Jihlava 2019

nahocení v okolí Jihlavy

nějaké oblíbené místo ,kde se dá nahotit,pobavit se,pohrát si ? mate zkušenosti ,dejte tipy do placu...*4*
Borovinka,vzadu po levé straně od hráze,v dopoledních hodinách je tam klídek,dá se všechno ….*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na koupání to je dobrý, do prázdnin, pak se voda horší, ale to je skoro všude.
My také Dářko... Ale nikdy nic, jenom když jsme tam občas zůstali sami a nikdo tam nebyl, tak něco málo :D
Na Borovince si to před týdnem páreček rozdával, tak už nám pomalu začíná sezona nahocení v přírodě... :*24*
ahoj, nějak pár, na který bych se mohl podívat? děkuji
ahoj, dneska je krasne, nepujdete nekdo na Borovinku? Na koupani uz to asi neni (moc zelene), ale opalovat to dnes bude ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kdy jsi tam byl? Taky jsem tam byl.
Na poli za Tescem ;) je tam téměř vždy soukromi
Konec nahoceni v přírodě, přesunem se do sauny...*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechodi nekdo v Jihlave do sauny? My jsme par a chodime radi
kam v Jihlavě chodíte? Taky bych občas zašel.
V Jihlavě přímo ne, ale na wellnesu v Rančířově je to pěkné a bylo to tam fajn. Možná i proto, že se tam zrovna školilo pár pěkných pánů.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
my už jsme začaly na vodňák v poledne je tam klídek i na blbnutí...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A taky sauna na Brezinkach je fajn
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zkuste to tam, radi pozname nove pratele
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Odsud nikoho... ale radi pozname nekoho, kdo se treba rad kouka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
snad ano, pak dejte vědět až někam půjdete, rád bych vyrazil s vámi.
Na voko kašli.... do toho ti šukat nebudem a lepší, když to nebudeš vidět....*4**4**4**21*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jedenak jsem to nepsal tobě a jednak tebe nikdo šukat nechce......tak jakápak smůla....*22**22**22*
Na nicku píšeš jak moc jsi žádaná, že si za to musíš říkat o peníze... tak to už je z tebe kurva.....*22**22**22*
Vysvetlíš mi svoje myšlenkový pochody?
Myšlenkové pochody....píše se...ale jinak asi již nevysvětlím, nebo lépe řečeno budou vytržené z kontextu, jelikož si "foxinnk" ( ta které to bylo určeno) smazala odpověď. Takže to stejně ve finále nebylo adresováno tobě....
To hledaš chybu už jen v tom, jestli napíšu myšlenkový, nebo myšlenkové? Ta holka se tady nikdy do nikoho neopřela narozdíl od tvých mouder, kterýma tady kdekoho obdarováváš. Četl sem ho i já, ten smazaný komentář a neviděl sem v něm pro tebe nic tak plodnýho, abys tady vypouštěl takový hovna.
Čekám... pojď ze sebe udělat ještě většího kreténa.
Zalez do klece ty papouchu, nebo ti načechrám pírka, co ty se do toho sereš...??!! Nikdo neoslovil, tak co vystrkuješ zobák, ptáku jarabáku....
Jestli máš lepší pocit, když začneš urážet papouška, tak mám z tebe radost a jestli mi chceš načechrat pérka, tak pojeď směr Pardubice. To je tam jak chodíš tajně koukat na nahé, chlapecké zadky.
Honíš si tady ego nad hezkou holkou a to jen z důvodu, že v normálním životě by o tebe ani nezavadila a promluvila na tebe jen z důvodu, kdy by si u tebe kupovala limonádu ty rozumbrado.
Víš ty vůbec, že pár jsou dva? 🤔
....klasický scënář.....jirkapar uráží každého a na každém rohu...od moravy až k Plzni...😄😄😄
Ahoj Martínku slibotechno....., kdyby jsi na schůzky jezdil jak slíbíš a nevymlouváš se na pí......, tak by jsi s mohl ušetřit slova krotiky na tvou osobu a viděl by jsi kdo jsme a jak pěknou mám drahou polovičku.......
