Trojka dva Bi muži a žena

Co říkáte,líbí se ženě,když se dva muži laskají a milují?Mě už vzrušuje jen ten pocit,když se na mě žena dívá.Škoda jen,že seznámení s takovým párem je hrozně obtížné.Asi nemám štěstí narazit na takový pár....
jak asi které, lidé jsou přeci různí.Ale nesmí ji ti chlapi nechat stranou to by se asi nelíbilo žádné....
na tohle jsem se zeptal manzelky a ta mi na to odpovedela, ze samozrejme ze se to zene libi, protoze ctyri ruce a dva penisy k tomu, to je proste nadhera. A ja mam ten pocit, ze pri trojce 2m+1z je spis problem u chlapu nez u zenskych, kteri neskousnou, ze by to s jejich manzelkou delal nekdo jinej :-)
Já už mám pár zkušeností s trojkou (vždy jako třetí, protože já bych neskousl to o čem píšeš), ale pochopilil sem, že Ti dva musí být v pohodě a musí přesně vědět do čeho jdou. Toho třetího to chce rozumného a zkušeného, předem se domluvit jak to bude probíhat a třetí by měl poprve být opatrný a začínat pomalu, aby manžel nebo partner měl čas trávit. Pak je to, ale skvělé a velké vzrušení pro všechny.
To je dost děsné.Ty by jsi nezkousl,že je Tvé lásce nádherně za tvého přispění?To si to raději každý sám -bez svého partnera- říkáš,že jsi to zkusil a je to fajn.A to ktěm lidem nic necítíš.A ted si představ,že je ti krásně s tím koho miluješ a cítiš i jeho vzrušení.
Máš určitě pravdu, ale přesně ze ženského pohledu a hlediska.
Věř mi, že jsem toho už hodně prošel a pár takových lidí poznal. Je velmi málo párů, kde si to vzrušení užívají bezprostředně oba a v mnoha případech přichází po takových prožitcích mezi partnery k problémům. Vím, že i u nás doma by to mělo podobný průběh a protože nechci komplikovat život ani sobě ani mé partnerce, které si ohromě vážím. Další věc je mužská ješitnost - málokterý muž strpí soulož své ženy s jiným mužem. Obdivuju takové muže - já bohužel jsem z toho pytle jěšitů a sobců.
Na druhou stranu je to věc, která mě dráždí a vzrušuje, proto to řeším samostatně a nekonfliktně, ostatně každý si hledáme tu cestu, která nám nejvíc vyhovuje ne?

A když to vyhledáváš ty bez tvé ženy protože by si to nezvládl. Tak ví o tom tvá žena. A necháváš ji dělat to samé bez tebe? Protože jestli ne tak k tomu stačí říci jediné
Nedělej druhým to co nechceš, aby oni dělali tobě!
Moje žena je uchylny prase stejně uchylny tak jako ja a nejvíc ji vzrušuje divat se jak mi kluk kouří čuráka,nechá si od nej lizat prstit mrdat kundu stříkat do ní mrdku a na sebe chcat hezky predemnou
A přesně to mane radi ona rada mrda předemnou s jinejma klukama a ja se na to rád divam vše fotim a natacim.
Přesně tak, to se mi taky moc líbí
To zni dost dobře asi se nechcete poznat co
Jen ta představa je bombastická!Já to chci dlouho,vidět na vlastní oči,dva kluky v akci a potom se přidat!Jenže,jenže....
Jenže.....???Asi jsi vdaná nebo přítel to prostě nechce zkusit,že?Já jsem na tom podobně,jsem ženatý,ale přijít s něčím takovým před manželku...Nevím,nevím,co by mi na to řekla...
To chápu, už bych to neudělal před ženou, se kterou mám vztah-byla to chyba a zároveň doporučuji, aby se pánové poznali dřív ne až na 3ce,pak o hodně lepší zazitek
Ahoj,pokud se ti podaří přesvědčit toho svýho, nebo sehnat jinýho kluka, tak já bych byl rád ten druhý do trojky!Co se potkat a uvidíme co s tím?pohodář36.P.S.:Máš pravdu v tom,že představa je vzrušující a co teprve realizace!!!Ách..
Jenže, jenže... Co, Terezo? Proč to nevyzkoušet, když tě to tolik láká...hm? Mrkni na mojí galerii a kdyžtak se ozvi. Zkusíme se domluvit. R.
taky mne to moc láká mít dva muže najednou - ale říct o tom muži si neumím představit - a to v sexu experientujeme moc...
Aniž bych Ti něco nabízel musím Ti říct, že dva muži a jedna žena je fantazie. Když si představíš, že máš jeden orgasmus za druhým a ti dva se střídají - není hezčí pohled než na ženu uspokojovanou několikrát po sobě. Když se úplně oddáš a otevřeš, máš v sobě třeba oba současně, je to jak konec světa.
Fantazie se,ale nechá zažít i opačné zena a zena chlap...
jednu takovou,které se to líbí znám osobně!
Jsi li žena s partnerem, kterému by se to líbilo, tak se ozvi. Jsme pár oba bi.Můžu být i jen já. Ahoj. A 40 let 176/ 80 sportovní postavy.
ahoj jsem z prahy a bi jestli muzete tak napiste odpoved 35/170/70/20/5cm spor.postavy
Ahoj, hledáme kluka který je BI a je sympatickej pohodář s prostorama. Jsme pár 36 let ona 170/62/3 a on 185/85/17/5. Pokud máš foto pošli na bobxx@tiscali a uvidíme třeba to vyjde. P+J
Ahojky.
Odkud jste? Já 29 z Brna
how are you
i want to contact you
please write to me your telefon number
thanks
esat
send my on mail kevinmili1@seznam.cz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
do háje, kolikátý je tohle už spam od téhle uživatelky nebo jiných uživatelů s podobným nickem? Během několika minut je tu zapleveleno celé fórum jejími odkazy, nic co by bylo k tématu! Jen v tomto tématu 2 spamové příspěvky během jedné minuty!
To admini nedokáží filtrovat, odstranit podobný spam, pokud se netýká tématu ve fóru?
Vždyť je to komerční inzerce !!!
STAL JSEM SE BI,AŽ NA JEDNO PŘÁNÍ PARTNERKY,ŽE BY CHTĚLA VIDĚT DVA MUŽE JAK SI JE KOUŘÍ.PRÝ JI TO MOC VZRUŠUJE.TAK JSEM TO ZKUSIL,I MĚ TO MOC VZRUŠILO A TED SI HLEDÁME STÁLÉHO PŘÍTELE BI DO TROJKY
tak to mas dobre. ,oje od toho ani nechce myslet.
