Vyhazování

Lidi z místnosti, doba...

Zdravím. Jsem členem amatéři.cz už několik let, vždy jsem měl ověřený profil. Zajímalo by mě, proč lze vyvodit jen na 15 minut. Proč nelze vyhodit že základu na dvě hodiny a v případě že je člověk vyhozen řekněme ten den po třetí tak dostane zákaz na celý den, a když je vyhozen řekněme 10x během týdne tak dostane zákaz vstupu do stálých místnosti na měsíc. Nebo vyřešit vyhazovy podobným způsobem. Momentálně nemají správci motivaci lidí vyhazovat, když se za pár minut vrátí a jsou opět toxic...
A místo rušení účtů dávat IP Bany třeba na router. O jednu úroveň výš než je konečná ip počítače. Např ty reklamy na cen.....sexu.cz apod...
Potom by sem nechodil už nikdo :) Všichni by měli ban.
Tobě je jedno s kým se tu bavíš nebo kdo ti píše?
Bavím se s tím s kým chci a pokud mne píše někdo o koho nestojím tak to prostě ignoruji a nemusím nic řešit.
Jasný, mě by ale třeba vůbec nevadilo, kdyby nějakou metodou byla komunita očištěna o toxic, troll a fake profily. A myslím že nikomu, kdo to myslí vážně také ne. K čemu mi je, že mi odpoví žena, když u počítače sedí muž?
Jen otazka, jak zjistis ze u zenskeho profilu za pocitacem sedi muz? ;)
A nebo dokonce to je sam pocitac ;)
Hele neříkám že jdou všechny problémy vyřešit a že jde udělat bezproblémová stránka. Ale teď jsme ve stavu, kdy by se v místnosti zvrhle.... mohla probírat úroveň češtiny zdejších lidí. Rozhodně by se mělo řešit urážky a úroveň
Mas male a bezvyznamne plus za to, ze nejsi jak jeden nedavno, co by to vyresil skoro k dokonalosti jako si poresil sve vlastni forum ;) ty jsi aspon soudny.
Bohuzel, tohle nejde nijak vyresit ;) kdyz tady das nejakou formu overeni, aby jsi zamezil toxickym a fake profilum registraci, tak tu ubyde dost aktivnich lidi. Zase pokud to nebude overeni na obcanku, tak ti to nijak nepomuze v tom ze na zenskem profilu bude sedet tlusty chlap.
Proste si musis zvyknout za tohle je momentalne status quo ;) i kdyz jedna moznost proti botkam by tu byla :)
Hele, tohle je fakt zvláštní, je prostě celkově taková doba, uroveň zde prostě eskalovala do této podoby, snad dokážete pochopit, že se na tyto stránky dříve registrovali jiní lidé a tedy to mělo i třeba úroveň. Web se rozšířil do širšího povědomí lidí , někteří zas odtud odešli , jelikož třeba našli něco co hledali , jiní , že jim to nesedlo atd adt , takže teď už tu je o dost více lidí takříkajíc o ničem .... Proč to pořád někdo řeší ?
Nelze davat ban na neverejne IP z kterych se prihlasujes.
No málokdo má dynamickou IP. Takže když nestačí ban na IP zařízení, jde jít i úroveň výš. Navíc, není problém se dostat k MAC adrese žejo...
Obavam se ze opak je pravdou, kazdy mobil ma dynamickou IP a u provideru to vidim dost podobne nam treba sebraly verejne IP a dostaly jsme 10.10...... ale mozna se pletu, jiny kraj jiny mrav.
no jasný, ale proč nezablokovat router ze kterého bere net? :) z mobilu tu moc lidí není
Z mobilu tu je spousta lidi ;)
Mobil/tablet je nejcastejsi.
Na mobilu to moc nevyuzivam, ale na ipadu ci macu jedu pres VPNku, jak se ke me dostanes ;)? Teda krom toho ze mam hacknute wifiny od hloupych sousedu :D
Prakticky nikdo s uživatelů s VDSL nemá pevnou IP....potom mu stačí vypnout a zapnout modem a je tu zpět a zabanovaný je někdo úplně jiný
BAN na IP adresy by byl dle meho nazoru kontraproduktivni zejmena v mensich mestech kde je jeden jediny poskytovatel nebo pripadne dva a pres jednu verejnou IP adresu je pripojena polovina mesta. :)

