Na parkovišti

Sex na parkovišti

Ahoj, kde je nějaké parkoviště v Praze a okolí, kam se jezdí běžně sexovat ? Jsme pár 30 let.
jo, prosim napiste...taky melbych zajem:)
Praha západ ??? někdo s autem??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky Kytko co třeba malý výprask na Tvoji krásnou prdelku a potom spousta něžností a rozmazlování? Odměna samozřejmostí
Ja kus od cernosic Praha západ klidne dojedu
do háje, kolikátý je tohle už spam od téhle uživatelky nebo jiných uživatelů s podobným nickem? Během několika minut je tu zapleveleno celé fórum jejími odkazy, nic co by bylo k tématu!
To admini nedokáží filtrovat, odstranit podobný spam, pokud se netýká tématu ve fóru?
Vždyť je to komerční inzerce !!!
na Rudný, je to sice nebezpečný,ale o to vzrušující :-)
proc nebezpecne?a jak to najdu?kde presne se to nachazi?
No, ja bych neřekl, že to je to místo, co hledáme, protože tam je to spíš sama šlapka. Ale třeba takové to malé parkoviště u Šeberáku by nebylo od věci, po domluvě ;-)
k šeberáku poměrně často chodíme s manželkou...kdyby jsi nás někdy chtěl vyšmírovat a nebo se přidat /pokud jsi mírně BI/ napiš na mudrhalir@seznam.cz
klidne se muzu pridat nebo jen smirovat
K Seberaku chodim obcas honit( 18.5:5.5 ).
Rad bych treba i jen pohonil pri pohledu na Vas! Ous@seznam.cz
jj tam to asi pujde krome leta to je tam otevren stanek obcerstveni
to je právě to vzrušující a můžeš to klidně dělat na tý druhý straně,tam šlapky nejsou :-)
šeberák je pro nás moc z ruky
a jakým směrem?...na Phu nebo Plzen?
Směr na Prahu, tam se jezdí--i já tam honím
My jsme našli u H. přehrady dobrý místečk. Když se jede nahoru k parkovišti, tak ještě dole je odbočka doprava do lesa. Tak je to fajn. V úterý jsme tam šukali i na kapotě auta
Ahoj,
funguje to parkoviště i v zimě, třeba dopoledne. Suka se tam v autě?
Honza
My s kamarádem jezdíme na parkoviště nad hostivařskou přehradou-z jedné strany les- a je to dobré. Bývá tam obvykle více aut kde to párky dělají, honí si to a vzájemně se uspokojují. Klidně i ve dne, obyčejně všechna auta mají zapocená okna.
Tak to je dobré a co někdy domluvit nějaký termín. My to máme do Hostivaře kousek. Zaparkovat vedle sebe ... ;-)
ahojky no ja taky mam kousek hostivar bych vas mohl smirovat vau vau
jo, zaparkovali bychom těsně vedle sebe, abychom na sebe viděli, kdy máte čas ?
jo, zaparkovali bychom těsně vedle sebe, abychom na sebe viděli, kdy máte čas ?
No, tak mě se nezád, že by se na tomto parkovišti něco dělo a nebo nemáme štěstí ?
funguje to na Hostivari i pres den? mam pocit ze parkovist je tam vic, na kterem to je?
No, pres den by to ted asi slo v zadni rade, je dost zarostla, ale jinak tam parkuje dost lidi, co jdou na prochazku, takze to asi neni to prave.
Dneska jsme to tam taky byly vyzkouset a super stalo tam par dalsich podezrelich aut. A chvili tam nekdo krouzil autem okolo ale oto bylo aspon vetsi vzruseni.
O ty Hostivaři jsem slyšel a ze tam bývá i pár aut - kde to tam přesně je, poradil by někdo?
Ahojky hledam kocicku na sex v aute
Ktora ma vyfajci v aute
ja ti to potom vratim mam aj foto ....
ahojky a nevite o nejakem mistecku v ostrave nebo okoli ostravy?
já si ho chodím honit k Ostravici,od mostu u MINIUNI směrem na vítkovice,po pár metrech jsou další 2 mosty,tak pod nima,je tam klid a myslím,že nás tam chodí víc
chodíš tam ještě? chodí tam někdo víc?
Celkem trapas honit pod mostem 😂
Zna nekdo parkoviste mezi Plzni a K.Varama ?
Jsme paar.
a jste exhibicionisti nebo voyeuři?
Hned za Plzní Ještě před odbočkou na Touškov? *162**473*
A co takhle jedno místečko na Jižní Moravě?O jednom bych věděl na Hodonínsku, je to tam super!A co vy, znáte tam také nějaké. Můžem vyměnit zkušenosti:-)
vim o slusnem miste na jizni morave s kamaradkou jezdime na sterkovnu jak je mor. nova ves
ah0j strašně mě láká něk0h0 přit0m sled0vat.když tak dejte vědět a d0mluvíme se
Ahojte jsme z KYJOVA pekny par 40 takze sadi vas pozname. Pa.
