Bunkr ve středu

děs

Ve středu jsem navštívil po dlouhé době sw klub Bunkr a tedy musím říct, že děs. Lidí bylo docela dost .. mělo to však jednu chybičku.. téměř se nešukalo. V podstatě jen v jedné ghole nějaká kouřila.. Pak asi cca v 2300 si jeden rusky hovořící pár vzal ještě jednoho rusky hovořícího muže a to byla celá gangbang párty.. *12*
Ty jsi tam byl s partnerkou?
A byla v te ghole opravdu ona🤣🤣
V bunkru v Glory hole jsou už jen buzeranti a že se v klubu nešika je známá věc.
Je to smutne, lec mame stejny zazitek z Rock@Roll party. Za dve hodiny a kus jsme byli (krome paru milujiciho se ve virivce) byli asi jedini, kdo tam sukal - pokud zrovna nekdo neodbehl kdyz jsme sukali v mistnosti pro pary, kam jsme si jednoho pozvali. Ale jinak vubec nic. Jen se sedelo, pilo a kecalo. V ostatnich mistnostech se nam nechtelo, protoze jedine chlapi nechteli jen sedet a povidat a tak pri pokusu o neco v zadni mistnosti jsme meli hned asi deset dotirajicich a to uz je na nas skoro moc. Jenze, co se jim divit, kdyz jsme byli jedini.
...a také bych řekl, že se tam i trochu tancovalo !!!!*6**63*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, pokud by bylo ucelem ulovit co nejvic muzu a na nicem jinem nezalezelo, pak neni problem. Ale ne kazdy to tak ma.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Odkazovat na nas predchozi prispevek o tom, ze jsme byli asi jedini kdo tam sukal je zrejme zbytecne, ze. Pak ovsem i diskuze.

Kdyz jsem tam vzal zenu poprve, uzila si se mnou a dalsimi ctyrmi, ale vse by melo mit nejaky styl, coz zombici, kteri se najednou vyhrnou odevsad, kdyz jde clovek do velke mistnosti, nejsou.

Lec, kazdy to ma jinak.

Preji krasny den.
My chodime do bunkru stredy odpoledne( byli jsme i tento tyden)....vzdycky si to uzijeme,ale prozatim jsme nemeli stesti na par,ktery by nam byl sympaticky.
Nevite nekdo jak je to s navstevnosti v uterky?Chteli by jsme tak ted v utery po 19 hodine zajit.
Ahoj taky bych rád zašel v úterý .Může někdo napsat jaké to tam bývá?
...Ale mame tady vyborny kolacky...
Kvuli kolackum tam zitra urcite nejdeme 😂😂
My byli před třemi týdny v úterý od 19.00 do 23.00 hod. a byli jsme tam po celou tuto dobu jediný pár. Jinak se tam pohybovalo asi cca 7 samotných mužů. Třeba jsme měli jen smolný den, snad tedy dnes máte větší štěstí *6*.
Prosím a co čtvrtek kdy je bisex párty? V pátek je volno a chtěl jsem zajít do klubu. Nebudou tam jen bisexuálové chlapy a žádné ženy ani páry jako obvykle? Co myslíte? Má někdo s tímto večerem zkušenost? Díky.
Tuto středu jsem se účastnil v Bunkru skvělého gangbangu s luxusní polskou čubkou, která přišla v doprovodu svého manžela. Celou dobu po klubu chodila po čtyřech na vodítku a vzadu dělala se všemi muži naprosto neuvěřitelné věci...! Už dlouho jsem něco takového nezažil! Byl to opravdu fantastický večer! Díky!
Tak to byla asi jina streda nebo odesli nez jsme se tam dostali my.

Hledám dnes dámu, která by šla se mnou do klubu. Ideálně kolem 17 hodin.
Půjde se mnou nejaka žena dnes nebo zítra, rad bych tam zašel
Snad se nebojíš tam jít sám? Tohle nikdy nepochopím.