Když jsem poprvé manželce řekl že bych chtěl zkusit kouřit klukovy penis nebo ho vyhonit...její reakce byla "ty ji uchylnej buzík" podruhé ze se mám nechat mrdat do zadku třeba dvou má chlapa...její reakce. Tak jsem ji dlouho připravoval když se sukala svým robertkem kouřil jsem ho abych ji ho na vlhčíl pak mi ho sama držela a dívala se jak ho kouřim jak si to uzivam jak mi zajíždí az do krku...začalo se ji to líbit tak ze když sukame chce abych kouřil Robertka...ted chce abych přivedl kamaráda k nám že nás chce vidět tak snad tento víkend...*250*
krasny moc taky bych chtěl .........................................................................
Cus, jsem 36 190 82 m 20x5 BI, zdravej, fér, jen hodně náruživej…
Ahoj ,je to už dost dlouho co píšeš ale já bych do toho šel pokud je ještě zájem a je aktuální.Jsem bi.
Ahoj rad bych to zazil,taje me to vzrušuje
Jj nekdo to tak proste ma,me laka vzit ho do pusy malyho mekyho,cucat ho a honit dokud se nenaleje a nezacne cukat,pak uz jen strikanice,a priznam se ze cim jsem starsi tim vetsi mam chut polykat sperma cizich chlapu,svoje jim casto,nejcasteji si striknu.do dlane a slizu to,normalne me to hned postavi
Ahoj, můžeš mě. Jirka. Mám to rád, když v puse tvrdne
ja by som tiežž rád spoznal bi párik. som 35/194/95 bi športovec
ahoj rad vas poznam mužem se kouřit před tou tvou napiš na 777043486
Ahoj z K Varů také bychom to rádi zkusili.
Ahoj ahoj, ještě to platí?
na tom nic není,pokud jsou simpatyje a otevřenost
Ahoj a co vas laka?
Co by jste rafi?
Ahoj nemate chut spoznat 28 rocbeho chalana?:) niekde v saune?:)
Ahoj já bych zkusil tajé.Petr.
To mě láká. Jsem z Pardubic a občas MB. Tak pokud je zájem ..... :-)
Tak můžeme zkusit trojku s mojí i tvojí partnerkou. Změna je život, že...
nassen@seznam.cz
*277*ahojte mě je 31 let.osobně my bylo příjmně když jsem na sobě poznal co se mnou udělala jedna noc z mužem.vzájemným prollíbaním a pusinkama snad na celém těle přes osahavání,honěním kouření až do konce i anál,vůbec my to nevadilo naopak.přiznal jsem si že pohlaví neřeším hlavně at se z nim vyspím.bisexualyta není k zahození*277*
odkud jste?..

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ahoj, možná už tu ani nejste ale pokud i po letech ano - chcete se sejít s bi ženáčem se zkušeností MMŽ ?
Ahoj, a našli jste bi partnera ? já jsem bi
Ahoj , jsem kluk 30l . 170cm.75kg.m19cm z Olomouca . Svetlovlasei , modri óčí , sport postava , slušnei , diskrétní , čist a zdrav na 100 % . Rad skoušim nový věci , v sexu ničemu ne branim se. Rad bych se přidal mezi vama do Vášeho pelíšku . Pokud máte zájem ozvíte se . Budu se těšit ,Michal
Já 59-170-80-17-5. Vyholenéj nekuřak. Jsem rozvedený a prostorý mám. Jsem od Chrudimi. Karel.
Chceš se sejit na sex s 2 muži kolem 56 l
ahoj odkud jste me by se to moc libylo kdyby se žena tvá divala jak mě kouřiš a treba se mrdame jeden druheho nebo ty moě a ja ji pritom lizal kundu
Ahoj stále sháníte přátele. :-)? david
Ahoj, odkud jste? Jirka. Jsem 51/182/83 bi.
Ahoj, odkud jste. Jirka. Jsem 51/182/84 bi.
beru jaem suoer vpostely kdys budes nit zajem ozvise dik
Ahoj jsem kousek od brna je mi 35 a nebranim se nicemu
Čauky odkud jste?
how are you
i want to contact you
please write to me your telefon number
thanks
esat
http://www.maxo.cz/?r=5965e5e8 140
Ahoj a co 35/189/86/20/6 bi z Děčínska
Ahoj, ptáka tvých rozměrů bych rád... *92**74**250*
Ahoj Tome, ptáka tvých rozměrů bych rád... *92**74**250*
Ahojky jsme pár 36+37 a hledáme pár na společné milování. oba jsme bi.
I my jsme pár oba bi. Bydlíme u Plzně.
přidte najamu chodim tam mužem se tam kouřit i honit sem bi pa napište
My máme rádi reál. Posedět, dát si skleničku, promluvit si z očí do očí a eventuelně něco vyzkoušet. Vše záleží na vzájemných sympatiích a domluvě. Z naší strany je to OK. Rádi Vás poznáme a pozveme k nám. Nikola a Honza
jsme z k.varů
Ahoj, vzali by jste mezi sebe i samotneho muže co je bi?
bydlim nedaleko KV
tak mi dejte zprávu a já se doostavím po domluvě s vámi je mi 42 jsem ženatý 724/208/431
Čauky rád Vás poznám.Petr K.Vary
Ahoj. Nemáte zájem o seznámení?Jsem bi a hledám někoho dost v pohodě.Jsem s Chebu takže to máme k sobě docela dost kousek . Zda -li máte zájem tak budu moc rád zda se sejdeme a v případě simpatií něco podnikneme. děkuji za jakou koliv odpověd . Martin
Ahoj přeji pěkný den,rád vás poznam.Petr
Ahoj nechcete mladšího kluka k sobe?
Přeji krásný den rád Vás poznám Petr já K.V.
ahoj rádi Vás poznáme Niky a Honza K.Vary
ahoj sem kosek od varu rad vas poznam napište pa petr
Čauky rád Vás poznám.Petr.Jsem z K.Varú
Jsem také od Plzně a rád bych se pomiloval s bi párem.Nějak se mi ale nedaří se s někým normálním seznámit.Nezkusíme to?
vzali by jste mezi sebe kluka? email: navy.seals@atlas.cz
a že se neozvete, Plzeň? Zajdem na skleničku a pak do sauny?
