Kondom

Chráníte se?

Ahoj, mám takový dotaz a zajímalo by mě to z více pohledů. Když si domluvíte trojku, tak se chráníte? Ať už jde o to když nějakého muže pozvete k sobě nebo když vy jako muž jdete k někoho na "návštěvu"? Za jakých podmínek kondom vynecháváte?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak tady čtu ty sračky co píšeš. Jsou jen 2 možnosti. Jsi lhář (v což doufám) a nebo neskutečně nezodpovědný zmrd.
Casanova co má v galeriích jen svůj ocas .Proč asi ?
Dyt takova 20tka muze mit nalitano vic jak volvo ze 70tejch let
Tímhle komentářem jsi chtěl říct jako co?
To ze uz ma za sebou vic nez se na vek zda...
Natáhni si tu gumu na hubu a budeš mít jistotu :)
To je názor od trolla. Děs, to raději ani neříkej
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zrovna Gezoll tu nedávno psal jak je super stříkat do několikrát vystrikané kundy a pak poleze na mladou věž gumy?

Tohle jsou ty největší přenášeči.
Jj tady se o machruje ,ale doma si jen leští *49*Nesmíte brát vše vážně .
Já používám kondom vždy, i s manželkou (tam je to kvůli antikoncepci)
Souložit s dlouhodobou partnerkou jen s kondomem musí být opruz, ale chápu že hormonální antikoncepce není pro každého to ideální .
určitě s kondomem, až po testech bez
Ahoj kolouc, a to znamená, že tedy bez testů se vyhnete při sexu ve 3 nebo 4 i orálnímu sexu? Jen penis s kondomem do pochvy? Díky za odpověď. Já jsem taky příznivcem kondomu, je to vzájemná ochrana. Hezký den.
My jak kdy.. když se známe s tím třetím víc, tak klidně bez gumy. Pokud je to náhodná známost ze zábavy, tak i oral s gumou. Přítel když jde na trojku jinam, tak prý vždy bez gumy.
V galerce máš gumu i na okurce a přítel šuká všude jinde bez gumy. Vy jste se asi dlouho hledali, že ? *3*
bez gumy ani ranu !bez jen ze stalou partnerkou
U me je to na domluve, ale mam radsi bez,kondom mi nevyhovuje a vetsinou praska
Asi jsi střevo který ho neumí nasadit
Nebo mi spis priroda nadelila a vam nikoli *3*
Uplne si nejsem jist. Inteligence to asi nebude, nebot se delaji i nadmerne velikosti kondomu. Tak nevim, jestli se mas cim vychloubat.
Soulož s kýmkoliv dalším jedině s kondomem. Zdraví má člověk jenom jedno. Dobrodruzi, kteří chtějí šukat bez ochrany mohou zkoušet někoho jiného, než nás.
S lidmi které neznám a navíc je pravděpodobné že jsou sexuální dobrodruzi, jedině s kondomem. To dá snad rozum ne? Časem, když se jedná o stálého milence, nebo přítele, když vzroste důvěra a samozřejmě když je pravidelný dárce krve, tak potom snad.
S cizími jen s kondomem, nicméně se mi jednou stalo, že mě ten její požádal abych to do ní pustil. Takže jsem si před výstřikem gumu sundal a na jeden zásun se do ní udělal.
Se ženou praktikujeme trojku ona a já a jedna ze dvou jejích kamarádek tedy bez kondomu gumy vsechny chtějí bez gumy a být vystrikne.
>volnyptak< Ty vole, když nenapíšeš v souvětí čárky, tak to co napíšeš absolutně nedává smysl. 😆