Úspěšnost při hledání slečny

Má cenu mít galerii..?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Udělej si galerku, dej si s tím trochu práci a jestli tvoje fotky půjdou ruku v ruce s inteligentním projevem, smyslem pro humor a rozumným pohledem na ženy jako takové, čekají tě tu nečekané zážitky *185*
HAHA NANIC RADA DO WC--------------------------------
taky mam prazdny profil a mam denně spoustu nabidek od slečen, jedna chce pujčit penize na směnku, druha mě pry za 500 korun vykouři, třeti zas hleda prííííma taťku pro sve děti, dalši mi chce zase prodat nějake fotky a videa, tady se chlap i s prazdnym profilem nenudi *3*
Koukám že ti píšou ty samé jako mě jedna vede chce drahé dárky večeře kapesné prostě holka 40000 měsíčně ty máš být prachac s károu za dvě mega a ona nechce aby jsi jí narušil její soukromí sex jen když bude ona chtít no magorka co nechápe já platím ty skaces
Asi je pěkná ale uplne blbá
Ani s plným jen šlapky....................................
Je zcela jedno zda máš či nemáš vyplněný či prázdný profil. Pokud tam nemáš napsán, že hledáš společnost na Jachtu na plavbu kolem Karibiku s tím že veškeré náklady hradíš ty, tak se ti ženská neozve. Je to tady jenom jedna velká hromada zlatokopek nic víc. Jedna prolhanější než druhá. Každá druhá má IQ houpajícího koně. :)
Ano, přesně takhle, mám to tu taky takto ověřené, iq katastrofální - na úrovni mentální retardace a, co se týče těchto požadavků, zřejmě to tak je, otázkou je, kdo z nich je skutečný a nelže, ale hlavně, by mne hodně zajímalo, co nabízí ty ženy, za takové požadavky ? Protože zkoro vždy jsou to naprosté nuly, co vůbec nic neumí, nic nedokázali, nedělají, válí se a jsou úplně k ničemu, zcela nepoužitelné pro život, většinou zkoropostižené a ty, co takové nejsou, mají tedy třeba i vzdělání , stejně, ale vůbec neví proč ho vlastně mají a výsledek je stejně, že by je nezaměstnali ani v mcdonaldu za 6 pětek na hodinu, pro jejich schopnosti - tohle platí v této kategorii žen i v reálném životě. Často se ptám, co nabízí oni, za takovéto parametry a jak je možné, že mnohdy to dostanou, v podstatě všechno zadarmo a udělat pro to nemusí nic, všechno jen očůrat a získat podvodem a chlap to musí budovat léta, složitě a mnohdy proto vynaložit hodně úsilí a prostředků (upraveno)
ANI S PLNÝM......................
ani s plným profilem ludro,a nemluvím o soběale ani mlade j krasnej stihlej---hned ma nabidky za 1000na hodku.
Univerzální návod neexistuje...
V profilu nemáš vůbec nic. I základní informace co můžeš predvyplnit napoví.

Já nehledám real tedy vyplněné je nemám.
Myslim, ze smysl to tu nema. Je jedno, co je v profilu, respektive pokud si tam das fotky penisu, tak nejspis budou loudit panove. Asi po 7 letech pocet setkani nula, pocet pratelstvi nula, na odpovedi v seznamce nikdy zadna nereaguje, na moje inzeraty aktualizovane v prumeru 3x tydne prijde odpoved tak 2x za rok, ale vzdy neco vadi - vzhled, ze jsem stary, ze nemam BMW, takze vzapeti nezajem. Bohuzel podobne je to na vsech "slusnych" seznamkach.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je uplne jedno, dlouhy nebo kratky, nevlikosti preci nezalezi*3* Chyba je v tom, ze si nekupuji lasku ani sex. Jako zena bych mela stovky odpovedi a mohla bych si vybirat. Jako muz mam na vsech seznamkach dohromady odpovedi, ze bych to spocital na rukou, ale od zen naprosto mimo me predstavy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jj, chat byl celkem fajn prilezitost se seznamit, ale to platilo nekdy v roce 2003. Tady je to zoufalost sama, treba 150 chlapu v jedne mistnosti a 2 zeny...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ono zalezi, odkud je. Jsou destinace, kam se da dostat snadno a rychle a pak je 200km nic a nekdy to muze byt mimo dopravni tepny a i 100km je dost. Jezdil jsem kdysi davno za pritelkyni nekolik let skoro pres celou republiku a dalo se to. Ale dnes bych uz do vztahu na takovou dalku nesel.
Tvůj inzerát jsem četla. A upřímně nezaujal by mě. Je psán v takovém "fňukavém" tónu.