Ahojky jsem sympatický bi kluk a hledám pár kterému se tato kombinace líbí.Co zajít na kafčo?
ahojky,rád se s vámi sejdu,jsem bi z Plzně,40let,170cm,72kg,máte-li zájem,napište na 722501453
Ahoj jsem BI a jsem přímo z Plzne co se sejít Patrik PPAATTRRIIKK.S@seznam.cz
Ahoj jsem bi a hledám pár . Jsem z Plzně
Ahoj nemate chut spoznat 29 rocneho chalana?:) niekde v saune?:)
Neradi se rozepisujeme, už máme vyzkoušeno, že je to zbytečné a k ničemu to nevede. My máme rádi reál. Posedět, dát si skleničku, promluvit si z očí do očí a eventuelně něco vyzkoušet. Vše záleží na vzájemných sympatiích a domluvě. Z naší strany je to OK. Rádi Vás poznáme a pozveme k nám. Nikola a Honza 602450136
jsme bisex pár náš nick je btitt naj.naj@seznam.cz
602450136 z k.varů
hello i am french men i live in rep czech please can i have chance to meet with you
i speack french germen englisch.thanks
Didine
Ahojte, mám dojem, že by to šlo, já 36/186/78/19/5 ze Sokolova tel603117034, ozvěte se a mějte se

Ahoj jsme Niky 29/162/54 a Honza 38/172/78 z Karlových Varů. náš nick je britt
e-mail:naj.naj@seznam.c z
Máme malou dcerku 8 roků Simonku jsme pohodovém pár, který má rád vše hezké, kino,divadlo, dobré jídlo trochu alkoholu,
Hodně legrace a ještě více sexu. Niky a Honza
Hmm, no 15 ročná sa už asi moc s 8 ročným nezahrá. ;-)
Ahoj, máš rozmery, pi kterých toužím, necháš se vykouřit? *92**74**250*
Jsme z Chomutova.Manželé. Co vy na to ?
602 666 242
uživatel:Jake1
Ahoj hledam par jako jste vy laka mě představa ze mě chlap ojíždí před ženou tesim se na odpověď ;)
My máme rádi reál. Posedět, dát si skleničku, promluvit si z očí do očí a eventuelně něco vyzkoušet. Vše záleží na vzájemných sympatiích a domluvě. Z naší strany je to OK. Rádi Vás poznáme a pozveme k nám. Nikola a Honza
ja to same chci. Jsem pohodar bi.Pozvete me? rezrud@seznam.cz
ahojky, jsme z Prahy, nick: hagenn
AHOJTE MY MYNŽELÉ.ŽENA 37/160/62,Č.3 BLONDÝNKA DOLE VYHOLENÁ.JÁ 38/180/90,MÉNĚ VLASU DOLE VYHOLENÝ BI?TEDA NIKDY JSEM S CHLAPEM NEŠUKAL ALE RÁD HO OJEDU NEBO VYKOUŘÍM.SVUJ ANÁL SI TAKY PROTAHUJÍ SÁM.MÁME JEDNO DÍTĚ,BYDLÍME V NOVÉM JIČÍNĚ.
Neradi se rozepisujeme, už máme vyzkoušeno, že je to zbytečné a k ničemu to nevede. My máme rádi reál. Posedět, dát si skleničku, promluvit si z očí do očí a eventuelně něco vyzkoušet. Vše záleží na vzájemných sympatiích a domluvě. Z naší strany je to OK. Rádi Tě poznáme a pozveme k nám. Nikola a Honza jsme bisex pár z K.Varů náš nick je britt naj.naj@seznam.cz
My jsme man. pár oba Bi od Plzně ve věku 34 a37 let. více po vaší odpovědi.
ahoj,jsem ženatý bi,40/170/70/17 z Plzně a rád bych se přidal!rockyy@centrum.cz
Rád bych se s Vámi sešel,jsem ženatý bi 60let,170/73 a menší mužství.Když odepíšete na mojí adresu janmliko@seznam.cz tak rád dohodnu termín setkání.Ahoj Honza
Neradi se rozepisujeme, už máme vyzkoušeno, že je to zbytečné a k ničemu to nevede. My máme rádi reál. Posedět, dát si skleničku, promluvit si z očí do očí a eventuelně něco vyzkoušet. Vše záleží na vzájemných sympatiích a domluvě. Z naší strany je to OK. Rádi Vás poznáme a pozveme k nám. Nikola a Honza 602450136
jsme bisex pár náš nick je btitt naj.naj@seznam.cz
602450136 z k.varů
Čauky rád Vás poznám jsem z K.Varů ženatý BI.Petr
to je hezké ale splní se to jen pár lidem.Je to pravdovej problém najít solidní pár.Já hledám už dlouho a dopadá to tak,že se vymění fotky a již se pak nikdo neozve.Tak poku někdo hledá kluka,tak se ozvěte víse na mém nicku "bredh".Přeji štěstí všem hledačům.
Ahoj,
rad se s vami seznamim. Jsem 32-lety muz, sympaticky, zdravy a diskretni, 187cm, 88kg, M19/6, s chuti na pekny sex a dobrodruzstvi. Ozvete se prosim. Diky
Martin
Ahoj jeste hledate kluka?? prostor mam...Fik11
Ahojky, stale hledate kluka do trojky? tom
Ahojky rád bych se s vámi potkal a když přeskočí jiskra tak i více.
Ahoj, fotky v galerii, treba to vyjde
ahojte ja som mxo z brtislavy,rad by som sa pripojil,som bi,..
Hledam tak i ja par ktery to mysli vazne a chce se schazet pravidelne.Nebo se zena muze jen tak divat,je to vzrusujici a libi se mi to.
Cus, jsem 36 190 82 m 20x5 BI, zdravej, fér, jen hodně náruživej…
ahoj, prostory mám, ale nevím zda jste ochotni dojet až ke mě, na přerovsko
Ahoj, Nie som celkom asi Bi ale tato prectava ma laka a vsrusuje. Mozno objavim v sebe co som doteras neobjavil. Rad by som sa svama stretol. Ak mateeste zjem tak odpiste na tuto spravu. Dakujem Števo
ahoj, nemám prostory, ale na motorce bych se projel sváma, možná i s ženou
jakou fotku si prejes konkretne? hm...?
Ahoj. Mrknete a uvidite.... nevim zda jsem bi ale chci neco zkusit s muzem....
tak nám pošli foto na adresu:
mydva.a.ty@seznam.cz

jsme bi manželé z Prahy, zkušenosti máme
Ahoj,nechcete to zkusit s Bi klukem.Jsem 33.letý.Foto viz.nick.
ahoj ja malo bi ale chci to zazit on+ona+on piste prosim na adresu jz1@seznam.cz ja josef 38/170/75/20/6cm praha
čtu starší inzerci na Amatérech a koukám, že hledáte kluka do trojky, pokud to stále platí, pak jsem zde. Odpověď s vaším fotem pošlete přímo na mou adresu : granchar@volny.cz, foto vyměním a můžem jít do toho. Díky za odpověď. Kluk z Lbc 39/185/85.
ahoj,
moc pěkný rozměr péra, moc bych ho chtěl mít v hluboko v krku při výstřiku, poku by jsi mi tohle chtěl dopřát, tak se ozvi. i na mail vmandlik@email.cz
Ahoj stále hledáte bi kluka ? Děkuji za odpoved
ahoj, máš li zájem napiš a podívej se na naší galerii
Máš 20/5?,takový bych rád do pusy.... *92**74**250*
My jsme pár oba bi 34 a37 let. pokud máte zájem o setkání ozvěte se.