Ahoj jsem z Kyjovska mame sve pekne misto Dubnany pridas se ? Vse je na domluve a poznani . Pa.
Jak tak čtu, tak se tu mluví jenom o parkovištích jenom okolo Prahy, nebo ZČ. To není fér.
I Jižní Morava má krásné vzrušující parkoviště a rozhodně ne jedno. Jenom na Hodonínsku vím aspoň o 3, kde to vážně stojí za to ;-) Kdyby jste se chtěli dozvědět konkrétně kde, tak pisněte, můžem vymyslet nějaké to vzrůšo;-)
Jsem taky z hodonínska a rád bych se to taky dozvěděl.
Už se pomalu blíží počasí, kdy budou pro šoustání venku lepší podmínky. Nechce se nějaký pár s námi domluvit na nějaký společný termín na parkoviště u Hostivařské přehrady ?
ahoj,nevím jestli je to ještě platné,ale taky bych rád někoho přibral k nám na divočinu v autě.Na Hostivař to máme kousek,ale teď tam asi bude velký provoz.Ale až otevřou koupák....Jinak jezdíme 20 min za Prahu,tam je ůplný soukromí a príma příroda.Když budete mít zájem,dejte vědět.Pavel.
ahoj napis kam jezdis rad dovezu zenu na mrdani strasne mne vzrusuje jak nekdo kouka mozna da i vice chlapum Pa.
Pokud ještě je zájem písni zparávu a něco domluvíme :-)))
ahoj jsem z brna :) rád bych se podíval :) a třeba se i přidal :)
to by mě zajímalo kde v Hodoníně ... byl jsem tam v lázních ale před rokem ... dojel bych ze zlína ...
prosim poradite, kde v Praze se da sexovat? Nejaky parkoviste, lesik nebo tak, nechci provareny mista jako hostivar a seberak:-) ma nekdo nejaky tip?
v Praze teď moc nechodím,někdy je to o hubu,ale jezdím 30 km za prahu,je tam klid a soukromí a pěkná příroda.S partnerkou tam rádi chodíme a když nás bude víc,bude to zajímavější.
Zná někdo místo v Plzni nebo okolí na parkovišti nebo tak podobně, kde se nechají dělat různé věci, třeba i fotit? Je to fakt bezva. Rád se sejdu. Poradí někdo? Dík. marakar@seznam.cz
a co slovaci u nas nieje nic take? Ja o nicom neviem neviete co je pobliz bratislavy?
těch míst je spoustu a kam chodíš Ty?
Už jsi zjistil kde je takové parkoviště? Dej vědět! Jsme pár. Třeba se sejdeme. Plzeňsko!
Ahoj Ferdoun, Míra Plzeň Lochotín, zjistil jsem parkoviště. Bezva je to u nového Globusu - na Vary, až úplně vzadu směrem k pumpě, nebo u Normy pod okruhákem u plotu. Už jeem tam byl nahý v autě, krásně jsem se vyhonil, pár párů mě vidělo. můžu vás oba nafotit, nafotit můžete i Vy mě. nejlepší čas je kolem odpoledne v sobotu nebo v neděli. napiš na marakar@seznam.cz,vyměníme foto. těším se. teď stále nahý, honím. budu po druhé stříkat. Podíváte se na mě oba? Stará chrápe nahá, rozvalená, nechce mrdat, dcera - 18 také spí nahá, mrdá s tím svým, já si ho můžu utrhnout. Rád Vás poznám. Napiš. Sejdeme se, dáme řeč, něco uskutečníme. Zatím, Míra, těším se.
ahoj, kde je v Plzni místo na šmírování šukajících párů nebo kam nejlépe zajet a nechat se šmírovat s možností přidání se?? Poraďte. Díky
Nevíte o nějakým klidným místě na Příbramsku v přírodě kam se dá vyrazit a v klidu si užívat?
zdarec,víte o nějakém pěkném místě-parkovišti,kde se dá kouknou či uskutečnit nějakou pěknou akcičku?
