Vasektomie

zkušenosti

Ahoj, jestli je tu někdo z pánů. kdo tuto formu antikoncepce podstoupil, měl bych pár otázek:
Jaké máte pocity po zákroku, skutečně to nic neovlivní (libido atd...)
Jestli je nějaké pracoviště, kde toto provádějí - bezskalpelovou metodu a je nějaké pracoviště, kterému se obloukem vyhnout?
Prostě vaše zkušenosti atd.
Také by mě to zajímalo. Děti už máme tak nad tím s manželkou přemýšlíme.
Někde tu je tak 2 roky staré vlákno, kde dotyčný vše popisoval včetně operace, následného hojení atd.
stejný důvod mám i já. Sice se trochu bojím toho "co by kdyby" Pokud by se dětem něco stalo, jestli další nebo ne (když je vratnost vasektomie 50 na 50)
Prášky jsem ženě zakázal co jsme se poznali, takže to nepřichází v úvahu.
A přijde mi zbytečné věčně kupovat kondomy, když by nemusely být potřeba.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ani to nehormonální tělísko myslím není úplně šetrné a ani tak spolehlivé.
A pro ostatní které to tak překvapuje "TVL":
existuje metoda hlídání ovulace, takže kondom se taky nemusí používat pořád. A z mého úhlu pohledu je je mi líto jejich partnerek (mají-li nějaké), že si kvůli nim kurví zdraví nějakýma hormonama.
mam kamaráda, který po par pokusech i touto metodou prohlásil, ze 5 dětí stačí. Některá je proste víc chytlava.
Souhlasím s trichou. Je pořád lepší zmrzačit chlapa než ženu. Takže vasektinomii určitě také chválím. Když chce chlap šukat, ať se stará.
A kdyz chce sukat zena, stara se kdo?:-D
tvl ty máš názory....
lepší je snad nemrzačit nikoho ne?
bože....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tricho-to nebylo tobě ale Verunce :))
řadí se to blbě no :))
Chlapovi udělat vasektomii a manželka začne brát atikoncepci, aby ten blb nepřišel na to, že se mu kurví všude možně. *3*
A nebo prostě používat přirozenou antikoncepci založenou na cykličnosti ženy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vůbec ne. Má to větší úspěšnost než kondom. Jen je to větší opruz na měření vaginální teploty a jejího vyhodnocování. Ale to tě nemusí trápit :-), to si udělá žena sama :-D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Samozřejmě je jednodušší brát antikoncepci a ničit si tělo. Nebo používat kondom a neužívat si sex. Když už máš po dětech, tak se nechat sterilizovat a doufat, že už to fakt nebudeš nikdy potřebovat. A nebo prostě jednou do měsíce něco málo měřit, vědět přesně o svém těle co se v něm právě děje a nic z toho co jsem před chvílí vypisoval neabsolvovat. Je to na každém :-)
Absolvoval jsem ve veku 39 let
Klinika v Praze s bezskalpelovou metodou, za 13 tis.
Nema to zadny vliv na chut k sexu a ani na kvalitu, strikam porad stejne mnozstvi. Kliniku v Praze muzu doporucit. Vse bylo v pohode. Vysetreni, za 14 dni zakrok. Po 3 mesicich kostovacka semene a potvrzeni od vrchniho klestice, ze jsem neplodny. Maly poznatek...pocet ocistnych striku nema vliv na naslednou kontrolu, muzes si to strikani po zakroku klidne carkovat ale kontrolni spermiogram Ti provedou po 3 mesicich od zakroku. Neboj se toho.
To že jde chlap na vasektinomii je zcela v pořádku. On je ten co s tím má něco dělat. Nevím proč by si žena měla ničit tělo hormonální antikoncepcí, strkat do sebe tělíska atd,jen proto že chlap chce sex.
Už v zákoně, je dáno že u ženy se musí chránit její mateřské poslání. U mužů není potřeba chránit jejich plodnost a zákon to neudává.
Verrunko, proč ze sebe neustále děláš maminku od malých telátek?
Karmu,proč že sebe děláš blbečka?Přečti si zákoník práce. Tam je to jasně napsaný!
ježíííš,co mi to tam skočilo za smajlíky...bože *385**385**385*
To asi záleží, když ta žena pracuje jaksi v oboru - profesionálka.
Na “domácí práce” se ZP nevztahuje.
Ano, ale už v zákoně je jednou jasně daný že ženské poslání je chráněno.
To jestli se zničí mužská plodnost,už není tak důležité.
Verunka: on k tomu ty zensky nekdo nuti?
Prosil bych odkaz na paragraf, abych se poučil.
to jsou keci ubohý, jak něco takového může někdo napsat! Je mi tě líto.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Šukat potřebují hlavně chlapi .My ženy to máme trošku jinak a bez sexu se klidně obejdeme.
Verunko, ty taky patris mezi ty co je sex moc nebavi?
Baví, asi jako každou ženu. Rozhodně to nemáme jako vy muži.
Verrunko, Verrunko, od tebe bych bral párek mladých do klece, ale to bych si musel stoupnout na konec hodně dlouhééééééééé fronty. *277*
Uz zase krmite trolla? Zbytecna vec.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Manžel si nechá udělat vasektomii a manželka následně začne používat antikoncepci, aby nepřišla do jináče, když šuká s jinýma chlapama. No kurva, neber to.*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sobec...! Egoisticky sobec, ktery vytahne pero z zeny v tom nejlepsim a necha ji rozdelanou...
To ses teda pekne pochlubil...
Ahoj, já ji už mám 12let , jelikož manželka nemůže antikoncepci a riskovat těhotenství už vůbec ne. Tak jsem do toho šel já