zajem je ale zatim nikdo nereagoval.nema rad psani chci reane setkani a v pripade simpatii neco podniknout.sasa z prahy
Jsme par, 33-40let.s Prahy. mam velky zajem seznamit se s aktivnym-bi muzem,ktery ma chut milovatse s muzem i kteremu by nevadilo ze budu u toho.mas zajem? alisa355@yandex.ru
zajem je ale zatim nikdo zde nereaguje.pokud mate opravdu zajem se setkat ozvete se.sasa z prahy
tak se ozvete.ja mam pocit tady kazdy jenom slibuje a predstira zajem ale skutek utek.mam s timto sexem zkusenosti a jinak me to uz ani nebavi.sasa z prahy
Ahoj, tvoje představa je zajímavá.Zkusit by se mohlo něco takového, také by mne lákalo, udělat chlapa, moje žena by se také ráda dívala... Vláďa 46
Tak co už jste něco realizovali?Já se svoji ženou tak napůl a bylo to fantastické.A to jsme si jen spolu hráli a nakonec to všem bohatě stačilo k uspokojení.
my také..moc se nám to líbilo..a rádi bychom to opakovali tento víkend..nejraději s párem,...Tak se ozvěte a něco vymyslíme..K.
ahoj, jsme bi pár z Prahy, zkušenosti máme
naj.naj@seznam.cz máme rádi bisex přátele a chceme setkání na reálný sex
ahojky, jsme z Prahy
nick: hagenn
To jsem ještě já. naše adresa je mitsjana@seznam.cz
ahoj to ja bych se pridal radsi k vam ja35/175/70/20/6 bi zenac foto mohu poslat
Odkud jsi, jsme pár z Brna
Haloo,po 11 letech se ozývám,je to ještě aktuální?R.

Ahoj jsme Niky 29/162/54 a Honza 38/172/78 z Karlových Varů. náš nick je britt
e-mail:naj.naj@seznam.c z
Máme malou dcerku 8 roků Simonku jsme pohodovém pár, který má rád vše hezké, kino,divadlo, dobré jídlo trochu alkoholu,
Hodně legrace a ještě více sexu. Niky a Honza
Ahoj všem. Nedávno se mi stala zvláštní věc. Přišel k nám na návštěvu kamarád a po pár sklenkách alkoholu to skončilo krásnou trojkou jako už několikrát. Pak se ale stalo něco o čem teď stále přemýšlím. Manželka zrovna kouřila kamaráda a mě to tak vzrušovalo, že jsem se k ní přidal a kouřili jsme ho oba. Na oplátku zase vykouřili oni mě. Do teď jsem si myslel že jsem heterosexuál, ale teď nevím.
ahojky
velice jste mne zaujali,ja 33\198\95 od M.Boleslavi
Ahojky me 40me pritelkyni take40..a chceme trojku.ale ty s gondomem..a musis zaplatit..
Ahoj..Ozivam se ,jsme pár 👍*9**9**9*
Ahoj,
rad se s vami seznamim. Jsem 32-lety muz, sympaticky, zdravy a diskretni, 187cm, 88kg, M19/6, s chuti na pekny sex a dobrodruzstvi. Ozvete se prosim. Diky
Martin
Tak sem snou. Mozeme to snou skuusit ak sa dohodneme
Ahoj tak takovou bych opravdu moc rád poznal. Prostory mám. Karel od Chrudimi.
my chceme s priatelkou tiez skusit sex v trojici,teda 2m a ona,ale nevieme ako na to?poradi nam niekto?chcem skusit chlapa a ju to velmi vzrusuje pozerat sa na nas pri tom.ako to mame urobit?
ahojte ma 30/170/73 a tato predstava ma laka v pripade sympatii sa mozem dohodnut :)
já mám ten pocit, že spousta chlapů o tom jen sní, ale když má přijít na věc, couvnou.
ale...jsme už já i ona okolo 50 let, každý jinde -okolí Olomouce a hlavně nemáme své vhodné prostory!!! Chlapů by bylo dost i BI, ale kde jsou? Jestli víte o někom, kdo by nás občas pozval a udělal to s námi, budeme (zase) nadšení.
ahoj,pokud opravdu chcete,zvu Vás.Mám,39
Ono je to o tom ze lidi chteji prozit v sexu hodne novych veci.Nekteri muzi se za to nestydi a jini jo.Ja osobne hledam par z Prahy kde by kazdy kazdemu byl zdrojem rozkose.Vyholeni potesi.Praha.sexskymkoliv@atlas.cz 776785042
Podle toho kolik párů hledá muže do trojky, nebo Bi muže, by se dalo čekat, že seznámit se není problém. Sám mám docela opačnou zkušenost a když už tak, muž chce být spíš divák, nebo jde "pouze" o 2+1. Jenže mě opravdu naplňuje když můžu přinášet potěšení oběma. A je jedno jestli se jedná o pár on a ona, nebo o dvě ženy. Samozřejmě očekávám, že přijde podobná odezva. Leč jak říkám, zatím jsem to štěstí neměl. Kdyby tedy náhodou můj příspěvek četl někdo koho osloví, dejte vědět.
Také hledám pár s BI klukem ale zatím jsem neměl to štěstí.Pokud má někdo zájem tak budu rád za odezvu.
KLADNO, SLANÝ NEBO PRAHA - HLEDÁM PÁR NA TROJKU
mně by se líbilo ikdybys mého partnera píchal...
Ahoj,Aatillo a co takhle kdybych chtěl tvého muže opíchat já?pohodar36
"zakopaný pes" je v tom že takové chutě mám jen já - mít dva chlapy a vidět jak nědo ošukává mého chlapa...
fakt se mi líbí muž s mužem a když se dívám na takové video, tak můj muž jen nechápavě kroutí hlavou...
:-((
tak to je škoda že ti to neumožní.ta mmoje to chtěla taky vydět a tak jjsme sehnali chlapa a šukali se před ní a kouřili si čuráky a polikali semeno
Bisexualita je nádherná, ale je velice těžké se seznámit s podobně zaměřenými lidmi. Chybí tu čistě bisexuální klub Hledám bisex pár, samotnou ženu. Jsem z Prahy, 49l., štíhlá sportovní postava, O,A aktivně i pasivně, záliba v dámské prádle.
Jak to tady pročítám, nedá mi to, abych se nepodělil o zážitky z "druhé strany" zájemců. Jsme manželský pár 33 a 36 z Prahy a poté, co jsem zjistil, že ona je pro tuhle věc přímo nadšená (vidět mě ještě s někým a pak se polehounku přidat a ...) a já pro to jevím stejné zaujetí, ač jsem s chlapem ještě nikdy nic neměl, jsem začal hledat. Ale hledám stále a stále to nějak nevychází - pokusím se shrnout proč: Jednak trvám na první setkání jen chlap-chlap, to kvůli vyloučení typu "honibrků" (jak už tady někdo výše psal), kteří skousnou i toho chlapa, aby se konečně dostali k ženské, druhak bych si rád sám vyzkoušel, kam až mohu já sám dojít (vyhonění/orál až ...)
jsen na tom stejně,láká mě to vyskoušet s párem nebo transkou,ale sám nevím kam až bych zašel.
ahoj, asi to nemá cenu, ale proč bych se neozval. Plně souhlasím cos psal. možna jste již někoho nasli, to vám přeji ovšem smula pro mě.Ale pokud by ses chtel nekdy sejit a sednout na kafe, neni problém. Ahoj
Ahoj,
pokud máš zájem tak se můžeme domluvit. Napsal jsi to hezky, ale určité ale tam přeci jenom je...
