Stříkám sperma a lubrikant...

A je to boží !!!

Do močové trubice napumpuju lubrikační gel, je to supr pocit, a při vyvrcholení je to mazec !!
Aspoň nějaká změna, když už si nemůžeme užívat jako některé holky. A možná to bude zajímavé i pro ně.
Pokud to chce někdo zkusit, a není mu něco jasné, tak napište.
Jak se to plní?
Kudy chápu, ale jak, v jakém množství, jaký je efekt, dostřel, kapacita "zásobníku", reakce partnerky ad.
Prosím o postřehy, děkuji.
Uvítám i foto, video....
Kudy, jasný. Jak? Přímo pumpičkou z lubrikačního neparfémovaného gelu. Množství? Dost ! Každý to pocítí, až se to zastaví o brzdu u močáku. Ale může být méně. Kdo se bojí. Dostřel asi stejný, ale velké množství. Zatím je to novinka, tak na partnerku se to chystá. Ale miluje naplnění, a má u toho pěkný orgáč, tak tohle bude překvapení. Foto, video zatím není. Byl jsem tu jednou poznán a pozorován, tak mám nový profil, a jsem už opatrný.
Tak děkuji za vyčerpávající odpověď *114**4*
Ahoj vsem tak vcera sem to zkusil je to super ale ze zacatku to trochu pali ale necha se to vydrzet a pak je to dobry cus jirka
U nezkušených to může trochu reagovat přední brzda. Hlavně použít gel bez parfemace.
Mě to přijde nechutný 😄 nemůžu si pomoct.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vše je o domluvě. Určitě nepůjdu do sexu napumpovanej, když ona o tom nebude vědět, ale jen účelově, po dohodě.
Ale většina holek tohle prostě nechápe, tak jako jiné úlety.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To ani ne. Ono je to další level, než klasika. A to zvládají jen vyvolené.
Dneska lubrikant, zítra juice Orange *3*

Za chvilku si bude moci žena u pinďoura vybrat z X příchutí a druhů *1*
Ja zrovna na klasiku nejsem vubec, ale jak pise Kocka predstava jak se tesim na sladkou odmenu a frajer do me pumpuje gel... ble *17*
Výhoda tohoto zásobníku je, že se dá v podstatě naplnit čímkoliv.

Kromě medu a asfaltu, to bych si mohl ucpat trysku *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je to divny ale zni to lakave kourit asi ne ale do kundy to muze byt dobry
O to hlavně šlo. Když říká, chci naplnit, a hodně !! A jak jí to splnit?
A pak si krásně užívá, cítí moje stříkání a udělá se.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To není potřeba. Zadní brzda je doraz. Přes ní je to i nepříjemný. A v močáku by to bylo k ničemu. A vleze se ti toho tolik, jak máš dlouhý péro !! Samozřejmě.
Vyvinutí borci, si užijí větší zábavu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě před akcí. Aby vás už nic neomezovalo, a jen si užily.
Tak je možnost na aplikaci použít i stříkačku. Když se něco vytlačí zpátky, tak můžete odsát, a použít znovu.
Budou i fotky.