Extasy Brno

Ahoj, může někdo sdílet své dojmy z tohoto kl

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj.Můžeme doporučit. Čistý útulný klub, kde v ceně čl příspěvku máš vždy malý rautík. Obsluha na baru je příjemná. Součástí klubu je vířivka s vždy čistou a teplou vodou a nově vybudovaná malá sauna. Průměrný věk kdy jsme byli v klubu odhadujeme 30 - 50 roků a návštěvnost byla 3 - 15 párů. Díky poloze má dobrou dostupnost Mhd a v blízkosti je možost ubytování. Za nás můžeme doporučit. Ale nejlepší je zkusit a udělat si vlastní názor. Kdo a v jakém počtu přijde nevíš nikdy předem.
Neboli ste niekto v klube v poslednej dobe? Chceli by sme ist tento vikend, len ci sa to oplati a chodi viacej ludi
Ahoj. Byli jsme 19.6 a bylo asi 10 párů. Je jen na Vás, čemu říkáte víc lidí. Za nás spokojenost.
10 párov je úplne super, tak to bolo aj minulý rok keď sme tam boli. Dakujem
My jsme byli minulou sobotu, naprosto super. Jak někdo uvádí, že už zrušili rozhodovací hodinku, tak v ostatních klubech ji také nemají a nikdo to neobkecává. Prostě, když chceme příjdeme a uděláme si pohodu.*92**362**87**71*
Zajímavé recenze, díky. Možná se sem (snad v září) chystáme na večírek pouze pro páry. Byli jsme v pražském Paradiso (skvělý zážitek) a Villa Funny (nelíbilo se nám to a po hodině jsme odešli). Pokud někdo (pár nebo žena) plánuje jít do Extasy v příštích týdnech, napište nám prosím. Napište nám prosím anglicky, naše čeština není nejlepší :) x
Dobrý den najdu fajn ženu která by mě doprovodila na party pokud jo tak napiš a domluvíme se
Chystáte se někdo do klubu tento pátek ?
Ahoj, psalo se to tu. podnik v diskretním místě, parkování v pohodě, uvítá tě paní majitelka s cigaretou v červených šatech,nebo její nudící se syn,který se stará o bar. provede tě všemi prostory, dole, bar,bazén, sprchy nahoře v patře opravdu dobře řešené pokoje, zvláště jeden je vlastně jedna velká postel, dále masážní koutek, černá místnost - kříž,francouzká postel., gynekolog křeslo,Blbý je tady to že pouta se rozepínají sami o sobě,z biče vypadávaj třásně, a ostatní hračky nejsou,škoda že nedokáže zainvestovat majitelka... počet párů, jednou 10,jednou 5, jednou 2. takže těžko odhadnout. Asi uplně největší negativum je ale smrad z cigaret, jsme nekuřáci, občasný kouř nám neva ,ale tady je to síla, smrdí to tu uplně všude, a i oblečení ve skříňce načichne. Podnik nezklame ale ani nenadchne..
Nepřipadalo mně, že by tam bylo nějak zvlášť nakouřeno a oblečení jsme načichlé neměli. Možná to bylo tím, že nebylo úplně plno.
Manžel je napravený kuřák, ti jsou horší než nekuřáci, tak trošku reptal, ale tak jak popisujete to hrozné nebylo.
Za nás klub super ale vážně ty cigarety hrůza přijeli jsme domu načachnuti jako kdybychom seděli někde ve čtvrté cenové kategorii.
Váš pohled? A vaše zkušenost......................................
Extazy řadíme mezi nejlepší kluby v této zemi. Jezdíme tam moc rádi a vždy si to tam dokážeme užít. Obsluha je pohodová, prostředí je prima. Za nás dáváme jedničku.
Je pravdou, že se v klubu kouří, ale nikdy jsme se nesetkali s tím, že bychom měli načichlé oblečení jak zde je popisováno.
Ahoj, nedalo mi přidat vtipný dvojsmysl, že se v klubu kouří. Doufám že máte taky smysl pro humor a neurazite se.
Ahoj, za nás super. I když nekouříme, tak nakouřeno tam fakt nebylo. Chápeme, že každý to vidí jinak, ale že by nám smrděly věci, to ne. Jinak, když jsme přišli, tak nás uvítal "syn" a nepřipadalo nám, že by byl nějak znuděný. Normálně se s námi bavil. Tak nevím, ale máme pocit, že hlavně záleží na tom, jak se lidi baví . Holt obsluha obsluhuje, skákat po hlavě pro naše pobavení asi nebude:-)) Jinak byli jsme tam někdy v polovině ledna. Bylo tam asi 12 párů, super jsme si pokecali a zašukali. O to myslím jde:-))) Klub čistý, bazén teplý, pokojíky dobře zařízené, té mé se líbilo hlavně to gynekologické křeslo. Budu se jí muset zeptat co na té gyndě vlastně dělá při prohlídce.
