde jen o to chtít,vydržet a trénovat.
Ak Ta priťahujú mladý muži, ozvy sa 26 ročnému z východu slovenska. PP...KK...R*V...SNV...KE
Nejaka holka ktera se ujme nezkuseneho mladeho klucika22
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neodepisujte nicku parik352 !!! je to honic,ktera jen sbira fotky, nad kteryma se potom ukaji po nocich...takovy lidi by meli byt za mrizema,dokud jim nehrkne v bedne a neznasilni dite ze skolky!Proto sem pisu, dejte si pozor!Jen obepisuje diskuse a laka...
co si o nas obtieras hubu debile co nemas ani na telefon a len si tu honis pero
Zde vidite ,,seriozni" jednani nicku parik352...pak uz je jen na Vas zda-li budete verit tomuto uchylakovi...dejte si na nej pozor!!!
čauky najde se tu pro mě nějaká starší aby mě trošku zaučila ?? pouze Praha děkuji. Na věku nezáleží.
taky bych se rád seznámil s nějakou paničkou a nejradši bych byl kdyby to byl pár kde on je kandaulista
vyhovovalo by mě zlínsko nebo ostravsko
je mi 22 vysoký blonďák jestly máte zájem budu se těšit na kontakt
myslim ze jsem zkuseny vim co chci a mam rad vse co se zenskeho tela tyká
b.marty@centrum.cz
muz em si chvily povidat vymenit fotky a pak se nekde setkat treba na kafcu a popovidat si...
prid k nam,skusenosti mame,rada ta pred manzelom zaucim
Ahoj, rád zkouším nové věci, máte ještě zájem. Mirek
Nasla by se tu nejaka slecna/pani s chuti na 18 let mladeho,hubeneho, nadrzeneho mladika?
Našla by se zralá žena, která by zaučila nezkušeného zajíčka? Nejlépe z Jižních čech kolem Jindřichova Hradce :-)
Ahojky najde se tady nějaká starší slečna která by měla zájem si užít s maldšim klukem???Nebudeš litovat!!!Ozvi se mi na přijedu kam chceš písni vzkaz a domluvíme se!!!!
Ahoj pokud je ti 18 let tak se ozvi Daška Třinec tel. 607102106
Ahojda nenašla by se tu starší na občasný sexik v brne a okoli a nebo jen dopisování?? Ja 18 let. Kterou to rajcuje, at mi napise. Cau Petr
Najdem zenu nad 30rokov na pravidelny sexik z okolia KN NZ ???
Ahoj najdu pár či ženu z vysočiny?
nějaka starši žena pro 22leteho ? :) Brno a okoli :)
lady 19 rocny chlapec hlada zienku do 60 rokov na pravidelne mile nezne stretnutia, pokec, plne dobrej nalady a nezneho dlheho milovania.ak existujes, kontaktuj ma spravou, poslem aj foto.tesim sa :)
potřeboval bych se lecčemu v sexu přiučit :) najdeš se?
Ahoj som 21 ročný panic a hladám skúsenú ženu čo ma zaučí. Najdem tu takú?
hledam starsy zenu ktra by mne zaucila a ktera by byla stale pri chuti na mladeho zajicka najde se takova
Je tu nějaká plzeňačka do 35let? Je mi 21let a vždycky mě přitahovalo starší a zkušenější ženy
Hledám zralou ženu co by chtěla dovádět se sympatickkym klukem (25 let). Dlouhodobě, diskrétně...
jsem mlady a jsem z ostravy.. zauci nejaka?
naka slecna na pokec? webku a fotky mam :) napiste budu rad :)
najde sa zrelsia zena co ma chut na 22 rocneho chalana? splnim vsetky priania :)
Ahoj... ano je mi teprve 19 ale v mem veku me strasne lakaji nove veci... moc rad bych vyzkousel vsechny mozne co se sexu tyce... cokoli te napadne ;-) a proto hledam zenu ktere by se to taky libilo :)M(13/4,5)... napis budu se tesit Tomas - Brno a okoli, od 10.9. jsem tam vzdykcy pres tyden :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj hledám mladého sympaťák pro mou ženu 40 prsa 3.Prekvapeni.
Nějaká žena, která by stála o 22 letého kluka z Prahy ? *15**15**15*
Ahoj nejaka starsi od kolina? Ja 24 let fotky rad poslu a jen real !!! Vzkazu a slibu tu mam spoustu na veku mi nezalezi
Najde se tu nějaká která má ráda mladýho s velkým ptákem ?
Zdravím vás všechny,jsem mladý muž,24let,miluju sex,a nejlepší je se ženou která má zlatá léta,miluju když oslovim nějakou ženu od věku 30,35,40,45let,tyto ženy mě moc rajcujou,a vzrusuji,která by se se mnou chtěla podělit jaká je ona v sexu,a jaký jsem já?
Našla by se nejaka paní co by chtela kolouska ? je mi 21 :)
Ahoj rad bych poznal nějakou starší damu na dlouhodobý milenecky vztah je mi 25 :)
Sex s mladším? V mém věku již jinou možnost nemám!!!! :-)
No údajně vždy je jiná možnost prý.
Škoda té dálky :) Nemáte zájem alespoň o psaní si?