S tím nápadem jsem přišel já a ne moje partnerka, přesto s tím souhlasila. Hledáme kluka, který by se chtěl věnovat mě za přítomnosti partnerky...zájemců je hodně, ale nevím přesně podle jakých kriterii vybírat, poradí někdo?
Ahoj, rád se přidám k páru. Jsem ženatý, ale manželka nechce o sexu ve třech či čtyřech ani slyšet. Vysočina nebo České Budějovice. Najdu???
KLADNO, SLANÝ NEBO PRAHA - HLEDÁM PÁR, KTERÝ BY CHTĚL KLUKA DO TROJKY
Také v sobě cítím že jsem bi a už dlouho hledám pár který je oboustraně bi.Musí být vzrušující se před ženou milovat z mužem a pak společně.
Věc se mi zdá nad slunce jasnější. Když si pročtete takto zaměřené inzeráty a příspěvky tady zjistíte naprostou převahu samotných mužů, kteří hledají Bisexuálně zaměřený pár, protože je to láká a jejich partnerka buď nesouhlasí nebo oni se to stydí doma přiznat. Když se najde vyjímka a vyskytne se pár co hledá je to stejně beznadějné odpovídat třeba i přímo na mail. Přes sebevíc upřimný a nevinný text nebo naopak dráždivý scénář se za tím skrývá buď uchyl, který se pak ukájí nad odpověďmi nebo jen zvědavci. I když všichni píší jak už dlouho hledají, stejně nikdy nikdo neodpoví. Myslím, že takové vztahy se nedají hledat přes inzerát, ale musí vyplynout z reálné situace. Mýlím se? Vyveďte mě z omylu.......Petr
To je sice pravda, ale pro ty krásné reálné náhody, je ten život až moc krátký. I my se snažíme najít prakticky 2 roky bi pár nebo muže a musím potvrdit, jak obrovský problém to je. A to si myslím, že laťku jsme nastavili velmi nízko, čímž nechci případné zájemce urazit, spíše naznačit, že člověk nemůže mít prostě vše.
Ahojky, jsme mladý pár (ona 21/on 25) a jsme oba BI. Chceme si najít "přítele" či "přítelkyni" nebo Bi pár.. na trávení společných chvilek.. a můžemem oba s jistotou říct, že to není VŮBEC jednoduché. Bohužel žijeme jen jednou a zatím nám to vůbec nevyšlo. Vždy se jednalo o jednu dvě "akcičky" protože tam měl značnou váhu alkohol. ALe najít někoho takového na trvalý vtah je skutečně nereálné. Problém je i v tom, že dotyčný člověk by neměl být z daleka...a něměl by mít vztah jiný... a najít druhý BI-pár ... to už snad ani nejde. Většina párů to o sobě mezi sebou nepřiznají a dusí to v sobě a radši si každý samostatně hledají v tichu a s tajnostmi někoho přes WEB a jsou nevěrní svým partněrům... je to škoda.. Vždyť je to celé směšné. Sex a milování je tu od pravěku a je to lidské. Když má někdo tu touhu v sobě, měl by ji ventilovat.. Ani nevím, proč jsem to sem celé napsal.. protože to co bych chtěl všechno říct by se sem ani nevešlo.. je to na spíš konverzaci než monolog.. Tak všechny zdravíme..pa K & H
Ahoj,reágujem na váš příspěvek. Jsme také bi pár a take hledáme něco podobného a jako vy ještě se nám nic nepovedlo najít.Jsme z Prahy Je nám, ženě 25 a mě 30 a nehledáme něco jenom na jednu noc.Jesli máte chut se poznat tak nám napište na maila czech.pie@centrum.cz A uvidíme co bude dál.Těšíme se na Vás Padka a Petr.
Odpovídáme na váš příspěvek i my jsme pár oba Bi 34 a37 let. pokud budete mít zájem o setkání ozvěte se.
ahoj,jsem Bi kluk 37 let z Prahy ahledám Bi pár na trvalý vztah.Pokud vás to zajímá...:pohodar36@centrum.cz
Ahoj...stále hledáte? Jsem BI a moc toužím po tom, milovat se s mužem i ženou současně. Jsem spíše submisivní, rád se podřizuji. Ozvete se?
Petr
Rád bych chtěl najít bi pár,který by měl zájem mezi sebe vzít muže.Jsem přátelský a diskrétní.
Najde -li se tady nějaká sympatická dvojice z Ostravy, která by měla zájem o zpestření svých hrátek, rád se přidám '-) Horny70
Láká mě sex s párem, kdy mě vzrušuje i penis muže. CHtěl bych ho kouřit a pohrát se sním, ale samotný sex s mužem ne. Pokecá si někdo a poradí.
Chtěl bych si splnit sen a to zůčastnt se ři milování manžělské či milenecké dvojice.Snad se to jednou povede.Praha.
Ahoj Jsem Z Berouna a rád bych se připojil k páru je mi 31let a mohu přijet i do Prahy
Je vidět že jsi schopen pro to udělat opravdu hodně,přijet z Berouna až do Prahy.To je ale sakra dálka.
Ahojky,musím říct,že je to super a všem doporučuji,co to chtějí zkusit :o)Pokud by se tady našel pohledný Bi pár,tak ať mrkne na mé galerky a písne :o)pa R.
sme per zo Slovenska33/35,obaja BI,mame skusenosti s trojkou dvaja BI muzi a zena,ale stale sa nam nedari najst niekoho prijemneho s fotkami postavi a tvare ,co by sa k nam pridal.
ahoj, a jak se vam libi galerie anetkazmor?
ahojte ak mate zaujem ja symp. bisex foto mam v galerke....
Jsem z J.Hradce a strasne me laka zkusit s klukem nebo párem... honeni,oral...je tady taky nekdo z okoli Hradce kdo to chce zkusit?Fotky mam pod nickem DUMARC. dumarc@seznam.cz ....
Mladý pár hledá bi kluka do trojky
no vidíš a my takového kluka hledáme
Mladý pár hledá fajn kluka do trojky. Zdraví úroveň, foto, podmínkou. Mírné bi výhodou.
jsem 35/174/75 docela pohledný. Máte ještě tájem.
ale predstava trojky muz muz zena mne vzrusuje..se samotnym muzem bych do toho nesel,ale k BI paru bych se nekdy chtel pridat..to mne laka ;)
Jsme pár on BI 35,183/90, ona 45,170/125 a hledáme do trojky muže nad 30 let, který má rád sex bez zábran
Ahoj, jsem Bi 33 (Písecko). Rád bych se k vám přidal. Byl by z vaší strany zájem?