Všichni tam chodí s ručníkama kolem pasu. Antierotické oblečení frčí.*8*
Tak to by mě zajímalo, co jsi měl na sobě ty😈😁😁
Pokud budou našinci dělat swingers kluby formou welnes, tak to jiné nebude. Trochu se vymykáme evropskému standardu.
Ahoj rozvrhnu to na 4 body
1:bar.. Bar je fajn.. Malý ale útulný gauče pro 2 a křesla
2:bazén.. Čistý příjemný
3: místnosti... Čisté prostorné
4:obsluha... Příjemná
.. Celkově příjemný klub.. Jsme zvyklí na fantasy ale tady to bylo příjemné.. Chytly jsme tam i super partu lidí
Byl jsem začátkem roku na Ďábelské sobotě a nic moc pro samotné muže. Samotným mužům bych poradil raději Gang-Bang.
Gang bang v Extasy je super good.*119*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Naposled párů hodně, ale nepočítám je. Dost párů má zájem o samotné chlapíky.*119*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak z tvého popisu jsem trochu rozpačitý. Myslel jsem si, že Amateri jsou hlavně o dojmech a pocitech z akcí, o hledání přátel na akce a podobných věcech. Ty jsi mě z toho vyvedl. Popsal jsi tak akorát okolí klubu, ale o lidech, prostorech v klubu - NIC. Takže jsi vlastně jen nahlédl dovnitř - po prostudování okolí a dál už jsi asi neměl odvahu jít. Asi tě třeba vyděsil ten vysavač se šnůrou. Co kdyby ožil a kousl tě:-))) Kdyby jsi chtěl vážně něco napsat, tak by jsi popsal kolik tam bylo lidí, jaké jsi měl zážitky z klubu, místností apod. Takovou "reportáž" jako jsi napsal ty si vycucám z prstu klidně za 5 min. Takže až budeš OPRAVDU něco chtěl napsat, tak prosím tě - napřed tam běž, zkus akci a pak něco piš. Pokud bych měl ohodnotit schopnost tvého hodnocení klubu tak za mě -10%..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já občas chodím na GB a jsem velmi spokojen. Každému se asi líbí jiný klub.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nedávno jsem byla na ďábelské noci a bylo to tam fajn. Asi 5 párů, 3 samotné ženy, 4 muži na úrovni. Myslím, že si užili všichni. Obsluha tam tedy není na jedničku, ale tu Matonku vám po chvíli donesou. Půlnoční občerstvení bylo dobré. Takže doufám, že se tam někdy zase shledáme a dobře pobavíme.
Souhlas. Otevřená párty je nejlepší. Za nás 8 párů a 5 mužů.
Přiznejte se, kdo se chystáte na otevřenou párty v sobotu?
Já tam jdu. Nejlepší otevřená párty pro samotné muže. Kámen cihlu.
My v sobotu taky jdeme, vždycky si zašukáme, ta moje to potřebuje pořád.
Aspoň, že tam chodí chlapi, co nekecají a šukají. Ale taky si vybíráme,
pokud se umějí chovat, tak je to v pohodě. Zatím jsme neměli problém.
Pokaždé jsme spokojeni - teda hlavně moje:-)
Souhlasím ďábelská noc je fajn akce vždy si najdu někoho na společně vlně

Bohuzel musime souhlasit. Ac jsme klub navstivili vicekrat a horni prostory jsou pekne, tak ten prvni dojem je zalostny. Od vstupu, otevrenych technickych prostor az po zakoureny bar z osmdesatek. Pokud nekomu nezalezi na prostredi a chce jen sukat, tak budiz, nicmene mam obavu, ze toto spoustu paru (zejmena tech mladych) odradi.
Musím souhlasit... Za nás dost podobný scénař jen s tím, že nám otevřel pán, v propocené a mastné košili...
Jelikož jsme tenkrát byli poprvé na takové akci, byli jsme dost vyděšení..
Po dvou hodinách koukání na skupinku ktré se očividně znala z práce jsme odešli pryč..

Za nás jsme pro příště volili kluby více na "úrovni"....
Ahoj, můžu se zeptat, které kluby považujete za kluby na úrovni? Ptám se kvůli radě, s přítelem přemýšlíme, že vyzkoušíme, ale nevíme kam.. díky
Jsme na tom podobně :) také to tak máme ..
Ganbangy jsou top lepší na moravě nejsou
V poslední době menší návštěvy, ale je to asi tím, že klubů v tuzemsku rapidně přibývá a každý zvolí jiný směr. Jinak pro samotné muže je v Extasy celkem drahé vstupné na Otevřenou sobotní párty. Zaplatíte 1500 Kč a pití si ještě musíte platit zvláště. Když se trochu rozšoupnete a objednáte něco dámě, tak vás to stojí cca 2000 a ve finále zjistíte, že jste dělali jen křoví.
