druh orgazmu

klitorialny vs. vaginalny orgazmus

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak ty, jako muz, muzes vedet, ze vaginalni orgasmus je “slastny”? ;)

Ale ted vazne. Jsou zeny, ktere maji jen klitorialni orgasmus, pak jsou zeny ktere dosahnou orgasmu jen vaginalne. Jsou zeny ktere daji oba zpusoby no a pak jsou zeny ktere orgasmu nedosahnou vubec.
Nejsem si uplne jisty, jestli tva zena bude jedna z tech mala, ktera cvicenim prejde do skupiny obou druhu. To je proste o tele ;)
já dosahuju taky nejsilnějších orgasmů na klitorisu.
vaginální orgasmus nemám problém dosáhnout,a bývají taky silné
ale ty klitoriální jsou nejsilnější no...*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
přesně tak.není třeba tlačit na pilu..
já to měla dřív tak,že jsem neměla vaginální orasmus vůbec,jen klitoriální.první vaginální přišel až po 30tce.
prostě nechat tomu volný průběh a tělo se samo naučí vnímat rozkoš
samozřejmě nemusí tomu tak být.myslím že většina žen má jen jeden druh orgasmu,ale to je jen můj názor*4*
Ja dosahuji orgasmus jen analně *86*................... *473* nemam *244*

prosím palec dolů *86*
tak u tebe je to jasné *3*
ale byl to dotaz na ženy,takže mlč *3**3*
Nevsiml jsem si, ze se ptal jak je to u ČESTRu *3* kdyz se ozyvas *3*
Hlavně jí proboha nevnucuj zaručená moudra vyčtená na podobných fórech. Nech to na ní. Ne, opravdu, nech to na ní.
ženu je třeba vnímat tak jako hudbu , pak má orgasmus . Není to jen o drážděni tu či tam .
Důležitíé je prostředí nálada , naladění i načasování . Důležité jsou i drobnosti , slůvko , květina , něco dobrého ,
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A ted s barvou ven, kdy jsi si vrznul? *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takze se jimi v podstate ridis *3*
Jj... když to dobře naladíš, nejspíš si dobře zahraješ ;-)
Vem jeden kus ženy, zbav ji oblečení, volně lož, udělej takové ty nesmysly jako svíčky, vůně apod., Vem masážní olej, od této chvíle masíruj postupně celé tělo včetně erotogenních zón, s jedinou výjimkou a tou je klitoris a chce to čas a vytrvalost, netlačit, rozmasírovat ztuhlá místa, a nech ten orgasmus přijít. Možná se to podaří na popáté a možná za půl roku. Finální protip: Prstění prsteníčkem a prostředníčkem, ale pohyb nahoru/dolů ne dovnitř ven druhá ruka leží a mírně tlačí na podbřišek. Napište kdo máte zkušenost, nebo kdo tuší co se stane
Jj, jmenuje se to crossed eyes orgasm *5*
gfycat.com/imaginativefirstbrahmancow
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nahodou nebyt toho jeho "finalni protip", byl by to fajn relax s hejckanim 😃
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky jsem nepsala nic o sexu, ale o prijemnym relaxu, dokud by nedoslo na jeho super fintu s prstama, to bych si jen zivla a poprala mu dobrou noc 😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem na tom podobně...začít na klitorisu, potom prsty do vaginy a nakonec vyplnit penisem...*4*
Já nemám cundu, tak nemůžu posoudit který je lepší, ale když je potřeba, umím je udělat oba a opakovaně. Ode mě se to, ale při některých masáží bere jako samozřejmost.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud se tvé ženě líbí hlavně přes klitoris, tak, to tak nech, ona sama nejlépe ví, co ji uspokojuje nejlépe. Až bude chtít vaginální, tak ti sama o něj řekne. Na vaginální může mít fyzický, ale spíše psychický blok.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Moje žena po porodu, raději do prsty dovnitř a ve finále na klitorisu