A RÁD BYCH POSLOUŽIL PÁRU VE VŠEM.PIŠTE I SMS.
hned bych to zkusil kdyby me nekdo pribral ona by nam pripravila analky a vzajemne na pomohla zasunout
Zkušenost už mám a musím říci, že to je sen spousty žen!! Ale jsou tu 2 problémy:1.že se muži bojí"konkurenta" nebo dokonce to doma vůůůůbec navrhnout.A 2.že je na těchto seznamkách a chatech spousta opravdu"nechutných"uchyláků, kteří se prý nedovedou ani chovat. Říkám prý, protože jsem to od 2párů už slyšel.Takže potom my,solidní a i třeba trošku submis. na to doplácíme.
Takže i já hledám příjemný pár z Brna nebo JM.Nejlépe jako rod.přítel.Mohu i pozvat!
...BI muže do trojky.......najdem? Ostrava a okolí. BI6040@seznam.cz
jo jo našel by se nějaký a nějaké foto máte?
Ahoj, zveme pár nebo i jednotlivé muže k nám... Jsme oba Bisex a máme to rádi :-)
jsme pár,fotky v galerii,nick malni
NAZDÁREK LIDIČKY, JÁ BYCH DO TOHO ŠEL,MRKNĚTE NA MOU GALERII A UVIDÍTE.
NA ODPOVĚď SE TĚŠÍ PAVEL
Ahoj,jsem bi kluk se zkušeností s párem a rád bych to zase prožíval.Něco o mě najdete vmém profilu:pohodar36.Mějte se a možná nashledanou!
Pár hledám dlouho. Tak aspoň jednoho. Dalšího najdem později :-).
Hledá nějaký pár z jihu JM, Hodonínska muže, lehce Bi na přátelství, ale i sex. Nebo poradí někdo jak mám najít pár.
Ahojky,hledám pár z Plzně k občasnému sexíku,bi mě nevadí!Luboš
anyone interested in a hetro/bi/gay group party?
Ahoj jsem bi a rád bich skusil trojku najdu jihočechi?muj meil Zcap@seznam.cz
Zobrala by si ma nejaka zena nastarost? Moze byt aj par naj zo ZS
Některým ženám se to určitě líbí.Třeba té mojí.Říká,že jí to i vzrušuje.Ale bohužel jí sex ve více lidech už neláká,nezajímá a nechce už tak dál pokračovat.Je opravdu těžké najít pár,který si na rovinu přizná,co chce a také do toho jde.
Ahoj jsem bi a rád bych skusil trojku najdu pár nejlíp jihočechů?
Ahoj jsme BI pár oba 22let a už dlouho nás pronásleduje představa se milovat s jiným párem, kde oba jsou také BI. Žádné podobné zkušenost za sebou nemáme a rádi se necháme zaučit... jsme z JČ a naše galerie je Fotecky00 tak koukněte nebo pište na maila: pridej.se@seznam.cz a přiložte prosím foto! Díky
Případně jste-li pár podobný jako my a hledáte jen bi kluka do trojky tak se také ozvěte... jak jsem psal již nahoře, jsem bez bi zkušeností, ale rád poznám něco nového...
Ahoj jsem kluk bi a jsem z Vesel.nad.luž.chtěl bych skusit trojku a vy se mi mooc líbíte fotkumužu poslat pouze formou mms tak jestli budete mít zájem a váš tel.podporuje mms tak se ozvěte na meil:Zcap@seznam.cz mužem si to krásně užít.Zatím z hruba jsem štíhlí 75 kg v.178cm hnědé oči a vlasi zatím ahoj
vychod..kosicky kraj....sme bi par a radi spozname bi muza nad 30r...na mojkanie sa...DLHODOBE PRIATELSTVO..
mne sa paci ,ked sa muzi robkaju...hraju a ...rada na to pozeram aj sa pridam...je to vzrusujuce..najdeme ta???
Už dlhšiu dobu ma láka podeliť sa s manželským párom o príjemné chvíle a povenovať sa aj partnerke aj partnerovi. Budem rád, ak sa ozvete, som z košického kraja.
od SNV...po KE...bi par..43 a 34,hlada podobny par na kamaratstvo,ale aj na spolocne hry...mame kilecka navyse a sme fajciari obaja...
jsme pár středních let a hledáme vyspělého mladého muže pro pořádné uspokojení dámy.Velký penis, civilní foto a jistá inteligence... zdraví , diskretnost atd.
Případné bi aktivity možné ( vzájemný orál, partner pasivně anál) Praha all.ann@seznam.cz
Trojka supr, všem doporučuju, párkrát sem to zažil... Pokud by měl nějaký pár zájem o mladého kluka, 25let, sport. postavy, ozvěte se. honit@seznam.cz
Mohu doporucit, sam jsem si tuto predstavu musel vyzkouset na vlastni kuzi a pocity. Podarilo se ikdyz hledani je obtizne a vydrzi to trebas nekdy jen jeden vecer. Ted ovsem mame dalsi choutky s moji Bi pritelkyni, kterou vzrusuje moc milovani dvou muzu, me pak pocit ze sama si prijde dokonale na to co chce takze se i rad podelim. A pak samotne zenske laskani. Co muzi, zeny, PARY... Mate stale chut, muzeme v tom neco podniknout....Pokud neni prakazkou zahranici...
hmmm take jsem to zkusil, je to super, zvlastni a presto pekny pocit, navstevoval jsem par a schazeli jsme se pres 3 roky. Oni se potom odstehovali na druhou stranu republiky a tak to skoncilo. Potom jsem zacal chodit k dalsimu paru, ktery si mne nasel na inzeratu, ale po pulroce jeho zena se snazila za jeho zady domlouvat se mnou a to se mi nelibilo, tak jsem to ukoncil, na jednu stranu mne to mrzi, ale na druhou stranu jsem rad, ze jsem se nestal nekym, kdo rozbije vztah necim, na cem se ti dva domluvili. Jinak zase hledam, ale jsem z vychodu jizni moravy a tady snad je strasne malo takovych paru, kdyby se nekdo nasel, jsem ochoten i do okoli Brna zajet.
Ahoj,musím uznat,že mě to taky moc lákalo a když jsem našel pár,který by do toho šel,tak to bylo fantastický.Jenže to skončilo.Tak jestli je tady BI pár z Prahy a tak se ozvěte a můžeme něco podniknout.
hledas jen par? www.xchat.czkocka_hnedoocka
No kdyby se tady náhodou našel nějakej pár z vysočiny co by to chtěl zkusti s bisex klukem tak at se určitě ozve
Právě to jsme. Ona 48, plnoštíhla blond a oni 52 a 47 slušně výkonní. Hledáme podobnou skupinku nebo pár, kteří se přidá. Je to hezké ale che to víc a trochu změny.