Pokud tu budu hledat tak mě nezajímá zda jsi nebo nejsi láskou zklamaný, ani přílišné filosofické otázky v duchu co je dokonalost.

Zajímal by mne inzerát krátký s "tahem na branku".
Tech inzeratu jsem za svuj zivot vymyslel uz tolik... Jo, tenhle je uz takovy rezignujici na stav veci. Romanticke, jdouci na vec, strucne, dlouhe, s predstavami, bez predstav, vtipne, tuctove bez napadu atd... Ono je uplne jedno, co tam napisu, protoze to k nicemu stejne nevede. Obcas zaujme neco originalniho, ironickeho, ale to je tak vse. Proste jsem ve veku, kdy fakt neni zajem. Snad az po 60tce, kdy definitvne zavrhnu mit deti, to uz se spokojim s zenou v kategorii 40-50let.
Z tvýho inzerátu jsou cítit předsudky a blbá nálada, žádná ženská nechce být předem hodnocená. Uvolni se *159* všechno půjde líp
Příspěvek byl uživatelem smazán.
protoze mas nos nahoru a hovno figuru a hlavu mimo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak že je prostě krásná ne:D může se podívat na časopis jak vypadají krásné slečny :D 120kilova krásná nikdy nebude to ji bude tvrdit jen zoufalec
Najít slečnu v reálu je mnohem snazší než najít slečnu na tomto serveru.
Svatá pravda. Ne, že by se mi tu nepovedlo seznámit, ale ve frontě v Tescu, v metru nebo kdekoliv jinde, to je určitě jednoduší.
To taky není zrovna jednoduché. Nejlepší je to přes kamarády, ve škole, na pracovišti, ale po časem všechny tyhle příležitosti odpadnou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Základní rada: Dá se tu najít. Udělej si profil s pořádnýma fotkama. A na nic netlač. Nikoho nehledej. Najdou si tě sami. Ženský jdou po chlapech, kteří nehopsají jak pejsek na zamávání. Takže je trochu ignoruj. Buď chlap. A makej na sobě. Ženským se líbí svaly, ne břicha.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslel jsem to tak, že si vyberete spíš chlapa bez pivního mozolu. Aspoň trochu s figurou :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
napis kocicko ;* děláš mi chutě ;p
Ono najít se určitě dá. Spíš bych si dával otázku po jaké době hledání.
Galerie mít ani nemusíš, ženský takové fotky jako jsou na těchto stránkach stejně nezajímají.
Na profilovlu určitě fotku obličeje ať ví s kým si píše a vyplněný profil by měl stačit.
Ono někdy stačí chovat normálně, uvedu jeden z mnoha příkladů.

Muž píše ženě, která nemá v profilu žádné fotky, žádnou profilovou fotku a je z Brna.