olomouc a okolí poraďte
zdarec, parkoviště naproti Křepelky, tady honím mezikamiony
nevi nekdo kde je okolo liberce nejake parkoviste kde se soulozi chtel bych se podivat nebo v okloi
Nejlepší je horní parkovště u Hostivařské přehrady nad vchodem na kopaliště. Je tam dost místa a běžně se to k tomuto účelu užívá...i
Da nekdo tip na parkoviste (nebo jine misto) v Brne kde se schazi onanisti nebo parecky? Nebo mel by nejaky parecek chut se nechat pozorovat (streda vecer).. hodte mi sem email nebo odpoved
Chci se zeptat jestli se opravdu na tom parkovisti v Hostivari provozuje sex ... a jestli jo tak jestli nejaka slecna nema zajem , auto mam 8o)
nevi nekdo kde okolo liberce je parkoviste nebo neco jineho na pozorovani
Hledáme vhodné parkoviště v okolí Brna.Poradte.S partnerkou hledáme vhodné k tomuto ůčelu,kde nás bude i víc.
nahoře u vysilače kiss hády
TAKY JSEM SE VYHONIL PARKRAT NA PARKOVISTI JE TO SUPER VZRUSO KDYZ TE MUZOU VIDET TREBA KAMIONACI Z VYSKY SVE KABINY .-)))))
pravidelnš si to dělám mezi kamiony, kam jezdíš ty, na která parkoviště
Poradíde kam se dá v Brně sjed autem,kde by bylo třeba i víc aut za stejným učelem.Slyšeli jsme o žuránu,ale tam se nám to moc nezdá.Vic aut,vic páru.
...co třeba parkoviště- za Velkou Klajdovkou- odbočka k opuštěnému lomu....???...občas se tam koná dogging
Ahoj jsme mladý pár a ona 19/166/52 se chce svézt v kamionu a za svezení poslechne řidiče na slovo a udělá mu v autě poslušnou čubku.Já přítomen jako divák.Kamionáci co jezdíte přes Ostravu dejte vědět.Můžete být i dva.
Nebo Prachaticko?Je tu nekdo!?
Ahoj Já jsem z Budějovic Marian
ahoj kto mi poradi taketo miesto niekde v okoli Prievidze, Ziaru a Zvolena
Auto mám a nějaké parkoviště by se také našlo, tak co nějaká dívka co by se zastavila můžem dát i foto :) napište na mata-1@seznam.cz (mě 24 na tvém věku nezáleží)
ahoj občas večer zajedem na parkoviště které není úplně opuštěné a děláme v autě blbinky tak že nás kolemjdoucí musí vidět.Je to vzrušující doporučuju vyzkoušet.P+V z Ostravy.
Ahoj, kam jezdíte na parkoviště, přijedu kouknout😎treba o vikendu2-3.3 ? Radim
ahojte příznivci doggingu. chtěl jsem říct, že jezdíme se ženou na parkoviště u restaurace mušov, je to na cestě Brno-Mikulov.přesně:horní parkoviště u dřevěného srubu. máli někdo zájem tak se ozvěte
Brno a okoli nikdo nic - rád se kouknu a nechám kouknout,případně ...
Jezdíte inekam jinam? Tohle by mě zajimalo
na parkovisti u Barbory(Teplice) tam se hodne jezdi soulozit.Navecer je tam spousta aut at v predu nebo vzadu pred nuda plazi..
a kde to parkoviště je?? barbora je docela velká
Postýlka je postýlka,obzvláště letiště pro čtyři!
Ale takový sex na parkovišti před diváky též moc hezké a vzrušující
Zítra dopoledne na parkovišti u hostivarské přehrady?
my jezdime na letiste, je to tam super a nekdy te i nekdo pozoruje:)
zkuste Slavonín až tam vzadu za vodojemem, v místech, kde bývala dřív poslední odbočka k hvězdárně... kolem sviští doprava..., ale sem tam se někdo koukne, když uvidí akcičku... rád Vás přijdu okouknout a povzbudit...
Nevíte někdo o nějakém místě v brně kam si jezdí užívat milenecké páry
Ahoj je nekde v Decine a okoli kde se soulozi a je tam vic paru nebo lidi. Vzrusuje nas to kdyz to dela vic paru nebo kdyz se nekdo diva.
Ahoj tak kdy a kde si užijeme??
A ve Varech se taky takto nekde bezne sousta? Ja mam strasne moc mist a nikdy jsem se nikde s nikym nepotkal.
Taky hledám parkoviště nebo misto kde se šoustá ve Varech.
Ve Varech se sousta u letiste na parkovisti u r6bnika Kolovak. Je to tam super :) Pak take casto u AC stadionu v Tuhnicich :)
Znáte někdo nějaké odlehlé parkoviště v Ostravě, ale né úplně ve tmě at nás je i vidět?Zajeli by jsme někdy večer užít si sexík v autě.
Kde se v Liberci a blízkém okolí šuká na nějakým parkovišti či odlehlém místě kam jezdíte? Může nás tam šukat víc
vim o místě, kde by se dalo šukat ve více lidech, třeba v autech, tak abysme se navzájem viděli
V pátek 26.12 jsme byli na Zličíně,děti šli do kina na Madagaskar a my si užívali sexu uprostřed parkoviště v 14h odp,žena mi ho krásně vykouřila a já ji pak ošukal ale nevím jestli u toho byli i diváci,nato nebyl čas.Můžeme ale vřele doporučit.