AJOJJSME PÁR A MÁME ZÁJEM OZVĚTE SE A NAPIŠTE
Ahojte, jsem ženatý 35/175/17/5 a ještě nikdy jsem nezkoušel bi, ale vzrušuje mne to. Rád bych to zkusil, ale chtěl bych u toho mít i nějakou ženu, aby mi trochu pomohla s ostychem. Přece jen nejsem "homo". Podle příspěvků na chatu asi nemáte nouzi o muže, ale kdyby jste přece jen měli zajem, ozvěte se a domluvime se. Jestli chcete, mohu poslat fotku. Jsem ze ZČ, ale pracuji v Pze a není pro mne problém přijet kamkoli. jezdím po celé ČR. Ledkiss
606 949 262
nechceš nám poslat foto?
Koukněte na mou galerii :-)
ozýváme se :-)
Hledám pár jihočechu co mě zaučí do trojky jsem štíhlí hnědoočko najdu?tak od 25 do 45 let?dík ahoj
ahojky i me se to hodne libi a rajcuje me to
I já bych to chtěla někdy zažít.
neznam krasnejsi sex,nez kdyz mam u sebe v pelisku nejmin dve Bi prdelky a oni si predemnou a taky semnou krasne uzivaji..
Najde se par, co by zavedl neznaleho mladika trochu tv do taju milovani ve trech - nick anetkazmor?
taky ně to moc láká a chtěl bych to moc zkusit je tu měkdo kdo mi to může pomoct
taky mě to moc laká je tu někdo kdo by měl zájem já 33/170/71 bi okr.Ustí nad Orlicí
Hledám perverzní bipár na hrátky všeho druhu! Je mi 29 let a mám rád vše kromě kaviáru a tvrdého SM!
sTÁLE HLEDÁŠ TAK SKUS POSLAT CIVILNÍ FOTKU AˇT VÍME JAK VYPADÁ MAJITEL TOHO NÁDOBÍČKA ZATÍM ČUS 2434512@seznam.cz
37 let, ženatý, sport.posatava.Již dlouho mě láká sex s mužem ve společnosti jeho ženy.Pokud má někdo zájem, rád se podřídím vašim přáním.
Před časem jsem,kdyzž jsem tohle forum založil,jsem si myslel,že tu proběhne nějaká diskuse,někdo se svěří se svými zkušenostmi a zážitky a zatím se z toho stala seznamka.No,nedivím se,přetlak mužů,kteří to chtějí také zažít je opravdu velký....Každý se chce seznámit.Pojde si taky trochu podiskutovat...
Já osobně takové milování zažil už se třemi páry,ve svém věku a ve své situaci (jsem ženatý),patřím asi mezi ty štastnější,kterým se to poštěstilo.Ale samozřejmě neříkám,že mým choutkám to znovu zkusit odzvonilo.Ba,naopak.Stále víc mě to vzrušuje.Nejvíc mě láká představa: Já a starší pár okolo 50-ti nebo 60-ti let.Žena baculka dominantní a miluji se s jejím partnerem posle jejího přání-scénáře.To milování je bez zábran,se vším,co k sexu mezi dvěma muži patří.Taková je má,zatím nesplněná představa a tužba...Kdyby se našel někdo,kdo by to měl chut zkusit,rád Vás poznám.
Ahoj. Jsem rád, že někdo otevřel diskusi na toto téma. Já sám bych chtěl vyzkoušet sex ve třech kde on je mírně BI. Nemám zkušenosti, a tak nevím jak bych reagoval na doteky jiného muže. Ale vždy by takový vztah musel probíhat po předchozím stanovení pravidel. Myslím si, že každý kluk, ve kterém se začaly bouřit hormony, vyzkoušel onanii v přítomnosti kamaráda nebo kamarádů. Já jsem to zažil několikrát a nepřijde mi to nijak nenormální. Spíš naopak. Dneska na to s kámošema rádi vzpomínáme. Byla u toho sranda. Jsme všichni z té partičky heterosexuálové, někdo je ženatý někdo rozvedený. V jiném fóru na toto téma někdo napsal, že si myslí, že je hodně mužů ( ale i žen ), kteří jsou mírně BI, ale že si to bojí přiznat i sami před sebou. Já si myslím totéž. Škoda. Lidé s orientací BI mají velkou výhodu: mají větší výběr než HOMO nebo HETERO. Co si myslíte vy?
No,malinká výhoda v tom asi je...Jenže problémem je,najít k takovému uskutečnění ty pravé lidi.Všechno musí být s chutí to poznat a vše musí mít určitá pravidla a meze,které se nesmí překročit.Ale jinak....vřele to doporučuji zkusit.Já jsem také dlouho k tomu sbíral odvahu,pak jsem do toho po hlavě vlítl a stála to za....
možná je problém v tom, že hledáš pár.Možná je lepší najít jednotlivě nejdřív Bi muže a pak ženu.Z vlastní zkušenosti vím, že některé zadané ženy o tom sní,ale jejich partneři jsou puritáni.U manžel.dvojic může dojít k tomu, že jednomu se líbí druhému ne,co pak??Já bych volila variantu,aby mě 2 Bi "kámoši", vzali mezi sebe,dívat se i aktivně zapojit.Určitě by se měli znát,aby nedošlo k nedorozumění, že vlastně jsou hetero:-)
Díky za příspěvek....Na tom opravdu něco bude,skvělý postřeh.Už jsem na tom začal pracovat,hledám přítele...
Dost často sním o sexu s mužem. Rád najdu někoho z Hradeckého kraje NA,TU...! Štíhlého do 30let raději méně chlupatého dole upraveného! Nejdříve sami dva pak před mou nebo tvou přítelkiní!
MAME TO TAK RADI,KTO SA PRIDA?SME ONA A ON BI M.
Příteli, jsem sice kousek od Ostravy, ale za sexem jsem jel už mnohokrát i dál než do Žiliny.Jestli máš své prostory, tak určitě odpověz. Je mi sice už 50 let, a mých fotkách vidíš, že nejsem zrovna nejštíhlejší. Ale byl jsem s klukama i ve 4-ce a několikrát s jednou ženou a BI kamarádem a všem jsem se zamlouval jako dobrý samec. Kouření, honění, společné stříkání a hlavně vzájemný anál-to mně hodně rajcuje. Jsem schoúpen přijet na schůzku ve všední dny dopoledne i odpoledne. Foťák mám a i já bych chtěl nafotit nějakou novou galerii. Kdyby to mělo nakonec skončit sexem mezi námi dvěma a tvou přítelkyní, byl bych rád. Rád ale půjdu i do trojky, čtverky jen s muži. Napiš mi a jistě se domluvíme. J.