muž píše: Ahoj jsi moc krásná. Líbíš se mi. Chci tě vošukat, nemáš zítra čas? Jsem z Prahy, tak se můžem potkat. Příloha je fotka jeho penisu.
Moc nadějí bych si tu nedělal. Je to taková sázka do loterie s šancí 1:100000.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj plně s tebou souhlasím lepší než tu neustále platit zal hovna vzít 1500 a hurá zal slapkama holky co hledají tady chlapa bez odměny zlatokopky se spoustou kritérií a profi dle mých zkušeností fetky bez bytu vykouří tě za 1000 musel bys být debil a ještě ve tvým autě zoufalkyne a jedna s bytem v Ústí otevřela v teplákové hrůze to jsem ještě dál ale při pokusu ji vylízat radši políbím prdel tchoře ten smrad nejde popsat slečna bydlí na Střekově zrzka prostě to tu je plné zoufalců a pisalku chceš si zasukat na úrovni jdi do bordelu omlouvám se tem slušným ale už jsem naštvaný nic odsud nebylo ok
Souhlas pouze psaní a psaní.Ja už radši hledám jen pary,samotné ženy už ne.Domluvis,se kdy a jak se potkáte a už vždy bez reakce🤣🤣lepší sw tam je větší šance na zasun
:-) 95% žen řeší peníze a pote zazemi a vetšinou jen ty penize
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ono by se našlo..ale máš vlastně pravdu:-)
Reagují z pohledu ženy... A ještě dodám, ze jsem šťastné zadána a profil tu mám jen na erotické masáže... Presto občas nakouknu na inzeráty či na forum...a občas nestacim chapat, je tu opravdu vše, od panu co jim je jedno kam to strčí az po ty co hledají vztah na cely život... Což je v pořádku, každý jsme jiný ;-) denně mi přijde spousta zpráv, snažím se reagovat na většinu... Potěší me, když ze zprávy poznam, ze člověk co me oslovuje četl můj profil, zvlášť když jsem online v nočních hodinách, ze se nejdříve podívá, co žena hledá či nabízí...pokud je první zprava fotka pera, ahoj, ahojky, cauky mnauky, co děláš, zasukame, vykouris atd. tak většina zen zde nereaguje... Další level je spolehlivost ;-) když už jste schopni zenu zaujmout po zprávách a domluvit se na osobním setkáni a pak nedorazite, tak co cekate?

Statistika masáži za 8 měsíců profilu zde...

3000 zpráv
800 klientu dopisování( 3 a vice měsíců)
500 domluvenych schůzek
34 klientu realne dorazilo
8 z nich přišlo opakovaně
Pokud bych byla single, tak z tech 34 bych brala na vztah 3... Tak jsme přátelé a třeba někdy v budoucnu...

Ale všichni 3 maji spolecne znaky: oslovení celou větou, četba infa v profilu, respektování napsaných informaci, příchod na domluvenou schůzku, příchod včas...

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nestezuji si na nikoho, masiruji ve volném čase a peníze nejsou jediný motiv, nejsem prostitutka, žijí normální zivot... Pouze jsem napsala statistiku... Takže pokud zakládající oslovil dvě ženy fotkou pera, bez přečtení profilu, tak se nemůže divit, ze nepřijde žádná zprava...
Naopak jsem vypsala vlastnosti a chování, které me oslovily jako zenu...galantní, spolehlivý, atd...