Ahoj! tak to je paráda! jezdíme tam s partnerkou často nakupovat a občas si to rozdáme právě v kině...je to strašně vzrušující a jí se líbí, když si toho někdo všimne a díva se...
Ahojky,jezdíte si někdo ven zamrdat?rád bych se podíval či přidal.
občas ve středu nebo ve čtvrtek rádi jezdíme na parkoviště Zurán,je to směr Brno Vyškov,u památníku Bitvi tří císařú,nebo se rádi milujeme na parkingu u Velké Ceny,je to vzrušující..když okolo nás někdo projde,případně se zastaví a pozoruje naše hrátky,špatná není ani Klajdovka.nechce nějaký podobně exhibicionistický pár také dorazit a dát autíčko vedle autíčka???zdúraznuji čtvrtky a středy navečer...
Ahojte,
když dáte vědět dopředu kdy tam budete tak rád přijedu, budu se na vás do auta dívat a honit si čuráka...moc by se mi to líbilo, třeba i vám -:)
ahoj, provozujete to ještě? :)
treba ume pred barakem bych vas smiroval:-)
Zná tu někdo nějaké parkoviště na jihu jižní moravy Hodonínsko, Břeclavsko, Záp. slovensko.
A zná někdo místa v okolí Jihlavy?
asi jsem nasel vyborne parkoviste. Hned pred obci Vrane nad Vlatvou u reky... uz jsem tam videl nekolik aut.... vzdy kolem 22...
Máte někdo tipy na fajn místa?
Vie niekto poradit vhodne lokality s autom v prirode v Ba?
Čunovo, na špici poloostrova oproti vodáckemu areálu. Pred sebou Dunaj a výhlad na mesto, po pravej strana galéria Danubiana.
Jinak také příhodné místo k sexování je i takové to parkoviště u písáku Hrádek,sjedete z hlavní pod silnici jak se v letě parkuje a šup doleva pod les..tam to taky děláme rádi,někdy i u auta....nedomluvíme se???
Nevíte o nějakém parkovišti v Č.Budějovicích?
děje se něco na parkovišti a nebo v lesíku u nuda pláže Lhota??
Včera jsem si to tam hezky užila

;)
Vojkovice u Kralup,supr sex jak v autě tak na louce,každou neděli pokud je počasí tak tam jezdí páry na sex
Ahoj, ve Vojkovicich jsem byl nekolikrat a nic se tam nedelo. :-(
Včera jsem byla v Brně a tak jsem si to móóóc užila na Žuráni. SUPER místečko :)
Nejezdí nějaký exhibicionistický pár na lesní parkink směr výjezd z Brna Směr Klajdovka,Ochoz????Mám rád pohled na milující se pár..jsem usměvavý sympatický blondák atletické postavy a rád se dívám..milování v autě je pro mně velmi vzrušující..
Někde kolem Ostravy se sejdem?? Jura
kdo jezdí za klajdu na parkoviště k ochozu?Co se domluvit na pondělí dopoledne víc aut vedle sebe?Jen páry
Klidně se připojime jen napsat přesně kdy a kde
domluvíme se někde kolem Ostravy?? Ozvěte se kdo má zájem. Ženy i muži.
juraabc@seznam.cz
nebyl by tu náký pár z okolí HK?
AHOJKY LIDIČKY,KDYŽ SE NA VÁS TAK KOUKÁM,TAK SE MUSÍM TAKY PŘIDAT O DALŠÍ SKUŠENOSTI O AUTOSEXU JSEM KOUSEK OD BRNA A SUPER MÍSTO NA PÍCHÁNÍ A FAKT KRÁSNÉ JE NA MOHYLE MÍRU V PRACI,FAKT LUXUS!!!JÁ TAM BYLA ZAS VČERA A PĚKNĚ JSEM SI ZAŠOUSTALA :-) DOPORUČUJU...
JO,ALE JEZDÍM TAK S KAMARÁDAMA,TAK KDYBY BYL TU I NĚJAKÝ SLUŠNÝ A HLAVĚ PĚKNĚ NADRŽENÝ SAMEČEK,TAK SE MUŽEM DOMLUVIT,ALE POZOR!!!JEN KVALITNÍ A FAKT DRSNÝ SEX!!!MILUJU MRDÁNÍ ZE ZADU ....
ze zadu já můžu ale mám rád když žena při šoustání pěkně křičí ozvi se a skočíme na to
Ahoj, pokud je nabídka ještě aktuální, tak já se hlásím ;) Na mohylu to mám kousek a pořádně tě ošoustat zezadu by nebyl problém :) kdyžtak se ozvi na mail faria@email.cz
Ahojky, jedu dnes kolem mohyly, chceš si hezky zasukat?
jsem kluk co nosi damske oblečeni, rajcovala by mně představa vykouřit chlapa v autě před jeho holkou :) našel by se tady takovej pár ?
