...nahá před návštěvou

on a ona + vy =)

Přivádím mou lásku do obýváku, má škrabošku na očích a tam sedí dva kluci na sedačce a jen koukají jak jim začínám prezentovat mou krásku. Je oblečená, těsné džíny a tričko které nechává vyniknout jejím krásný prsou. Zatím jí jen obracím a vy si gesty říkáte, jak ji mám natočit, ohnout, dát nohy od sebe....a podobně. V dalším kole ji svléknu tričko a rozepnu džíny, které pomalu stahuju....vy si mezitím vyndáte penisy a honíte si...stojí před váma ve spodním prádle...chcete abych ji otočil zadečkem k vám, ohnul ji a roztáhl půlky....potom ji mám sundat podprsenku a ukázat vám její prsa...a potom stahuju i kalhotky...opět ji ohýbám a roztahuju její zadeček...a potom ji roztahuju i její puklinku, aby jste opravdu viděli úplně vše....koho láká taková představa?
Tak predstava nie je zla az na to honenie ked uz tak krasne provokuje tak radsej by som jej tvrdeho vtaka zasunul do mokrej kundicky dufam ze by ti to nevadilo a jazdil by som sialene v nej az do vystriekania...a ako by sa pacila tato predstava tebe?
To by nemuselo být špatný, ale co za to? Za darmo to představení asi nebude...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj,krasna predstava ,nadherna zena ,
Koho by taková představa nelákala.. Hned bych se na ten "gauč" posadil a vyndal ptáka z kalhot :-)
H.
Fantazie,představa pěkná.To je to co bych chtěl někdy v reálu.Posedět,pokecat,nějak ou sklenku dobrého moku,žádný hup hup šup šup a jdeme domů.Musím ti říct že tvoje přítelkyně je hezká v galérkách i v těch který jsou už dávno smazaný
Ked sa uz vyzlecie tak by sa patrilo aj hostovi vyzliect aby to bolo fertato vyzlecena zienka si bude uzivat a obleceni host trpiet, to hadam nechceme?
A jak se ta představa zamlouvá Versrdíčku ?
Ta představa mne neskutečně láká,vidět neznámou krásnou ženu a ona by pozorovala,jak moc mne rajcuje. Nakonec bych na ní vyvrcholil. Ve vašich galeriích jí vypadá moc sexy!
tak už taky zapísmenkuji :) Jak by jste to vyděli v reálu ? S Všetečkou na to "hupsnem" :) (ten to má už "zmáknutý" i u nás :) Tak se jen nějak rozhoupat. Fakt to stojí za to !!!
Dobry den ....raz sa mi podarilo mat taku domacu pri renovacie ze....nenosila nic pod suknou..a predsa upratovala a cistila po mojej prace prach co spadol pri zarubni....neuveritelne to je ze mala peknu kundicku...ale som prezil.Isel som na...a som sa uvolnil...inak stale na nu mislim...
ktora roztiahne mladuckemu chalanovi?alebo naopak 50tnik s mladuckou frajerkou??a muz pozera na nu....
ja by som rad zazil navstevu od zeny alebo paru alebo zien, boli by sme uplne nahy, prirodzeny a dali by sme si caj alebo kavu,porozpravali a potom obliekli a sli domov...co myslite?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je spise muceni, moci jen koukat a predstavovat si. Jo, byt to predehra pro me, to by byla jina.
Ale musim uznat, ze by bylo na co se koukat.
Tak tomu říkám krásná představa...
Ahoj myslím že asi všechny chlapy na světě. super představa.
Uplne si me dostal predstavil jsem si to i kdybych tam byl sam wow*71**114*
Ahoj je to moc krásná představa.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Slyšeli jste už o SEZNAMCE, kde je možno si na toto téma dát inzerát?