Za dva litry si dáš pěknou troječku v nějakém brněnském privátku.*22*a křoví dělat nemusíš.
Třeba nejseš sympatickéj nebo si se nekoupal ,Extaze je club ,který má úrověn.
Pánové tak zkuste Bravantice.*114*
Lubo nebo jak se jmenuješ. Byli jsme nedávno v Extasy na Halloweenu a bylo tam 6 nebo 7 samotných koček. Co by jsi chtěl víc ?
Ano pravda, my byli taky a byla to super párty*362**92**3*
Tak to teda fakt čučím jak ..*9**385*
Ještě dík za ty Bravantice, fakt supeeer.*114*
Můžu to potvrdit také. Bravantice jsou pro solo chlapa nejlepší. *31*
Není zač pánové. Chce to občas vyzkoušet i jiné kluby.*19*
O samotné ženy, které chodí do swingers klubů, většinou pánové nejeví zájem. Většinou se jedná o holky staršího tipu a nebo baculatější. Nebo přijde žena za účelem seznámení zase se ženou. Některé pak jdou na čučku a do akce se moc nehrnou. Pak jsou světlé vyjímky, ale těch není moc. Mají zadarmo raut a většinou i pití. Super zábava je tam taky, tak proč by nechodily. Který jiný podnik by jim to umožnil ?
přesně tak. Jen nechápu, proč v nejmenovaném a to není ten club sám pouští solo ženský zadara. Pokud neplatí raut, tak to bych bral, ale vstup by měl platit každý. Jooo, to se to chodí všechno mít zadarmíko, lepší, než sedět doma u telky. *3*. A jak byla poznámka, stejně ty solo ženský moc nešukají, za tím účelem tam nechodějí. Ale vyjimky se najdou. *92*
ano platit by měli všichni,třeba v Bravanticích platí i samotné ženy
pokud by platily všechny, tak teprve potom by se vidělo, kolik jich přijde si skutečně zamrdat a ne jen se najíst a užít wellnesu.
Když k tomu připočítáme, že většina swingers klubů neplatí řádně daně, tak je to pěknej bordel. V Extasy a ve Vídni jsme před nějakým časem dostali účtenku.
tak s tím jsem nikde neměl problém,jak Praha,Brno,Bravantice všude mi účtenku nabídli,ale s úsměvem jsem ji odmítl,taky proč na co by mi byla
Kluci nebojte, za pár roků bude chodit do swingers klubů více holek jak chlapů. Akorát není jasné jak na to zareagují majitelé. *1*
Ahoj. Skvělá párty v pátek 20.12. Kdo ještě byl? Díky všem za super atmošku. Byli jste fajn.
Super. V poslední době víc bab jak chlapů. *73*
Jj...asi tak nějak. Zajímám se víc o páry a myslím, že tady v tomto klubu jsou celkem přístupné i k samotným mužům.
Chceme zajít v pátek nebo sobotu. Známí tam teď byli, už se tam nekouří a prý bylo fajn. Tak se už těšíme.
My tam byli teď v sobotu, vážně se tam nekouří je to super..... ale zrušili rozhodovací hodinku a to je špatné....
Zítra jedeme na otevřenou párty, manželka má ráda více chlapů naráz
I my se zítra chystáme do Brna .. tak doufáme že tam bude hodne chlapu
Na co potrebujjes hodne chlapu?
To by jsi asi nepochopil………………
Ja jen ze vy nikdy k sobe nikoho neberete, jen sami...
spolu do toho dve hodiny busite😄😄
Ale hlavne at je hodne chlapu😄😉😄
Jestli jsi byl na předešlé akci tak jsi mohl vidět že jsme jich měli celkem dost…. ale teď nám tam nikdo neseděl… a moje nemá zapotřebí brat vše ….a že takových tam bylo dost…nehledě na to jsme chtěli odejit ale už neplatí rozhodovací hodinka …jinak bychom nepobuřovali okolí …
Taky bych to do ni bušil dvě hodiny proč ne ? :) kdyz jsi sympatak urcitě by tě přizvali :)
V sobotu 28.8. se chystáme vyrazit na otevřenou párty. Manželka to má ráda pořádně natvrdo od více chlapů naráz. Jestli chceš, tak nás kontaktuj na náš nick
To by bylo bezva, potřebuje zase už pořádně natvrdo vymrdat
To by bylo bezva, potřebuje už zase jednou pořádně natvrdo vymrdat
Dnes se chystáme vyrazit do Brna do Extasy na otevřenou párty. Manželka to má ráda pořádně natvrdo od více chlapů naráz. Jestli chceš, tak nás kontaktuj na náš nick
Byl to bezva večer, díky všem za fajn společnost
Poděkování od Haničky za včerejší bezva večer. Poznává někdo tuhle prdelku?
jo ,když většina chlapů už je bi nebo gay nebo jsou neschopní
toto může napsat jen 55 letý chlap bez fotek*378*
Nerozumím Vaší řeči. Asi jiný kraj...