PS: Hlavně se s tou svou již nehádejte.......*22**22**22**22*
....jsi vážně hulvát, nabídku jsi měl...to, že nerozeznáš pondělí od úterý, za to si můžeš sám..a myslím, že každý tady tvé urážky vidí a čte..... Očividně ti chybí sebevědomí a skrýváš se za anonymitu internetu....On ti někdo jednou načechrá budku....A jak psal jeden ze známých, na tebe lepší nereagovat, jelikož tě asi vzrušuje urážet a navážet se do ostatních....A co se týká tvé polovičky...?? Teď píšeš, že je pěkná.....před rokem jsi psal, že není nic moc, a je při těle..... zajímavé...To je vše k tvé osobě, dál nereaguju......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
what......to je jako na mě ....? nemyslím, že bychom si psali......*443**443**443**443*
Ale můžem začít....líbíš se mi a zrzečky prý bývají náruživé....třeba bych se něčemu přiučil...*4**4**21**21*
Nechce nějaká holka/žena nafotit pěkné zimní fotky/akty? Rád se domluvím
lidi,tak už konečně svítí,tak kam se začne jezdit ???*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tam jsem párkrát byl taky. Je to tam dobrý.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Napis Vykourim té 😊😊😊😊 rad I polknu
Ahoj, taky bych si dal říct. Pokud chceš.
Ahoj je na Vysočině někde Gloryhole?
Chodí někdo na borovinku v Jihlave
Jezdíte někdo na Pouště? Lesní rybník u Třeště "Jezírko" https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=15.5352392&y=49.2786266&z=18&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9jJAGx8Ry9&ud=15%C2%B032%275.152%22E%2049%C2%B016%2744.700%22N
U jezírka jsem byla chodí někdo někam v Jihlave já borovinka a vysílač
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Žena s penisem či muž s ňadry jak pro koho
A co dát něco společně v přírodě? Ve třech či více?
Já budu velice ráda čím víc lidí tím lepší jsem exbicionistka
Párkrát jsem tam byl. Okolí dobrý, ale koupání nic moc.
Půjde dnes někdo na borovinku rybník v Jihlave masturbovat kolem 3
Nikdo nikde snad dnes bude já kolem 14:45
Někdo na borovinku v Jihlave by šel se podívat jak honim
Proč honit? Přece tam je ta nuda pláž......
Ahoj ja rad přijdu..jsi tam dneska?
Budu tam v pondělí po půl 3kdo má zájem ať přijde
Takže další klub buzíků....nestačím se divit, jak se z českých natur lokalit stávají postupem času buzerplácky....*443**11**10**17*
tohle neni naturlokalita uz davno, co nad tim postavili radovky a lidi z nich tam chodi vencit psy a male deti, pricemz nechápou, ze naturisti tam byli mnohem driv… Ani jedna strana se necítí komfortně, takze to naturiste povětšinou vzdali
Tam už chodim jen já jinak nikdo už dva roky žádný nudista
Ja tam taky chodim na nudu. A je to tam moc fajn až na ty rybáře.
A chodí někdo na Slepičák? Mrdat či honit?
Kopec nad Rantířovem,když jedeš od Jihlavy tak se nedáš doprava k Seposu ale doleva.
Ty tam jezdis honit nebo i něco víc
Kdo si honil prdelku u vysílače za Jihlavou včera jsem tam byla
Jak se honí prdelka??:-))) 30 znaků
Zeptej se buzíků, jak se jezdí slalom, jazykem kolem "hemíků"......*389**389**389*
Jedu se tam teď podívat to sem zvedava
Kdopak byl vcera kolem 3 u vysílače za Jihlavou
Holý vrch se jmenuje ten vysílač směr Brtnice
Kdopak by se přijel podívat jak masturbuji
Asi celý svět...........................