Rád si to dělám v autě na parkovišti a podobně. Nechcete se dívat?
Ja bych se podíval rad kde si to delavass
ahoj nějaké parkoviště pobliš Berouna kde se da prcat?? nebo onanovat
na D5 na rudný ale tam otravujou šlapky a nebo dál u Cerhovic je benzínka a parkoviště pro kamiony...směr na Plzen
:-D otravujou šlapky, jakym způsobem :::
Ahoj, víte někdo o nějakým parkovišti v Praze, kam se běžně jezdí milovat páry a čekají, že se na ně bude někdo dívat?

Mám skvělou zkušenost z letošní zimy s jedním párem, se kterým jsem se domluvil tady, a koukal jsem na ně v Hostivaři. Ale byli tam jenom oni. Navíc si bohužel nepamatuju nick... (tmavý mitsubishi - ozvěte se:) ).

Poradíte někdo takový místo? Případně nějaká náruživá žena s autem, co se nestydí:)? Lákalo by mě to i z opačný perspektivy;)
nekdo vi o miste v Plzni? nebo okoli?? jsme par z Plzne
vy tam jezdite nekdy? muzme se domluvit nekdy :)
pripojim se v plzni... jezdim pres leto l makru ... jsem exhib.. pripji se nekdo .. nejlepe zena..
Koho /aj pár/ možem diskretne niekde v ich aute alebo niekde vonku pozorovať ako si honia,masturbujú,súložia v Ružomberku a okolí? Ja doma nevyužitý simpatycký muž.Ak máte záujem, tak prosím napíšte na www.ddano@centrum.sk.
nejede někdo někam na parkoviště? případně jinam si užívat? rád se koukám,přidám - případně vezmu přítelkyni - ráda sepředvádí .
Škoda, Brno je moc daleko. My- liberecko. Žena se taky ráda předvádí v minisukni bez kalhotek nejlépe u hlavní silnice nebo na parkovišti. Sukni si vyhrne kousek nad rozkrok. Je to super pokoukání. Je tady někdo z okolí Liberce na koukání nebo i více.
ja bych se podival a kde konkretne
Ahoj,stale jezdime někde kolem LB pichat s manželkou,napiš domluva možna jen par
Reaguji na Tvůj příspěvek. Jezdím na parkoviště směr Ochoz, v serpentinách po pravé straně. Rád poznám další zájemce o dogging,exhibici,voyaerismus.
Ahoj.. Najdu tu nějakou zvrhlou holčinu,ženu? Nebo pár který chce abych se koukal nebo u vás onanoval? Písni kdyžtak ke mě do vzkazů..
Někdo na Rudný?
Muzu se jen diva nebo se i pridam, vse je na vas.
A čo tak honenie nad nejakým párikom v Šútove-Klavovany 4.1.2012 ??
to by nás asi zajímalo,kde to přesně je?Nejsme z Pha
Ahoj, nějakej pár, co by uvítal (třeba ne jen) diváka na parkovišti u Hostivařský přehrady (nebo jinde v Praze)?
Ahoj mrdaci akce v Praze *92* šmírování, nebo i aktyvni zapojení se co ty na to ?
Někdo kdo jezdí za klajdu směrem na ochoz nebo někam jinde v brně? Mužem se domluvit víc aut.
v brne se rad pridam.... treba dojednat termin schuzky a misto....
rad bych se podíval v brně..a pohonil..
Ahoj, a co Novojičínsko? Máte nějaké tipy? Mne napadá třeba Štramberk, záchytné parkoviště. Večer tam nebývá nikdo.
Ahoj, a co Novojičínsko? Máte nějaké tipy? Mne napadá třeba Štramberk, záchytné parkoviště. Večer tam nebývá nikdo.
Ahoj, jezdíte někdo na nějaký pražský parkoviště sexovat a dívat se?
Ahojky, někdy rád zajedu mrknout :) Skoda, že jsem sólo. Kdy tam tak jezdíte? Zdravím p.
ahojky někdo na předvádění se ?Liberecko , Boleslavsko
Ahoj. Jezdíte někdo sexovat?
