Velké Dářko,

nudapláž

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno, ptal jsem se na chatu kdo chodí na Dářko a nikdo se mi neozval, my se tam chystáme dnes odpoledne,
Ahoj,my se tam chystáme dnes po obede í s dětmi.
to je škoda,my tam budeme samy, chtěli jsme s někým něco podniknout
Ahoj rád se přidám v kolik hodin
Tak na podnikání nějakého dobrodruza,se tam někdo najde, spíše v zadní části nuda.Kdo chce dobrodružství, chodí kousek od hlavní plaze
Lesem na nudaplaz a pak nekam do zadu?? To tam bude ale samej chlap ze?
My tady jsme a snad ani ne...Je tady dost párů í s detmi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, nevidím jeden pozitivní choď vzít děti na nudu.
Adam s Evou se taky narodily z holou prdeli,tak nevim oc Vam tu jde,chytrolini....A nahota je prirozena věc....
Jo aha,takze pary co maji deti,kvuli tomu maji sedet doma a cekat az deti vyrostou aby mohli jít na Nuda.Taky dobrý....
Tak jste mne donutili se taky vyjádřit, manžel to bere naprosto prirozene ze Máme děti všude sebou, prostě nemáme jinou možnost, chápu obě dvě strany kousek od nás je rodina a o nich víme cele dařko maminka permanentne křičí a děti také na druhou stranu o nás tu nikdo neví, děti nervou a plne se jimi věnujeme a i starší chlapi nám rikali ze už dlouho neviděli hodnější děti....tze za mne nelze vše házet do jednoho pytle, ps děti Máme male zadne puberťáky, tak šup do mě ; )
Ano proto nechodíme na hlavni plaz ale kousek bokem, každý má možnost si vybrat zda tam s námi bude či ne ; ) a když tam někdo je před námi tak se ptáme zda s prckem můžeme, myslím že roční to zase az tak nevnímá než třeba školou povinne. ...tímto to za nás uzaviram myslím že je zbytecne se kvůli tomu dohadovat každý kdo je ohleduplný ať si dela co chce Hezký zbytek dne
Jak píše kolegyně, jde především o pohodu, odpočinek a klid na nuda pláži. Rodiče ve většině případů neuklidní dítě, takže si tam člověk ve křiku dětí neodpočne.
Nekdo ted na nuda ja 31 sportovni postava muzem si udelat peknou chvily je tu poloprazno
odkud jsi k nám spadla Majko,z Gurunu?*3**3**3**3*
Tady o plavky rozhodně nejde....
Kde to orosim presne je. Hledal jsem ale neuspesne
49°38'12.942" N, 15°54'21.071" E
Ahoj, někdo dnes na Dařko? Já hetero, třicet let, sportovní postava, M 19/6. Případně mi napiš na profil
Ahoj někdo dnes na velké darko?je tu krásně vody už je min
Ahoj půjde dnes někdo na nudaplaz?já už tu jsem se dnes moc pěkné
Napiš taky jaký máš rozměry, když ses ochablej... páč jinak tě tam asi nepoznám. Nebo snad ti bude furt stát?! *4*
Ahoj, bude dneska někdo na pláži, když je tak hezky? :)
Dářko je hnus všude samý komáři samá voda ležet se tam nikde nedá takže za mě nebrat byl jsem tam chodil jsem tam špinavý jsem přišel poštípaný jsem přišel nikoho jsem nepotkal nebrat
dneska dářko super, přidal jsem se k páru a byla hezká trojka :-))
večer jdeme s kámoškou se vykoupat, přidá se někdo?
Čau já bych se přidal na nudy jdeš dneska nebo zitra na Dářko
Nevite zda by tam byl zajem o kluka 22 let sportovni postavy
Čau je tu dnes někdo na nudaplazi?
byli jsme dnes cca ve 16:00 narvano i na parkovani. vetsina textil s detma rovnou od nuda plaze. Sli jsme daleko az za polnacku. tam si nasli placek mezi textil rodinou a rybarem. okolo seste se vylidnilo a mohli jsme se venovat sobe (super!). Plaze a cesty podmaceny, voda kalna a kdyz vylezete tak mate takovej sliz nebo slem. po pisacich v jiznich cechach jsme zklamani.
Děkuji, je to tak. Bohužel čcccccccccccccccc
To by mě zajímalo co rybář chytal ??? Na darku je zákaz rybolovu ...
Ahoj, někdo na pláž? Jedeme s přítelkyní a máme chuť zlobit. Přidá se někdo? Preferuje 25-40, upravené, bez pupku. Dejte vědět.
Ahoj. V kolik hodin půjdete dnes na Dářko. Je mi 37, 81 kg......Milan
Budu na Darku s kamoskou dnes vecer, ja 27 kamoska 25. Kdo podobny k nam?
No chlap co celou dobu seděl na rybářském křesílu a čuměl do vody. Skrz ty břízy jsem zas tak neviděl, že bych viděl udici. Zkrátka chlap, co seděl na rybářským křesle, pracovně mu říkejme "rybář" :-). (jako potencionální voayer si vybral blbý místo)
Ahoj, bude dnes někdo na pláži? :)
je tam hnusna voda,jsem tam byl pred par dny s pritelkyni