Pardon, vlastně jsem maserka co je schopna ocenit jen peníze...
Zdravím,slečnu nepodlezla konkurence,ale tak to zde prostě je. Zoufalec si domluví schůzku,ale pak již nenajde odvahu to dotáhnout do konce. A to se týká i neplaceného sexu.Jsou zde zavedené skupiny,které si například domluví muže navíc.Ozve se jich spousta,všichni se těší,nemohou se již dočkat a nakonec z deseti přijdou dvá.Podle mě muže dělá to,že když si něco domluvím,tak to prostě platí.Pokud si netroufám,zdá se mi to drahé a podobně,nic nedomlouvám a neslibuji. A to že žena má nižší potřebu sexu,než muž je pěkná hloupost.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
necháš ji ať si zaplatí svou útratu? to jako vážně? to se nestydíš?
chlapa nedělá jen slovo ale i činy.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak teď jsi mě vážně pobavil *3*
chlap by měl být gentleman vždy,tak se nevymlouvej na dobu.
já na to blbé kafe mám,a mám i tu hrdost,a nepotřebuju aby za mě někdo cokoli platil.ale být mužem,stydím se že to kafe ženě nezaplatím
a že jsem zoufalka? na to jsi přišel jak? budeš se divit ale žiju ve spokojeném vztahu.
nevím kde jsi přišel na to že mě nějací mladí opouštějí...to mě vážně rozesmálo *3**3*
tobě musely ženy hodně ublížit že? nj když ty každou která má svůj názor bereš jako zoufalku,to je pak těžké....
ale pobavil jsi náramně,díííííky *22**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nikdo mě nerozjebal,jsi na omylu ,každý má nárok na svůj názor*22*
jen je smutné že gentlemanů je tak málo.njn co už
Příspěvek byl uživatelem smazán.
bože chlapče....já za tvou frustraci opravdu nemůžu.není třeba vylévat si vztek na mě a zamlouvat to že neumíš být gentleman
a jsi poněkud opožděný,ta společnost už se nejmenuje RPG *3**3*
omyl č1-nebydlím v bytě RESIDOMO
omyl č2-nebydlím tu sama
omyl č3 nejsem kuřačka
omyl č4-pracuji na plný úvazek-smíšený kolektiv
co tam máš dál?*3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jéé já už vím proč tolik zlosti a frustrace,ty jsi jeden z odmítnutých*3**3**3*.tak to vysvětluje vše*3*
A jste přesvědčen,že zrovna Váš názor je ten správný?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Měl jsem na mysli Váš ucelený názor na ženy. Patřím ke generaci,která ještě nastupovala na dva roky na ZVS a můj názor na ženy a zkušenost s nima je přesně opačná nežli Vaše.Zkrátka ženy se mi líbí a vážím si jich.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde o to ,že zde naprostá většina nedorazí ani za tou lacinější službou. A pokud se někdo najde,tak by se slušelo zavolat a domluvenou schůzku s tou dražší dívkou zrušit.Asi tak.
poslední dobou je tady takových kurev co nabízej /domluven čas/ a pak ani nezvedaj telefon FAKE*63*uplně zbytečná cesta
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koukám kolik lidí se sem pořád vrací ;)
Jak se má přítelkyně? :)
Tak s tím se dá jen souhlasit. Ty začátky “konverzací” jsi popsala skvěle. Ještě jeden začátek je poměrně častý: “Co tady hledáš/hledáte?”... a pak snůška pochvalu, jak jsme zaujali a jsme skvělí a jak po nás touží.... Sakra, tak když nás tak chce, to mu nestojíme ani za přečtení profilu ? No a když odkážu na profil, tak už jen následuje ticho, bez rozloučení, 99%.