Nevi nekdo kde se chodi v okoli Liberce
49°14'25.671"N, 16°42'45.457"E Někdo kdo se rád dívá a nechá dívat? Parkoviště za Klajdou směr Ochoz.Žena,pár vítán :-)))
JÁ TAM JEDNOU BYL SLYŠEL JSEM ŽE TAM JEZDÍ PÁRY KTERÝM TO NEVADÍ...PROTO TAM JEZDÍ ALE BYLI TAM NĚJACÍ POLICAJTI V CIVILU NEBO CO TO BYLO
Nikdy jsem tam nikoho takového nepotkal a pak dá se domluvit nějaké znamení např.bliknutí výstr.blinkry. Copak nemůžu ve svém autě sexovat - není to parkoviště u Tesca,kde by mohl být někdo pobouřen. Spíš tam chodí lesem občas pár šmíráků :-)))
Ahoj jsem 19tio lety kluk a rad bych se ukazal ženě, strašně mě to laka :)
Ahoj, kde je nějaké parkoviště Rakovník a okolí, kam se jezdí běžně sexovat ? Jsme pár 36 a 31
Já bych šel taky, tak se domluvíme kde a tam se bude chodit
Ahoj plati stale tato nabidka?
49°14'25.671"N, 16°42'45.457"E Někdo kdo se rád dívá a nechá dívat? Parkoviště za Klajdou směr Ochoz.Žena,pár vítán :-))) V serpentinách před Ochozí
49°14'25.671"N, 16°42'45.457"E Někdo kdo se rád dívá a nechá dívat? Parkoviště za Klajdou směr Ochoz.Žena,pár vítán :-))) 8.3. ve čtvrtek - radost k MDŽ :-)))
Chodíš často, nebo jen příležitostně. Vše by se dalo, ale nesmíš moc blízko.Dej kontakt, něco vymyslíme.
Ahojky. Sluníčko už přes sklo hřeje. Nepodnikneme něco ve stylu dogging na parkovišti? Obnažené kozičky,prstění, hrátky s kundičkou,masturbace? Žena,pár,které by to lákalo?
Ahojky. Sluníčko už přes sklo hřeje. Nepodnikneme něco ve stylu dogging na parkovišti? Obnažené kozičky,prstění, hrátky s kundičkou,masturbace? Žena,pár,které by to lákalo? Nebo večerní parkoviště - Klajda,Perná.
Někdo na REÁL DOGGING ve čtvrtek 15.3. po 19 hod. Ochoz,Perná?

Občas zajedem do Vojkovic, chodíte tam někdo taky?
A co takhe ve středu nebo čtvrtek dopoledne pojedu kolem tak se stavím a omrknu nikdy jsem tam nebyl a má být hezké počasí co vy na to ? Rád se ukazuju i mrknu .
Ve Vojkovicich jsem byl nekolikrat a nikdy tam nic nebylo... :-(
Ahoj, nechystá se dnes 1.8.12 někdo do Vojkovic? Okolo 15hodiny?
Ahojky. Sluníčko už přes sklo hřeje. Nepodnikneme něco ve stylu dogging na parkovišti? Obnažené kozičky,prstění, hrátky s kundičkou,masturbace? Žena,pár,které by to lákalo? Ochoz,Perná,
Dá se tady domluvit REÁLNÝ dogging?49°14'25.671"N, 16°42'45.457"EV. 16hod parkoviště před Ochozí v pátek? Blikni výstr. blinkrama.Popř. jestli máte jiné místo rád dojedu
někdo ,kdo se rád ukazuje na parkovišti nebo někde v přírodě?Rád pojedu zrovna náhodou okolo a přibrzdím a .....
Je takové parkoviště na onanii a sex v Liberci??Kam jezdí souložit atd?
Kde se šuká na Vysočině,rádi bysme se koukli a byli pozorováni...
Dnes jsem navstivil parkoviste u Hostivarske prehrady u lezecke drahy kolem pul osme a byl jsem mile prekvapen. Byla zde 3 auta a jeden smirak s dobrym vybaveni na nocni videni:-). Jeden parecek evidentne nechtel byt rusen a dalsi si asi paradne uzili. Dosvedcovaly to 2 pouzite prezervativy a kapesnicky co si dama musela vytrit dirku. A ta byla teda mokra dost podle stavu tech kapesnicku:-). Skoda, ze skla u auta byla tak tmava, ze jsem nic nevidel. Jestli nekdo hleda divaka rad se prijedu podivat.
Jede dnes nekdo na hostivar?
Co zítra někde v okolí Brna,JM? Ochoz,Perná? Vidět a být viděn?
ahoj, neni tu par z prahy ktery by se chtel nechat smirovat od mladeho kluka? Treba pri sukani v prirode, v aute na parkovisti apod.?:) ozvete se do vzkazu..
Zítra odpoledne pískovna Vojkovice
chystáte se někdo v pátek na Hostivař?
Ahoj něco takoveho na Hodonínsku pordí někdo nebo da vědět rad přijedu
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Ochoz,Perná,Mušov?
