Nošení příliš malé podprsenky

Malá podprsenka

Jak se chlapi a holky koukáte na to, když má holka o číslo dvě menší podprsenku. Mám pocit, že chlapi to zbožňují, ale holky v tom vidí akorát levné prodávání sebe sama s tím, jak jí lezou prsa ven. Často to vidím na mladých holkách, ale chlapi se pak nestačí otáčet. Jak to máte vy?
Neprijde mi, ze by ti lezly prsa ven, pusobi to prirozene, je to hezky, tak proc to schovavat.
já tu mám na fotkách normální podprsenku správné velikosti, takže tady to vidět není. Spíš to myslím když to zahlédneš na ulici apod.
Podprsenku správný velikosti nemáš.
To nemáš. Máš tak o 2 čísla menší.
Souhlasím s dámami. Podprdu máš malou.
K tvému dotazu - raději správnou velikost než malé. Nejvíce mě (pozitivně) dráždí, když se nic nedere ven, ale je spíš decentně skryto a zůstává prostor fantazii...
já myslím že bys hlavně při své velikosti prsou neměla nosit vyztuženou podprsenku.
pak to vypadá že ji máš malou
mně to přijde laciný. Líbí se mi, když mají holky dobře padnoucí prádlo a vlastně oblečení celkově.
Bejt chlap, tak mi takhle nikdo nic neprodá. Přijde mi, že základní ženská dovednost (nejpozdějc dospělýho věku) je vybrat si padnoucí spodní prádlo a podle potřeby ho prodat. Navíc malý prádlo ničí zdraví mnohem víc než žádný. Na každou takovou žabu na tejden moje kozy! :-)))))