Chtěl bych mnohokrát poděkovat obsluze jež mi vše jako nováčkovi vysvětlila a vyzdvihnout krásu a umění přítomných žen, které mě v tento večer udělali moc šťastným😉 Velmi jsem si to užil a pokud to zase půjde jistě rád zopakují.
V sobotu 13.11. jdeme na swingers do Brna do Extasy. Manželka to má ráda pořádně natvrdo nejlépe od více chlapů naráz, tak kdo má zájem ? Klidně nás kontaktuj do zpráv
my mysleli,že jedete do Bravantic
Tak doufám, že to stihnete*74**3*
Poslední sobotní Otevřená párty super. Skoro narváno. Nejlepší klub pro samotné muže a za dobrej peníz.
Je to tam ok......*87*. Akorát tam začalo chodit celkem dost chlapáků. Jinak *114*
Je tam víc chlápáků než ženských?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V poslední době chodí hodně lidí v sobotu na Dábelskou. Dost dobré akce. *31*
Poslední akce dobrá. Na Otevřené párty je i hodně párů a samotných chlapíků.*114**73*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký pár pro nás v sobotu 16.7. na ďábelskou party. Máme rádi výměnu.
My se také chystáme…výměnu máme také rádi…a i vice chlapů…tak se necháme překvapit ….
Ahoj chystá se někdo teď ve čtvrtek 19.1. na GB akci v extasy?
Kolik tam teď chodí žen asi? Když jsem tam byl minule tak tam byla jedna.
No to není moc a to jsi byl na GB akci?
Ahoj, dnes jdeme do Extasy, přidají se nějací sympatičtí sólo muži? Domluva v SZ..
Kdyby byl zájem o může na další návštěvě clubu tak budu rád když napíšete a třeba se domluvíme
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (upraveno)
Ahoj, tak s kým se v sobotu potkáme na ďábelské *13*
Ahoj všem, kdo se chystá na čtvrteční GB? Nehlaste se všichni😀
Pozeral som, co to je za akcia... asi by to slo. Ale dorazi vobec nejaka zena? *1*
Ahoj, dnes jdeme do Extasy, kdopak se přidá?
Ahoj, dnes jdeme do Extasy na akci otevřenou pro samotné muže, tak doufáme, že tam bude pro manželku dost pořádných samců. Další info kdyžtak do vzkazů
Nějaká žena co by se ke mě přidala na dnešní akci ?
Ahoj....my se chystáme dneska....snad Tam bude taky Bi žena
Ahoj my jdeme dnes na dabelskou sobotu. Hledáme pár, ženu.
Naše včerejší návštěva byla jedno velké zklamání. Byli jsme si vědomi že akce je i pro samotné pány. Je však smutné jací pánové klub navštěvují,až na několik výjimek se jedná o starší neudržované může jež si myslí že nejmladší a nejkrásnější přítomné ženy před nimi padnou na kolena. Běhají z pokoje do pokoje a uspokojení ženy je až na posledním místě...
Pravda, i když každý to vnímá jinak a ne vždy se zadaří.
Bylo tam i pár luxusních kousků...singl i v páru.
Děkuji personálu i jednomu skvělému páru, (i péru) byl to moc fajn příjemný relax. *114*
Chodíte někdo do tohoto klubu ? Přemýšlíme kam v Brně zajít … kolik sem chodí páru a v jakem vekovem složení ?
Jj, také jsem byl v sobotu a je tedy pravda že složení nebylo úplně top, někdy je lepší někdy horší. Nebavili jsme se spolu?
Ahojte, radi se s vami na budúce dohodneme na ďabelsku....
Chystá se někdo do klubu teď v pátek ?
Ahoj všem, kdo se chystá zlobit v sobotu?
V pátek 22.12 jsi byla s námi v trojce. Máš krásný piercing, a jsi velmi hravá. Rádi se s tebou sejdeme. Třeba fórum čteš, a ozveš se.
Ahoj, tak s kým se zítra potkám na ďábelské velikonoční sobotě?
To by mě zajímalo co tu teda mohu napsat .
Extasy opět super ve čtvrtek zopakujeme.
Ahoj. Chci se zeptat, jak probíhá čtvrteční Gangbang? Co od něj, jako samotný muž můžu očekávat. Díky za odpověď.