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
...ahoj autíčkáři z okolí Kralup a Prahy pro hodného diváka???-:)-:)
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík?? Parkoviště před Ochozí,Perná?Reálný zájem o sexování v autě. Přidá se někdo?
dá se někdo šmírovat na parkovišti u Ochoze? Vyhonil bych se u toho
neznate někdo dobré místečka?
Ahoj. Přidá se zítra někdo? 20,30 hod.Perná směr Mikulov. Ideální místo na takovou zábavu :-)))) 48°51'46.959"N, 16°36'27.057"E
Ahoj,dnes po 15té hod něco mezi D.Dvořištěm a Táborem?
ahoj někdo na něco z okolí Ml.BOL
Je nejake parkovisko alebo miesta v Ba a okoli kde by sa dalo smirovat na pekny par...
Rádi bychom dnes odpoledne nebo na večer někam vyrazily,J.Čechy.Neví někdo kam,popřípadě nějaký pár.
Prosim v ktere casti piskoveho jezera se ve Vojkovicich sexuje a honi? Byl jsem tam nekolikrat a nic tam nebylo. Diky za odpoved.
ahoj dnes tam pojedu mezi 17 a 18 hodinou. rád budu někoho šmírovat
Měl jsi šanci v neděli ale nepřišel jsi
V neděli jsi nás mohl vidět, asi jsi byl jinde
Jo pardon,my tam byly v sobotu a pak v uterý,
já vás asi přes ten potok viděl.měl jsem přijít blíž?
A líbilo se ti to aspoň?
potřeboval bych být blíž aby jsem lépe viděl
My tebe taky neviděli dobře,sliboval jsi že projdeš okolo s pérem nahoru a nic tak snad příště,jedeme tam asi dnes po obědě ale jen do 15h
dnes už to nestihnu ale příště až tam pojedete dej vědět.můžu přijít blíž?
Ahoj. Dnes se do Vojkovic chystam po 13h. Neprijede nekdo?
ahojky,tady Martin moc rad bych se na vas prijel podivbat do piskovny Vojkovice,kdy tam pojedete?a jaky mate auto,moc rad bych si ho vyhonil pri pohledu na vas a muzu klidne prijit bliž?dekuji vam za reakci a do vzkazu vam poslu svou fotku,pa tesim se.
Ahoj, nevite kde narazit na nejake sexujici pary nebo kam se chodi honit v okoli Kralup. V Dolanech u reky jsem parkrat byl, ale honil jsem tam sam. Diky.
Ahoj u Větráku jsou dobrý skály
Ahoj. Kde jsou ty skaly? Nevim kde je Vetrak. Diky. :-)
Ahoj ty skály začínají za obcí Řež a lemujou řeku směrem na Kralupy.Je tam super výhled na západ slunce a tak vůbec je to tam parádní k sexu v přírodě jak stvořený.Sice jsem tam ještě na nikoho nenarazil,byl jsem tam jen párkrát,ale vsadim boty že lidi co to máj rádi a znaj okolí,tak že tam svoje šukací místa maj.
ahoj děje se něco v č.b. děkuji petr
Ahoj, nechcete ted nekdo zajet do Vojkovic? Rad bych se podival...
ahoj okolí Berouna. Nějaký pár co se nechá pozorovat rád se i přidam . Nebo nějake místo na pozorování honění. Dík
parkoviště u hráze žermanické přehrady...rád pozoruju :)
Nějaké místečko v okolí roudnice nad labem ??? Díky
Pískovna Dobříň přece nebo pískovna Vojkovice u Kralup
Rád se také přijedu někam podívat.
Bude li mit někdo zájem, můžeme tam s manželkou taky dorazit
ahoj mám zájem šmírovat a nebo se seznámit sme natom stejně i děti jezdíme též na pískovnu
AHOJ něco by se našlo
Jsi z Roudnice sluší ti to
Pa Tom
Sem chodím honit já 13.9166686°E,49.9421617°N
J e to na silnici mezi Svatá a Kublovem.Je to tam super zastrčený.
jak často tam chodíš?kdy?
chodím tam tak jednou až dvakrát týdně dle času okolo 18 hodiny už jsi tam někdy byl?
Ahoj dnes jedu honit na to parkoviště 13.9166686°E,49.9421617°N
J e to na silnici mezi Svatá a Kublovem. Co psal Onan1. budu tam mezi 17,30 18,00
Škody byl jsem tam sám tak jsem se alespoň krásně vystříkal
Ahoj rad se ukazuju a taky se rád podívam..Nevite o nějakém mistě v okolí Hradce Kralové. A nebo kdyby mela žena zajem rad se ji někde ukažu :) diky
ahoj děje se neco v českých budějovicích
Je krásné když na parkovišti před nákupním centrem a jinde nějaká žena v minisukínce nakladá nákup ,hezky se u toho vyzívavě ohne.V té chvíli bych rád stál opodál nebo projížděl.Je-li tu žena nebo pár ,které se takto rádi ukazují,tak dejte vědět.Já budu sedět v autě nahatý a můžeme....