Co se tyce MAC adresy ta sice je unikatni, nicmene v dnesni dobe neni stala a lze ji prepsat (uz jen v routru tzv. klonovani MAC adresy).

dle meho nazoru je jedina realna moznost blokovani na zaklade tzv. Cookies, coz uz je na stole vedeni :)
Blokovat na zaklade cookies? Jako na tech cookies, ktere mi safari v anonymnim rezimu +adguard uspesne blokuji/obchazeji? :)
jo jo kdyby to bylo tak jednoduche jak píšeš ...
proč s tím otravuješ na foru? tohle řeš s adminy
A proč ty to nepřejdeš, když že to nezajímá? Píšu do sekce serveru, která je určena pro komunikaci adminů s uživateli.
Nahodou ma dobry postreh a tohle patri rozhodne do fora ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechces to zkusit z jineho nicku CHLAPE? *3*
přestaň si mě všímat ano?,taky si tě nevšímám
Ok. Tak proč jsem za dvakrát blbostt ještě v pěkně dlouym rozestupu dostatl doživotní zákaz chatuu, dle některého ze správců. To že už mě to sralo a napsal jsem něco o dobrotách (myšleno) chems, tak rovnou na smrt? nenabízel jsem je, ale jinde se o nich debatuje vesel. a když může být místno sex na piku, tak mi to přijde trosk moc.
Čemu se proboha divíš. Vzpamatuj se
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na webu platí nejen pravidla webu,chatu ale samozřejmě i zákony. A pokud někdo toto nedokáže chápat,a myslí si že tento web je místem pro drogy ,je opravdu špatně.
Mně jeden člověk psal několik let urážlivé a výhružné vzkazy do soukr. jenom kvůli tomu že jsem ho na pár minut vyhodil z chatu.
Jako profilovku měl psychopata z filmu Mechanický pomeranč.
To se ale Team amatéři musí nejdříve rozmyslet, zdali chtějí kvantitu nebo kvalitu uživatelů, do této doby nemá cenu nic řešit.
Uvádzať na profile počet vyhodeni za nejaký čas dozadu, možno za posledný mesiac? Každý si potom môže urobit úsudok a názor s kým píše.
Hele, jako teoreticky to zni jako docela slusny napad. Prakticky si ale udela behem par sekund dalsi profil...

Ale kdyby se to chytre spojilo s jinymi vecmi, dovedu si predstavit, ze by to mohlo byt funkcni.
Ai dátum založenia profilu je pre mňa dosť dôležitý. Nielen pre notorickych meničov profilov ale aj nováčik sa musí trochu zorientovať a zistiť ako to tu chodí.
Při registraci si stačí přečíst pravidla chatu :P

amateri.com/cs/chat/rules
Uz je tam uveden zakaz vyhozeni tri stovek chatujicich lidi? *3*
Jaký zákaz? Je možno vyhazovat kteréhokoliv uživatele, který porušuje pravidla na chatu, i ty uživatele kteří mají předplacené VIP, pravidla platí pro každého stejně!
Ano 15 minut vyhození je opravdu k ničemu. Jenže trollove mají většinou více profilů, tak jim to je jedno.
Já bych uvítala u každého profilu možnost nahlášení. Poslední rok se mi stává, že mi píše neskutečně moc falešných profilů - stažené fotky z netu. Dále vím o plno lidech co mají hodně profilů a chodí z nich provokovat, urážet, vyhrožovat...
Kraskavnesnazi Pozor na podvodníka! Slibuje služby a po zaslání částky se odhlásí!