Před nějakou dobou jsme hledali pánský doprovod na SW, komunikovali jsme dlouze, možná i 3-4 měsíce, s více jak deseti vážnými zájemci a všichni se moc těšili a chtěli. A když přišlo na realizaci, tak prví top zájemce najednou zrovna nemůže, druhý přestane komunikovat... tak jsme termín a místo poslali na všech cca 10ks a zkuste si tipnout, kolik jich přišlo. Nemusíte přesně, stačí přibližně.... (napovím, tím číslem nejde dělit)
HAHA TED TU O KARKULCE-------------------------------------------------------------------------
Toto fórum jsem se snažil pročíst celé. V podstatě úspěšnost seznámení se ženou je zde téměř nulová. A to jsem zkoušel různé inzeráty. Jako červená niť se u všech potenciálních zájemkyň vinou problémy s pravopisem, totální nekomunikovatelnost, kdy mezi nejčastější výrazy patří květnané slovíčko "jj". Většinu těchto konverazací jsem ukončil, protože bylo téměř nemožné se na něčem domluvit. Nebo se ozvalo pár boubelek, které jsem vůbec nepoptával. Jediný románek, který za něco stál, jsem absolvoval se ženou, která se mě ozvala na základě diskuse na jednom fóru, který není vlastně pro seznamování. I když nás dělilo 200 km, tak to vydrželo sice jen rok, ale stálo to za to. Dalo by to možná i na menší knihu. Podrobnosti tady psát nemohu, bylo by to dlouhé. Jinak jedna z posledních tady pár dnů zpátky se mě ozvala mladá dívka, ale chtěla skoro 4 litry za schůzku plus asi 800 za pokoj na penzionu. Tak hodně štěstí při hledání.
Promiň, prostě musím :-)
Stěžovat si u zájemkyň na problémy s pravopisem a sám psát opakovaně ve 3. pádu "mě" je takové "zvláštní" *1*.
Ahoj, děkuji za statistiku. Myslel jsem, že masáže jsou žádanější a klienti chodí spolehlivě... Škoda že nejste v Ostravě:)
Urcite to cenu ma. Jak das galerku na profil, tak ti zensky skacou na penis samy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo, ženský - dokonce mají i galerie. A navíc jsou fanoušky televize, a to až tak že si zkratku "TV" dávají do nicku... *3*
Já myslím, že není problém tady najít. Už mi několik ženských profilů psalo, jestli bych jim vykouřil péro.
Galerie. Slušný a pravdivý popisek..... Šance nula. Max nabídky za prachy.
Ani VIPko nepomohlo.
Nepomohly ani ty tvoje vymakaný kozy?
Vsak jsi se preci domluvil se znamou ze se budete schazet tady *22* Takze ona taky chodi za prachy? *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejen ze straný mužů !!!! Dobře vím o čem píši!
Tak kdybych někoho hledala, proč bych odpovídala na inzeráty, když mě do vzkazů dojde xx nabídek na vše možné.
zena ma stejnou zkusenost.... ma na profilu tolik nabidek, ze by ji stacilo si ukazat....
Realné setkání a tady ? Jasně, bez problémů, stačí když budeš mít dost peněz, nebudeš pracovat, budeš jezdit po světě a nebude ti vadit rozhazovat peníze za čubku, která tě sice nebude milovat ,ale bude ti to říkat a pravidelně si zajišťovat tvou přízeň báječným sexem. Pak bez problému najdeš minimálně 200 žen za 24 hodin, které ti budou slibovat upřímnou lásku. Tedy dokud budeš mít peníze, to je jasné. Až ti dojdou, zjistíš, že už to delší dobu skřípalo a že si uvědomila, že se k sobě nehodíte. :) Ale neboj, až jí řekneš, že sis dělal legraci. a že peníze máš, tak se zasměje a řekne ti že ona taky a budeš zase vše úplně v pohodě :D :D :D Prostě upřímná láska, co by jsi mohl chtít více. :D Tady si můžeš udělat galerií kolik chceš. :) Ale nepočítej s tím, že to bude o lásce. O tu tady nikdo nestojí. Pokud jsi sexy a nabušený, tak možná najdeš čubku na mrd, co má ráda velký ptáky, ale to je tak všechno. Takže pokud hledáš toto, asi najdeš možná.
Pánové nechápu, nač si stěžujete. Za dobu co se na amaterech pohybuji, tak jsem realizoval hodně schůzek. Dokonce jsem tady potkal i plno lidí, se kterými jsem se sešel. A těch zážitků mam nepočítaně. Jak to tak pročítám, tak mám z vás pocit, že problem neni v amatérech nebo ženách tady. Ale jen a pouze ve vás. Každa je píča, kráva nebo honič. Neustále si na něco stežujete, že to nejde. A přitom si neuvědomujete, že ten největší problém je u každého z vás. Schopnost normalně komunikovat. Být zábavný a zejména trpělivý. Ale na to třeba časem přijdete :-). PS: Gentleman ma u ženy vždy větší šanci, než ten kdo jím není.
Jestli máš čas a dost trpělivosti , tak dej určitě na radu níže uvedených dam, něco na tom bude ...Tím jsem myslel hlavně ten inteligentní projev.
Pro mě je spíš otázkou , a neber to nijak rýpavě, proč kluk jako ty shání partnerku tímto způsobem ?
Pánové, jak to tady tak čtu, tak musím dát za pravdu starému přísloví: Pán Bůh dal chlapovi ruce, aby se uživil a bábě, protože pořád mlela -píííí ču. A Já je mám tak rád! (upraveno)
Já upřímně nevím kolik dam tady hledá a jaké mají požadavky. Já si ráda napíšu o sexu a všemožných praktikách, ale podle některých bych tu vůbec být neměla, když nic nenabízím. Ale já osobně jsem se s pár chlapama odsud setkala a zkušenosti opravdu nedopadly dobře, takže už to neriskuju. :)