Chtěli bychom aby nás někdo šmíroval při sexu v autě, honil si ho atd., třeba by dala manželka nebo já i orál (možná) Nvrhněte někdo kde se to dá na hradecku uskutečnit, ať si to užijeme. Napiš do profilu
Ahoj, moc mě to láká. Rád se na Vás podívám.
je spousta míst okolo Hradce, kam by se dalo zajet
Tuhle středu (27.6.) v 20:15 jedeme s mou krásnou mladou milenkou a jejím subíkem na jedno místo nedaleko parkoviště u Ochozu (jedná se o rozbočku dvou cest v lese - 49.245374,16.717809). Bude se jednat tedy o takovou doggingovo kandaulistickou akci. Takže pokud se někdo chcete přijít podívat a pohonit si, ať už sami nebo v případě sympatií s pomocí mé milenky, jste vítáni - zvlaště rádi bychom byli za nějaký další pár.
[smazat]
Lepší určení polohy přes mapy.cz 49°14'43.510"N, 16°43'4.302"E
Bude nějaké pokračování?
AHOJJJ .. JESTE CHODIVATE NA TAK ZAMNERENE AKCE??
Občas večer honím na parkovišti u Kauflandu.Přidá se nějaká?
Ja se pridam. Dej vedet, v budejkach sem do patku. Matt.danny@seznam.cz
poradí někdo nějaké místo na hodonínsku
Chodíte někdo do Ždánickýho lesa mezi Ždánicema a Bučovicema, před hodinou jsme tam šukali a dobrý ani tam nebylo moc mokro-teda v tom lese))
Poradí někdo nějaké šikovné místečko v lázních nebo v okoli na autosex Jedu po 3 týdnech za manželkou.Můžete se i přidat,nebo jen pozorovat.
plácek kde se honí, šmíruje, souloží...? Štětí, Mělník, Roudnice n/L a okolí...dík
Kam se jezdí souložit na náchodsku? Kde by jsme se mohli potkat s jiným párem a pozorovat?
Bude někdo kdo se rád předvádí zítra večer na parkovišti u Ochozu?
Rád chodím na Opaťák. Nádherná nudapláž s nudi občersvením. Parádní odpočinek, slunění, koupání a nahé popíjení s nahými lidmi...
Na sex je vhodnější Oplatil (Hrádek). Je to veliký písák, kde si najdeš místo podle svého gusta. Buď úplně schovaný na "soukromé" plážičce, nebo někde se vzrušujícím rizikem odhalení někým cizím.
Ahoj,zítra vyrážíme s manželkou na 2-3 dny na jižní moravu a Brno.Dá někdo tip kde se seksuje na parkovišti nebo někde,moc nás to láká.Brno Slavkov,Luhačovice,Valtice a pod.
bude nějaká páteční akce u Ochozu?
cau. kde to tam presne byva???
Jezdim honit na Benzinu na strakonickou,smer z Prahy pred sjezdem na Pribram. Je tam spousta kamionu. Taky v Pribrami u Kovohuti. Berou me kamiony. Klidne napiste,sejdeme se tam. matt.danny@seznam.cz hl.piste kamionaci
Pristi tyden jsem v C.Budejkach,vite tam o necem nekdo?
Tak parada, co se nekdy potkat?
Kde se souloží v Č.Budějovicích?
Společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
Karlovy Vary Sokolov,kde se tam souloží na parkovišti nebo v blízkosti silnice?
taky by nas zajimalo hned by jsme se pridali
Já Tv panička , také bych si ráda zaskotačila někde venku u silnice na parkovišti
Já a milenka (ona 23, prsa trojky, upravená, já 29, 18cm) rádi bychom vyzkusili něco nového - venku, ulice k Jezeru, Praha, někdy navečer až bude klid, ideálně pár. Ona je sub a nevadí jí výprask, na dalším bychom se domluvili. Odpovědi s konkrétními návrhy do vzkazů.
Ahoj, je mi 22 sportovni postava. Kdyz by jste meli zajem rad se s vami domluvim
Mohu kdykoliv. Záleží na Vás.
Kdo by se chtěl sejít a užít si /pokoukáníčko a pod./? Rád přijedu
dnes dopoledne v oc chodov nejaka nadrzena panicka ci slecna ktera se rada koukne a pokud se ji bude chtit tak prida
byl dnes někdo na parkovišti u Ochozu?
Ozve se do vzkazů nějaký pár, kteremu by nevadil "divák" u jejich sexiku v autě nebo venku?