Tak se pojedu podívat po půl 3 k vysílači
Kdo tam včera smiroval pod vysílačem a nepřišel blíž se podívat
Dnes tam jedu po půl 3 k vysílači
Kdo mě včera pozoroval pod vysílačem kolem 15 hodiny mohl jsi přijít blíž a ten co přijel s tím černým velkým autem přijel si už po akci tak příště
Po akci honibrků či buzíků......?????
Běžte se tam na něj někdo už podívat, nebo toho nenechá.
Proč sem někteří píšou když se jich to netýká nechápu ale je to každého věc budu tam dnes od 14:40
Tak když chceš, aby tě někdo viděl, tak jdi asi někam, kde jsou lidi ne? Třeba CPJ, náměstí, nebo když hrají gladiátoři… 🤣
Dekuji za pěkný pátek těm co tam byli budu zase dnes pod vysílačem Holý vrch po půl 3 hezky den
Presne tak mas pravdu jako vždy
Pojede někdo zase k vysílači dnes po půl 3
Kdo byl vcera u vysílače díky za hezký pokoukani
Tak dnes odpoledne se pojedu podívat k vysílači po půl 3
....co Borovinka, už nechodíš?????
Co dnes nebude někde někdo ? Přijel bych
Kde je ten holý vrch vysílač? Neslyšel jsem o něm.
Kdo chce společně zazlobit napište sz ;-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kde to je na te skalce Peta rada se podivam
Dnes po 3 hodině pod vysílačem ju
A co zítra? Tedy ve středu 20.10.
Dnes odpoledne o půl 4 budu kouřit milence pod vysílačem kdo chce ať prijede
To má tak velkýho poštěváka..???? Jak slon chobot...???*24**24**23**23**24**24**23**23*
Co dnes někdo pod vysílačem o půl 4 vyhonim tě vykourim
Někdo pod vysilac pojede se podivat
Jedu dnes se podivat tak prijt
Tak te čekám dnes po půl 4 budu tam
čekej čekej čekej za pár let vznikne spousty archeologických teorií, proč je tam ta kostra.....*389**389**389*
Děkuji večera páru v černém kombi a jednomu panovi byla to hezká podívaná
Dnes někdo pod vysílačem Holý vrch rada přijedu
Co Borovička, chodí někdo nahotit?
Borovinka... *4* bývalo to tam svého času dobrý...
Ahoj ja chodim, tak napis kdy tam budes.
Na borovince to bylo dřív super pak tam začlo chodit hodně rybářů jak to vypadá teď nevim
Dnes do oběda super nikde ani noha*24*
Dopoledne to jsem v práci odpoledne sem tam chodila a to tam byli rybáři
Ahojky co dnes někdo o půl 3 měl by zajem
Bude dneska nekdo na Borovince? Nahata opalovačka?
Kdo tam byl a krásné si honil díky za podívanou příště se přidej
Dnes aby se v tom prase vyznalo, jednou chlap, jednou píča a jak kdy se vyspíš můžeš vystřídat dalších 79 uznaných pohlaví a sexuálních orientací. Co tedy vlastně jsi, ženská s čůrákem, nebo čůrák s čůrákem..????
Alespoň není kokot, co někoho pořád jen uráží. Ty musíš mít v hlavě pořádný problém. Pokud se nad sebou vážně už nezamyslíš, budeš pořád vzbuzovat jen lítost.
No když někdo neví zda-li je holka či kluk, tak já mám problém a když ne to upozorním, tak někoho urážím......aha, tak v tom případě lituji tebe......*24*
Jsem Transka Peta žena s penisem zatim
Jihlava koukam uz nic moc borovinka vysilac holy vrch
Dnes někdo pod vysilac Holý vrch přijď se podívat 14:30
Nechtěl by někdo přijet pod vysilac cely tyden
Někdo dnes pod vysilac Holý vrch po pul 3
Ahoj a kde to je.. Vysílač a holý vrch
Tak to chci vidět ;-)
Ale jako fakt
Budu tam v úterý po půl 3 tak se stavte
Jihlava upadla koukam cela nikde nikdo