33 let sportovní postavy by rád toto ale jsem nováček a proto hledám.Zdraví a čistota samozřejmostí,Mám rád vše co sex dovoluje.Foto rád zašlu po odpovědi.Praha a okolí
hojky,jsme pár a hledáme pohodového BI kluka do 3, jsme z Pardubic, nehledáme sex na jednu noc, zdraví a diskrétnost jsou podmínkou.Pokud Tě to nějak oslovilo a nemáš to k nám daleko, napiš a domluvíme se.Ahoj
ahojky, rád bych se o vás dozvěděl více. Jsem štíhlý, 29 a jsem z HK. Určitě vám přišlo více odpovědí a tak ostatní až jestli odepíšete.
Zatím ahoj a budu se těšit
víckrát jsme si vyzkoušli trojku bi muži a žena a bylo to skvělé a všem se to líbilo. Manželka nám velmi aktivně pomáhala a asistovala. Moc ji to vzrušuje.
Docela bych rad spoznal nejaky par ktery bych mohl hladit a cucat na int.mistech.Odepsat muze i symp.kluk.Vyholeni potesi.sexskymkoliv@atlas.cz
Ono je to asi všude stejné. Najít zpřízněné duše není lehké. Já 37/178/78/20/5 hledám štíhlý pár do 40let nejlépe malý kozičky velkej ocásek ke společným hrádkám. ale zatím zůstávám jen se svojí fantazií.
najdu tu pár,kde bych udělal oba? dělat slast ženě a nechávat si ji dělat od muže či naopak...to by bylo fajn..můžete být i starší..nebráním se téměř ničemu,co bude příjemné....
tj ten hlavní problém,aby opravdu byli oba Bi, většina přispěvatelů tady jen touží, zajímá ho kam až může dojít,nikdy to nezkusil,nebo třeba se jen nechá pasivně...a od představ je dlouhá cesta k odvaze to uskutečnit, proto to zklamání, že vlastně nikdo nic ještě nenašel...Pokud bych já šla s 2 muži, chci aby se oni už znali a měli zkušenosti se vzájemným sexem. Pak se nestane, že se vrhnou pouze na mě a na svou "Bi sexualitu" jaksi zapomenou. To je ten lepší případ, ten horší je, že se nezná nikdo a stojíte před sebou jak trdla:-))
Jsme jedni z mála,kdo tady má fotky s Bi trojkou.Nejlepší je,když se ti muži poznají sami,sehrají se a pak společně předstoupí před ženu.Odpadá spousta starostí,které se tady promílají.Samozřejmě žena musí mít k partnerovi dostatek důvěry,protože vybírá on.A on taky nese záruku,že se nestane nic,co není žádoucí.Pokud jsou muži sehraní a domluvení,žena si užije nejvíc.
Jsme jedni z mála,kdo tady má fotky v této kombinaci.Samozřejmě bychom rádi našli i Bi pár středního věku z plzenska,ale ono realizovat trojku ja opravdu daleko snažší než najít vhodný pár.
My jsme též pár z Plzně oba Bi, kteří hledají Bi pár.
ahoj,jsem ženatý bisexuál 40/170/70/17 a rád bych se přidal ke společnému sexu s párem z Plzně.zdraví Luboš
Ahoj, vezme mě někdo do trojky? Jsem sympatický kluk 24/180/80, pouze KV kraj.
no veru, zmenilo sa toto celkom zaujímavé fórum na zoznamku. Čo vlastne tiež nie je zlé...
Myslím, že Bi trojka je celkom zaujímavý vynález. Sám som to už skúšal a musím uznať, že je to príjemné. Aj keď som spočiatku odmietal vôbec predstavu, že by som mal mať niečo s mužom. Prišlo to celkom nečakane... Stretol som sa s milým párom, a on mi tak medzi rečou povedal, že je bi, a či mi bude vadiť, ak ma budú fajčiť obaja. Neodmietol som. A spravil som dobre... Bolo to nesmierne vzrušujúce.
Takto prvotné obavy zmizli a Bi trojku považujem za veľmi príjemnú. Škoda len, že takých párov je málo. Alebo, aj keď by to obaja chceli, neporozprávajú sa o tom a tak to nikdy ani nevýjde na povrch a príjemné chvíle sú tak navždy stratené. Myslím, že najväčší problém je v komunikácii, v tom, že ak by sa muž priznal žene, že by niečo podobné raz skúsil, žena by ho rázne odmietla a vzťah by sa narušil. Teda, problém komunikácie, poprípade aj iné obavy. Bi pár by si mal nájsť trvalejšieho priateľa. Je to potom ako každý vzťah. Zpočiatku pomerne oničom, len vzájomné spoznávanie, ale keď sa vzájomné "zabehnú" a "spoznajú", potom je to fajn...
Samozrejme, ani ja nebudem proti, ak sa mi podobný pár ozve :-)
HLEDÁM PÁR Z PRAHY NA SEXÍK..JSEM 30(190/80,M20/5CM VIZ FOTO V GALERIÍCH...MOŽNO I BI..NA VĚKU A PO STAVĚ NEZÁLEŽÍ,JEN NA CHUTI..VYDRŽÍM DLOUHO,ALE O TOM SE MŮŽETE PŘESVĚDČIT SAMI :-) MŮŽE ÝT I SKUPINKA...PIŠTE PROSÍM VZKAZ NA AMATÉRY
Ahoj, hledám trochu perverzní bi pár z Plzně a blízkého okolí.V sexu se mi líbí vše kromě kaviáru a tvrdého SM.Trojku dva bi muži+žena už jsem vyzkoušel a je to super.Není nic lepšího než mít v puse čerstvě vytažený penis z kundičky! Hledám spíše dlouhodobější vztah,né jednorázovku!! Je mi 29let,zdravý a diskrétní.Těším se na Vaše odpovědi.ahoj PS: foto celé postavy včetně obličeje pošlu
to funguje a je to pěkné. S manželkou jsme oba bi a nemáme s tím problém. Oba víme, co chceme. Máme teď pohodového přítele, je nám sympatický, má hezký penis s ostrým úhlem erekce, se širokým žakudem, žádná nítěnka, je chlupatý, nevyholený, navíc hodně výkonný, takže podle našich představ. Nijak dlouho jsme nehledali. Prostě jsme dali inzerát a zkusili jsme vybírat podle odpovědí a fotek v profilu. Asi se to zdařilo hned napoprvé. Víme, že vše jednou musí skončit, ale s tím se počítá. Prostě to bereme oboustranně jako známost pro zpestření. Chce to hlavně jednat. A Vám pánové, co hledáte, dejte sem alespoň jednu fotku celého těla a hlavně napište do profilu oblast. Snad to není zas tak moc tajné. Hodně to těm dvojicím, co by měli případně o třetího zájem, napoví. Zdravíme a přejeme všem úspěšné setkání.