Pánská depilace na léto

zkušenosti

Ahoj,
chtěl bych zkusit na léto brazilskou depilaci.
Poradí mi někdo kam zajít, cena, bolestivost, průběh.
díky
Kolik těchto témat tady ještě založíš?Ty máš v té hlavě taky asi slušně vymeteno.
Vy jste teda dementi. On založí téma a vy píšete takové sračky. Je ptece úplně jedno kdo kolik založí témat.Copak je to omezené že každý může založit pouze XX témat?
Prostě založil téma, které někoho může zajímat a vy píšete taková hovna,protože vám se zrovna tohle téma nehodí.
Pokud vás tohle téma nezajímá, tak to nečtite.
Pokud ti přijde normální že někdo založí 2 vlákna se stejným tématem tak v tom případě jsi ještě větší dement než zakladatel těch vláken:

amateri.com/cs/forum/16782/panska-depilace

amateri.com/cs/forum/reply?topic_id=16786&item_id=166363
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No ty jsi dobrý magor(ka),jednou píše z ženského nicku a podruhé z mužského a vždy jen rýpání a urážení.Nehledě na to že auton má pravdu,jeden nick založí dvě vlákna na téma depilace což není normální a akorát to zde zapleveluje.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co ma to Verunka? Verunka říká že gezoll kecá. Jsem žena, transexuálka, která se nechává preoperovat z ženy na muže a proto mám dva nicky.*3*
Tady by totiž muselo být vece možností jak se registrovat.

Muž
Žena.
Muž preoperovaný na ženu
Žena preoperovaná na muže
Muž bez pohlavních orgánů (kastrát)
Žena která je vykastrovana.

Tady je možnost registrace jen jako muž, žena, nebo pár. Když člověk nemá možnost určit do které kategorie se řadit, musí mít 2 nicky .

Já se nechala prosperovat na muže, protože jsem byla škaredá žena. *4*
Tak proto ta frustrace,tím je vše vysvětleno.*1*
Díky za odpověď.
Ano založil jsem 2 vlákna. Stal se omyl, bohužel nevím jak to první vymazat.
Jen sem se optal na zkušenosti a dostává se mi akorád urážek.
Prosím někoho kdo má zkušenosti ( muže i ženy) o radu nic víc.
Zkus a neptej se bolet to samozřejmě bude 🙃
Nechápu, proč ty mínusy. Je to pravda: bolí to jako sviňa, ale mě to za to stojí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Díky za info.
Ale zajímá mě konkrétně ta Brazilská depilace. Pokud někdo má zkušenosti, rád se přiučím.
Díky
Já dělám brazilku. Druhým i sama sobě.. Doporučuji vyzkoušet, na léto super. Pokud to ale budeš zkoušet poprvé a jsi cíťa, můžeš to vnímat velmi nepříjemně. Ale je to jen přechodný efekt :-))) Rychle to zase odejde. Pozor na depilaci voskem! Doporučuji cukrovou pastu, je šetrná a neublíží. Bolí "jen" to vytažení chloupku. Vezmi pinzetu a zkus si pár chloupků vytáhnout... Tak asi tak to budeš cítit :-)