Baculky na swingers

Jak se na ně ostatní koukají?

Chtěli bychom s manželkou vyzkoušet swingers klub (dle referencí nejspíš Fantasy, či případně Paradiso). Oba milujeme sex, manželka dovede být nesmírně sexy, je sebevědomá, krásná, není vůbec stydlivá. Ovšem je to baculka. Respektive pořádná BBW ;-) Já baculky miluji (a svou ženu nadevše), není nad pořádné kypré barokní tvary ;-) Ale také vidím kolem sebe, jak se na ně někteří jedinci dívají s obrovským despektem až odporem.

Mám trochu obavu z toho, jak by ostatní návštěvníci reagovali (na swingers jsme zatím nikdy nebyli, bylo by to naše poprvé), aby jí někdo neurážel či tak něco. Má vůbec smysl na swingers chodit nebo tam bude akorát tak pro smích?

Kdyžtak nějaké tipy?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme s manželem v Praze v Paradissu a je to skvělý podnik ,kde se lidé chovají slušně a majitelé jsou moc fajn.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, přesně to žena umí a je doslova k sežrání ;-) Jen jsme měli obavu, aby to ve swingers klubu nebyl samý metrosexuál a barbína a my tam nebyli jak pěst na oko ;-) Ale snad to tedy nehrozí, díky.
No zrovna ve Fantasy to hrozí celkem reálně.
Hele na swingers je to samej chlap s panderem, ktery navic trpi gynekomastii, takze myslim ze se neni ceho obavat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tricho, Ty jsi chlap s panděrem? *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neco takovyho se ti libi ? *6*
http://i.nahraj.to/f/1lXG.jpg
A já se to panděro pořád snažím zlikvidovat*385*
Tak to bych se ti Trichophilio mohl libít,mezi hubeňoury zrovna nepatřím. Ta moje mi furt říká že jsem tlustej ať zhubnu,ale na mně si nepřijde.
Mám otaz, jak se obléci na swingrs
Tohodle bych se ani trochu nebál. Byli jsme dvakrát v Paradisu. Žena je taky větší baculka a žádný větší problém jsme nezaznamenali. Nevíme jak ostatní kluby ale co jsme tak v Paradisu vypozorovali tak celková skladba návštěvníků je hubený/á s baculatou/tým. Baculatý s baculatýma, hubený s hubenýma. Mladí se staršíma, starší se staršíma, mladý s mladýma. Od každého něco. Plus něco svůdného na sebe a i baculatá slečna/žena tam může být za hvězdu. Přejeme ať se akce vydaří :)
Pojďte, nestyďte se, můžete do Lublaňské ...